Встановлення газового котла у Чернігові

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «встановлення газового котла». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Чернігові, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по встановленню газових котлів

Назва послуги Середня вартість

Заміна газового котла

Підключення одноконтурного газового котла

Підключення газового котла до системи опалення

Встановлення газового котла (монтаж)

Встановлення настінного газового котла (навісний)

Встановлення підлогового газового котла

Підключення двоконтурного газового котла

Підключення газового котла до димоходу

Підключення газового котла до електромережі

Підключення газового котла до газопроводу

Паралельне підключення газового і електричного котла

Підключення програматора до газового котла

Демонтаж газового котла

Заміна підлогового газового котла

Цінові пропозиції по встановленню газових котлів від найкращих майстрів у Чернігові

Дмитро В

Був(ла) на сайті 3 місяці тому Харків
+10

Печник, слесарь по ремонту систем кондиционирования

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Послуги та ціни

 • Заміна газового шлангу

  від 500 грн
 • Встановлення газової плити (монтаж)

  від 1500 грн
 • Ремонт автоматики газового котла

  від 1200 грн
 • Ремонт циркуляційного насосу газового котла

  від 500 грн

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на встановлення газових котлів у Чернігові

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по встановленню газових котлів у Чернігові

Відгуки по встановленню газових котлів у Чернігові

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Якісна установка газового котла у Чернігові повинна виконуватися з обов'язковим дотриманням пожежної безпеки, певних норм та порядку виконання всіх робіт перевіреним, кваліфікованим, досвідченим спеціалістом, який має необхідний допуск.

Роботи з встановлення опалювальних газових котлів виконуються поетапно:

 1. Навіс газового котла. Більшість котлів кріплять до стін за допомогою спеціальних тримачів (кронштейнів), що йдуть у комплекті. До вибору приміщення висувається ряд умов: наявність припливної системи вентиляції, наявність вікна та відсутність легкозаймистих матеріалів, покриттів, виробів. Після встановлення до опалювального газового котла приєднують димохід для виведення продуктів згоряння.
 2. Підключення котла до системи. Монтаж газових котлів у Чернігові передбачає обов'язкове оснащення фільтром, це виконується перед підключенням контуру опалення і допоможе унеможливити попадання в нагрівальний агрегат забруднюючих частинок, без захисту опалювальний котел може швидко відмовити.
 3. Підключення опалювального газового обладнання до контуру водопостачання. Такий крок виконується так само, як підключення до системи опалення.
 4. Підключення до газової магістралі. При підключенні опалювальної техніки до магістралі газу потрібно дотримуватись норм установки газового котла, застосовувати фільтри, герметизувати стики клочками або фум-стрічкою жовтого кольору. Для комунікаційної зв'язки береться гофрований металевий шланг.
 5. Перевірка герметичності. Тільки після закінчення належної перевірки герметичності всіх з'єднань можна здійснити перший запуск газового котла.

Виконавці сервісу побутових послуг Master911 мають навички роботи з опалювальними газовими котлами від усіх відомих виробників: Samsung (Samsung), Сайм (Sime), Рода (Roda), Атем (Аtem), Бонжуані (Bongioanni), Арістон (Ariston), Шафуто (Chaffoteaux), Електролюкс (Electrolux), Герман (Hermann), Термекс (Thermex), Тепловіст (Teplowest), Ферролі (Феролі/Ferroli), Гореньє (Gorenje), Радіант (Radiant), Елексія (Elexia), Протерм (Prother), Шафутекс (Chaffoteaux), АОГВ Житомир, Термет (Termet), Вестен (Westen), Іммергаз (Immergas), Тіберіс (Tiberis), Демрад (Demrad), Данко (Danko), Фондітал (Fondital), Новатек (Nova Tec), Беретта (Берета/Beretta), Будерус (Buderus), Індезит (Indesit), Баксі (Baxi), АЕГ (AEG), Вулкан (Vulkan), Бош (Bosch), Роктерм (Rocterm), Соллі (Солі/Solly), Вольф (Wolf), Грандіні (Grandini), Різон (Reeson), Ренс (Rens), Атон (Aton), Навьєн (Navien), Юнкерс (Junkers), Термона (Thermona), Геліос (Helios), Нобель (Nobel), Маяк, Альфа (Alpha), Сіменс (Siemens), Кітурамі (Kiturami), Вісманн (Вісман/Viessmann), Колві (Kolvi), Вайллант (Вайлант/Vaillant), Рока (Roca), Део (Daewoo).

Як обчислюються розцінки?

Техніки сервісу Master911 неухильно дотримуються затвердженого прейскуранта, це геть-чисто виключає шанс будь-яких махінацій із вартістю. Ціна будь-якої послуги нашого сервісу Master911 прозора, фіксована та повністю об'єктивна.

Для того щоб кваліфікувати, до якого виду віднести потрібну послугу або виявлену аварію, при подачі заявки ми, як правило, ставимо клієнту питання щодо пошкодження.

На підставі отриманих висновків ми встановлюємо, які це послуги/несправності:

 • Нестандартні, незвичайні (неможливо розрахувати) послуги/неполадки. Якщо заздалегідь неможливо дізнатися складність необхідних робіт, то ми зорієнтуємо за приблизною ціною, точний кошторис складається спеціалістом вже вдома після завершення проведення діагностичних робіт. Ми гарантуємо те, що ціна вийде відповідно до зафіксованого прейскуранта!
 • Стандартні (базові) послуги/несправності. У такому випадку вартість послуги (як, наприклад, ціна установки газового котла) завжди відома відразу ж, ще до появи майстра, вона фіксована і не змінюється.

