Встановлення газового котла у Кривому Розі

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «встановлення газового котла». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Кривому Розі, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по встановленню газових котлів

Назва послуги Середня вартість

Заміна газового котла

Підключення одноконтурного газового котла

Підключення газового котла до системи опалення

Встановлення газового котла (монтаж)

Встановлення настінного газового котла (навісний)

Встановлення підлогового газового котла

Підключення двоконтурного газового котла

Підключення газового котла до димоходу

Підключення газового котла до електромережі

Підключення газового котла до газопроводу

Паралельне підключення газового і електричного котла

Підключення програматора до газового котла

Демонтаж газового котла

Заміна підлогового газового котла

Цінові пропозиції по встановленню газових котлів від найкращих майстрів у Кривому Розі

Дмитро В

Був(ла) на сайті 2 місяці тому Харків
+10

Печник, слесарь по ремонту систем кондиционирования

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Послуги та ціни

 • Заміна газового шлангу

  від 500 грн
 • Встановлення газової плити (монтаж)

  від 1500 грн
 • Ремонт автоматики газового котла

  від 1200 грн
 • Ремонт циркуляційного насосу газового котла

  від 500 грн

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на встановлення газових котлів у Кривому Розі

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по встановленню газових котлів у Кривому Розі

Відгуки по встановленню газових котлів у Кривому Розі

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Монтаж газових котлів у Кривому Розі повинен виконуватися за обов'язкового дотримання порядку організації робіт, пожежної безпеки та певних норм досвідченим, перевіреним, кваліфікованим спеціалістом з правом доступу.

Роботи з перевірки, встановлення, кріплення та врізання побутового газового обладнання проводяться поетапно:

 1. Кріплення газового обладнання. Майже всі моделі кріплять до стіни за допомогою монтажних кронштейнів, які додаються до комплектації. Після встановлення до побутового газового обладнання приєднують патрубок для виведення чадного газу. До вибору місця висуваються кілька умов: відсутність легкозаймистих виробів, покриттів, матеріалів, присутність працюючої системи вентиляції та наявність вікна з кватиркою.
 2. Підключення побутового газового обладнання до контуру. Встановлення газового котла у Кривому Розі передбачає попереднє оснащення фільтром, що виконується перед підключенням опалювального контуру. Це допоможе унеможливити попадання в нагрівальний агрегат бруду, сміття, без захисту котел може за короткий час вийти з ладу.
 3. Підключення газових котлів до системи водопостачання. Цей крок робиться аналогічно до підключення до труб системи опалення.
 4. Приєднання до газової труби. При під'єднанні агрегату до магістралі газу потрібно дотримуватися норм монтажу газових котлів, герметизувати стики паклею або спеціально призначеною стрічкою ФУМ, використовувати фільтри. Для сполучної комунікації береться гофрований шланг.
 5. Обов'язкова перевірка герметичності. Тільки після належної ревізії герметичності всіх з'єднань дозволяється виконати перший запуск газового котла.

Виконавці сервісу послуг Master911 володіють досвідом роботи з газом від усіх відомих виробників: Део (Daewoo), Ферролі (Феролі/Ferroli), АОГВ Житомир, Демрад (Demrad), Сайм (Sime), Новатек (Nova Tec), Термет (Termet), Колві (Kolvi), Фондітал (Fondital), Баксі (Baxi), Арістон (Ariston), Вестен (Westen), Елексія (Elexia), Сіменс (Siemens), Роктерм (Rocterm), Індезит (Indesit), Шафутекс (Chaffoteaux), Соллі (Солі/Solly), Будерус (Buderus), Данко (Danko), Маяк, Грандіні (Grandini), Електролюкс (Electrolux), Геліос (Helios), Рода (Roda), Термона (Thermona), Ренс (Rens), Вайллант (Вайлант/Vaillant), Херманн (Hermann), Шафуто (Chaffoteaux), Іммергаз (Immergas), Тіберіс (Tiberis), Нобель (Nobel), Атем (Аtem), Samsung (Samsung), Тепловіст (Teplowest), Різон (Reeson), Альфа (Alpha), Гореньє (Gorenje), АЕГ (AEG), Навьєн (Navien), Бош (Bosch), Вісманн (Вісман/Viessmann), Термекс (Thermex), Атон (Aton), Кітурамі (Kiturami), Радіант (Radiant), Рока (Roca), Протерм (Protherm), Вольф (Wolf), Беретта (Берета/Beretta), Юнкерс (Junkers), Вулкан (Vulkan), Бонжуані (Bongioanni).

Як визначається ціна?

Майстри сервісу домашнього ремонту Master911 чесно слідують затвердженому прайс-листу, це виключає ймовірність якихось махінацій із вартістю. Ціна кожної послуги нашого сервісу Master911 фіксована, прозора та абсолютно справедлива.

Для того, щоб встановити, до якого типу належить необхідна послуга або помічена неполадка, при формуванні замовлення ми завжди ставимо клієнту питання щодо пошкодження.

