Чистка газового котла у Рівному

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «чистка газового котла». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Рівному, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по чистці газових котлів

Назва послуги Середня вартість

Промивання теплообмінника газового котла ціна (первинного / вторинного)

Чистка пальника газового котла

Чистка фільтра газового котла

Чистка газового котла

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на чистку газових котлів у Рівному

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по чистці газових котлів у Рівному

Відгуки по чистці газових котлів у Рівному

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Чищення газових апаратів - необхідна частина технічного обслуговування опалювальної системи. На сьогодні є 2 стандартних способи чищення теплообмінника: механічний (ручний, за допомогою щітки) і хімічний (реагентами).

Регулярне чищення побутового газового котла (раз на рік на старті опалювального сезону) має такі переваги:

 • збільшується період безперебійної експлуатації опалювальних газових котлів;
 • знижується кубатура витрати газу, і збільшується ККД обладнання;
 • скорочується викид в навколишнє середовище вуглекислого газу, що слугуватиме покращенню екології.

Особливості, які сигналізують про те, що газовий агрегат потребує промивання:

 • велика витрата газу при незмінних параметрах роботи газового приладу;
 • мимовільне блокування пальника;
 • для нагріву потрібно значно більше часу, ніж зазвичай;
 • значне нагрівання циркуляційної помпи;
 • слабкий напір води в системі.

При відсутності регулярного технічного обслуговування, відповідного догляду за теплообмінниками газових котлів, накопичені в надлишку забруднення призведуть до прикрих наслідків:

 • втрати віддачі його діяльності;
 • виходу обладнання з ладу;
 • перегріву теплообмінника.

Виконавці сервісу Master911 надають весь комплекс послуг з професійної чистки або промивання побутових газових котлів у Рівному вдома різних років виготовлення й моделей: Термекс (Thermex), Шафуто (Chaffoteaux), Рока (Roca), Нова Флоріда (Nova Florida), Данко (Danko), Кітурамі (Kiturami), Беретта (Берета / Beretta), Тіберіс (Tiberis), Будерус (Buderus), Соллі (Солі / Solly), Грандіні (Grandini), Електролюкс (Electrolux), Арістон (Ariston), Іммергаз (Immergas), Горенье (Gorenje), Хай Терм (Hi-Therm), Ренс (Rens), Шафутекс (Chaffoteaux), Термона (Thermona), Новатек (Nova Tec), Маяк, Демрад (Demrad), Вестен (Westen), Радіант (Radiant), Нав'єн (Navien), Бош (Bosch), Херманн (Hermann), Віссманн (Вісман / Viessmann), Індесіт (Indesit), Нобель (Nobel), Сіменс (Siemens), Тепловест (Teplowest), Альфа (Alpha), Баксі (Baxi), Бонжуані (Bongioanni), Геліос (Helios), Рода (Roda), Юнкерс (Junkers), Вайллант (Вайлант / Vaillant), Роктерм (Rocterm), Різон (Reeson), Атем (Аtem), Део (Daewoo), Колві (Kolvi), Протерм (Protherm), Ферролі (Феролі / Ferroli), АОГВ Житомир, Самсунг (Samsung), Вулкан (Vulkan), Сайм (Сім / Sime), Термет (Termet), АЕГ (AEG), Фондітал (Fondital), Атон (Aton), Елексія (Elexia), Вольф (Wolf), Сеньор Дюваль (Saunier Duval).

Техніки сервісу послуг Master911

Кожен з наших фахівців, перед тим, як приступити до обслуговування замовників, проходить іспит, тестування або співбесіду, як в будівельних коледжах. Всього лише 15 осіб зі ста охочих набирають обов'язковий бал - 4,5. Наші професіонали проявляють пунктуальність і ввічливість, відповідально ставляться до роботи, не вживають ненормативну лексику, а по завершенні виконання послуг прибирають місце роботи. Майстри приходять з власними інструментами, а в разі необхідності забирають обладнання в сервісний центр.

Яким чином визначається вартість?

Ціна якісного очищення газового обладнання у Рівному

Вартість професійної чистки та профілактики опалювального газового котла у Рівному вдома і регулярне виконання технічного обслуговування обладнання в переважній більшості випадків обійдеться на вісімдесят п'ять відсотків менше, ніж виправлення газового обладнання.

Тарифи на типові послуги наводяться в прайсі (без урахування транспортних витрат, а також ціни запчастин, які, ймовірно доведеться замінити на нові в процесі проведення ремонтних робіт).