На кінцеву ціну сервісної послуги з пуску, налаштування, монтажу/демонтажу газового котла у Чернігові ще впливають транспортні витрати та ціна необхідних витратних матеріалів.

Які переваги Ви отримаєте?

Головні переваги сервісу послуг наших професійних, надійних та перевірених майстрів:

 • Допустимість оплати відповідним для клієнта чином;
 • Надання консультації та відомостей про вартість встановлення газового котла та інших сервісних послуг;
 • Підготовленість, доброзичливість, акуратність та пунктуальність майстрів;
 • Неодмінне прибирання майстром свого місця роботи наприкінці процесу;
 • Швидке реагування - протягом 3-х годин;
 • Цілодобовий режим приймання замовлень 24/7;
 • Розумні, обґрунтовані, прозорі та фіксовані розцінки;
 • Надання акта виконаних робіт та гарантії на всі послуги.

Додаткові характеристики сервісу послуг професійних майстрів Master911:

 • Гарантія. Ми виконуємо гарантійні умови на всі надані послуги вдома, а також на замінені в ході ремонту комплектуючі, запасні частини, деталі та прилади.
 • Досвід. У нашому сервісі побутових послуг працюють виключно перевірені, надійні, підготовлені майстри, які мають досвід і відповідні доступи до газової техніки. Під час оформлення договору про співпрацю ми проводимо співбесіду, приймаємо іспит, перевіряємо паспортні дані.
 • Договір. Після того як послуги надані, наші клієнти приймають акт виконаних робіт.
 • Широкий спектр послуг в одному офісі. Сервіс Master911 надає широкий асортимент професійних послуг з ремонту домашнього обладнання та різного виду побутових робіт. Крім того, можна звертатися до нас для збирання меблів, транспортування різних вантажів, реставрації ванн, вивезення сміття, виконання сантехнічних, клінінгових, оздоблювальних, електромонтажних, будівельних та багатьох інших видів діяльності. Це дозволяє в кожному випадку звертатися за допомогою до вже надійного сервісу Master911, тому не слід щоразу відшукувати виконавця на інших (іноді й підозрілих) сайтах.
 • Моментальна обробка заявок. Подавши заявку на перший пуск, демонтаж старої техніки, монтаж або підключення газового котла у Чернігові, клієнт за кілька хвилин отримає надійного, перевіреного, підготовленого майстра, який на поточний період знаходиться поряд. Дана логістика дозволяє техніку приїхати за дві години після обробки замовлення.

Як замовити виклик виконавця щодо встановлення газового обладнання у Чернігові?

 1. Оформіть заявку. Прямо на веб-сайті або зробивши дзвінок по контактному телефону.
 2. Відповідайте на основні додаткові питання. На підставі отриманої додаткової інформації про вашу побутову техніку та послуги, що цікавлять, ми надаємо орієнтовну консультацію і можемо визначитися з вартістю необхідних робіт ще до приходу майстра додому.
 3. Надання самих сервісних послуг. Приблизно протягом 3-х годин після оформлення заявки фахівець виїжджає на вашу адресу. Орієнтовна тривалість проведення ремонтних робіт - від однієї години до двох.

Виклик пунктуальної, досвідченої, надійної техніки у Чернігові та по Чернігівській області

Якщо Вам потрібна установка газових котлів у Чернігові, пробний пуск, демонтаж побутового газового обладнання у Чернігові або заміна старої техніки, телефонуйте до сервісу Master911.

Виїзд спеціаліста до передмість Чернігова

На прихід виконавця до передмістя Чернігова (Количівка, Іванівка, Анисів, Трисвятська Слобода, Жавинка, Полуботки, Деснянка, Кошівка, Киїнка, Старий Білоус, Павлівка, Новоселівка, Новий Білоус), можливо, знадобиться трохи більше часу - близько 4-6 годин.

Виїзд техніка містом Чернігів

Тим клієнтам, хто проживає в межах міста Чернігова, потрібно чекати на приїзд кваліфікованого техніка, що має допуск до проведення такого виду робіт, вже через 3-4 години після оформлення заявки.

Ми виїжджаємо по Чернігівській області

У більшості міст, селищ, сіл Чернігівської області (Корюківка, Борзна, Бахмач, Батурин, Ніжин, Чернігів, Ічня, Семенівка, Городня, Мена, Новгород-Сіверський, Бобровиця, Прилуки, Остер, Ріпки, Замглай, Добрянка, Любеч, Десна, Козелець, Лосинівка, Срібне, Мала Дівиця, Олишівка, Гончарівське, Михайло-Коцюбинське, Седнів, Березна, Макошине, Куликівка, Понорниця, Сосниця, Знам'янка, Сновське) є наші підготовлені, перевірені, досвідчені виконавці, тому на приїзд майстра Ви зможете сподіватися у день оформлення заявки.

Гарантуємо професійні, своєчасні та якісні послуги вдома за доступною ціною на монтаж опалювального газового обладнання у Чернігові - звертайтесь!