Ремонт бойлера у Рівному

від 350 грн

Як замовити? Просто залиши заявку. Попередня вартість ремонту бойлера стане відома після наших уточнюючих питань та не включає вартість запчастин. Фінальну ціну озвучує майстер після проведення діагностики бойлера на дому (або по надісланих фотографіях). Майстер надає Акт виконаних робіт та гарантію на свою роботу. Приїде вчасно, стежить за чистотою робочого місця.

contract Фіксуємо ціну warranty Гарантія до 12 місяців

Прайс лист

Бойлер
Назва Вартість
Заміна / Установка зворотного клапана на бойлері Індивідуально
Заміна терморегулятора в бойлері Індивідуально
Заміна термостата бойлера Індивідуально
Заміна фланця в бойлері Індивідуально
Усунути протікання в бойлері Індивідуально
Ремонт терморегулятора бойлера Індивідуально
Чистка предохранительного клапана в бойлере Індивідуально
Діагностика бойлера Індивідуально
Утилізація бойлера Індивідуально
Скупка бойлерів Індивідуально
Ремонт термостата бойлера Індивідуально

Ціни на Ремонт бойлера у Рівному

Назва Вартість
Встановлення бойлера від 650 грн
Чистка бойлера від 450 грн
Заміна ТЕНа бойлера від 300 грн
Обслуговування бойлера від 350 грн
Потрібна допомога з підбором майстра?
Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра
Натисніть, щоб побачити номер
Наші переваги
 • Страховка Страховка компенсація збитків до 1000 грн
 • Без вихідних Приймаємо замовлення 24/7. Робота виконується 1-2 год.
 • Гарантія Гарантія від 2 тижнів до 12 місяців
 • Швидкість виконання Робота виконується 1-2 год.
 • Економія до 30% Ми працюємо по всій Рівненській області. Економія до 30% на транспортних витрат
 • Приїзд в день замовлення Ми працюємо по всій Рівненській області
* Більш детальні умови описані в Договорі оферти для клієнта

Питання / Відповіді

 • master-icon.svg
  780 майстрів

  з перевіреними документами

 • clients-icon.svg
  1805 клієнтів

  замовили майстра за останній рік

 • satisfaction-icon.svg
  93% задоволених клієнтів

  замовили майстра за останній рік

Відгуки наших клієнтів

Середня оцінка: 0
На, основі 0 відгуків
Щоб, переконатися, що майстер виконав роботу добре, або щоб розібратися в спірній ситуації збираємо зворотні відгуки після кожного замовлення.

Ми працюємо по всій Рівненській області

Всі міста Рівненській області
Костопіль, Корець, Радивилів, Березне, Сарни, Вараш, Дубровиця, Дубно, Острог, Здолбунів, Зарічне, Мізоч, Володимирець, Рокитне, Гоща, Квасилів, Млинів, Демидівка, Клевань, Оржів

Несправності, що часто зустрічаються при експлуатації водонагрівача

 • Потрібна заміна анода в бойлері. Єдиний захист стінок ємності для води і зварних швів від руйнування і корозії - анод, виконаний з магнієвого сплаву. Якщо заміна магнієвого анода робиться несвоєчасно, тоді настає такий момент, коли подібна ситуація (за умови використання води поганої якості) призводить до пошкодження стінок ємності або шару емалевого покриття, що врешті-решт стане причиною появи протікання водонагрівача.
 • Потрібна заміна терморегулятора (термостата) бойлера. У разі, якщо термореле вийшло з ладу, тоді вода буде перегріватися або навпаки не стане прогріватися до певної температури, що в результаті призведе до перевитрати електричної енергії та інших неприємних наслідків.
 • Перевірка, ремонт або заміна ТЕНа бойлера. Якщо слабо гріє воду, чути сторонні звуки або неможливо запустити, рекомендується відразу ж відключити водонагрівач від мережі і звернутися за допомогою до кваліфікованого майстра. Частим наслідком того, що електронагрівальний прилад покрився накипом, є висока інтенсивність експлуатації, низька якість води, що нагрівається, зношення ресурсу. Отже, необхідно робити огляд, чищення, профілактику, а у випадку необхідності і заміну непридатних елементів.
 • Заміна зворотного клапана бойлера. Якщо тиск в магістралі не більший за нормативний, а клапан скидання тиску тече, то це означає, що за термін роботи він забився частинками. Для розв'язання проблеми потрібна заміна клапана.
 • Заміна датчика температури в бойлері. Якщо показник температури в бойлері поламався, його потрібно змінити. Ознаки поломки: постійні скачки параметрів на моніторі, не відключається підігрівання, на дисплеї світиться помилка, невідповідність виставленої температури води.

Увага!

 • Не робіть ремонт бойлера власними силами. Не намагайтеся самі робити ремонт, користуючись порадами з відеоматеріалів на ютубі (youtube). Виробники водонагрівачів категорично не радять керуватися подібними джерелами. Як показує практичний досвід, самостійний, непрофесійний, дилетантський ремонт найчастіше може призвести до більш серйозного ремонту.
 • Не користуйтеся послугами підозрілих виконавців. Сервісна послуга з ремонту бойлера, яка надається "умільцем" спірної кваліфікації - небезпечна справа, як і самостійний ремонт. Це, звичайно, зумовлено тим, що такий "фахівець" не бажає брати відповідальність на себе і також не видає письмово зафіксованих гарантій на наданий сервіс.

