Встановлення газового котла у Борисполі

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «встановлення газового котла». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Борисполі, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по встановленню газових котлів

Назва послуги Середня вартість

Заміна газового котла

Підключення одноконтурного газового котла

Підключення газового котла до системи опалення

Встановлення газового котла (монтаж)

Встановлення настінного газового котла (навісний)

Встановлення підлогового газового котла

Підключення двоконтурного газового котла

Підключення газового котла до димоходу

Підключення газового котла до електромережі

Підключення газового котла до газопроводу

Паралельне підключення газового і електричного котла

Підключення програматора до газового котла

Демонтаж газового котла

Заміна підлогового газового котла

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на встановлення газових котлів у Борисполі

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по встановленню газових котлів у Борисполі

Відгуки по встановленню газових котлів у Борисполі

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Монтаж газових котлів у Борисполі повинен проводитися із суворим дотриманням узгоджених нормативів, порядку організації робіт та пожежної безпеки кваліфікованим, досвідченим, перевіреним спеціалістом із правом доступу.

Роботи з монтажу газового обладнання виконуються поетапно:

 1. Кріплення опалювального газового котла. Більшість видів монтують до стіни за допомогою спеціальних кронштейнів, що йдуть у комплектації. До підбору місця висуваються кілька рекомендацій: наявність вікна з кватиркою, присутність діючої системи вентиляції та відсутність легкозаймистих матеріалів, покриттів, виробів. Після встановлення до побутового газового обладнання приєднують патрубок для відведення чадного газу.
 2. Підключення опалювальних газових котлів до контуру. Монтаж побутового газового котла передбачає обов'язкове встановлення фільтра грубого очищення, що робиться перед підключенням контуру опалення. Це дозволить виключити можливість потрапляння в нагрівальний агрегат бруду, сміття, без захисту котел може досить швидко стати непридатним.
 3. Підключення котла до системи водопостачання. Ці роботи практично однакові з підключенням до системи опалення.
 4. Підключення до газової труби. При підключенні котла до магістралі газу необхідно дотримуватись нормативів монтування опалювальних газових котлів, герметизувати стики паклею або газовою (не сантехнічною) стрічкою ФУМ, застосовувати фільтри. Як комунікаційне зв'язування застосовується гнучкий гофрований шланг.
 5. Перевірка герметичності. Лише після завершення належної перевірки герметичності всіх з'єднань допускається виконати перший запуск газового котла.

Виконавці сервісу побутового ремонту Master911 володіють досвідом робіт з газовими котлами від усіх популярних брендів: Херманн (Hermann), Вайллант (Вайлант/Vaillant), Роктерм (Rocterm), Шафутекс (Chaffoteaux), Бош (Bosch), Демрад, Новатек (Nova Tec), Део (Daewoo), Термекс (Thermex), Гореньє (Gorenje), Вестен (Westen), Вольф (Wolf), Будерус (Buderus), Сіменс (Siemens), АЄГ (AEG), Кітурамі (Kiturami), Колві (Kolvi), Арістон (Ariston), Беретта (Берета/Beretta), Термет (Termet), Ферролі (Феролі/Ferroli), Баксі (Baxi), Сайм (Sime), Юнкерс (Junkers), Геліос (Helios), Бонжуані (Bongioanni), Данко (Danko), Електролюкс (Electrolux), Нобель (Nobel), Шафуто (Chaffoteaux), Атон (Aton), Альфа (Alpha), Соллі (Солі/Solly), Різон (Reeson), Ренс (Rens), Атем (Аtem), Фондітал (Fondital), Радіант (Radiant), Маяк, Індезит (Indesit), Вулкан (Vulkan), Елексія (Elexia), Samsung (Samsung), Тепловіст (Teplowest), Навьєн (Navien), Протерм (Protherm), Термона (Thermona), Вісманн (Вісман/Viessmann), Рода (Roda), Тіберіс (Tiberis), Грандіні (Grandini), Іммергаз (Immergas), Рока (Roca), АОГВ Житомир.

Як буде визначатися вартість?

Техніки сервісу послуг Master911 чесно дотримуються затвердженого прайсу, що унеможливлює будь-які підтасовки з цінами. Вартість кожної послуги нашого сервісу домашнього ремонту Master911 цілком об'єктивна, прозора та фіксована.

Щоб кваліфікувати, до якого типу належить необхідна послуга або помічена несправність, при подачі заявки ми ставимо клієнту питання щодо пошкодження.

На підставі прийнятих від замовника відповідей ми визначаємо, що це:

 • Стандартні (типові) послуги/аварії. У такому разі ціна послуги (наприклад, вартість встановлення газового котла) відома заздалегідь, ще до появи виконавця, вона не змінюється та фіксована.
 • Рідкісні так звані нестандартні (важко визначити) послуги/несправності. Якщо заздалегідь дуже складно визначити обсяг потрібних майбутніх робіт, ми можемо зорієнтувати за наближеною ціною, остаточний кошторис складатиметься фахівцем вже вдома, внаслідок проведення діагностики. Наша адміністрація гарантує, що вона точно відповідатиме затвердженому прайсу!

