Встановлення газового котла у Хмельницькому

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «встановлення газового котла». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Хмельницькому, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по встановленню газових котлів

Назва послуги Середня вартість

Заміна газового котла

Підключення одноконтурного газового котла

Підключення газового котла до системи опалення

Встановлення газового котла (монтаж)

Встановлення настінного газового котла (навісний)

Встановлення підлогового газового котла

Підключення двоконтурного газового котла

Підключення газового котла до димоходу

Підключення газового котла до електромережі

Підключення газового котла до газопроводу

Паралельне підключення газового і електричного котла

Підключення програматора до газового котла

Демонтаж газового котла

Заміна підлогового газового котла

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на встановлення газових котлів у Хмельницькому

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по встановленню газових котлів у Хмельницькому

Відгуки по встановленню газових котлів у Хмельницькому

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Монтаж газових котлів у Хмельницькому повинен проводитися при суворому дотриманні порядку виконання всіх робіт, встановлених нормативів та протипожежних вимог перевіреним, досвідченим, кваліфікованим виконавцем, що володіє необхідним допуском.

Роботи із врізання, перевірки, встановлення та кріплення побутового газового котла проводяться поетапно:

 1. Навіс газового обладнання. Більшу частину видів навішують на стіну за допомогою спеціальних тримачів (кронштейнів), що входять в комплектації. Після установки до газових котлів приєднують трубу для виведення продуктів згоряння. До вибору місця висувається ряд вимог: наявність справної системи вентиляції, відсутність легкозаймистих виробів, матеріалів, покриттів і наявність вікна з кватиркою.
 2. Під'єднання газу до контуру системи. Монтаж опалювального газового обладнання передбачає обов'язкову установку фільтра грубого очищення, що проводиться перед підключенням контуру опалення. Це необхідно для захисту від можливих часток сміття, без неї газовий котел може за короткий час прийти в непридатність.
 3. Підключення опалювальних газових котлів до контуру водопостачання. Даний етап виконується так само, як приєднання до труб системи опалення.
 4. Приєднання до газової труби. В ході підключення опалювальної техніки до газової магістралі необхідно дотримуватися норм установки газового котла у Хмельницькому, застосовувати спеціальні фільтри, герметизувати з'єднання паклею або жовтою фум-стрічкою. Для сполучної комунікації застосовується гофрована труба.
 5. Обов'язкова перевірка на герметичність. Лише після належної ревізії герметичності всіх з'єднань можна виконати перший запуск газового котла.

Майстри сервісу побутового ремонту Master911 мають досвід роботи з опалювальними газовими котлами від всіх відомих виробників: Демрад (Demrad), Арістон (Ariston), Рока (Roca), Бонжуані (Bongioanni), Роктерм (Rocterm), Будерус (Buderus), Геліос (Helios), Елексія (Elexia), АОГВ Житомир, Термона (Thermona), Атон (Aton), Шафуто (Chaffoteaux), Іммергаз (Immergas), Сеньор Дюваль (Saunier Duval), Протерм (Protherm), Грандіні (Grandini), Фондітал (Fondital), Маяк, Вайллант (Вайлант / Vaillant), Нова Флоріда (Nova Florida), Соллі (Солі / Solly), Термет (Termet), Горенье (Gorenje), Різон (Reeson), Рода (Roda), Нобель (Nobel), Бош (Bosch), Сіменс (Siemens), Атем (Аtem), Кітурамі (Kiturami), Самсунг (Samsung), Радіант (Radiant), Нав'єн (Navien), Ферролі (Феролі / Ferroli), Беретта (Берета / Beretta), Сайм (Сім / Sime), Део (Daewoo), Індесіт (Indesit), Новатек (Nova Tec), Ренс (Rens), Херманн (Hermann), Альфа (Alpha), Колві (Kolvi), Вулкан (Vulkan), Данко (Danko), Термекс (Thermex), Віссманн (Вісман / Viessmann), Вестен (Westen), Баксі (Baxi), Вольф (Wolf), Тепловест (Teplowest), Шафутекс (Chaffoteaux), Юнкерс (Junkers), Тіберіс (Tiberis), Електролюкс (Electrolux), АЕГ (AEG), Хай Терм (Hi-Therm).

Як складається наша ціна?

Техніки сервісу побутових послуг Master911 строго слідують затвердженому прайсу, це відкидає можливість якихось махінацій із цінами. Вартість будь-якої нашої послуги фіксована, повністю об'єктивна та прозора.

Для того щоб кваліфікувати, до якого виду віднести необхідну послугу або помічену аварію, при оформленні заявки ми задаємо клієнту уточнювальні питання.

На основі прийнятих від наших замовників відповідей ми встановлюємо, що це:

 • Типові (стандартні) послуги/несправності. В таких випадках ціна послуги (як, наприклад, вартість установки газового котла) завжди відома заздалегідь, ще до прибуття фахівця, вона незмінна й зафіксована.
 • Нестандартні (складно розрахувати) послуги/аварії. Якщо відразу дуже складно дізнатися масштаб майбутніх робіт, ми зможемо зорієнтувати у приблизній вартості, точна ж розцінка підраховується виконавцем вже після виконання діагностики. Наша адміністрація гарантує, що вартість буде дійсно відповідати зафіксованому прайс-листу!

