Встановлення газового котла у Вінниці

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «встановлення газового котла». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Вінниці, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по встановленню газових котлів

Назва послуги Середня вартість

Заміна газового котла

Підключення одноконтурного газового котла

Підключення газового котла до системи опалення

Встановлення газового котла (монтаж)

Встановлення настінного газового котла (навісний)

Встановлення підлогового газового котла

Підключення двоконтурного газового котла

Підключення газового котла до димоходу

Підключення газового котла до електромережі

Підключення газового котла до газопроводу

Паралельне підключення газового і електричного котла

Підключення програматора до газового котла

Демонтаж газового котла

Заміна підлогового газового котла

Цінові пропозиції по встановленню газових котлів від найкращих майстрів у Вінниці

Дмитро В

Був(ла) на сайті 2 місяці тому Харків
+10

Печник, слесарь по ремонту систем кондиционирования

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Послуги та ціни

 • Заміна газового шлангу

  від 500 грн
 • Встановлення газової плити (монтаж)

  від 1500 грн
 • Ремонт автоматики газового котла

  від 1200 грн
 • Ремонт циркуляційного насосу газового котла

  від 500 грн

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на встановлення газових котлів у Вінниці

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по встановленню газових котлів у Вінниці

Відгуки по встановленню газових котлів у Вінниці

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Монтаж газових котлів у Вінниці повинен проводитися при суворому дотриманні пожежної безпеки, порядку організації робіт та узгоджених нормативів кваліфікованим, досвідченим, перевіреним майстром з правом доступу.

Роботи з монтажу побутових газових котлів виконуються поетапно:

 1. Кріплення опалювальних газових котлів. Майже всі види монтують до стін за допомогою монтажних кронштейнів, що йдуть в комплектації. До вибору приміщення висуваються кілька рекомендацій: присутність дієвої системи вентиляції, наявність вікна й відсутність легкозаймистих виробів, матеріалів, покриттів. До встановленого побутового газового обладнання приєднують трубу для відведення продуктів згоряння.
 2. Під'єднання газу до контуру. Процес установки газових котлів у Вінниці передбачає попереднє встановлення фільтру для очищення води, що проводиться перед підключенням опалювального контуру. Це служить для захисту, без цього котел може швидко відмовити.
 3. Під'єднання котла до системи водопостачання. Такі роботи аналогічні під'єднанню труб опалення.
 4. Підключення до газової магістралі. У ході приєднання опалювальної техніки до магістралі газу потрібно дотримуватися норм монтування побутового газового обладнання, герметизувати стики паклею або жовтою фум-стрічкою, застосовувати фільтри. Для сполучної комунікації застосовується гофрований шланг.
 5. Перевірка герметичності. Лише після належної ревізії герметичності всіх стиків слід виконати перший запуск газового котла.

Виконавці сервісу побутового ремонту Master911 володіють навичками роботи з газовими котлами від всіх відомих компаній виробників: Беретта (Берета / Beretta), Бонжуані (Bongioanni), Індесіт (Indesit), Атем (Аtem), Шафутекс (Chaffoteaux), АЕГ (AEG), Рода (Roda), Ферролі (Феролі / Ferroli), Нав'єн (Navien), Елексія (Elexia), Нобель (Nobel), Юнкерс (Junkers), Маяк, Бош (Bosch), Віссманн (Вісман / Viessmann), Хай Терм (Hi-Therm), Іммергаз (Immergas), Вулкан (Vulkan), Арістон (Ariston), Новатек (Nova Tec), Атон (Aton), Нова Флоріда (Nova Florida), Електролюкс (Electrolux), Грандіні (Grandini), Фондітал (Fondital), Вольф (Wolf), Термекс (Thermex), Сайм (Сім / Sime), Баксі (Baxi), АОГВ Житомир, Протерм (Protherm), Тіберіс (Tiberis), Део (Daewoo), Кітурамі (Kiturami), Будерус (Buderus), Шафуто (Chaffoteaux), Різон (Reeson), Соллі (Солі / Solly), Тепловест (Teplowest), Демрад (Demrad), Данко (Danko), Самсунг (Samsung), Рока (Roca), Вестен (Westen), Роктерм (Rocterm), Термона (Thermona), Радіант (Radiant), Ренс (Rens), Сеньор Дюваль (Saunier Duval), Херманн (Hermann), Колві (Kolvi), Геліос (Helios), Вайллант (Вайлант / Vaillant), Сіменс (Siemens), Альфа (Alpha), Горенье (Gorenje), Термет (Termet).

Яким чином обчислюється розцінка?

Виконавці сервісу Master911 користуються затвердженим прейскурантом, що відкидає шанс будь-яких махінацій з цінами. Вартість установки газового котла або іншої послуги нашого сервісу Master911 прозора, абсолютно об'єктивна й фіксована.

Для того щоб розрахувати, до якого типу віднести необхідну послугу або виявлену несправність, при формуванні виклику ми завжди ставимо клієнтові питання щодо пошкодження.