На кінцеву ціну послуги з пуску, налаштування, монтажу/демонтажу газового котла у Борисполі ще впливають ціна необхідних витратних матеріалів та автотранспортні витрати.

Що отримують клієнти нашого сервісу?

Ключові переваги нашого сервісу домашнього ремонту:

 • Цілодобовий графік прийому замовлень 24/7;
 • Обов'язкове прибирання техніком свого місця роботи наприкінці справи;
 • Швидке реагування протягом трьох годин;
 • Можливість оплати відповідним для клієнта способом;
 • Надання грамотної консультації та даних про ціну встановлення газового котла та інших необхідних робіт;
 • Підготовленість, доброзичливість, акуратність та пунктуальність виконавців;
 • Доступні, обґрунтовані, прозорі та фіксовані розцінки;
 • Видача акта про виконання робіт та гарантії на сервісні послуги.

Базові характеристики побутового сервісу Master911:

 • Забезпечення гарантії. Ми виконуємо гарантійні умови на всі сервісні послуги, а також на встановлені під час ремонту деталі, комплектуючі, запчастини та прилади.
 • Широкий набір сервісних послуг в одному місці. Сервіс ремонту Master911 надає широкий спектр кваліфікованих послуг з ремонту домашньої техніки та різноманітних робіт. Так само можна звернутися до нас для збирання меблів, реставрації ванн, транспортування будь-яких вантажів, вивезення сміття, виконання електромонтажних, сантехнічних, оздоблювальних, клінінгових, будівельних та інших видів робіт. Це дає можливість за будь-якого випадку звертатися в надійний сервіс домашнього ремонту Master911, щоб щоразу не шукати нового виконавця на інших (іноді й незнайомих) інтернет-сайтах.
 • Договір. Після того, як сервісні послуги надані, наші замовники підписують акт виконаних робіт.
 • Швидка обробка замовлень. Залишивши замовлення на монтаж, первинний запуск, демонтаж старої техніки або підключення газового котла у Борисполі, замовник через кілька хвилин отримує перевірену, надійну, підготовлену техніку, яка на поточний період знаходиться близько. Така логістика дозволяє виконавцю приїхати за дві години після отримання заявки.
 • Досвід. У нашому сервісі послуг працюють лише підготовлені, надійні, перевірені майстри, які мають багатий досвід та відповідні доступи до газової техніки. Перед співпрацею ми приймаємо іспит, проводимо співбесіду, перевіряємо дані паспорта.

Як викликати техніка зі встановлення газових котлів у Борисполі додому?

 1. Складіть замовлення. Безпосередньо на веб-сайті або зв'язавшись з нашим диспетчером у телефонному режимі.
 2. Дайте відповіді на важливі додаткові питання. На підставі прийнятої додаткової інформації про вашу домашню техніку та необхідні послуги ми готові надати досить конкретну консультацію та зорієнтуємо за вартістю необхідних робіт ще до того, як приїде фахівець.
 3. Надання послуг. В середньому через 3 години після оформлення заявки на виклик технік прибуває за потрібною адресою. Орієнтовна тривалість виконання ремонту - 1-2 години.

Виклик досвідченого, надійного, пунктуального майстра у Борисполі та по Київській області

Якщо Вам потрібна установка газових котлів у Борисполі, пробний запуск, демонтаж опалювального газового котла у Борисполі або заміна старого агрегату, телефонуйте до сервісу надійних фахівців Master911.

Виїзд майстра по Борисполю

Клієнтам, які мешкають в районах міста Борисполя, потрібно чекати прибуття кваліфікованого виконавця з допуском до проведення цього виду діяльності вже через три-чотири години після подання заявки.

Виїзд до передмість Борисполя

На приїзд фахівця до передмістя Борисполя (Баришівка, Мала Олександрівка, Петропавлівське, Чубинське, Велика Олександрівка, Гнідин, Проців, Вишеньки, Іванків, Щасливе, Гора), можливо, знадобиться часу трохи більше - приблизно чотири-шість годин.

Виїзд по Київській області

У переважній більшості міст, сіл, селищ області (Київ, Українка, Обухів, Яготин, Сквира, Миронівка, Переяслав, Васильків, Фастів, Вишневе, Бориспіль, Буча, Ірпінь, Боярка, Вишгород, Узин, Бровари, Чорнобиль, Ржищів, Славутич, Тетіїв, Богуслав, Тараща, Кагарлик, Біла Церква, Березань, Чабани, Дослідницьке, Козин, Клавдієво-Тарасове, Терезине, Калита, Калинівка, Згурівка, Гостомель, Ворзель, Коцюбинське, Немішаєве, Баришівка, Макарів, Велика Димерка, Бородянка, Кожанка, Іванків, Пісківка, Глеваха, Димер, Гребені, Рокитне, Скибин, Макарівка) у нас проживають перевірені, досвідчені, підготовлені виконавці, тому на приїзд майстра можна сподіватися того ж дня, коли подали замовлення.

Гарантуємо якісні, професійні та своєчасні послуги за доступною вартістю встановлення газового котла у Борисполі - звертайтесь!