Встановлення газового котла у Запоріжжі

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «встановлення газового котла». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Запоріжжі, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по встановленню газових котлів

Назва послуги Середня вартість

Заміна газового котла

Підключення одноконтурного газового котла

Підключення газового котла до системи опалення

Встановлення газового котла (монтаж)

Встановлення настінного газового котла (навісний)

Встановлення підлогового газового котла

Підключення двоконтурного газового котла

Підключення газового котла до димоходу

Підключення газового котла до електромережі

Підключення газового котла до газопроводу

Паралельне підключення газового і електричного котла

Підключення програматора до газового котла

Демонтаж газового котла

Заміна підлогового газового котла

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на встановлення газових котлів у Запоріжжі

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по встановленню газових котлів у Запоріжжі

Відгуки по встановленню газових котлів у Запоріжжі

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Монтаж газових котлів у Запоріжжі повинен проводитися за суворого дотримання протипожежних вимог, визначених норм та порядку організації всіх робіт кваліфікованим, досвідченим, перевіреним майстром з правом доступу.

Роботи з монтажу побутового газового котла ведуться поетапно:

 1. Кріплення газових котлів. Майже всі моделі навішують на міцну основу за допомогою спеціальних тримачів (кронштейнів), що додаються до комплектації. Після встановлення до газової техніки приєднують трубу для виведення продуктів згоряння. До вибору місця висуваються кілька умов: відсутність легкозаймистих матеріалів, виробів, покриттів, наявність вікна та наявність припливної системи вентиляції.
 2. Підключення опалювальних газових котлів до системи. Встановлення газових котлів у Запоріжжі передбачає підключення фільтра грубої очистки, це робиться перед під'єднанням опалювального контуру. Що дозволить унеможливити проникнення в опалювальний агрегат сміття, бруду, без захисту газовий котел може швидко відмовити.
 3. Підключення опалювальних газових котлів до системи водопостачання. Ці роботи практично ідентичні з підключенням до контуру опалення.
 4. Підключення до магістралі газу. Під час підключення опалювального обладнання до газу потрібно дотримуватись норм монтування газового котла, застосовувати фільтри, герметизувати стики паклею або фум-стрічкою жовтого кольору. Для сполучної комунікації береться гофрований металевий шланг.
 5. Обов'язкова перевірка герметичності. Тільки після завершення відповідної ревізії герметичності всіх з'єднань можна здійснити пробний запуск газу.

Майстри сервісу Master911 мають професійний досвід роботи з котлами практично всіх знаменитих брендів: Вестен (Westen), Соллі (Солі/Solly), Вісманн (Вісман/Viessmann), Тіберіс (Tiberis), Ферролі (Феролі/Ferroli), Термет (Termet), АОГВ Житомир, Кітурамі (Kiturami), Шафутекс (Chaffoteaux), Рока (Roca), Грандіні (Grandini), Арістон (Ariston), Протерм (Protherm), Іммергаз (Immergas), Данко (Danko), Ренс (Rens), Індезит (Indesit), Новатек (Nova Tec), Сайм (Sime), Навьєн (Navien), Баксі (Baxi), Колві (Kolvi), Део (Daewoo), Нобель (Nobel), Атон (Aton), Елексія (Elexia), Бонжуані (Bongioanni), Термона (Thermona), Сіменс (Siemens), Рода (Roda), Вулкан (Vulkan), АЕГ (AEG), Електролюкс (Electrolux), Демрад (Demrad), Роктерм (Rocterm), Будерус (Buderus), Юнкерс (Junkers), Тепловіст (Teplowest), Геліос (Helios), Фондітал (Fondital), Вольф (Wolf), Гореньє (Gorenje), Термекс (Thermex), Шафуто (Chaffoteaux), Альфа (Alpha), Беретта (Берета) /Beretta), Різон (Reeson), Вайллант (Вайлант/Vaillant), Samsung (Samsung), Атем (Аtem), Бош (Bosch), Герман (Hermann), Маяк, Радіант (Radiant).

Як визначатиметься вартість?

Техніки сервісу Master911 суворо дотримуються фіксованого прайс-листа, це геть-чисто виключає ймовірність будь-яких махінацій із вартістю. Ціна будь-якої нашої послуги фіксована, повною мірою об'єктивна та прозора.

Щоб визначити, до якого виду віднести необхідну послугу чи виявлену аварію, при оформленні заявки ми ставимо замовнику уточнюючі питання.

На підставі прийнятих від замовника відповідей ми встановлюємо, що це:

 • Типові (стандартні) послуги/аварії. У такому разі вартість послуги (зокрема, ціна установки газового котла) відома відразу ж, ще до появи виконавця, вона не змінюється та фіксована.
 • Незвичайні, так звані нестандартні (важко встановити) послуги/неполадки. Якщо раптом заздалегідь складно встановити обсяг необхідних робіт, отже, ми зуміємо зорієнтувати за приблизною ціною, точний кошторис розраховується фахівцем вже на місці, після завершення виконання діагностичних робіт. Наша адміністрація гарантує, що вона буде відповідати затвердженому прайс-листу!