На основі прийнятих від наших замовників відповідей ми визначаємо, які це послуги/проблеми:

 • Базові (стандартні) послуги/проблеми. У цьому випадку вартість послуги (як, наприклад, ціна установки газового котла) завжди вказана заздалегідь, ще до приїзду виконавця, вона фіксована й незмінна.
 • Незвичайні, так звані нестандартні (неможливо встановити) послуги/несправності. Якщо раптом заздалегідь не можна встановити масштаб майбутніх робіт, ми зорієнтуємо у приблизній вартості, остаточний кошторис буде складений виконавцем вдома після виконання діагностичних робіт. Ми гарантуємо те, що ціна буде точно відповідати затвердженому прайсу!

На повну ціну сервісної послуги з пуску, налагодження, монтажу/демонтажу котла ще впливають транспортні витрати й ціна застосованих матеріалів.

Які важливі переваги Ви будете мати?

Головні досягнення нашого сервісу:

 • Надання професійної консультації й даних щодо загальної вартості установки газового котла у Вінниці та інших послуг;
 • Виїзд виконавця протягом трьох годин;
 • Надання акту виконаних робіт і гарантії на всі послуги;
 • Цілодобовий графік приймання замовлень 24/7;
 • Варіант оплати зручним для замовника способом;
 • Неодмінне прибирання техніком свого робочого місця в кінці справи;
 • Інформованість, акуратність, пунктуальність, доброзичливість фахівців;
 • Розумні, прозорі, фіксовані й обґрунтовані прайс-листи.

Базові особливості побутового сервісу Master911:

 • Договірні відносини. Після надання послуг наш замовник приймає акт про виконання робіт.
 • Дотримання гарантійних умов. Ми надаємо гарантійні зобов'язання на всі сервісні послуги, а також на встановлені в ході робіт з ремонту комплектуючі, запасні частини, прилади та деталі.
 • Швидкість роботи. Оформивши виклик на демонтаж старої техніки, перший запуск, монтаж або підключення газового котла у Вінниці, замовник за кілька хвилин отримає надійного, підготовленого, перевіреного майстра, який знаходиться поряд. Дана логістика дозволяє фахівцю прибути протягом 2-3 годин після отримання заявки.
 • Широкий вибір послуг в одному офісі. Сервіс Master911 пропонує великий перелік кваліфікованих послуг з виправлення домашньої техніки й різного виду робіт. Також можна звернутися в наш офіс для транспортування будь-яких вантажів, вивезення сміття, реставрації ванн, складання меблів, проведення сантехнічних, клінінгових, будівельних, електромонтажних і багатьох інших видів діяльності, що дає можливість у будь-якому випадку звертатися за допомогою в перевірений сервіс домашнього ремонту Master911, тому немає потреби щоразу відшукувати нового виконавця на різних (іноді і незнайомих) інтернет-сторінках.
 • Багатий досвід діяльності у цій області. У нас працюють виключно перевірені, надійні, підготовлені техніки, які володіють багаторічним досвідом і відповідними допусками до газової техніки. При оформленні договору про співпрацю ми проводимо співбесіду, приймаємо іспит, перевіряємо дані паспорта.

Як замовити виклик майстра з установки опалювальних котлів у Вінниці?

 1. Складіть заявку на виклик. Прямо на web-сайті або зв'язавшись із нами в телефонному режимі.
 2. Дайте відповіді на важливі додаткові питання. На основі прийнятих додаткових відомостей про вашу домашню техніку та потрібні послуги ми готові надати первинну консультацію і вкажемо вартість майбутніх робіт ще до того, як прибуде фахівець.
 3. Надання сервісних послуг. Приблизно протягом трьох годин після обробки заявки майстер прибуває за вказаною адресою. Орієнтовна тривалість виконання ремонту - 1-2 години.

Виклик надійного, досвідченого, пунктуального фахівця у Вінниці і Вінницькій області

У тому випадку, якщо Вам необхідна установка газової техніки у Вінниці, перший пуск, демонтаж газового котла у Вінниці або його заміна, звертайтеся в сервіс побутових послуг Master911.

Виїзд майстра в передмістя Вінниці

На прибуття техніка в передмістя Вінниці (Вороновиця, Стрижавка, Писарівка, Вінницькі Хутори, Зарванці, Щітки, Якушинці, Лука-Мелешківська, Агрономічне), можливо, буде потрібно трохи більше часу - близько 4-6 годин.

Виїзд виконавця по Вінниці

Тим клієнтам, які живуть в межах міста Вінниці, можна чекати прибуття досвідченого техніка з допуском до виконання подібного виду діяльності вже через 3-4 години після подачі замовлення.

Ми виїжджаємо по Вінницькій області

Майже в кожному населеному пункті Вінницької області (Калинівка, Липовець, Іллінці, Вінниця, Хмільник, Немирів, Ладижин, Гайсин, Могилів-Подільський, Бар, Гнівань, Жмеринка, Браїлів, Козятин) є наші підготовлені, перевірені, досвідчені техніки, завдяки чому на прихід майстра Ви зможете сподіватися в день подачі заявки на виклик.

Забезпечуємо якісні, професійні та оперативні послуги для населення за розумною вартістю на установку газового обладнання у Вінниці - звертайтеся!