Встановлення газового котла у Черкасах

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «встановлення газового котла». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Черкасах, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по встановленню газових котлів

Назва послуги Середня вартість

Заміна газового котла

Підключення одноконтурного газового котла

Підключення газового котла до системи опалення

Встановлення газового котла (монтаж)

Встановлення настінного газового котла (навісний)

Встановлення підлогового газового котла

Підключення двоконтурного газового котла

Підключення газового котла до димоходу

Підключення газового котла до електромережі

Підключення газового котла до газопроводу

Паралельне підключення газового і електричного котла

Підключення програматора до газового котла

Демонтаж газового котла

Заміна підлогового газового котла

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на встановлення газових котлів у Черкасах

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по встановленню газових котлів у Черкасах

Відгуки по встановленню газових котлів у Черкасах

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Якісна установка газових котлів у Черкасах повинна виконуватися при суворому дотриманні правил ПБ, встановлених нормативів та порядку виконання всіх робіт кваліфікованим, перевіреним, досвідченим майстром, що володіє необхідним допуском.

Роботи з монтажу опалювальних газових котлів проводяться поетапно:

 1. Навіс побутового газового котла. Більшість модифікацій монтують до стін за допомогою монтажних кронштейнів, що додаються в комплекті. До вибору місця висуваються кілька рекомендацій: наявність вікна, відсутність легкозаймистих виробів, покриттів, матеріалів і присутність гарної системи вентиляції. До встановленого газового котла приєднують трубу для відведення чадного газу.
 2. Підключення котла до контуру системи. Процес монтажу газових котлів у Черкасах передбачає попередню установку фільтра грубого очищення, що виконується перед підключенням опалювального контуру. Це дозволить відкинути вірогідність попадання в опалювальний агрегат сміття, бруду, без захисту котел може за короткий час вийти з ладу.
 3. Підключення побутового газового обладнання до системи водопостачання. Такі роботи практично аналогічні підключенню до системи опалення.
 4. Підключення до газової магістралі. На стадії підключення опалювальної техніки до газу треба дотримуватися норми монтажу опалювальних газових котлів, герметизувати стики паклею або спеціальною стрічкою ФУМ, застосовувати фільтри. Для комунікації застосовується гнучкий гофрований шланг.
 5. Перевірка на герметичність. Тільки після відповідної ревізії герметичності всіх стиків дозволяється здійснити перший запуск газового котла.

Виконавці сервісу Master911 володіють досвідом роботи з котлом від всіх відомих виробників: Атем (Аtem), Новатек (Nova Tec), Нобель (Nobel), Різон (Reeson), Кітурамі (Kiturami), Демрад (Demrad), Део (Daewoo), Елексія (Elexia), Фондітал (Fondital), Вестен (Westen), Іммергаз (Immergas), Арістон (Ariston), Беретта (Берета / Beretta), Радіант (Radiant), Рока (Roca), Тіберіс (Tiberis), Колві (Kolvi), Самсунг (Samsung), Альфа (Alpha), Данко (Danko), Тепловест (Teplowest), Горенье (Gorenje), Бош (Bosch), Будерус (Buderus), Атон (Aton), Херманн (Hermann), Термекс (Thermex), Бонжуані (Bongioanni), Юнкерс (Junkers), Ферролі (Феролі / Ferroli), Нова Флоріда (Nova Florida), Грандіні (Grandini), Вулкан (Vulkan), Вайллант (Вайлант / Vaillant), Шафутекс (Chaffoteaux), Ренс (Rens), Маяк, Шафуто (Chaffoteaux), Вольф (Wolf), Баксі (Baxi), Соллі (Солі / Solly), АОГВ Житомир, АЕГ (AEG), Нав'єн (Navien), Геліос (Helios), Термет (Termet), Електролюкс (Electrolux), Віссманн (Вісман / Viessmann), Рода (Roda), Сіменс (Siemens), Хай Терм (Hi-Therm), Протерм (Protherm), Роктерм (Rocterm), Індесіт (Indesit), Сайм (Сім / Sime), Термона (Thermona), Сеньор Дюваль (Saunier Duval).

Як буде вираховуватися ціна?

Виконавці сервісу побутового ремонту Master911 точно слідують затвердженому прайс-листу, що відкидає шанс будь-яких махінацій з цінами. Вартість послуги нашого сервісу Master911 повністю справедлива, прозора та фіксована.

Щоб встановити, до якого виду віднести потрібну послугу або помічену аварію, при подачі заявки ми завжди ставимо клієнту уточнювальні питання.

На основі прийнятих від замовника висновків ми встановлюємо, які це послуги/проблеми:

 • Типові (стандартні) послуги/проблеми. У такому випадку вартість послуги (як, наприклад, ціна установки газового котла) завжди відома заздалегідь, ще до приїзду техніка, вона зафіксована й не змінюється.
 • Незвичайні, так звані нестандартні (складно визначити) послуги/неполадки. Якщо раптом заздалегідь немає можливості дізнатися масштаб майбутніх робіт, то ми зорієнтуємо у приблизній ціні, конкретна вартість підраховується виконавцем вже вдома після завершення діагностики. Наше керівництво гарантує те, що вартість відповідатиме затвердженому прайсу!

