Ремонт газової колонки у Рівному

від 350 грн

Майстри нашого сервісу мають високу кваліфікацію та значний досвід у обслуговуванні, діагностиці та ремонту газових колонок на дому різного ступеня складності. Є досвід ремонту всіх брендів та моделей. Працюємо у місті Рівне та передмісті з виїздом по Рівненській області.

Показати більше

Цінові пропозиції по ремонту газових колонок від найкращих майстрів у Рівному

Валерій null

Був(ла) на сайті місяць тому
+13

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Юлій В

Був(ла) на сайті місяць тому
+13

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Сергій null

Був(ла) на сайті місяць тому
+13

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на ремонт газових колонок у Рівному

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по ремонту газових колонок у Рівному

Відгуки по ремонту газових колонок у Рівному

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Все більше й більше сучасних сімей прагнуть до автономності та незалежності від комунальних служб у питанні забезпечення безперебійного гарячого водопостачання. І кращим помічником в цьому, так само як і заощадженні витрат на електроенергію, виступає газова колонка. Ця техніка має низку незаперечних переваг і значно підвищує рівень комфорту в побуті.

Саме тому її раптовий вихід з ладу доставляє власникам техніки чималий дискомфорт і викликає бажання якомога швидше повернути її в робочий стан.

Ремонт газової колонки

Якою б незначною не здавалося причина некоректної роботи газової колонки, намагатися її самостійно усунути в жодному разі не потрібно. Будь-яке газове обладнання приховує в собі потенційний ризик, і займатися діагностичними та ремонтними роботами повинен кваліфікований майстер, що володіє необхідним допуском.

Як відбувається ремонт і діагностика

Відразу після виявлення некоректності в роботі газової колонки слід звернутися за допомогою до фахівця. Ідеально, якщо є можливість, щоб майстер з ремонту газових колонок у Рівному приїхав до вас додому. Це набагато зручніше й менш затратно, ніж займатися організацією доставки техніки в майстерню та її подальшого транспортування додому.

Приїхавши на виклик, фахівець виробляє ретельний візуальний огляд несправної техніки, а при необхідності ще й виконує комплексну діагностику обладнання. Після того, як точна причина неполадки встановлена, майстер приступає до ремонту.

Чому обирають нас?

 1. Беручи до уваги всі незручності й потенційні ризики, пов'язані з виходом з ладу газових обладнань, сервіс побутових послуг з ремонту газових колонок у Рівному Master911 приймає заявки цілодобово, як у робочі, так й у вихідні, святкові дні;
 2. У процесі оформлення заявки в телефонному режимі ми ставимо уточнювальні питання щодо типу неполадки вашого обладнання, його виробника, моделі й року випуску, що дозволяє надати первинну консультацію й зорієнтувати у приблизних цінах на ремонт газових колонок у Рівному;
 3. Приблизно протягом трьох годин після оформлення заявки ми направляємо фахівця з необхідними технічними навичками додому до замовника;
 4. У процесі проведення ремонтних робіт фахівці використовують виключно оригінальні запасні частини, деталі та витратні матеріали, рекомендовані виробником конкретної техніки;
 5. Після закінчення ремонту клієнт отримує на руки гарантійні зобов'язання на всі надані послуги та акт про виконання робіт;
 6. Оплату можна зробити будь-яким зручним способом: готівкою або безготівковим переказом.

