Газова плита підвищує комфорт і спрощує ведення домашнього господарства. Некоректна робота пристрою руйнує повсякденне життя, збільшує ймовірність витоку газу та створює загрозу пожежі. Щоб убезпечити будинок і повернути кухонну техніку в робочий стан, звертайтеся до професіоналів. Досвідчений майстер з ремонту газових плит у Рівному ретельно огляне кожну деталь, виявить причину несправності й відновить працездатність пристрою.

Ремонт газової плити

Більшість сучасних газових плит оснащено електричними компонентами. Тому будь-яка неполадка пристрою збільшує ймовірність утворення токсичних випарів і виникнення пожежі. Якщо вас турбує нестабільна робота кухонної техніки, різкі перепади в електромережі або відчуття запаху газу - не затягуйте з ремонтом.

Власноруч розв'язувати проблему - небезпечно й неприпустимо. Несправний прилад від'єднують від джерел живлення та звертаються в спеціалізований сервіс. Майстер з необхідними допусками, інструментом і досвідом в технічному обслуговуванні відразу на місці проведе діагностику, очистить забруднені деталі й усуне несправність газових плит.

Як відбувається ремонт і діагностика

Кухонна техніка навіть від найвідоміших виробників може періодично ламатися та вносити дискомфорт в повсякденний життєвий ритм. Сервіс ремонту газових плит забезпечує супровід кожного етапу однієї з найбільш необхідних послуг:

 • приймання заявки від замовника із зазначенням моделі й несправності;
 • оперативний виїзд досвідченого фахівця з допусками за вказаною адресою у зручний для клієнта час;
 • візуальний огляд пристрою або проведення апаратної діагностики в складніших ситуаціях;
 • після виявлення несправності виконуються ремонтні роботи з використанням професійних інструментів і витратних матеріалів конкретної торгової марки;
 • випробування герметичності, демонстрація готовності до подальшої експлуатації та підключення газової плити до джерела живлення;
 • видача замовнику акту й гарантій на виконані роботи.

Звернення до професіоналів дозволяє уникнути наслідків самостійних дій, які можуть обернутися дорогим ремонтом або повною заміною кухонної техніки.

Чому обирають нас

Сервіс побутових послуг Master911 виконує роботи з установки, діагностики, профілактики, технічного обслуговування та комплексного ремонту кухонної техніки всіх модифікацій і марок. Швидке закриття заявок, продумані рішення й розумні ціни ремонту газових плит у Рівному - ключові переваги сервісу Master911.

Після отримання заявки досвідчені фахівці в найкоротші терміни виїжджають за вказаною адресою. Майстри з навичками в техобслуговуванні проводять діагностику і визначають ступінь складності неполадки під контролем замовника. Успішне повернення приладу в робочий стан гарантує застосування оригінальних сертифікованих запчастин відповідних брендів. Ремонт газової плити у Рівному вдома робить недоцільними витратні перевезення газової плити в майстерню та назад, що дозволяє замовникам заощадити час і гроші.

Ми ремонтуємо газові плити всіх марок і моделей

Ринок газових плит постійно розширюється внаслідок більш надійних, інноваційних моделей з безліччю взаємопов'язаних елементів, які ускладнюють надання ремонтних послуг. Відновлення кухонної техніки будь-яких модифікацій і брендів - прямий обов'язок і ключовий критерій професіоналізму фахівців, з якими співпрацює сервіс послуг з ремонту газових плит у Рівному Master911.

Регулярне оновлення знань і накопичений в технічному обслуговуванні досвід, дозволяють майстрам повертати в робочий стан як застарілі, так і нові газові плити всіх моделей і марок: Горенье (Gorenje), Гефест (Gefest), Міле (Miele), Норд (Nord), АЕГ (AEG), Електролюкс (Electrolux), Індесіт (Indesit), Електра, Арістон (Ariston), Ханса (Hansa), Піраміда (Pyramida), Бош (Bosch), Фагор (Fagor), Зануссі (Занусі / Zanussi), Канді (Candy), Вірпул (Whirlpool), Дружківка, Кайзер (Kaiser), Аміка (Amica), Ардо (Ardo), Самсунг (Samsung), Сіменс (Siemens), Смег (Smeg), Карпати/ Karpaty), Грета (Greta), Інтерлайн (Interline), Беко (Beko). Використання оригінальних запчастин гарантує оперативне та якісне виконання ремонтних робіт.

Ціни на ремонт газових плит

Остаточна вартість ремонту газової плити у Рівному формується індивідуально з урахуванням:

 • моделі пристрою;
 • обсягів і складності майбутніх робіт;
 • фінансових і тимчасових витрат на брендові витратні матеріали та додаткові послуги.

Персоналізований підхід робить гнучкою цінову політику та пропонує кращий баланс вартості та якості виконаних робіт.

Поширені несправності газових плит

Недотримання правил експлуатації, активне використання й недбале ставлення дестабілізують роботу кухонної техніки та стають винуватцями характерних несправностей:

 • проблеми з підпалом та іншими електричними компонентами;
 • пальники не горять, недостатньо нагріваються або коптять;
 • нерівномірне або слабке полум'я;
 • важко повертати ручки регулювання;
 • сторонні шуми й звуки;
 • порушення температурних режимів;
 • утворення токсичних випарів або витік газу.

Збої в роботі газової плити загрожують безпеці. Звернення до професіоналів - кращий спосіб якісного відновлення кухонної техніки з офіційною гарантією на виконані роботи.

Виїжджаємо в усі райони Рівного й передмістя

Сервіс побутових послуг Master911 пропонує оперативну і професійну діагностику, профілактичний і комплексний ремонт газових плит в Рівному (м. Здолбунів, смт Квасилів, смт Клевань, смт Оржів, с. Вересневе, с. Бабин, с. Дядьковичі, с. Велика Омеляна, с. Біла Криниця, с. Городище, с. Великий Житин, с. Малий Олексин, с. Шпанів, с. Корнин, с. Карпилівка, с. Городок, с. Забороль, с. Колоденка, с. Олександрія, с. Зоря, с. Обарів) та інших містах Рівненської області (м. Костопіль, м. Корець, м. Радивилів, м. Березне, м. Сарни, м. Вараш, м. Дубровиця, м. Дубно, м. Острог, м. Здолбунів, смт Зарічне, смт Мізоч, смт Володимирець, смт Рокитне, смт Гоща, смт Квасилів, смт Млинів, смт Демидівка, смт Клевань, смт Оржів). Ми розуміємо, що несправності загрожують безпеці й навіть короткочасна відсутність кухонної техніки є катастрофічною для кожної сім'ї. Щоб якнайшвидше відновити працездатність незамінної помічниці на кухні, сервіс Master911 надає послуги в режимі 24/7.

Після надходження заявки з описом несправності, майстер в найкоротші терміни виїжджає за вказаною адресою. Досвідчений фахівець прямо на місці під контролем замовника проводить огляд і ремонт газової плити в Рівному з використанням оригінальних запчастин конкретної марки. Це найкраще рішення, яке гарантуватиме безпеку, якісне відновлення і коректну роботу кухонної техніки всіх моделей і брендів.

Зона обслуговування Рівне