Ви заздалегідь володієте даними про вартість робіт

Щоб Ви ознайомилися зі справжньою ціною якісної та професійної чистки й профілактики газового побутового котла у Рівному вдома, ми зобов'язані поставити питання для уточнення в ході оформлення замовлення на відвідування майстра. У тому випадку, якщо замовляється послуга стандартна, то вартість не змінюється.

Але деякі роботи важко прорахувати зі слів клієнта

Бувають такі випадки, коли внаслідок непрофесійних описів проблеми досить важко назвати причину неполадки й визначити обсяг, складність і характер передбачуваних робіт. Не варто переживати, в таких ситуаціях кошторисний розрахунок складається вже у вас вдома й буде відповідати прайсу. Спеціаліст у всіх подробицях пояснить, яким чином визначається розцінка.

Сервіс послуг Master911 строго стежить за звітами фахівців і ринковими цінами стосовно кожної заявки.

Що Ви будете мати?

Досягнення нашого сервісу:

 • Здійснюємо контроль якості виконання кожного замовлення. Master911 здійснює контроль якості послуг, що надаються сервісними фахівцями. У випадках виникнення будь-яких претензій до виконаної роботи ми приймемо всі ваші претензії й гарантуємо те, що фахівець виправить недоліки.
 • Негайний виїзд. Майстер з професійної чистки та якісного сервісу газових опалювальних котлів у Рівному у клієнта вдома надасть послуги протягом 2-х годин, залежно від ступеня засмічення й виду очищення.
 • Всі види чистки. Ми проводимо очищення газової апаратури практично від усіх відомих фірм-виробників, будь-яких моделей і року випуску.

І крім того:

 • Надійна страховка. Master911 верифікує особисті відомості всіх працівників. І якщо ви зіткнулися з нечесним ставленням фахівця, зверніться в нашу службу підтримки, й ми, без сумніву, допоможемо врегулювати конфліктний момент.
 • Оперативний приїзд техніка. Зазвичай протягом 3-х годин з моменту подання замовлення.
 • Забезпечення гарантійних зобов'язань. Гарантійні умови на замінені запчастини й надані послуги.
 • Працює система договірних відносин. Після надання сервісних послуг ви отримуєте на руки акт про виконані роботи.
 • Чистота на робочому місці. Виконавці акуратні, пунктуальні, ввічливі, обов'язково прибирають робоче місце.
 • Справедливі й доступні ціни. Ціна роботи відповідає майстерності виконавця.
 • Діє затверджений прейскурант. У сервісах Master911 постійна вартість та вона не може змінюватися після приходу фахівця.
 • Можливість зручного варіанту оплати. Оплату послуг приймаємо безготівковими переказами, банківськими картами й готівкою.
 • Постійне приймання замовлень, без святкових і вихідних днів. Телефонуйте нам в будь-який зручний час.

Виконуємо роботи за викликом техніка по Рівненській області

Працюємо в передмісті Рівного

Прибуття фахівця в передмістя Рівного (Здолбунів, Квасилів, Клевань, Оржів, Вересневе, Бабин, Дядьковичі, Велика Омеляна, Біла Криниця, Городище, Великий Житин, Малий Олексин, Шпанів, Корнин, Карпилівка, Городок, Забороль, Колоденка, Олександрія, Зоря, Обарів) може зайняти трохи більше часу, близько чотирьох-шести годин.

Обслуговуємо газове обладнання на території м. Рівного

Якщо вас зацікавила якісна, професійна, ефективна чистка побутового газового агрегату у Рівному, і перебуваєте ви на території міста, то орієнтовно через три години з моменту подачі заявки перевірений, пунктуальний, кваліфікований виконавець, який володіє технічними навичками, багатим досвідом і достатніми знаннями, приїжджає на вашу адресу.

Працюємо по селищах, селах, містах Рівненської області

Ми маємо майстрів практично у всіх населених пунктах Рівненської області (Костопіль, Корець, Радивилів, Березне, Сарни, Вараш, Дубровиця, Дубно, Острог, Здолбунів, Зарічне, Мізоч, Володимирець, Рокитне, Гоща, Квасилів, Млинів, Демидівка, Клевань, Оржів), внаслідок чого зазвичай майстер приїжджає в день оформлення заявки.

Іноді у зв'язку з великою сезонною завантаженістю прихід майстра може перенестися на один день. Наш сервіс побутових послуг з ефективної чистки й профілактики опалювальних газових котлів у Рівному вдома допомагає значною мірою заощадити не тільки час, але й автотранспортні витрати.