Встановлення газового котла у Броварах

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «встановлення газового котла». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Броварах, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по встановленню газових котлів

Назва послуги Середня вартість

Заміна газового котла

Підключення одноконтурного газового котла

Підключення газового котла до системи опалення

Встановлення газового котла (монтаж)

Встановлення настінного газового котла (навісний)

Встановлення підлогового газового котла

Підключення двоконтурного газового котла

Підключення газового котла до димоходу

Підключення газового котла до електромережі

Підключення газового котла до газопроводу

Паралельне підключення газового і електричного котла

Підключення програматора до газового котла

Демонтаж газового котла

Заміна підлогового газового котла

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на встановлення газових котлів у Броварах

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по встановленню газових котлів у Броварах

Відгуки по встановленню газових котлів у Броварах

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Монтаж газових котлів у Броварах повинен проводитися з обов'язковим дотриманням протипожежних вимог, встановлених нормативів та порядку організації всіх робіт кваліфікованим, перевіреним, досвідченим техніком, який має необхідний допуск.

Роботи з монтажу опалювального газового обладнання виконуються поетапно:

 1. Навіс побутового газового котла. Практично всі модифікації монтують до стін за допомогою монтажних кронштейнів, що додаються до комплекту постачання. До підбору приміщення висувається ряд умов: відсутність легкозаймистих покриттів, матеріалів, виробів, наявність вікна та наявність припливної системи вентиляції. До встановленого газового обладнання приєднують димар для виведення чадного газу.
 2. Підключення опалювальних газових котлів до контуру. Процес монтажу котла передбачає встановлення фільтра для очищення води, що здійснюється перед підключенням контуру опалення. Це дозволить унеможливити попадання в опалювальний прилад бруду, сміття, без захисту котел може швидко вийти з ладу.
 3. Підключення побутового газового котла до контуру водопостачання. Ці роботи практично однакові з підключенням труб опалення.
 4. Підключення до магістралі газу. На стадії приєднання опалювального агрегату до газу слід дотримуватися нормативів монтажу опалювальних газових котлів, герметизувати стики паклею або жовтою фум-стрічкою, використовувати фільтри. У ролі сполучної комунікації застосовується гофрований металевий шланг.
 5. Перевірка герметичності. Тільки після закінчення належної перевірки герметичності всіх стиків слід здійснити перший запуск газового котла.

Техніки сервісу Master911 мають досвід роботи з котлом від усіх знаменитих компаній виробників: Вулкан (Vulkan), Індезит (Indesit), Альфа (Alpha), Іммергаз (Immergas), Ренс (Rens), Термет (Termet), Гореньє (Gorenje), Фондітал (Fondital), Вестен (Westen), Атон (Aton), Протерм (Protherm), Беретта (Берета/Beretta), Будерус (Buderus), Атем (Аtem), Арістон (Ariston), Новатек (Nova Tec), Данко (Danko), Сайм (Sime), Део (Daewoo), Нобель (Nobel), Шафуто (Chaffoteaux), Грандіні (Grandini), Рода (Roda), Кітурамі (Kiturami), Samsung (Samsung), АЕГ (AEG), Різон (Reeson), Термекс (Thermex), Навьєн (Navien), Роктерм (Rocterm), Соллі (Солі/Solly), Маяк, Демрад (Demrad), Колві (Kolvi), Електролюкс (Electrolux), Геліос (Helios), Вайллант (Вайлант/Vaillant), Термона (Thermona), Елексія (Elexia), Баксі (Baxi), Шафутекс (Chaffoteaux), Юнкерс (Junkers), Рока (Roca), Тіберіс (Tiberis), Ферролі (Феролі/Ferroli), Вольф (Wolf), Тепловіст (Teplowest), Бонжуані (Bongioanni), Герман (Hermann), Вісманн (Вісман/Viessmann), Радіант (Radiant), Сіменс (Siemens), Бош (Bosch), АОГВ Житомир.

Як визначаються розцінки?

Фахівці сервісу домашнього ремонту Master911 чесно дотримуються фіксованого прайс-листа, що унеможливлює будь-які махінації з цінами. Вартість кожної послуги нашого сервісу Master911 фіксована, цілком об'єктивна та прозора.

Для того, щоб кваліфікувати, до якого типу належить необхідна послуга або помічена аварія, при подачі заявки ми, як правило, ставимо замовнику питання щодо пошкодження.

На основі отриманих відповідей ми визначаємо, що це:

 • Типові (стандартні) послуги/проблеми. У цьому випадку ціна послуги (наприклад, вартість установки газового котла) завжди стане відома відразу ж, ще до появи фахівця, вона фіксована і не змінюється.
 • Нестандартні (неможливо встановити) послуги/несправності. Якщо заздалегідь неможливо встановити масштаб потрібних майбутніх робіт, то ми зорієнтуємо за приблизною вартістю, точний кошторис підраховується майстром вже на місці після завершення діагностичних робіт. Ми гарантуємо, що вартість буде чітко відповідати зафіксованому прайс-листу!

