Встановлення газового котла у Харкові

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «встановлення газового котла». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Харкові, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по встановленню газових котлів

Назва послуги Середня вартість

Заміна газового котла

Підключення одноконтурного газового котла

Підключення газового котла до системи опалення

Встановлення газового котла (монтаж)

Встановлення настінного газового котла (навісний)

Встановлення підлогового газового котла

Підключення двоконтурного газового котла

Підключення газового котла до димоходу

Підключення газового котла до електромережі

Підключення газового котла до газопроводу

Паралельне підключення газового і електричного котла

Підключення програматора до газового котла

Демонтаж газового котла

Заміна підлогового газового котла

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на встановлення газових котлів у Харкові

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по встановленню газових котлів у Харкові

Відгуки по встановленню газових котлів у Харкові

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Монтаж газових котлів у Харкові повинен виконуватися з обов'язковим дотриманням порядку виконання всіх робіт, протипожежних вимог та встановлених нормативів досвідченим, перевіреним, кваліфікованим майстром з необхідним допуском.

Монтажні роботи зі встановлення, врізання, перевірки та кріплення побутового газового обладнання ведуться поетапно:

 1. Навіс газового обладнання. Практично всі моделі навішують на стіну за допомогою спеціальних кронштейнів, що йдуть у комплекті постачання. До підбору місця висуваються кілька рекомендацій: відсутність легкозаймистих покриттів, матеріалів, виробів, наявність гарної системи вентиляції та наявність вікна. До встановленого газового котла приєднують патрубок для відведення відпрацьованих газів.
 2. Підключення опалювального газового котла до контуру системи. Процес монтажу газового котла передбачає попереднє встановлення фільтра для очищення води, це виконується перед підключенням опалювального контуру і дозволить унеможливити проникнення в нагрівальний прилад забруднюючих частинок, без захисту котел може дуже швидко стати непридатним.
 3. Підключення котла до загальної системи водопостачання. Такий крок виконується так само, як під'єднання до труб системи опалення.
 4. Приєднання до газової магістралі. Під час підключення опалювальної техніки до газу необхідно дотримуватись нормативів монтування опалювального газового обладнання, герметизувати з'єднання паклею або жовтою фум-стрічкою, застосовувати спеціальні фільтри. У ролі сполучної комунікації береться металевий гофрований шланг.
 5. Обов'язкова перевірка на герметичність. Тільки після завершення належної ревізії герметичності всіх з'єднань допускається здійснити перший запуск газового котла.

Фахівці сервісу Master911 володіють професійним досвідом роботи з опалювальними газовими котлами майже від усіх відомих виробників: Вісманн (Вісман/Viessmann), Кітурамі (Kiturami), Вольф (Wolf), Вулкан (Vulkan), Різон (Reeson), Атон (Aton), Грандіні (Grandini), Тіберіс (Tiberis), Термона (Thermona), Нобель (Nobel), Samsung (Samsung), Ферролі (Феролі/Ferroli), Протерм (Protherm), Баксі (Baxi), Елексія (Elexia), Бош (Bosch), Атем (Аtem), Вайллант (Вайлант/Vaillant), Електролюкс (Electrolux), Маяк, Тепловіст (Teplowest), Шафуто (Chaffoteaux), Герман (Hermann), Арістон (Ariston), Сайм (Sime), Фондітал (Fondital), Демрад (Demrad), Соллі (Солі/Solly), Індезит (Indesit), АОГВ Житомир, Беретта (Берета/Beretta), Термекс (Thermex), Юнкерс (Junkers), АЄГ (AEG), Бонжуані (Bongioanni), Будерус (Buderus), Рода (Roda), Рока (Roca), Део (Daewoo), Іммергаз (Immergas), Данко (Danko), Ренс (Rens), Колві (Kolvi), Шафутекс (Chaffoteaux), Роктерм (Rocterm), Гореньє (Gorenje), Навьєн (Navien), Вестен (Westen), Геліос (Helios), Сіменс (Siemens), Термет (Termet), Новатек (Nova Tec), Радіант (Radiant), Альфа (Alpha).

Як буде вираховуватися вартість?

Фахівці сервісу Master911 чесно витримують фіксований прейскурант, це виключає шанс усіляких маніпуляцій із вартістю. Ціна будь-якої нашої послуги є прозорою, цілком об'єктивною і фіксованою.

Для того, щоб визначити, до якого виду належить потрібна послуга або виявлена несправність, при подачі заявки ми зазвичай ставимо клієнту уточнювальні питання.

На основі прийнятих від клієнта висновків ми визначаємо, які це послуги/аварії:

 • Нестандартні послуги, що досить рідко зустрічаються (складно встановити) послуги/аварії. Якщо раптом заздалегідь не можна дізнатися складність необхідних майбутніх робіт, то ми зорієнтуємо за приблизною вартістю, конкретний же кошторис підраховується техніком прямо на місці після завершення виконання діагностичних робіт Ми гарантуємо те, що вона точно відповідатиме зафіксованому прайс-листу!
 • Стандартні (типові) послуги/несправності. У цих випадках ціна послуги (як, наприклад, вартість установки газового котла) завжди стане відома заздалегідь, ще до приїзду майстра, вона стала і зафіксована.

На повну вартість послуги з монтажу/демонтажу газового котла у Харкові, налаштування, запуску побутових газових агрегатів також впливають транспортні витрати та ціна необхідних витратних матеріалів.