Ми ремонтуємо газові колонки всіх марок і моделей

Сервіс побутових послуг Master911 приймає заявки на ремонт газової колонки у Рівному від усіх відомих сьогодні виробників: Саванна (Савана / Savanna), Крауф Хейзен (Krauf Heizen), Новатек (Nova Tec), АЕГ (AEG), Діон (Dion), Ферролі (Феролі / Ferroli), Грандіні (Grandini), Термона (Thermona), Горенье (Gorenje), Арістон (Ariston), Матрікс (Matrix), Роктерм (Rocterm), Атон (Aton), Вайллант (Вайлант / Vaillant), Нескар (Neckar), Аміна (Amina), Львів, Астон (Aston), Рода (Roda), Крауф (Krauf), Селена (Selena), Кайзер (Kaiser), Віссманн (Вісман / Viessmann), Юнкерс (Junkers), Сеньор Дюваль (Saunier Duval), Херманн (Hermann), Бош (Bosch), Сакура (Sakura), Термо Альянс (Thermo Alliance), Термолайн (Termoline), Мора (Mora), Термекс (Thermex), Піраміда (Pyramida), Зануссі (Занусі / Zanussi), Термет (Termet), Рока (Roca), Беретта (Берета / Beretta), Вестен (Westen), Електролюкс (Electrolux), Самсунг (Samsung), Росс (Ross), Нева (Neva), Мілла (Міла / Milla), Аквахіт (Aquaheat), Іммергаз (Immergas), Данко (Danko), Міле (Miele), Атлантік (Atlantic), Протерм (Protherm), Демрад (Demrad), Еталон (Etalon). Приймаються в роботу моделі будь-якого року випуску.

Ціна ремонту газових колонок

Вартість ремонту газової колонки - питання, яке цікавить її власників не менше, ніж якість і оперативність проведення всіх необхідних робіт для її повернення в робочий стан.

Зазвичай точний кошторис майстер становить прямо на місці, залежно від складності неполадки, загального обсягу майбутніх робіт, а також ціни витратних матеріалів, запасних частин і деталей, що підлягають заміні, адже розцінки на ремонт електромагнітного клапана, блоку розпалювання та блоку управління, теплообмінника чи водного вузла газової колонки будуть істотно відрізнятися між собою. Проте зорієнтуватися у приблизній вартості можна вже в процесі оформлення заявки.

Звернувшись до нас і відповівши на всі уточнювальні питання щодо особливостей некоректної роботи техніки, а також назвавши її фірму виробника й модель, ви отримаєте первинну консультацію й необхідну інформацію про приблизну вартість майбутнього ремонту.

Поширені несправності газових колонок

Попри те, що існує чимало типів несправностей газових колонок, все ж досвідчені фахівці виділяють серед них найбільш типові, які частіше стають причиною виходу їх з ладу. Крім того, в більшості випадків вони є наслідком порушення умов і правил експлуатації техніки, прописаних в інструкції виробником, а також відсутністю своєчасного й регулярного проведення технічного обслуговування.

Так наприклад, початковий монтаж газової колонки повинен проводитися фахівцем, згідно з усіма нормами й правилами. І якщо цього не відбулося, поява порушень в роботі обладнання є тільки питанням часу. Ще один важливий момент - чистка газової колонки, яка також повинна виконуватися з певною періодичністю. І в тому випадку, якщо цього не відбувається, можна спостерігати характерні «симптоми», які врешті-решт призводять до серйозної неполадки.

До найбільш поширених несправностей газових колонок відносять такі:

 • не вмикається колонка або відразу після запалювання загасає;
 • недостатньо прогріває воду;
 • натиск води занадто слабкий;
 • з колонки капає вода;
 • колонка коптить і з неї сиплеться чорна сажа;
 • чутні сторонні звуки;
 • відчувається характерний запах газу.

Виїжджаємо в усі райони Рівного й передмістя

Сервіс Master911 пропонує всі види послуг з якісного й термінового обслуговування та ремонту газової колонки в Рівному.

Приблизно протягом трьох годин (залежно від сезону, завантаженості й геолокації) фахівець високої кваліфікації виїжджає за вказаною в заявці адресою в Рівному, передмісті (Здолбунів, Квасилів, Клевань, Оржів, Вересневе, Бабин, Дядьковичі, Велика Омеляна, Біла Криниця, Городище, Великий Житин, Малий Олексин, Шпанів, Корнин, Карпилівка, Городок, Забороль, Колоденка, Олександрія, Зоря, Обарів) та інших містах Рівненської області (Костопіль, Корець, Радивилів, Березне, Сарни, Вараш, Дубровиця, Дубно, Острог, Здолбунів, Зарічне, Мізоч, Володимирець, Рокитне, Гоща, Квасилів, Млинів, Демидівка, Клевань, Оржів).

Якщо потрібен якісний ремонт газових колонок у м.Рівне з гарантією на всі надані послуги - звертайтеся в маркетплейс Master911. Графік приймання заявок - 24/7.