  Часто, коли техніка знову вийде з ладу, тоді зазвичай вони не поспішають приїжджати або ж з подібними фахівцями наразі немає контакту. Ми рекомендуємо пунктуальних, надійних, ввічливих, перевірених і навчених фахівців з величезними навичками в роботі від технічного обслуговування, установки, очищення, і аж до повного ремонту водонагрівачів у Рівному!

Робота ведеться з усіма відомими виробниками: Горенье (Gorenje), Арістон (Ariston), Електролюкс (Electrolux), Атлантік (Atlantic), Термекс (Thermex), Бош (Bosch), Атлант (Atlant), Ферролі (Феролі / Ferroli), Термет (Termet), Зануссі (Занусі / Zanussi), Баксі (Baxi), Новатек (Nova Tec), Раунд (Round), Хай Терм (Hi-Therm), Вайллант (Вайлант / Vaillant), АЕГ (AEG), Термона (Thermona), Гарантерм (Garanterm), Індесіт (Indesit), Тессі (Tesy), Астон (Aston), Термал (Termal), Фагор (Fagor), Гарантерм (Garanterm), Рода (Roda), Чайка, Атмор (Atmor), Віллер (Willer), Аміна (Amina), Галмет (вулкан / Galmet) і масою інших!

Що ви отримуєте?

Кожен клієнт зможе завжди сподіватися на досвідченого майстра з ремонту бойлерів у Рівному, який зможе виконати цілий ряд послуг з установки, ремонту, чищення, обслуговування або діагностики бойлера всіх популярних моделей і будь-якого рівня складності!

Ряд інших переваг сервісу побутових послуг з ремонту бойлерів у Рівному Master911:

 • Цілодобове приймання заявок. Працюємо за графіком 24/7, звертайтеся в зручний для вас час.
 • Швидкий приїзд. Прибуваємо за наданою домашньою адресою протягом 3 годин.
 • Договір. Після робіт підписується акт про виконані послуги.
 • Фіксована вартість послуг. Вартість ремонту бойлерів у Рівному відповідає затвердженому прейскуранту й не зміниться після приїзду майстра, без неприємних сюрпризів.
 • Гнучкий спосіб приймання оплати. Варіанти оплати за послуги готівкою, безготівковим переказом або банківською картою.
 • Реальні ціни. У нас демократичні прайс-листи, цілком відповідні вмінню техніка. Ви безумовно будете знати, яка ціна ремонту бойлерів у Рівному, ще до того, як під'їде наш технік.
 • Чистота, компетентність, пунктуальність, відповідальність, ввічливість, акуратність наших майстрів. По завершенні ремонту у перелік послуг входить обов'язкове прибирання місця роботи.
 • Гарантія. Гарантійні умови на надані послуги та поставлені деталі, вузли, блоки, запчастини.

Як замовити майстра?

А замовити досить просто, на весь процес піде не більше 2-х хвилин:

 1. Подача заявки. Оформити заяву на виклик майстра з ремонту бойлерів у Рівному слід за телефоном або на нашому сайті.
 2. Треба відповісти на поставлені запитання. Для створення замовлення потрібно дати відповіді на уточнювальні запитання. В результаті чого ми можемо дати відповідь на питання, що цікавлять вас щодо ціни (зокрема, "скільки обходиться монтаж терморегулятора, яка ціна ремонту бака бойлера, як довго чекати приходу спеціаліста?").
 3. Прихід техніка плюс послуга. Через 2-3 години після реєстрації замовлення технік направляється за призначенням для надання сервісних послуг.

Оформлення заявки на виклик майстра з ремонту водонагрівача у Рівному та Рівненської області

Терміново потрібна перевірка, регулювання, технічне обслуговування або ремонт водогрійного обладнання у Рівному? Ви можете на нас розраховувати - оригінальні запчастини, вирішуємо питання за 1 відвідування, даємо гарантію, у нас фіксовані ціни!

Можливість виїзду майстра по всіх селах, селищах та містах Рівненської області

Виконавці проживають практично в усіх містах, селищах і селах Рівненської області (м. Костопіль, м. Корець, м. Радивилів, м. Березне, м. Сарни, м. Вараш, м. Дубровиця, м. Дубно, м. Острог, м. Здолбунів, смт Зарічне, смт Мізоч, смт Володимирець, смт Рокитне, смт Гоща, смт Квасилів, смт Млинів, смт Демидівка, смт Клевань, смт Оржів), отже, у більшості випадків ми прибуваємо в той же день!

Виїзд майстра в передмістя Рівного

Коли вам потрібно викликати майстра в передмістя Рівного (м. Здолбунів, смт Квасилів, смт Клевань, смт Оржів, с. Вересневе, с. Бабин, с. Дядьковичі, с. Велика Омеляна, с. Біла Криниця, с. Городище, с. Великий Житин, с. Малий Олексин, с. Шпанів, с. Корнин, с. Карпилівка, с. Городок, с. Забороль, с. Колоденка, с. Олександрія, с. Зоря, с. Обарів), тоді прибуття техніка може зайняти трохи більше часу.

Виїзд виконавця по Рівному

Коли ви замовляєте виклик в межах Рівного, тоді прибуваємо зазвичай через 3 години після отримання заяви.

Звертайтеся за послугами в сервіс домашньої техніки Master911 прямо зараз і будьте впевнені в гідній якості, позитивному результаті і екстреному отриманні наданих сервісних послуг від професійних, перевірених, відповідальних, пунктуальних і ввічливих майстрів!