Встановлення газового котла у Луцьку

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «встановлення газового котла». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Луцьку, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по встановленню газових котлів

Назва послуги Середня вартість

Заміна газового котла

Підключення одноконтурного газового котла

Підключення газового котла до системи опалення

Встановлення газового котла (монтаж)

Встановлення настінного газового котла (навісний)

Встановлення підлогового газового котла

Підключення двоконтурного газового котла

Підключення газового котла до димоходу

Підключення газового котла до електромережі

Підключення газового котла до газопроводу

Паралельне підключення газового і електричного котла

Підключення програматора до газового котла

Демонтаж газового котла

Заміна підлогового газового котла

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на встановлення газових котлів у Луцьку

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по встановленню газових котлів у Луцьку

Відгуки по встановленню газових котлів у Луцьку

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Монтаж газових котлів у Луцьку повинен проводитися з обов'язковим дотриманням певних норм, порядку виконання всіх робіт і протипожежних вимог досвідченим, кваліфікованим, перевіреним фахівцем з правом доступу.

Роботи зі встановлення побутових газових котлів виконуються поетапно:

 1. Кріплення побутових газових котлів. Практично всі моделі монтують до стіни за допомогою монтажних кронштейнів, що йдуть в комплекті постачання. Після установки до газової техніки під'єднують патрубок для виведення чадного газу. До підбору місця висувається ряд рекомендацій: наявність вікна з кватиркою, відсутність легкозаймистих виробів, покриттів, матеріалів і присутність гарної системи вентиляції.
 2. Підключення газових котлів до системи. Процес підключення газового котла у Луцьку припускає попереднє оснащення фільтром для води, це робиться перед підключенням контуру опалення. Це необхідно для захисту від ймовірних частинок сміття, без нього газовий котел може за короткий час відмовити.
 3. Підключення опалювальних газових котлів до контуру водопостачання. Цей етап робиться так само, як приєднання до труб системи опалення.
 4. Підключення до магістралі газу. В процесі підключення опалювальної техніки до газової труби потрібно дотримуватися норм встановлення газових котлів, герметизувати стики паклею або жовтою фум-стрічкою, застосовувати спеціальні фільтри. Для комунікаційної зв'язки використовується металевий гофрований шланг.
 5. Перевірка герметичності. Лише після завершення відповідної перевірки герметичності всіх стиків можна здійснити перший запуск газового котла.

Виконавці сервісу послуг Master911 володіють навичками роботи з котлом майже всіх популярних брендів: Новатек (Nova Tec), АОГВ Житомир, Сеньор Дюваль (Saunier Duval), Сайм (Сім / Sime), Атем (Аtem), Електролюкс (Electrolux), Іммергаз (Immergas), Термет (Termet), Індесіт (Indesit), Данко (Danko), АЕГ (AEG), Геліос (Helios), Бош (Bosch), Шафуто (Chaffoteaux), Самсунг (Samsung), Вестен (Westen), Нова Флоріда (Nova Florida), Тіберіс (Tiberis), Грандіні (Grandini), Нав'єн (Navien), Беретта (Берета / Beretta), Баксі (Baxi), Херманн (Hermann), Део (Daewoo), Віссманн (Вісман / Viessmann), Ренс (Rens), Фондітал (Fondital), Вулкан (Vulkan), Різон (Reeson), Рока (Roca), Ферролі (Феролі / Ferroli), Нобель (Nobel), Тепловест (Teplowest), Термона (Thermona), Хай Терм (Hi-Therm), Термекс (Thermex), Вайллант (Вайлант / Vaillant), Вольф (Wolf), Демрад (Demrad), Радіант (Radiant), Шафутекс (Chaffoteaux), Елексія (Elexia), Альфа (Alpha), Бонжуані (Bongioanni), Атон (Aton), Роктерм (Rocterm), Будерус (Buderus), Горенье (Gorenje), Сіменс (Siemens), Рода (Roda), Маяк, Колві (Kolvi), Арістон (Ariston), Юнкерс (Junkers), Протерм (Protherm), Соллі (Солі / Solly), Кітурамі (Kiturami).

Як формуються розцінки?

Фахівці сервісу домашнього ремонту Master911 строго слідують затвердженим прайсу, що відкидає шанс будь-яких махінацій з цінами. Вартість послуги нашого сервісу Master911 фіксована, прозора й цілком справедлива.

Щоб розрахувати, до якого виду віднести необхідну послугу або помічену несправність, при подачі заявки ми задаємо замовнику питання про характер пошкодження.