На повну вартість сервісної послуги з налаштування, монтажу/демонтажу, підключення газового котла у Запоріжжі також впливають вартість необхідних витратних матеріалів та автотранспортні витрати.

Що ви будете мати?

Головні переваги нашого сервісу послуг:

 • Надання акта про виконання робіт та гарантії на дані сервіси;
 • Виїзд майстра протягом 3-х годин;
 • Надання грамотної консультації та інформації про загальну вартість установки газового котла та інших послуг, що цікавлять;
 • Доступні, прозорі, обґрунтовані та фіксовані розцінки;
 • Допустимість оплати відповідним для клієнта чином;
 • Обов'язкове прибирання спеціалістом робочого місця після завершення справи;
 • Цілодобовий режим прийому звернень 24/7;
 • Поінформованість, акуратність, пунктуальність та доброзичливість майстрів.

Базові особливості побутового сервісу Master911:

 • Всі сервісні послуги в одному місці. Сервіс послуг Master911 надає широкий асортимент кваліфікованих послуг з ремонту домашньої техніки та різноманітних побутових робіт по дому. Також можна звернутися до нашого офісу для вивезення сміття, реставрації ванн, транспортування різних вантажів, збирання меблів, проведення будівельних, клінінгових, сантехнічних, оздоблювальних, електромонтажних та інших видів робіт, що дозволяє в кожному варіанті звертатися за допомогою до надійного сервісу домашнього ремонту Master911, щоб щоразу не шукати нового виконавця на інших (іноді та підозрілих) сайтах.
 • Досвід. У нашому сервісі побутового ремонту працюють лише перевірені, надійні, підготовлені спеціалісти, які мають досвід та належні допуски до газової техніки. При оформленні договору про співпрацю ми проводимо співбесіду, перевіряємо паспортні дані, приймаємо іспит.
 • Дотримання гарантійних умов. Ми надаємо гарантійні зобов'язання на всі послуги, а також на замінені в процесі ремонту деталі, запасні частини, комплектуючі та прилади.
 • Договір. Після того, як сервісні послуги надані, наш клієнт отримує на руки акт про виконання робіт.
 • Швидкість роботи. Оформивши виклик на підключення, монтаж старої техніки, демонтаж або перший запуск газового котла у Запоріжжі, замовник за кілька хвилин отримає надійного, перевіреного, підготовленого майстра, який виявляється поруч. Ця логістика дає можливість виконавцю прийти за три години після отримання заявки.

Як викликати виконавця зі встановлення побутових газових котлів у Запоріжжі додому?

 1. Подайте замовлення. Прямо на сайті або зателефонувавши за контактним телефоном.
 2. Відповідайте на важливі додаткові питання. На основі отриманої додаткової інформації про вашу техніку та необхідні сервісні послуги ми готові надати досить конкретну консультацію і можемо визначитися з вартістю необхідних робіт ще до приходу виконавця додому.
 3. Надання самих послуг. У середньому через 3 години після подання замовлення виконавець прибуває за вказаною адресою. Орієнтовна тривалість ремонтних робіт - одна-дві години.

Виклик надійного, пунктуального, досвідченого техніка у Запоріжжі та по Запорізькій області

У разі, якщо Вам потрібна установка газового котла у Запоріжжі, пробний запуск, демонтаж котлів у Запоріжжі або їх заміна, звертайтеся до сервісу домашнього ремонту Master911.

Виїзд майстра до передмістя Запоріжжя

На приїзд техніка в передмістя Запоріжжя (Балабине, Малокатеринівка, Григорівка, Біленьке, Новоолександрівка, Розумівка, Приморське, Богатирівка, Матвіївка, Михайлівка) може знадобитися часу трохи більше - приблизно 4-6 годин.

Виїзд по Запоріжжю

Клієнтам, які мешкають у межах міста Запоріжжя, потрібно очікувати приходу досвідченого виконавця з допуском до проведення цього виду діяльності вже через 3-4 години після подання заявки.

Ми виїжджаємо по Запорізькій області

У багатьох населених пунктах Запорізької області (Запоріжжя, Гуляйполе, Вільнянськ, Приморськ, Бердянськ, Дніпрорудне, Кам'янка-Дніпровська, Енергодар, Василівка, Молочанськ, Токмак, Мелітополь, Пологи, Чернігівка, Степногірськ, Балабине, Кушугум, Малокатеринівка, Комишуваха, Михайлівка, Веселе, Мирне, Приазовське, Якимівка, Кирилівка, Кам'яне) є наші перевірені, досвідчені, підготовлені виконавці, завдяки чому на приїзд майстра можна розраховувати того ж дня, коли оформили заявку.

Гарантуємо якісні, професійні та своєчасні послуги з розумної розцінки на встановлення опалювальних котлів у Запоріжжі - звертайтесь!