Встановлення газового котла у Бучі

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «встановлення газового котла». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Бучі, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по встановленню газових котлів

Назва послуги Середня вартість

Заміна газового котла

Підключення одноконтурного газового котла

Підключення газового котла до системи опалення

Встановлення газового котла (монтаж)

Встановлення настінного газового котла (навісний)

Встановлення підлогового газового котла

Підключення двоконтурного газового котла

Підключення газового котла до димоходу

Підключення газового котла до електромережі

Підключення газового котла до газопроводу

Паралельне підключення газового і електричного котла

Підключення програматора до газового котла

Демонтаж газового котла

Заміна підлогового газового котла

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на встановлення газових котлів у Бучі

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по встановленню газових котлів у Бучі

Відгуки по встановленню газових котлів у Бучі

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Монтаж газових котлів у Бучі повинен проводитися за суворого дотримання порядку виконання робіт, правил ПБ та певних нормативів кваліфікованим, перевіреним, досвідченим майстром, який має необхідний допуск.

Монтажні роботи з кріплення, встановлення, перевірки та врізання газових котлів виконуються поетапно:

 1. Навіс побутових газових котлів. Більшість модифікацій кріплять до стіни за допомогою спеціальних тримачів (кронштейнів), які додаються до комплекту постачання. До підбору приміщення висуваються кілька умов: відсутність легкозаймистих покриттів, виробів, матеріалів, наявність вікна та присутність працюючої системи вентиляції. До встановленого газового обладнання приєднують димар для виведення відпрацьованих газів.
 2. Підключення газових котлів до системи. Монтаж газового обладнання передбачає оснащення фільтром, що виконується перед підключенням опалювального контуру. Це дозволить унеможливити проникнення в нагрівальний прилад забруднюючих частинок, без захисту опалювальний котел може досить швидко стати непридатним.
 3. Підключення опалювального газового котла до контуру водопостачання. Ці роботи практично однакові з підключенням до контуру опалення.
 4. Підключення до магістралі газу. На стадії підключення опалювальної техніки до газу потрібно дотримуватися норм установки газових котлів, застосовувати спеціальні фільтри, герметизувати з'єднання паклею або фум-стрічкою жовтого кольору. У ролі комунікаційного зв'язку береться металевий гофрований шланг.
 5. Обов'язкова перевірка герметичності. Тільки після завершення належної ревізії герметичності всіх стиків можна виконати перший запуск газового котла.

Виконавці сервісу домашнього ремонту Master911 володіють професійним досвідом робіт з котлами від усіх популярних компаній: Гореньє (Gorenje), Кітурамі (Kiturami), Ферролі (Феролі/Ferroli), Термет (Termet), АЕГ (AEG), Сіменс (Siemens), Радіант (Radiant), АОГВ Житомир, Ренс (Rens), Грандіні (Grandini), Різон (Reeson), Юнкерс (Junkers), Данко (Danko), Роктерм (Rocterm), Шафутекс (Chaffoteaux), Вольф (Wolf), Індезит (Indesit), Нобель (Nobel), Новатек (Nova Tec), Тіберіс (Tiberis), Іммергаз (Immergas), Атем (Аtem), Тепловіст (Teplowest), Протерм (Protherm), Бонжуані (Bongioanni), Рода (Roda), Вулкан (Vulkan), Баксі (Baxi), Фондітал (Fondital), Навьєн (Navien), Samsung (Samsung), Маяк, Будерус (Buderus), Арістон (Ariston), Колві (Kolvi), Соллі (Солі/Solly), Беретта (Берета/Beretta), Атон (Aton), Рока (Roca), Херманн (Hermann), Термона (Thermona), Вестен (Westen), Вісманн (Вісман/Viessmann), Демрад (Demrad), Вайллант (Вайлант/Vaillant), Елексія (Elexia), Геліос (Helios), Термекс (Thermex), Сайм (Sime), Електролюкс (Electrolux), Бош (Bosch), Део (Daewoo), Альфа (Alpha), Шафуто (Chaffoteaux).

Як буде обчислюватися розцінка?

Виконавці сервісу побутового ремонту Master911 суворо дотримуються затвердженого прейскуранта, що унеможливлює будь-які махінації з вартістю. Ціна будь-якої нашої послуги фіксована, прозора та цілком об'єктивна.

Щоб встановити, до якого типу належить необхідна послуга або виявлена несправність, при формуванні виклику ми завжди ставимо клієнту уточнювальні питання.

На підставі отриманих відповідей ми дізнаємося, які це послуги/несправності:

 • Типові (стандартні) послуги/проблеми. У такому випадку ціна послуги (як, наприклад, вартість установки газового котла) завжди відома відразу ж, ще до приїзду техніка, вона зафіксована і не змінюється.
 • Нестандартні (непросто визначити) послуги/неполадки. Якщо раптом дуже важко визначити складність майбутніх робіт, тоді ми зможемо зорієнтувати за приблизною ціною, конкретний же кошторис складається майстром прямо на місці в результаті виконання діагностики. Наше керівництво гарантує, що ціна точно відповідатиме затвердженому прейскуранту!

