Встановлення газового котла у Одесі

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «встановлення газового котла». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Одесі, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по встановленню газових котлів

Назва послуги Середня вартість

Заміна газового котла

Підключення одноконтурного газового котла

Підключення газового котла до системи опалення

Встановлення газового котла (монтаж)

Встановлення настінного газового котла (навісний)

Встановлення підлогового газового котла

Підключення двоконтурного газового котла

Підключення газового котла до димоходу

Підключення газового котла до електромережі

Підключення газового котла до газопроводу

Паралельне підключення газового і електричного котла

Підключення програматора до газового котла

Демонтаж газового котла

Заміна підлогового газового котла

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на встановлення газових котлів у Одесі

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по встановленню газових котлів у Одесі

Відгуки по встановленню газових котлів у Одесі

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Установка газових котлів у Одесі має проводитися з суворим дотриманням узгоджених норм, пожежної безпеки та порядку організації всіх робіт досвідченим, перевіреним, кваліфікованим техніком з необхідним допуском.

Роботи з перевірки, врізання, кріплення та установка газового котла у Одесі виконуються поетапно:

 1. Навіс опалювальних газових котлів. Практично всі моделі монтують до стіни за допомогою спеціальних кронштейнів, що йдуть у комплектації. До підбору приміщення висуваються кілька вимог: наявність вікна, відсутність легкозаймистих матеріалів, покриттів, виробів та присутність працюючої системи вентиляції. До встановлених газових котлів приєднують трубу для відведення чадного газу.
 2. Підключення опалювальних газових котлів до контуру. Процес монтажу газових котлів у Одесі передбачає встановлення фільтра грубого очищення, це виконується перед приєднанням опалювального контуру та дозволить унеможливити проникнення в опалювальний прилад забруднюючих частинок, без захисту котел може за короткий час відмовити.
 3. Підключення котла до контуру водопостачання. Цей крок робиться аналогічно до підключення до системи опалення.
 4. Приєднання до магістралі газу. При підключенні опалювальної техніки до газу потрібно дотримуватись нормативів монтування опалювального газового котла, застосовувати спеціальні фільтри, герметизувати з'єднання паклею з пастою або жовтою фум-стрічкою. У ролі комунікаційної зв'язки застосовується гофрований шланг.
 5. Обов'язкова перевірка на герметичність. Тільки після завершення відповідної ревізії герметичності всіх стиків слід здійснити перший запуск газового котла.

Виконавці сервісу послуг Master911 володіють навичками робіт з побутовими газовими котлами від усіх знаменитих виробників: Демрад (Demrad), Фондітал (Fondital), Індезит (Indesit), Навьєн (Navien), Сіменс (Siemens), Део (Daewoo), Радіант (Radiant), Тепловіст (Teplowest), Баксі (Baxi), Вайллант (Вайлант/Vaillant), Шафутекс (Chaffoteaux), Ферролі (Феролі/Ferroli), Іммергаз (Immergas), Бош (Bosch), Рока (Roca), Вестен ( Westen), Вісманн (Вісман/Viessmann), Ренс (Rens), Samsung (Samsung), Роктерм (Rocterm), Сайм (Sime), Вольф (Wolf), Юнкерс (Junkers), Будерус (Buderus), Рода (Roda), Шафуто (Chaffoteaux), АОГВ Житомир, Атон (Aton), Бонжуані (Bongioanni), Електролюкс (Electrolux), Новатек (Nova Tec), Атем (Аtem), Беретта (Берета/Beretta), Кітурамі (Kiturami), Термона (Thermona), Грандіні (Grandini), Альфа (Alpha), Різон (Reeson), Данко (Danko), Нобель (Nobel), Тіберіс (Tiberis), Геліос (Helios), Термет (Termet), Гореньє (Gorenje), Термекс (Thermex), Колві (Kolvi), Протерм (Protherm), Маяк, Арістон (Ariston), Герман (Hermann), Вулкан (Vulkan), Соллі (Солі/Solly), Елексія (Elexia), АЕГ (AEG).

Як визначатиметься наша вартість?

Виконавці сервісу побутового ремонту Master911 чесно дотримуються фіксованого прайс, це геть-чисто виключає можливість будь-яких маніпуляцій з цінами. Вартість кожної нашої послуги фіксована, абсолютно справедлива та прозора.

Для того щоб кваліфікувати, до якого типу віднести цікаву послугу або несправність, при формуванні замовлення ми ставимо клієнту питання щодо характеру неполадки.

На підставі отриманих висновків ми встановлюємо, що це:

 • Типові (стандартні) послуги/проблеми. У цьому випадку ціна послуги (як, наприклад, вартість установки газового котла) завжди відома заздалегідь, ще до появи виконавця, вона постійна та фіксована.</li >
 • Нестандартні послуги, що досить рідко зустрічаються (неможливо розрахувати)/неполадки. Якщо раптом заздалегідь не можна визначити складність необхідних майбутніх робіт, то ми можемо зорієнтувати за приблизною вартістю, остаточний кошторис підраховується техніком прямо вдома по закінчення проведення діагностики Ми гарантуємо те, що ціна точно відповідатиме зафіксованому прайс-листу!