На основі прийнятих від клієнта відповідей ми встановлюємо, які це послуги/несправності:

 • Досить рідко зустрічаються, так звані нестандартні (непросто визначити) послуги/неполадки. Якщо раптом заздалегідь не можна дізнатися масштаб майбутніх робіт, тоді ми зможемо зорієнтувати за приблизною вартістю, остаточний кошторис складається фахівцем прямо на місці після закінчення діагностики. Наше керівництво гарантує те, що ціна дійсно відповідатиме затвердженому прейскуранту!
 • Стандартні (типові) послуги/несправності. У цьому випадку ціна послуги (зокрема вартість установки газового котла) завжди стане відома попередньо, ще до приїзду спеціаліста, вона фіксована і незмінна.

На остаточну вартість послуги з налаштування, пуску, монтажу/демонтажу газового котла у Кривому Розі ще впливають транспортні витрати та ціна витратних матеріалів.

Що ви отримуєте в результаті?

Основні переваги сервісу послуг наших професійних, надійних та перевірених майстрів:

 • Швидке реагування - протягом 3-х годин;
 • Компетентність, акуратність, пунктуальність та доброзичливість техніків;
 • Цілодобовий режим приймання заявок 24/7;
 • Неодмінне прибирання техніком робочого місця після закінчення справи;
 • Надання акта виконаних робіт та наявність гарантійних умов на всі послуги;
 • Варіант розрахунку відповідним для клієнта способом;
 • Доступні, обґрунтовані, прозорі та фіксовані розцінки;
 • Надання консультації та відомостей про загальну ціну встановлення газового котла та інших потрібних робіт.

Базові характеристики сервісу домашнього ремонту Master911:

 • Досвід. У нашому сервісі домашнього ремонту працюють лише перевірені, надійні, підготовлені фахівці, які мають багаторічний досвід та відповідні доступу до техніки. Під час оформлення договору про співпрацю ми проводимо співбесіду, приймаємо іспит, перевіряємо паспортні дані.
 • Швидка обробка заявок. Оформивши виклик на монтаж, підключення газового котла у Кривому Розі, первинний пуск або демонтаж старої техніки, наш клієнт протягом кількох хвилин отримує підготовленого, перевіреного, надійного виконавця, який виявляється недалеко. Така логістика дає можливість приїхати техніку через три години після обробки заявки.
 • Всі послуги в одному сервісі. Сервіс послуг Master911 надає широкий асортимент професійних послуг з ремонту домашньої техніки та різного роду побутових робіт. Так само можна звернутися до нашого офісу для вивезення сміття, складання меблів, реставрації ванн, транспортування різних вантажів, проведення оздоблювальних, електромонтажних, сантехнічних, будівельних, клінінгових та інших видів робіт, що дозволяє при будь-якому випадку звертатися до вже перевіреного сервісу домашнього ремонту Master911, тому не потрібно щоразу розшукувати нового виконавця на різних (іноді й незнайомих) інтернет-сайтах.
 • Договір. Після надання послуг наші клієнти підписують акт виконаних робіт.
 • Дотримання гарантійних умов. Ми виконуємо гарантійні зобов'язання на всі послуги, а також на замінені в процесі робіт з ремонту прилади, комплектуючі, запчастини та деталі.

Як викликати спеціаліста з установки опалювального газового обладнання у Кривому Розі?

 1. Подайте заявку. Прямо на нашому сайті або зв'язавшись з нами в телефонному режимі.
 2. Відповідайте на низку важливих уточнювальних питань. На підставі прийнятої додаткової інформації про вашу техніку та потрібні послуги ми готові надати первинну консультацію та зорієнтуємо за ціною ремонтних, монтажних, налагоджувальних, настановних робіт ще до того, як приїде виконавець.
 3. Безпосереднє надання послуг. Приблизно через три години після оформлення заявки на виклик майстер приїжджає на вашу адресу. Орієнтовна тривалість проведення ремонтних робіт - від однієї години до двох.

Виклик пунктуального, надійного, досвідченого техніка у Кривому Розі та по Дніпропетровській області

У випадку, якщо Вам потрібна установка газових котлів у Кривому Розі, пробний пуск, демонтаж котлів у Кривому Розі або їх заміна, дзвоніть до сервісу Master911.

Виїзд техніка по Дніпропетровській області

У більшості міст, селищ, сіл області (Верхньодніпровськ, Павлоград, Підгородне, Кам'янське, Вільногірськ, Верхівцеве, Кривий Ріг, Дніпро, Новомосковськ, Нікополь, Марганець, Першотравенськ, П'ятихатки, Жовті Води, Синельникове, Солоне, Карнаухівка, Магдалинівка, Аули, Кринички, Широке) у нас є підготовлені, перевірені, досвідчені техніки, тому на прибуття майстра Ви зможете сподіватися того ж дня, коли оформили заявку на виклик.

Виїзд містом у Кривому Розі

Людям, які живуть у межах міста Кривого Рога, потрібно чекати приїзду досвідченого виконавця з допуском до виконання цього виду робіт вже через 3-4 години після оформлення заявки.

Виїзд техніка до передмістя Кривого Рога

На прибуття майстра в передмістя Кривого Рога (Радушне, Широке, Авангард, Шевченківське, Інгулець, Вільне, Новомайське, Глеюватка, Новопілля), можливо, знадобиться трохи більше часу - приблизно 5-6 годин.

Забезпечуємо своєчасні, професійні та якісні послуги вдома за доступною ціною на монтажні роботи газової техніки у Кривому Розі - звертайтесь!