На остаточну ціну послуги з пуску, налагодження, монтажу/демонтажу газового котла у Хмельницькому також впливають автотранспортні витрати та вартість необхідних матеріалів.

Що Ви отримуєте в результаті?

Головні переваги нашого сервісу:

 • Варіант оплати зручним для клієнта способом;
 • Компетентність, пунктуальність, акуратність і доброзичливість техніків;
 • Цілодобовий режим приймання заявок 24/7;
 • Виїзд техніка протягом 3 годин;
 • Доступні, обґрунтовані, прозорі й фіксовані розцінки;
 • Надання первинної консультації й даних про ціну установки газового котла та інших необхідних послуг;
 • Надання обов'язкового акта виконаних робіт і гарантії на всі послуги;
 • Неодмінне прибирання майстром місця роботи після завершення справи.

Додаткові характеристики сервісу послуг професійних майстрів Master911:

 • Практичний досвід діяльності у подібній сфері. У нашому сервісі послуг трудяться виключно надійні, перевірені, підготовлені фахівці, що володіють багаторічним досвідом і відповідними доступами до газу. Перед співпрацею ми перевіряємо дані паспорта, проводимо співбесіду, майстер складає іспит.
 • Широкий спектр послуг в одному місці. Сервіс побутового ремонту Master911 пропонує великий спектр кваліфікованих послуг з налагодження домашньої техніки та всякого виду робіт по дому. Також ви зможете звертатися до нас для складання меблів, реставрації ванн, транспортування будь-яких вантажів, вивезення сміття, проведення сантехнічних, електромонтажних, будівельних, оздоблювальних, клінінгових та інших видів діяльності. Це дає можливість у будь-якому випадку звертатися за допомогою в перевірений сервіс послуг Master911, тому не слід щоразу шукати виконавця на інших (часом і незнайомих) сайтах.
 • Договірні відносини. Після надання послуг замовники підписують акт про виконання робіт.
 • Забезпечення гарантії. Ми надаємо гарантійні зобов'язання на всі надані послуги, а крім того, на замінені під час ремонту деталі, прилади, запчастини та комплектуючі.
 • Швидка обробка замовлень. Залишивши замовлення на перший запуск, монтаж, демонтаж старої техніки або підключення газового котла у Хмельницькому, клієнт протягом 25-30 хвилин отримує підготовленого, надійного, перевіреного майстра, який на поточний період виявляється поруч. Наша логістика дає можливість спеціалісту приїхати через 2-3 години після обробки замовлення.

Як зробити заявку на виклик майстра з установки газових котлів у Хмельницькому додому?

 1. Подайте заявку. Безпосередньо на сайті або зв'язавшись із нами в телефонному режимі.
 2. Дайте відповідь на основні додаткові питання. На підставі отриманих додаткових відомостей щодо вашої домашньої техніки та необхідних сервісних послуг ми надамо первинну консультацію та зорієнтуємо в ціні ремонтних, налагоджувальних, монтажних робіт ще до появи техніка.
 3. Надання сервісних послуг. Приблизно протягом 3-х годин після оформлення замовлення майстер прибуває за вказаною адресою. Приблизна тривалість виконання ремонту - одна-дві години.

Виклик надійного, пунктуального, досвідченого техніка у Хмельницькому і Хмельницькій області

У тому випадку, якщо Вам необхідна установка газових котлів у Хмельницькому, пробний запуск, демонтаж опалювальних котлів у Хмельницькому або їх заміна, звертайтеся в сервіс домашнього ремонту Master911.

Виїзд техніка по місту у Хмельницькому

Замовникам, які проживають у межах міста Хмельницького, варто чекати прибуття кваліфікованого спеціаліста з допуском до виконання даного виду робіт вже протягом 3-4-х годин після подачі замовлення.

Виїзд виконавця в передмістя Хмельницького

На приїзд виконавця в передмістя Хмельницького (Чорний Острів, Давидківці, Лісові Гринівці, Шаровечка, Копистин, Карпівці, Ружичанка, Олешин, Богданівці, Шумівці, Мацьківці), можливо, буде потрібно часу трохи більше - приблизно 4-6 годин.

Виїзд спеціаліста по Хмельницькій області

У більшості населених пунктів Хмельницької області (Дунаївці, Кам'янець-Подільський, Красилів, Полонне, Волочиськ, Старокостянтинів, Шепетівка, Хмельницький, Славута, Ізяслав, Нетішин, Городок, Деражня, Чемерівці, Сатанів, Чорний Острів, Війтівці, Наркевичі, Летичів, Віньківці, Новая Ушиця, Ярмолинці, Вовковинці, Смотрич, Білогір'я, Антоніни, Теофіполь, Гриців) у нас є підготовлені, досвідчені, перевірені техніки, завдяки чому на прихід майстра можна розраховувати у день оформлення замовлення.

Забезпечуємо професійні, якісні та своєчасні послуги для населення за розумною розцінкою на монтажні роботи газової техніки у Хмельницькому - заходьте на наш веб-сайт і робіть своє замовлення!