На загальну ціну сервісної послуги із запуску, налаштування, монтажу/демонтажу газового котла у Броварах ще впливають автотранспортні витрати та ціна витратних матеріалів, що застосовуються.

Які важливі переваги Ви отримаєте?

Основні досягнення сервісу послуг наших надійних, професійних та перевірених техніків:

 • Обов'язкове прибирання техніком свого робочого місця наприкінці справи;
 • Цілодобова фіксація телефонних дзвінків;
 • Поінформованість, акуратність, доброзичливість та пунктуальність майстрів;
 • Виїзд виконавця протягом 3-х годин;
 • Доступні, обґрунтовані, прозорі та фіксовані прайс-листи;
 • Надання акта виконаних робіт та гарантії на ці послуги;
 • Надання професійної консультації та відомостей про ціну встановлення газового котла та інших потрібних послуг;
 • Варіант плати зручним для клієнта чином.

Додаткові переваги сервісу послуг професійних майстрів Master911:

 • Широкий спектр побутових послуг в одній будівлі. Сервіс Master911 пропонує широкий спектр кваліфікованих послуг з ремонту домашнього обладнання та різноманітних побутових робіт. Крім того, ви зможете звертатися до нашого офісу для транспортування різних вантажів, складання меблів, вивезення сміття, реставрації ванн, проведення електромонтажних, клінінгових, оздоблювальних, сантехнічних, будівельних та інших видів діяльності. Це дозволяє в кожному варіанті звертатися до надійного сервісу побутового ремонту Master911, щоб щоразу не шукати нового виконавця на інших (іноді й сумнівних) сайтах.
 • Швидкість роботи. Оформивши виклик на перший запуск, демонтаж старої техніки, монтаж або підключення газового котла у Броварах, замовник за кілька хвилин отримує перевіреного, підготовленого, надійного техніка, який знаходиться найближче. Подібна логістика дає можливість майстру прибути за 2-3 години після отримання замовлення.
 • Досвід. У нашому сервісі працюють тільки надійні, підготовлені, перевірені фахівці, які мають багатий досвід і належні доступи до побутової газової техніки. Перед співпрацею ми проводимо співбесіду, приймаємо іспит, перевіряємо паспортні дані.
 • Дотримання гарантійних умов. Ми виконуємо гарантійні умови на надані послуги, а також на встановлені в ході ремонту запасні частини, прилади, деталі та комплектуючі.
 • Договірні відносини. Після надання послуг замовник отримує на руки акт про виконання робіт.

Як замовити виклик фахівця зі встановлення опалювального газового котла у Броварах додому?

 1. Складіть заявку. Безпосередньо на веб-сайті або зв'язавшись з нашим менеджером у телефонному режимі.
 2. Дайте відповідь на основні уточнювальні питання. На підставі прийнятих додаткових даних про вашу техніку та потрібні сервісні послуги ми надаємо первинну консультацію та зорієнтуємо за ціною монтажних, ремонтних, налагоджувальних, настановних робіт ще до того, як приїде фахівець.
 3. Надання послуг. Орієнтовно протягом 3-х годин після оформлення заявки технік прибуває за вашою адресою. Приблизна тривалість виконання ремонтних робіт - від півтори до двох годин.

Виклик пунктуального, надійного, досвідченого майстра у Броварах та по Київській області

Якщо Вам потрібна установка газового котла у Броварах, перший пуск, демонтаж або його заміна, зателефонуйте до сервісу домашнього ремонту Master911.

Виїзд майстра до передмістя Броварів

На прихід виконавця до передмістя Броварів (Велика Димерка, Щасливе, Княжичі, Семиполки, Перемога, Погреби, Зазим'я, Пухівка, Требухів, Гоголів, Красилівка) може знадобитися трохи більше часу - близько 4-6 годин.

Виїзд майстра по Київській області

У переважній більшості населених пунктів області (Київ, Українка, Обухів, Яготин, Сквира, Миронівка, Переяслав, Васильків, Фастів, Вишневе, Бориспіль, Буча, Ірпінь, Боярка, Вишгород, Узин, Бровари, Чорнобиль, Ржищів, Славутич, Тетіїв, Богуслав, Тараща, Кагарлик, Біла Церква, Березань, Чабани, Дослідницьке, Козин, Клавдієво-Тарасове, Терезине, Калита, Калинівка, Згурівка, Гостомель, Ворзель, Коцюбинське, Немішаєве, Баришівка, Макарів, Велика Димерка, Бородянка, Кожанка, Іванків, Пісківка, Глеваха, Димер, Гребені, Рокитне, Скибин, Макарівка) у нас є досвідчені, перевірені, підготовлені фахівці, завдяки чому на приїзд майстра можна розраховувати того ж дня, коли оформили заявку.

Виїзд містом у Броварах

Клієнтам, що живуть у межах Броварів, можна очікувати приходу досвідченого фахівця, який має допуск до виконання цього виду діяльності, вже через три-чотири години після оформлення замовлення.

Гарантуємо якісні, оперативні та професійні послуги з розумної розцінки на встановлення газових котлів у Броварах - заходьте на наш інтернет-сайт та робіть своє замовлення!