Встановлення газового котла у Чернівцях

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «встановлення газового котла». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Чернівцях, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по встановленню газових котлів

Назва послуги Середня вартість

Заміна газового котла

Підключення одноконтурного газового котла

Підключення газового котла до системи опалення

Встановлення газового котла (монтаж)

Встановлення настінного газового котла (навісний)

Встановлення підлогового газового котла

Підключення двоконтурного газового котла

Підключення газового котла до димоходу

Підключення газового котла до електромережі

Підключення газового котла до газопроводу

Паралельне підключення газового і електричного котла

Підключення програматора до газового котла

Демонтаж газового котла

Заміна підлогового газового котла

Цінові пропозиції по встановленню газових котлів від найкращих майстрів у Чернівцях

Дмитро В

Був(ла) на сайті 3 місяці тому Харків
+10

Печник, слесарь по ремонту систем кондиционирования

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Послуги та ціни

 • Заміна газового шлангу

  від 500 грн
 • Встановлення газової плити (монтаж)

  від 1500 грн
 • Ремонт автоматики газового котла

  від 1200 грн
 • Ремонт циркуляційного насосу газового котла

  від 500 грн

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на встановлення газових котлів у Чернівцях

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по встановленню газових котлів у Чернівцях

Відгуки по встановленню газових котлів у Чернівцях

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Професійна установка газового котла у Чернівцях повинна виконуватися при обов'язковому дотриманні правил ПБ, узгоджених нормативів та порядку виконання робіт досвідченим, перевіреним, кваліфікованим виконавцем, що володіє необхідним допуском.

Монтажні роботи з кріплення, установки, перевірки та врізання газових котлів проводяться поетапно:

 1. Кріплення опалювального газового котла. Майже всі моделі кріплять до стін за допомогою монтажних кронштейнів, які додаються в комплекті постачання. До встановленого побутового газового котла приєднують трубу для відведення чадних газів. До підбору приміщення висувається ряд вимог: наявність вікна з кватиркою, присутність дієвої системи вентиляції та відсутність легкозаймистих покриттів, виробів, матеріалів.
 2. Під'єднання котла до системи. Монтаж газових котлів у Чернівцях передбачає обов'язкову установку фільтра грубого очищення, це робиться перед підключенням контуру опалення й допоможе відкинути вірогідність попадання в опалювальний прилад бруду, сміття, без захисту котел може дуже швидко прийти в непридатність.
 3. Під'єднання газового обладнання до системи водопостачання. Цей крок робиться аналогічно, як приєднання до опалювальної системи.
 4. Підключення до магістралі газу. При приєднанні опалювальної техніки до газу необхідно дотримуватися нормативів монтажу побутового газового обладнання, застосовувати фільтри, герметизувати стики паклею з пастою або жовтою фум-стрічкою. Для комунікації використовується гофрований шланг.
 5. Перевірка герметичності. Тільки після належної перевірки герметичності всіх стиків слід виконати перший запуск газового котла.

Техніки сервісу Master911 мають досвід роботи з опалювальними газовими котлами практично від усіх відомих компаній: Арістон (Ariston), Кітурамі (Kiturami), Грандіні (Grandini), Тепловест (Teplowest), Данко (Danko), Вайллант (Вайлант / Vaillant), Іммергаз (Immergas), Сайм (Сім / Sime), Бонжуані (Bongioanni), Вольф (Wolf), Самсунг (Samsung), Термекс (Thermex), Вестен (Westen), Бош (Bosch), Нав'єн (Navien), Шафуто (Chaffoteaux), Сіменс (Siemens), Сеньор Дюваль (Saunier Duval), Різон (Reeson), Ренс (Rens), АОГВ Житомир, Шафутекс (Chaffoteaux), АЕГ (AEG), Атон (Aton), Електролюкс (Electrolux), Вулкан (Vulkan), Демрад (Demrad), Віссманн (Вісман / Viessmann), Новатек (Nova Tec), Рока (Roca), Ферролі (Феролі / Ferroli), Будерус (Buderus), Альфа (Alpha), Горенье (Gorenje), Радіант (Radiant), Протерм (Protherm), Маяк, Індесіт (Indesit), Геліос (Helios), Нобель (Nobel), Термона (Thermona), Баксі (Baxi), Термет (Termet), Рода (Roda), Херманн (Hermann), Соллі (Солі / Solly), Елексія (Elexia), Фондітал (Fondital), Юнкерс (Junkers), Хай Терм (Hi-Therm), Нова Флоріда (Nova Florida), Беретта (Берета / Beretta), Атем (Аtem), Тіберіс (Tiberis), Роктерм (Rocterm), Део (Daewoo), Колві (Kolvi).

Як буде вираховуватися розцінка?

Фахівці сервісу Master911 точно дотримуються фіксованого прайс-листа, що відкидає можливість усіляких підтасувань з цінами. Вартість послуги нашого сервісу побутового ремонту Master911 повністю об'єктивна, прозора та фіксована.

Щоб розрахувати, до якого виду відноситься необхідна послуга або виявлена аварія, при подачі заявки ми задаємо клієнту уточнювальні питання.

