Ремонт електричної плити у Рівному

від 300 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «ремонт електричної плити». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Рівному, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по ремонту електричних плит

Назва послуги
Середня вартість
Пропозиції майстрів

Встановлення електроплити (монтаж)

Підключення електроплити

Демонтаж електроплити

Монтаж склокерамічної плити (встановлення)

Заміна / Підключення ТЕНа електроплити

Заміна конфорок електроплити

Заміна термостата електроплити (терморегулятора)

Заміна мережевого кабелю електроплити

Заміна запобіжників електроплити

Встановлення нової лампи електроплити

Ремонт плати управління електроплити (модуля)

Ремонт конфорок електроплити

Ремонт ТЕНа електроплити

Ремонт терморегулятора електроплити (термостата)

Заміна електронного таймера електроплити (годинника)

Скупка електроплит (утилізація)

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

false
Залишити заявку на підбір

Ціни на ремонт електричних плит у Рівному

Назва послуги
Діапазон цін

Ремонт електричних плит

від 300 грн

Встановлення електричних плит

від 350 грн

Часті питання по ремонту електричних плит у Рівному

Відгуки по ремонту електричних плит у Рівному

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Численні види ремонтних робіт побутових електроплит, духових шаф, склокерамічних плит або ж варильних поверхонь за ступенем відновлення ресурсу можна для зручності умовно розділити на 3 види: середнього ступеня складності, складний (капітальний) і простий.

 • Ремонтні роботи середньої складності вимагають наявність високої кваліфікації, технічних знань і досвіду, оскільки зазвичай вони пов'язані з електротехнікою. В ході ремонту фахівець регулює, змінює або відновлює несправні деталі, окремі вузли, прилади.
 • Складний (серйозний) ремонт електроплити у Рівному - це, як правило, заміна головних конструктивних складових електроплит, склокерамічних плит, варильних панелей або духових шаф, до такого ремонту відносять заміну або відновлення блоків управління, електронних плат, таймерів, сенсорних елементів і т.д.
 • Простий ремонт електричної побутової плити у Рівному враховує проведення діагностичних робіт для електрообладнання, виправлення механічних неполадок, очищення, заміну зіпсованих не ключових вузлів: ручки управління, мережевого електропроводу, зламаної вилки й так далі.

Сервіс послуг Master911 приймає заявки на проведення діагностики, підключення та виконання ремонту вбудованих варильних поверхонь, склокерамічних плит, електроплит або ж духовок у Рівному різного рівня складності практично від усіх відомих компаній-виробників: Інтерлайн (Interline), Кайзер (Kaiser), Дружківка, Індесіт (Indesit), Електра, Фагор (Fagor), Горенье (Gorenje), Міле (Miele), Бош (Bosch), Електролюкс (Electrolux), Аміка (Amica), Канді (Candy), Карпати/ Karpaty), Вірпул (Whirlpool), Смег (Smeg), Ханса (Hansa), Самсунг (Samsung), Піраміда (Pyramida), АЕГ (AEG), Норд (Nord), Зануссі (Занусі / Zanussi), Ардо (Ardo), Сіменс (Siemens), Грета (Greta), Арістон (Ariston), Беко (Beko), Гефест (Gefest).

Як саме складається розцінка?

Зробити недорогий, професійний і швидкий ремонт набагато вигідніше, ніж купити нову техніку. У нашому сервісі послуг прозора, чесна, розумна й адекватна політика тарифів. Всі наші виконавці ремонтують по чітко затвердженому ціннику, що цілком відкидає ймовірність будь-яких маніпуляцій з розцінками на послуги.

Однак існують моменти, в яких без візуального обстеження досить складно чітко встановити, який же саме ремонт необхідний. У цих випадках ми назвемо лише наближену вартість ремонту електроплит у Рівному, а кінцевий розрахунковий кошторис буде озвучено майстром вже на місці. Ми забезпечуємо гарантію того, що ціна ремонту варильних панелей, духовок, індукційних плит або електроплит у Рівному буде точно відповідати затвердженому прейскуранту.