Що ви отримуєте в результаті?

Основні досягнення нашого сервісу:

 • Розумні, прозорі, обґрунтовані та фіксовані розцінки;
 • Виїзд майстра протягом 3 годин;
 • Цілодобовий графік прийому заявок 24/7;
 • Видача акта виконаних робіт та гарантії на ці послуги;
 • Компетентність, доброзичливість, пунктуальність та акуратність виконавців;
 • Надання професійної консультації та даних про загальну ціну встановлення газового котла та інших робіт, що цікавлять;
 • Обов'язкове прибирання майстром місця роботи після завершення процесу;
 • Варіант оплати відповідним для клієнта чином.

Додаткові характеристики сервісу побутового ремонту Master911:

 • Швидка обробка замовлень. Оформивши заявку на демонтаж старої техніки, монтаж, перший запуск або підключення газового котла у Харкові, клієнт за кілька хвилин отримує перевіреного, надійного, підготовленого виконавця, який на поточний період виявляється неподалік. Така логістика дає можливість фахівцеві прибути протягом 2-3 годин після обробки замовлення.
 • Забезпечення гарантії. Ми виконуємо гарантійні умови на надані послуги, а також на замінені під час ремонту комплектуючі, запасні частини, прилади та деталі.
 • Досвід. У нашому сервісі працюють тільки перевірені, надійні, підготовлені майстри, які мають досвід і відповідні доступи до побутової газової техніки. При оформленні контракту про співпрацю ми перевіряємо паспортні дані, приймаємо іспит, проводимо співбесіду.
 • Великий спектр сервісних послуг в одному будинку. Сервіс Master911 пропонує великий перелік професійних послуг з ремонту домашнього обладнання та різного виду побутових робіт. Також ви зможете звернутися до нашого офісу для вивезення сміття, реставрації ванн, транспортування будь-яких вантажів, збирання меблів, проведення електромонтажних, будівельних, оздоблювальних, сантехнічних, клінінгових та інших видів робіт, що дозволяє в кожному випадку звертатися до надійного сервісу побутового ремонту Master911, отже, не потрібно щоразу шукати виконавця на інших (іноді й підозрілих) сайтах.
 • Договірні відносини. Після надання послуг наш замовник отримує на руки акт про виконання робіт.

Як викликати виконавця зі встановлення побутового газового обладнання у Харкові?

 1. Складіть замовлення. Безпосередньо на сайті або зв'язавшись з нашим менеджером у телефонному режимі.
 2. Відповідайте на ряд важливих уточнювальних питань. На основі прийнятої додаткової інформації про вашу техніку та послуги, що цікавлять, ми надаємо первинну консультацію і зорієнтуємо за вартістю монтажних, ремонтних, налагоджувальних, настановних робіт ще до того, як прибуде майстер.
 3. Безпосереднє надання самих послуг. У середньому протягом трьох годин після обробки заявки фахівець прибуває на вашу адресу. Орієнтовна тривалість виконання ремонтних робіт - одна-дві години.

Виклик надійного, досвідченого, пунктуального техніка у Харкові та по Харківській області

У тому випадку, якщо Вам потрібна установка газового котла у Харкові, перший запуск, демонтаж опалювального газового обладнання у Харкові або заміна старого агрегату, зателефонуйте Master911.

Виїзд виконавця до передмість Харкова

На приїзд техніка в передмістя Харкова (Південне, Дергачі, Васищеве, Безлюдівка, Рогань, Хорошеве, Високий, Покотилівка, Коротич, Пісочин, Бабаї, Солоницівка, Мала Данилівка, Руська Лозова, Черкаська Лозова, Мала Рогань, Докучаєвське, Хроли, Циркуни), можливо, знадобиться трохи більше часу - приблизно чотири-шість годин.

Виїзд техніка по Харкову

Тим, хто проживає в межах міста Харкова, слід очікувати на прибуття досвідченого виконавця з допуском до виконання цього профілю робіт вже через три-чотири години після оформлення заявки.

Виїзд виконавця по Харківській області

Практично у кожному населеному пункті Харківської області (Харків, Південне, Мерефа, Вовчанськ, Люботин, Богодухів, Дергачі, Валки, Лозова, Ізюм, Первомайський, Балаклія, Куп'янськ, Чугуїв, Зміїв, Красноград, Кочеток, Введенка, Новопокровка, Есхар, Ківшарівка, Чкаловське, Малинівка, Нова Водолага, Слобожанське, Вільча, Старий Салтів, Васищеве, Безлюдівка, Рогань, Старий Мерчик, Ков'яги, Печеніги, Сахновщина, Донець, Панютине, Орілька, Краснопавлівка, Хорошеве, Козача Лопань, Золочів, Костянтинівка, Слатине, Високий, Покотилівка, Березівка, Буди, Коротич, Пісочин, Бабаї, Солоницівка, Пересічне, Вільшани, Мала Данилівка, Краснокутськ, Великий Бурлук) проживають наші перевірені, підготовлені, досвідчені фахівці, тому на приїзд майстра можна сподіватися у день оформлення заявки.

Забезпечуємо своєчасні, професійні та якісні послуги вдома за доступною ціною на встановлення газових котлів у Харкові - заходьте на наш веб-сайт та оформлюйте замовлення!