Ремонт кондиціонера у Рівному

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «ремонт кондиціонера». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Рівному, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по ремонту кондиціонерів

Назва послуги Середня вартість

Ремонт зовнішнього блоку кондиціонера

Заправка мобільного кондиціонера

Заміна дренажної трубки кондиціонера

Заміна випаровувача кондиціонера

Заміна конденсатора в кондиціонері

Заміна фільтра кондиціонера

Установка дренажного насоса кондиціонера (монтаж)

Ремонт випаровувача кондиціонера

Ремонт насоса кондиціонера

Ремонт плати управління кондиціонера (модуль)

Ремонт трубок кондиціонера

Ремонт чотирьох ходового клапана кондиціонера

Чистка дренажної системи кондиціонера (промивка)

Чистка випаровувача кондиціонера

Ремонт дренажної системи кондиціонера

Ремонт пульта керування кондиціонером

Цінові пропозиції по ремонту кондиціонерів від найкращих майстрів у Рівному

Валерій null

Був(ла) на сайті місяць тому
+13

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Олександр null

Був(ла) на сайті місяць тому
+12

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Юлій В

Був(ла) на сайті місяць тому
+13

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на ремонт кондиціонерів у Рівному

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по ремонту кондиціонерів у Рівному

Відгуки по ремонту кондиціонерів у Рівному

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

При зверненні в сервіс послуг Master911 з приводу збоїв у роботі систем кондиціонування користувачами досить часто називаються такі скарги:

 • Система кондиціонування подає тепле повітря. У тому випадку, якщо подається тепло, існує ряд варіантів: забруднення фільтрів, пошкодження компресора (потрібна заміна або ремонт), низька напруга в електромережі, дефіцит фреону в системі або неправильно вибрана температура на модулі управління.
 • В процесі роботи кліматичне обладнання випускає досить гучний гул. Аналогічний гул може бути результатом довготривалої експлуатації кліматичного пристрою без дотримання інструкції планового техобслуговування. Можливі причини: розбалансування лопатей вентилятора на зовнішньому блоці, шум, вироблений помпою для відводу конденсатної вологи, великий люфт крильчатки, механічне зіткнення деталей агрегату з найближчими блоками, засмічення трубок холодильного контуру.
 • Через короткий час після запуску система кондиціонування вимикається. Суть питання може бути як в неточній установці параметрів, так і в більш серйозних причинах, наприклад, у критичному рівні фреону, несправності датчиків, перегріванні компресора, неполадках в платі управління і т. д.
 • Не працює кондиціонер. Головними факторами, чому так трапляється, виявляються наступні: забивання фільтра внутрішнього блоку, проблема з чотириходовим клапаном, відповідальним за перемикання режимів "літо/зима", витікання холодоагенту, збій в роботі плати управління або несправність компресора. Іноді кліматичне обладнання запустити зовсім не вдається, в цьому випадку просто поставте нові елементи живлення в пульт дистанційного управління.
 • З внутрішнього блоку спліт-системи тече скупчуваний конденсат. Надлишок конденсатної вологи може бути внаслідок засмічення фільтра осушувача (випарника), забитих дренажних мідних трубок або ж помилок, допущених при монтуванні внутрішнього блоку (випарника).
 • Кондиціонер слабо освіжає повітря в кімнаті. Причиною цього можуть послужити забиті шерстю тварин, пилом, пухом фільтри або пошкодження датчиків, закупорювання магістралі, засмічення теплообмінника, неповний обсяг фреону, налипання бруду на турбіну внутрішнього блоку.

Важливі рекомендації

 • Не ремонтуйте кліматичний пристрій самостійно. Діагностичними роботами, ремонтом, обслуговуванням, а також установкою може зайнятися тільки професійний технік. Прагнення перевірити самому, в чому причина некоректної роботи, здатні спровокувати ускладнення проблеми, що неодмінно зажадає складнішого, капітального і дорогого ремонту надалі.
 • Не користуйтеся службами сервісу підозрілих майстрів. Приймаючи рішення викликати спеціаліста за своєю адресою, слід зупиняти вибір там, де сервіс кондиціонерів, а також виконавець буде нести відповідальність за виконувані роботи, а найважливіше - за якісність блоків, вузлів, деталей. Як показує досвід, користувачі, які прагнуть заощадити (в гуглі вводять в пошук "ремонт кондиціонерів недорого, якісно, швидко"), в кінцевому підсумку стикаються з тим, що "відремонтована" безвідповідальними майстрами техніка починає давати збої, а майстер не бажає їздити за гарантією, або з ним і зовсім немає зв'язку. І в результаті в будь-якому випадку буде потрібно звернення вже до досвідчених, професійних, перевірених техніків, які тривалий час працюють з сервісом з ремонту кондиціонерів у Рівному Master911.
 • Не використовуйте несправний кондиціонер. Спочатку кліматичне обладнання може давати збої, і в разі ігнорування некоректної роботи пристрою це загрожує стати передумовою для більших проблем і навіть необхідністю капітального ремонту.

