Заправка холодильника фреоном у Рівному

від 450 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «заправка холодильника фреоном». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Рівному, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по заправці холодильників фреоном

Назва послуги
Середня вартість
Пропозиції майстрів

Заправка холодильника фреоном

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

false
Залишити заявку на підбір

Ціни на заправка холодильників фреоном у Рівному

Назва послуги
Діапазон цін

Ремонт холодильників

від 350 грн

Заправка холодильників фреоном

від 450 грн

Заміна ущільнювачів холодильників

від 350 грн

Часті питання по заправці холодильників фреоном у Рівному

Відгуки по заправці холодильників фреоном у Рівному

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Усунення витоку й закачування холодильників холодоагентом - сервісна послуга, необхідна в процесі виконання технічного обслуговування або при механічних дефектах, що послужили розгерметизації охолоджувального контуру.

Ознаки, що вказують на витік хладону (фреону)

Фреон - інертний газ без кольору й вираженого запаху, через що виявити витік його неможливо. Зрозуміти, що в холодильнику низька кількість фреону, а це означає, що потрібна заправка, можете за такими показниками:

 • всередині корпусу виникає "сніжна шуба";
 • компресор працює не відключаючи;
 • камера або морозилка погано охолоджуються;
 • перевірити тиск хладону вакуумметром або манометром;
 • дає збій блок управління.

Канали випарника можуть розгерметизуватися внаслідок природного зношення або через пошкодження обладнання. До цього може призвести невдала спроба видалити шар льоду з обшивки морозильної камери ножиком, металевим скребком або ж іншим, не призначеним для такої процедури гострим пристосуванням, а також помилка при монтажі або транспортуванні холодильного обладнання.

Заправка фреону в холодильне обладнання (холодильник) - це процедура, довіряти проведення якої слід лише досвідченому, надійному, грамотному виконавцю, оскільки для цього важлива наявність матеріалів, інструментів, балона з холодоагентом і важливий процес підготовки техніки до дозаправлення або заправки.

Процес полягає в наступному:

 • кожен раз замінюють фільтр осушувача;
 • виконання опресування системи;
 • відкачування з трубок азоту, повітря й залишків вологи;
 • заправка холодоагентом (фреоном).

Master911 пропонує послуги з діагностики, ремонту й технічного обслуговування холодильника від всіх виробників: Ока (Oka), Лібхерр (Liebherr), Дніпро, Хітачі (Hitachi), Мінськ, Прівілег (Privileg), Саратов, Ардо (Ardo), Зіл (Zil), Снайге (Snaige), Канді (Candy), Горенье (Gorenje), Сіменс (Siemens), Норд (Nord), Донбас, Технохолод, Бош (Bosch), Самсунг (Samsung), Атлант (Atlant), Голд (Gold), Кристал (Crystal), Електролюкс (Electrolux), Арістон (Ariston), Шарп (Sharp), АЕГ (AEG), Тошиба (Toshiba), Беко (Beko), Вірпул (Whirlpool), Хайер (Haier), ЛЖ (LG), Атлантік (Atlantic), Зануссі (Занусі / Zanussi), Панасонік (Panasonic), Рейнфорд (Rainford), Кайзер (Kaiser), Ямаха (Yamaha), Вестфрост (Vestfrost), Міле (Miele), Вестен (Westen), Еленберг (Elenberg), Ханса (Hansa), Індесіт (Indesit), Стінол (Stinol), Део (Daewoo).

Техніки сервісу домашнього ремонту Master911

Кожен майстер, який отримав робочий доступ для надання послуг замовникам, пройшов професійне навчання з подальшим складанням екзаменаційних тестів. Серед кандидатів тільки 15% отримують високий бал - 4,5 і вище.

Майстри серйозно ставляться до проведення ремонту, не мають поганих звичок, поважні й гарантують акуратність на робочому місці.

Використовують власні інструменти, а при виникненні необхідності, беруть техніку в майстерню.

Яким чином формується ціна? Яка вартість дозаправлення або заправки побутового холодильника хладоном (фреоном)?

Зазвичай ми ставимо питання, які стосуються обладнання. На базі цих відомостей можна відразу проконсультувати клієнта у приблизній вартості майбутніх робіт. Як, наприклад, типовий вид послуги - заправка холодильного агрегату (холодильника) хладоном (фреоном), доступна ціна її відома заздалегідь і не зміниться.

За умови, якщо точно визначити причину виходу з ладу обладнання завчасно неможливо, кінцева сума буде визначена техніком вже вдома після діагностики.

Які переваги Ви будете мати?

 • Екстрений виїзд майстра.
 • Наш сервіс гарантує якість наданих послуг. Проводимо перевірки якості робіт, виконаних фахівцями.
 • Професійне закачування фреоном холодильного обладнання. Наші майстри щодня працюють з технікою різних модифікацій, що забезпечує їх великий досвід.

І, крім того

 • Зручна система оплати. За надані послуги клієнт має можливість розрахуватися готівкою, безготівковим перерахунком або ж пластиковою карткою.
 • Страховка. Спеціаліст до початку співпраці обов'язково проходить верифікацію персональних відомостей. У разі, якщо ви зіткнулися з неприйнятним ставленням техніка, звертайтеся в нашу службу підтримки
 • Підтримка чистоти й порядку в ході роботи. До переліку сервісних послуг входить неодмінне прибирання місця роботи після ремонту.
 • Справедлива ціна. Всі ціни точно відповідають досвіду майстра.
 • Зафіксована в угоді вартість. Наприклад, заправка холодоагентом (фреоном) будь-яких холодильників, вартість якої відзначена в прайс-листі та в кінцевому підсумку вона не зміниться.
 • Договір. Після завершення надання потрібних сервісних послуг отримаєте акт про виконання робіт.
 • Гарантійні умови. Технік надає гарантійні зобов'язання.
 • Цілодобове приймання заявок, враховуючи святкові й вихідні дні.
 • Екстрений виїзд техніка. Зазвичай, чекати прибуття майстра можна через три години після складання договору.

Робота ведеться у Рівному, виїжджаємо по Рівненській області

У випадку, якщо раптово помітили, що не функціонує компресор, стався витік фреону, виникли нехарактерні шуми або яке-небудь інше порушення функцій холодильного агрегату, й потрібен ремонт, телефонуйте в Master911. Навчений технік прибуде за потрібною адресою, пояснить вид неполадки, зробить діагностику, виконає дозаправлення будь-якого холодильника.

Ми працюємо в приміській зоні Рівного

Приїзд техніка на виклик в приміську зону займає близько 5-ти годин.

Ми працюємо в місті Рівне

Мешканці міста можуть очікувати на прихід виконавця протягом трьох годин з часу подачі заявки. Отже, робота буде зроблена в найкоротший термін.

Працюємо по Рівненській області

Master911 має кваліфікованих фахівців в більшості великих і дрібних поселень області (Костопіль, Корець, Радивилів, Березне, Сарни, Вараш, Дубровиця, Дубно, Острог, Здолбунів, Зарічне, Мізоч, Володимирець, Рокитне, Гоща, Квасилів, Млинів, Демидівка, Клевань, Оржів). Тому вартість послуг виявиться нижче, через економію автотранспортних витрат.