Що Ви отримуєте в результаті?

 • Економія. Оскільки наші фахівці знаходяться поблизу, автотранспортні витрати мінімальні.
 • Середньоринкові ціни. Вартість завжди буде конкурентною, середньоринковою, фіксованою і відповідатиме досвіду, компетентності та знанням фахівця.
 • Цілодобове приймання заявок на виклик виконавця за адресою.
 • Доброзичливе ставлення, ввічливість, акуратність і пунктуальність. Після закінчення ремонту, наші виконавці обов'язково прибирають своє робоче місце.
 • Фіксована ціна. Вартість потрібної сервісної послуги неухильно відповідає затвердженому прайсу. Ще до появи виконавця на вашу адресу ми вас зорієнтуємо у вартості, ви будете точно знати, скільки коштує, наприклад, лагодження електроплит, склокерамічних плит, варильних панелей або духових шаф у Рівному.
 • Оперативний приїзд професійного фахівця.
 • Зручний варіант розрахунку. Приймаємо оплату різними зручними для вас варіантами: готівкою, безготівковим переказом або банківською картою.

Особливості діяльності сервісу побутових послуг Master911

 • Забезпечення гарантії. Всі надані послуги та встановлені в процесі ремонту запчастини забезпечуються гарантією.
 • Договір. Ми надаємо акт про виконані роботи.
 • Широкий набір служб в одному місці. Маркетплейс створювався для заявки на послугу компетентного, кваліфікованого, перевіреного сантехніка, електрика, виконавця монтажних робіт, також можна замовити складання меблів, вивіз сміття, чищення дивана та інше.
 • Досвід. Ведемо співробітництво виключно з грамотними, кваліфікованими й досвідченими професіоналами. До початку співпраці кандидат складає іспит, подає документи, які підтверджують особу, тестується за певними параметрами та проходить співбесіду.

Як можна подати заявку, щоб викликати майстра?

 1. Як відправити замовлення. Виконати це можна шляхом заповнення на інтернет-сайті форми або зателефонувавши нам за номером.
 2. Питання, що уточнюють подробиці виходу з ладу духовок, склокерамічних плит, варильних поверхонь або побутових електроплит. Дайте відповідь на кілька необхідних питань: виробник, модель, тип, вік електричної плити, причина виклику майстра.
 3. Надання консультації, підтримки, рекомендації та, якщо потрібно, допомоги. Ще до того, як під'їде майстер, ми надамо попередню консультацію та вкажемо орієнтовну вартість імовірної сервісної послуги.
 4. Прибуття техніка додому. У середньому, через 2,5-3 години після оформлення замовлення наш технік прибуває додому.

Замовлення техніка з налагодження електричних плит, вбудованих варильних поверхонь, духових шаф або склокерамічних плит у Рівному і по Рівненській області

Виїзд в села, міста, селища по Рівненській області

В кожному місті, селі, селищі ми маємо своїх техніків, які найчастіше прибувають до клієнта в день подачі оформлення замовлення. У певних випадках, пов'язаних з інтенсивною сезонною зайнятістю, прихід майстра може бути перенесений на наступний день. Ваше замовлення послуг в сервісі побутового ремонту Master911 дає можливість серйозно заощадити транспортні витрати й ваш час.

Виїзд фахівця по м. Рівне

В тому випадку, якщо вас зацікавив професійний ремонт електричних плит, варильних поверхонь, духових шаф або склокерамічних плит у Рівному, в т.ч. і індукційних поверхонь, і ви проживаєте в межах міста, то протягом трьох годин після подачі замовлення висококваліфікований майстер, що володіє технічними знаннями, практичним досвідом і необхідними навичками, прибуває до вас додому.

Виїзд в передмістя Рівного

На приїзд техніка в передмістя може знадобитися трохи більше часу, приблизно 4-6 годин