На кінцеву ціну сервісної послуги з монтажу/демонтажу газового котла у Одесі, запуску, налагодженню ще впливають вартість необхідних витратних матеріалів та автотранспортні витрати.

Що ви отримуєте в результаті?

Основні переваги сервісу послуг наших професійних, надійних та перевірених техніків:

 • Надання обов'язкового акта про виконання робіт та гарантії на сервісні послуги;
 • Неодмінне прибирання техніком місця роботи наприкінці справи;
 • Надання грамотної консультації та відомостей про ціну установки газового котла та інших необхідних послуг;
 • Виїзд майстра протягом трьох годин;
 • Можливість розрахунку відповідним для клієнта чином;
 • Розумні, прозорі, обґрунтовані та фіксовані розцінки;
 • Цілодобова реєстрація дзвінків;
 • Компетентність, пунктуальність, доброзичливість та акуратність фахівців.

Додаткові характеристики сервісу побутових послуг Master911:

 • Практичний досвід роботи в даній галузі. У нашому сервісі побутових послуг працюють тільки перевірені, надійні, підготовлені майстри, які мають досвід та відповідні допуски до газової техніки. Перед початком співпраці ми перевіряємо паспортні дані, приймаємо іспит, проводимо співбесіду.
 • Надання гарантійних умов. Ми надаємо гарантійні умови на всі сервісні послуги та замінені в процесі ремонтних робіт запасні частини, комплектуючі, деталі та прилади.
 • Договірні відносини. Після того, як послуги надані, наші замовники одержують на руки акт про виконання робіт.
 • Широкий вибір сервісних послуг в одній будівлі. Сервіс побутового ремонту Master911 надає широкий спектр професійних послуг з ремонту домашньої техніки та різноманітних робіт по дому. Також можна звернутися до нашого офісу для реставрації ванн, вивезення сміття, транспортування різних вантажів, збирання меблів, виконання клінінгових, електромонтажних, будівельних, сантехнічних, оздоблювальних та інших видів робіт. Це дає можливість у будь-якому варіанті звертатися за допомогою до надійного сервісу побутового ремонту Master911, тому не слід щоразу шукати виконавця на інших (іноді й сумнівних) інтернет-сайтах.
 • Швидкість роботи. Оформивши заявку на підключення газового котла у Одесі, демонтаж старої техніки, монтаж або первинний пуск опалювального газового обладнання, клієнт протягом 25-30 хвилин отримає перевіреного, надійного, підготовленого техніка, яка на поточний період виявляється поблизу. Наша логістика дозволяє фахівцю приїхати за дві години після отримання замовлення.

Як викликати техніка з установки опалювальних котлів у Одесі?

 1. Оформіть заявку. Безпосередньо на сайті або зв'язавшись з нами у телефонному режимі.
 2. Дайте відповідь на ряд основних уточнюючих питань. На підставі отриманих додаткових відомостей про вашу побутову техніку та потрібні послуги ми готові надати необхідну консультацію та зорієнтуємо за вартістю майбутніх робіт ще до приїзду спеціаліста додому.
 3. Безпосереднє надання самих послуг. Приблизно через три години після подачі замовлення фахівець виїжджає на потрібну адресу. Орієнтовна тривалість виконання ремонту - 1-2 години.

Виклик надійного техніка у Одесі та по Одеській області

У випадку, якщо Вам потрібна установка газової техніки у Одесі, перший пуск, демонтаж опалювального газового котла або заміна старого обладнання, звертайтеся до сервісу надійних фахівців Master911.

Ми виїжджаємо по Одеській області

У більшості сіл, селищ, міст Одеської області (Болград, Рені, Ізмаїл, Арциз, Вилкове, Кілія, Березівка, Подільськ, Роздільна, Ананьїв, Татарбунари, Чорноморськ, Балта, Білгород-Дністровський, Одеса, Южне, Теплодар, Біляївка, Любашівка, Лиманське, Доброслав, Нові Білярі, Чорноморське, Таїрове, Хлібодарське, Зеленогірське, Затишшя, Ширяєве, Петрівка, Захарівка, Тарутине, Олександрівка, Затока, Сергіївка, Овідіополь, Авангард, Великодолинське, Окни, Сарата) у нас проживають досвідчені, перевірені, підготовлені техніки, завдяки чому на прихід майстра можна розраховувати в день оформлення замовлення.

Виїзд по Одесі

Тим клієнтам, які мешкають в районах міста Одеси, варто чекати на приїзд досвідченого фахівця, який має допуск до виконання подібного виду діяльності, вже через 3-4 години після подачі замовлення.

Виїзд до передмість Одеси

На прихід виконавця до передмістя Одеси (Таїрове, Хлібодарське, Авангард, Великодолинське, Дачне, Усатове, Нерубайське, Латівка, Фонтанка, Крижанівка, Красносілка, Котовка, Великий Дальник, Нова Долина, Сухий Лиман, Прилиманське) може знадобитися часу трохи більше - приблизно 4-6 годин.

Забезпечуємо якісні, оперативні та професійні послуги з доступної розцінки на монтажні роботи побутового газового котла у Одесі - звертайтесь!