На остаточну вартість сервісної послуги з налагодження, запуску, монтажу/демонтажу газового котла у Бучі також впливають вартість необхідних витратних матеріалів та транспортні витрати.

Що Ви отримаєте?

Головні переваги нашого сервісу побутових послуг:

 • Швидке реагування - протягом 3-х годин;
 • Цілодобовий прийом заявок 24/7;
 • Розумні, обґрунтовані, прозорі та фіксовані ціни;
 • Надання професійної консультації та інформації про ціну встановлення газового котла та інших сервісних послуг;
 • Видача акта виконаних робіт та наявність гарантійних термінів на всі послуги;
 • Обов'язкове прибирання виконавцем свого місця роботи після завершення справи;
 • Варіант оплати відповідним для замовника чином;
 • Поінформованість, доброзичливість, пунктуальність та акуратність фахівців.

Базові характеристики сервісу послуг надійних фахівців Master911:

 • Досвід. У нас працюють виключно підготовлені, перевірені, надійні техніки, які мають багаторічний досвід і відповідні доступи до техніки. Перед початком співробітництва ми проводимо співбесіду, приймаємо іспит, перевіряємо дані паспорта.
 • Швидкість роботи. Оформивши замовлення на монтаж, первинний пуск, підключення газового котла у Бучі або демонтаж старої техніки, замовник протягом кількох хвилин отримує підготовленого, надійного, перевіреного спеціаліста, який на поточний період знаходиться неподалік. Наша логістика дозволяє фахівцю приїхати за 2-3 години після оформлення замовлення.
 • Забезпечення гарантії. Ми надаємо гарантійні умови на надані послуги вдома, а також на встановлені в процесі ремонтних робіт запчастини, комплектуючі, прилади та деталі.
 • Великий набір побутових послуг в одному офісі. Сервіс Master911 готовий надати широкий спектр кваліфікованих послуг з ремонту домашньої техніки та різного виду робіт. Так само можна звернутися до нашого офісу для транспортування будь-яких вантажів, вивезення сміття, складання меблів, реставрації ванн, проведення будівельних, оздоблювальних, електромонтажних, сантехнічних, клінінгових та інших видів діяльності, що дозволяє при кожному окремому варіанті звертатися за допомогою до надійного сервісу Master911, тому не потрібно щоразу розшукувати виконавця на інших (іноді та незнайомих) інтернет-сторінках.
 • Договірні відносини. Після надання послуг замовники отримують на руки акт виконаних робіт.

Як замовити виклик майстра зі встановлення газового котла у Бучі?

 1. Складіть замовлення. Прямо на веб-сайті або зателефонувавши за контактним телефоном.
 2. Дайте відповіді на основні додаткові питання. На основі отриманих додаткових відомостей про вашу побутову техніку та сервісні послуги, що цікавлять, ми надамо необхідну консультацію і зорієнтуємо за вартістю майбутніх робіт ще до приходу майстра додому.
 3. Безпосереднє надання сервісних послуг. Приблизно через 3 години після оформлення заявки на виклик фахівець приїжджає за вказаною адресою. Приблизна тривалість виконання ремонту - одна-дві години.

Виклик надійного, досвідченого, пунктуального спеціаліста у Бучі та по Київській області

Якщо Вам потрібна установка газового котла у Бучі, пробний пуск, демонтаж котла або його заміна, дзвоніть у сервіс домашнього ремонту Master911.

Ми виїжджаємо по Київській області

У переважній більшості населених пунктів Київської області (Київ, Українка, Обухів, Яготин, Сквира, Миронівка, Переяслав, Васильків, Фастів, Вишневе, Бориспіль, Буча, Ірпінь, Боярка, Вишгород, Узин, Бровари, Чорнобиль, Ржищів, Славутич, Тетіїв, Богуслав, Тараща, Кагарлик, Біла Церква, Березань, Чабани, Дослідницьке, Козин, Клавдієво-Тарасове, Терезине, Калита, Калинівка, Згурівка, Гостомель, Ворзель, Коцюбинське, Немішаєве, Баришівка, Макарів, Велика Димерка, Бородянка, Кожанка, Іванків, Пісківка, Глеваха, Димер, Гребені, Рокитне, Скибин, Макарівка) у нас є перевірені, досвідчені, підготовлені техніки, завдяки чому на приїзд майстра Ви зможете сподіватися того ж дня, коли оформили заявку.

Виїзд майстра по Бучам

Тим клієнтам, хто проживає в межах Бучі, можна чекати приходу кваліфікованого техніка, що має допуск до проведення подібного виду робіт, вже протягом 3-4 годин після подачі замовлення.

Виїзд до передмість Бучі

На прихід виконавця до передмістя Бучі (Гостомель, Ворзель, Коцюбинське, Немішаєве, Бородянка, Березове, Хотів, Стоянка, Мощун, Горенка, Чайки, Капітанівка, Гореничі, Дмитрівка) може знадобитися трохи більше часу - близько 5-6 годин.

Забезпечуємо якісні, своєчасні та професійні послуги вдома за доступною розцінкою на встановлення газових котлів у Бучі - звертайтесь!