На повну ціну послуги з налаштування, пуску, монтажу/демонтажу газового котла у Черкасах також впливають транспортні витрати та вартість потрібних матеріалів.

Що Ви отримуєте в результаті?

Ключові фактори нашого сервісу:

 • Неодмінне прибирання фахівцем свого місця роботи після закінчення процесу;
 • Доступні, обґрунтовані, фіксовані та прозорі розцінки;
 • Виїзд майстра протягом трьох годин;
 • Можливість плати комфортним для замовника способом;
 • Цілодобова реєстрація телефонних дзвінків;
 • Інформованість, доброзичливість, акуратність і пунктуальність виконавців;
 • Видача обов'язкового акта виконаних робіт і гарантії на сервісні послуги;
 • Надання професійної консультації й даних про вартість установки газового котла та інших необхідних сервісних послуг.

Базові особливості сервісу побутового ремонту Master911:

 • Швидкість роботи. Оформивши виклик на перший запуск, монтаж, демонтаж, підключення газового котла у Черкасах, клієнт протягом декількох хвилин отримає перевіреного, надійного, підготовленого фахівця, який знаходиться неподалік. Наша логістика дозволяє майстру прийти через дві години після отримання замовлення.
 • Великий набір сервісних послуг в одному місці. Сервіс Master911 готовий надати широкий асортимент професійних послуг з ремонту домашньої техніки й різного роду робіт по дому. Також ви зможете звернутися до нас для складання меблів, транспортування різних вантажів, вивезення сміття, реставрації ванн, проведення будівельних, електромонтажних, оздоблювальних, клінінгових, сантехнічних і багатьох інших видів діяльності. Це дозволяє при будь-якому випадку звертатися до вже перевіреного сервісу Master911, щоб щоразу не шукати виконавця на інших (часом і сумнівних) інтернет-сторінках.
 • Багатий досвід роботи в даній сфері. У нашому сервісі побутових послуг працюють тільки підготовлені, надійні, перевірені майстри, що володіють досвідом і відповідними доступами до техніки. При оформленні договору про співпрацю ми приймаємо іспит, перевіряємо дані паспорта, проводимо співбесіду.
 • Договір. Після надання послуг наш замовник отримує на руки акт про виконання робіт.
 • Забезпечення гарантії. Ми виконуємо гарантійні умови на всі послуги, а також на замінені в процесі ремонтних робіт запчастини, прилади, комплектуючі, деталі.

Як замовити виклик спеціаліста зі встановлення опалювального котла у Черкасах додому?

 1. Складіть замовлення. Прямо на сайті або зателефонувавши за контактним телефоном.
 2. Дайте відповіді на ряд основних уточнювальних питань. На основі прийнятої додаткової інформації про вашу техніку й потрібні сервісні послуги ми надаємо необхідну консультацію та зможемо визначитися з вартістю монтажних, інсталяційних, ремонтних, налагоджувальних робіт ще до прибуття спеціаліста додому.
 3. Надання сервісних послуг. В середньому протягом трьох годин після подачі заявки технік виїжджає за вашою адресою. Орієнтовна тривалість проведення ремонтних робіт - від півтори до двох годин.

Виклик досвідченого, пунктуального, надійного фахівця у Черкасах і Черкаській області

У випадку, якщо Вам необхідна установка газового котла у Черкасах, перший запуск, демонтаж опалювальних котлів у Черкасах або заміна старої техніки, телефонуйте в сервіс послуг перевірених фахівців Master911.

Виїзд по місту у Черкасах

Тому, хто знаходиться в межах міста Черкас, варто чекати приїзду досвідченого майстра, який має допуск до виконання подібного профілю робіт, уже через 3-4 години після подачі замовлення.

Виїзд в передмістя Черкас

На прихід техніка в передмістя Черкас (), можливо, знадобиться часу трохи більше - близько п'яти-шести годин.

Ми виїжджаємо по Черкаській області

Практично у всіх містах, селах, селищах Черкаської області (Христинівка, Звенигородка, Ватутіне, Умань, Тальне, Шпола, Корсунь-Шевченківський, Городище, Золотоноша, Сміла, Кам'янка, Чигирин, Черкаси, Канів, Монастирище, Жашків, Цвіткове, Маньківка, Бабанка, Буки, Чорнобай, Драбівка) у нас є перевірені, підготовлені, досвідчені техніки, завдяки чому на прибуття майстра можна сподіватися того ж дня, в який оформили замовлення.

Гарантуємо якісні, своєчасні та професійні послуги за розумною вартістю на установку газового котла у Черкасах - телефонуйте!