Особливості послуги

Ми пропонуємо виконати ремонт кондиціонерів у Рівному будь-якого ступеня складності і до того ж діагностику і повне техобслуговування.

Ми ремонтуємо, обслуговуємо кондиціонери всіх відомих виробників: Тошиба (Toshiba), Вестфрост (Vestfrost), Деккер (Декер / Dekker), Лібхерр (Liebherr), Сенсей (Sensei), Коспел (Kospel), Астон (Aston), Арістон (Ariston), Дайкін (Daikin), Протерм (Protherm), Самурай (Samurai), Бош (Bosch), Галанз (Galanz), Грее (Gree), Неокліма (Neoclima), Вайллант (Вайлант / Vaillant), Део (Daewoo), Кайзер (Kaiser), Тенко (Tenko), Мідеа (Midea), Віссманн (Вісман / Viessmann), Горенье (Gorenje), Зануссі (Занусі / Zanussi), Делфа (Delfa), Дніпро, Панасонік (Panasonic), Ханса (Hansa), ЛЖ (LG), Данко (Danko), Атон (Aton), Беко (Beko), Ферролі (Феролі / Ferroli), Купер&Хантер (Cooper&Hunter), Міцубісі (Mitsubishi), Осака (Osaka), Самсунг (Samsung), Сатурн (Saturn), Електролюкс (Electrolux) та інші.

Будь-який замовник, який звернувся у наш сервіс послуг, буде мати чимало приємних бонусів:

 • Договір. По закінченні робіт заповнюється акт про надання послуг;
 • Гарантія. Виконання гарантійних зобов'язань на надані послуги і замінені деталі, блоки, запчастини, вузли;
 • Види оплати. Можливість розрахунку за послуги готівкою, банківською картою або безготівковим переказом;
 • Чистота, ввічливість, пунктуальність, акуратність. Неодмінне прибирання робочого місця після закінчення роботи;
 • Швидкий виїзд. Приїжджаємо через 2,5-3 години;
 • Гарантія фіксованої ціни. Сума послуг відповідає затвердженим розцінкам;
 • Цілодобове приймання заявок. Працюємо 24/7, звертайтеся в будь-який час доби;
 • Прийнятні ціни. У нас доступні ціни, що відповідають досвіду техніка.

Треба пам'ятати, що наш сервіс Master911 надає підтримку двом сторонам у розв'язанні неоднозначних питань, а також підготовці потрібної документації.

Як відбувається подача заяви на виклик майстра у Рівному?

 1. Подача замовлення. Зробити замовлення майстра з ремонту кондиціонера у Рівному можна за телефоном або на нашому сайті.
 2. Запитання, які з'ясовують подробиці поломки. При створенні замовлення важливо відповісти на поставлені менеджером питання. Після цього ми дамо відповідь на запитання: "Яка ціна обслуговування кондиціонерів у Рівному?".
 3. Приїзд фахівця. В середньому протягом трьох годин після оформлення заявки виконавець виїжджає додому.

Виїжджаємо у всі райони Рівного та в передмістя

У тому випадку, якщо вам потрібні послуги з ремонту кондиціонера у Рівному, звертайтеся до нас в маркетплейс Master911.

Виїзд по Рівненській області

Виконуємо поїздки у всі населені пункти області (Костопіль, Корець, Радивилів, Березне, Сарни, Вараш, Дубровиця, Дубно, Острог, Здолбунів, Зарічне, Мізоч, Володимирець, Рокитне, Гоща, Квасилів, Млинів, Демидівка, Клевань, Оржів).

Виїзд в передмістя

Якщо вам потрібно запросити техніка в передмістя (Здолбунів, Квасилів, Клевань, Оржів, Вересневе, Бабин, Дядьковичі, Велика Омеляна, Біла Криниця, Городище, Великий Житин, Малий Олексин, Шпанів, Корнин, Карпилівка, Городок, Забороль, Колоденка, Олександрія, Зоря, Обарів), тоді прибуття майстра, як правило, займає трохи більше часу.

Виїзд виконавця по місту у Рівному

У тому випадку, якщо ви проживаєте в межах міста Рівного, то через 3 години після оформлення заяви за вказаною адресою прибуває наш грамотний фахівець.

Для встановлених запчастин та всього комплексу послуг забезпечуються умови гарантійного ремонту.