На основі прийнятих від наших клієнтів відповідей ми визначаємо, які це послуги/проблеми:

 • Стандартні (базові) послуги/проблеми. У цих випадках вартість послуги (як, наприклад, ціна установки газового котла) відома заздалегідь, ще до приходу майстра, вона незмінна й фіксована.
 • Нестандартні (непросто розрахувати) послуги/несправності. Якщо раптом заздалегідь не можна установити обсяг майбутніх робіт, ми зорієнтуємо у наближеній вартості, остаточний кошторис складається техніком вже на місці в результаті здійснення діагностики. Ми гарантуємо, що ціна відповідатиме зафіксованому прайсу!

На повну ціну сервісної послуги з пуску, налагодження, монтажу/демонтажу газового котла у Чернівцях ще впливають автотранспортні витрати й ціна потрібних матеріалів.

Що Ви отримуєте в результаті?

Ключові переваги нашого сервісу побутових послуг:

 • Розумні, прозорі, обґрунтовані й фіксовані прайс-листи;
 • Обов'язкове прибирання виконавцем свого місця роботи після закінчення процесу;
 • Виїзд техніка протягом трьох годин;
 • Надання консультації та відомостей про вартість установки газового котла та інших необхідних робіт;
 • Цілодобовий графік приймання заявок 24/7;
 • Варіант оплати зручним для замовника способом;
 • Обізнаність, пунктуальність, акуратність і доброзичливість техніків;
 • Надання обов'язкового акта про виконання робіт та гарантії на всі послуги.

Додаткові переваги побутового сервісу Master911:

 • Практичний досвід діяльності у даній сфері. У нас працюють виключно надійні, перевірені, підготовлені виконавці, які володіють досвідом і необхідними доступами до побутової газової техніки. Перед співпрацею ми проводимо співбесіду, приймаємо іспит, перевіряємо дані паспорта.
 • Договір. Після надання послуг клієнти приймають акт виконаних робіт.
 • Всі послуги в одному приміщенні. Сервіс домашнього ремонту Master911 надає широкий асортимент професійних послуг з виправлення домашньої техніки й різного роду побутових робіт по дому. Також можна звернутися в наш офіс для транспортування будь-яких вантажів, реставрації ванн, вивезення сміття, складання меблів, проведення сантехнічних, електромонтажних, оздоблювальних, клінінгових, будівельних і багатьох інших видів робіт. Це дозволяє в будь-якому випадку звертатися у перевірений сервіс Master911, отже не варто кожного разу відшукувати виконавця на різних (часом і підозрілих) інтернет-сторінках.
 • Забезпечення гарантії. Ми виконуємо гарантійні умови на всі послуги по дому, а крім того, на встановлені у процесі ремонту запасні частини, комплектуючі, деталі та прилади.
 • Миттєва обробка заявок. Оформивши замовлення на монтаж, демонтаж старої техніки, перший запуск або підключення газового котла у Чернівцях, замовник через кілька хвилин отримує надійного, перевіреного, підготовленого виконавця, який у цей момент знаходиться поблизу. Подібна логістика дозволяє техніку приїхати через три години після отримання замовлення.

Як замовити виклик техніка зі встановлення побутових газових котлів у Чернівцях?

 1. Оформте замовлення. Прямо на web-сайті або зробивши дзвінок за контактним телефоном.
 2. Дайте відповідь на ряд основних уточнювальних питань. На підставі отриманих додаткових відомостей про вашу техніку та необхідні послуги ми надаємо первинну консультацію та зорієнтуємо в ціні майбутніх робіт ще до прибуття спеціаліста додому.
 3. Надання сервісних послуг. В середньому через три години після обробки заявки виконавець виїжджає за вказаною адресою. Приблизна тривалість виконання ремонтних робіт - одна-дві години.

Виклик надійного, досвідченого, пунктуального техніка у Чернівцях і Чернівецькій області

У випадку, якщо Вам потрібна установка газових котлів у Чернівцях, перший запуск, демонтаж опалювального газового котла у Чернівцях або заміна старого устаткування, зателефонуйте в сервіс Master911.

Виїзд в передмістя Чернівців

На прихід техніка в передмістя Чернівців (Тисовець, Годилів, Великий Кучурів, Кам'яна, Михальча, Молодія, Чагор, Остриця, Бояни, Магала, Рідківці, Мамаївці), можливо, знадобиться часу трохи більше - приблизно 5-6 годин.

Виїзд виконавця по Чернівецькій області

У більшості селищ, сіл, міст Чернівецької області (Сокиряни, Новодністровськ, Новоселиця, Хотин, Герца, Чернівці, Сторожинець, Вижниця, Кіцмань, Заставна, Путила, Красноїльськ, Лужани, Глибока, Кельменці, Кострижівка) у нас є досвідчені, перевірені, підготовлені виконавці, завдяки чому на прихід майстра можна розраховувати того ж дня, в який оформили замовлення.

Виїзд по Чернівцям

Людям, що живуть в районах міста Чернівців, варто чекати прибуття досвідченого виконавця, що має допуск до виконання даного виду діяльності, вже через 3-4 години після оформлення замовлення.

Гарантуємо якісні, професійні та своєчасні послуги для населення за доступною розцінкою на монтажні роботи газової техніки у Чернівцях - телефонуйте!