На основі прийнятих від замовника висновків ми визначаємо, що це:

 • Нестандартні (складно розрахувати) послуги/несправності. Якщо раптом заздалегідь неможливо встановити складність майбутніх робіт, значить ми зможемо зорієнтувати у наближеній вартості, остаточний кошторис підраховується техніком вже вдома в результаті здійснення діагностики. Наша адміністрація гарантує те, що ціна буде дійсно відповідати зафіксованому прейскуранту!
 • Типові (стандартні) послуги/проблеми. У цих випадках вартість послуги (наприклад, ціна установки газового котла) відома заздалегідь, ще до приходу майстра, вона фіксована й постійна.

На загальну ціну сервісної послуги з монтажу/демонтажу газового котла у Луцьку, налагодження, пуску ще впливають транспортні витрати і ціна потрібних матеріалів.

Що Ви отримуєте в результаті?

Основні фактори нашого сервісу домашнього ремонту:

 • Доступні, фіксовані, обґрунтовані й прозорі ціни;
 • Обов'язкове прибирання майстром свого місця роботи після завершення справи;
 • Надання грамотної консультації та інформації про вартість установки газового котла та інших необхідних сервісних послуг;
 • Можливість плати комфортним для замовника чином;
 • Цілодобовий запис телефонних дзвінків;
 • Виїзд фахівця протягом 3 годин;
 • Надання акта про виконання робіт та наявність гарантійних умов на всі послуги;
 • Інформованість, доброзичливість, пунктуальність та акуратність фахівців.

Додаткові переваги побутового сервісу Master911:

 • Багатий досвід роботи в подібній сфері. У нас працюють виключно надійні, перевірені, підготовлені майстри, які володіють досвідом і відповідними доступами до газової техніки. При оформленні договору про співпрацю ми перевіряємо паспортні дані, приймаємо іспит, проводимо співбесіду.
 • Договір. Після того як послуги надані, наш клієнт підписує акт про виконання робіт.
 • Швидкість роботи. Оформивши виклик на монтаж, перший пуск, демонтаж старої техніки або установку газового котла у Луцьку, замовник через кілька хвилин отримає підготовленого, надійного, перевіреного техніка, який на поточний період знаходиться найближче. Подібна логістика дозволяє майстру прибути протягом 2-3 годин після обробки заявки.
 • Гарантія. Ми надаємо гарантійні умови на всі послуги по дому й також на замінені в ході ремонтних робіт прилади, запасні частини, комплектуючі та деталі.
 • Всі сервісні послуги в одному приміщенні. Сервіс Master911 готовий надати широкий спектр професійних робіт з виправлення домашнього обладнання та всілякого виду послуг. Також можна звертатися до нас для транспортування різних вантажів, реставрації ванн, складання меблів, вивезення сміття, проведення сантехнічних, оздоблювальних, електромонтажних, клінінгових, будівельних та інших видів робіт. Це дозволяє при кожному варіанті звертатися у перевірений сервіс побутових послуг Master911, аби щоразу не шукати виконавця на різних (часом і підозрілих) сайтах.

Як викликати майстра з установки побутових газових котлів у Луцьку?

 1. Подайте заявку на виклик. Прямо на web-сайті або зробивши дзвінок за телефоном.
 2. Дайте відповідь на важливі уточнювальні питання. На підставі отриманих додаткових відомостей про вашу домашню техніку й потрібні послуги ми надамо первинну консультацію і можемо визначитися з ціною майбутніх робіт ще до приїзду техніка.
 3. Надання самих послуг. У середньому через 3 години після оформлення замовлення виконавець прибуває на вашу адресу. Приблизна тривалість проведення ремонтних робіт - 1-2 години.

Виклик надійного, пунктуального, досвідченого майстра у Луцьку і Волинській області

Якщо Вам потрібна установка газових котлів у Луцьку, перший запуск, демонтаж опалювальних котлів у Луцьку або їх заміна, телефонуйте в сервіс послуг Master911.

Виїзд техніка по місту у Луцьку

Тим, хто знаходиться в межах міста Луцька, варто очікувати на приїзд досвідченого техніка з допуском до проведення даного профілю робіт вже через 3-4 години після подачі замовлення.

Виїзд майстра в передмістя Луцька

На приїзд майстра в передмістя Луцька (Ківерці, Рокині, Жабка, Княгининок, Зміїнець, Піддубці, Гаразджа, Боголюби, Забороль, Великий Омеляник, Лище, Боратин, Рованці, Гірка Полонка, Полонка, Підгайці, Струмівка, Липини, Прилуцьке) може знадобитися часу трохи більше - близько п'яти-шести годин.

Ми виїжджаємо по Волинській області

У більшості населених пунктів Волинської області (Нововолинськ, Луцьк, Горохів, Рожище, Ковель, Володимир-Волинський, Маневичі, Цумань, Локачі, Торчин) є наші перевірені, досвідчені, підготовлені техніки, тому на прихід майстра Ви зможете розраховувати в цей же день, коли оформили заявку.

Гарантуємо професійні, оперативні та якісні послуги для населення за розумною ціною на монтаж газової техніки у Луцьку - звертайтеся!