globe ru

Ремонт морозильної камери у Рівному

від 350 грн

Як замовити? Просто залиши заявку. Попередня вартість ремонту морозильної камери стане відома після наших уточнюючих питань та не включає вартість запчастин. Фінальну ціну озвучує майстер після проведення діагностики морозильної камери на дому (або по надісланих фотографіях). Майстер надає Акт виконаних робіт та гарантію на свою роботу. Приїде вчасно, стежить за чистотою робочого місця.

contract Фіксуємо ціну warranty Гарантія до 12 місяців

Ціни на Ремонт морозильної камери у Рівному

Назва Вартість
Ремонт морозильної камери від 350 грн
Потрібна допомога з підбором майстра?
Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра
Наші переваги
 • Страховка Страховка компенсація збитків до 1000 грн
 • Без вихідних Приймаємо замовлення 24/7. Робота виконується 1-2 год.
 • Гарантія Гарантія від 2 тижнів до 12 місяців
 • Швидкість виконання Робота виконується 1-2 год.
 • Економія до 30% Ми працюємо по всій Рівненській області. Економія до 30% на транспортних витрат
 • Приїзд в день замовлення Ми працюємо по всій Рівненській області
* Більш детальні умови описані в Договорі оферти для клієнта

Питання / Відповіді

Так, термін гарантії до 12 місяців. Якщо протягом цього часу щось зі зробленого майстром зламається, то майстер виправить все за свій кошти.
 • master-icon.svg
  780 майстрів

  з перевіреними документами

 • clients-icon.svg
  1805 клієнтів

  замовили майстра за останній рік

 • satisfaction-icon.svg
  93% задоволених клієнтів

  замовили майстра за останній рік

Відгуки наших клієнтів

Середня оцінка: 0
На, основі 0 відгуків
Щоб, переконатися, що майстер виконав роботу добре, або щоб розібратися в спірній ситуації збираємо зворотні відгуки після кожного замовлення.

Ми працюємо по всій Рівненській області

Всі міста Рівненській області
Костопіль, Корець, Радивилів, Березне, Сарни, Вараш, Дубровиця, Дубно, Острог, Здолбунів, Зарічне, Мізоч, Володимирець, Рокитне, Гоща, Квасилів, Млинів, Демидівка, Клевань, Оржів

Якщо холодильне обладнання відмовляється нормально працювати, у цих обставин виникає чимало проблем, які ускладнюють побут власникові несправного агрегату. Сервіс послуг з ремонту морозильних камер у Рівному Master911 пропонує досвід, знання і навички своїх фахівців для вирішення виниклих проблем у досить стислі терміни. За фактом формування заявки буде підібраний належний, потрібного профілю, незайнятий фахівець з багатим досвідом роботи. По приїзду фахівець робить діагностику, називає приблизну вартість ремонту морозильної камери, а тільки потім приступає до роботи. Замовнику потрібно всього лише прийняти роботу, підписати акт виконаних робіт і насолоджуватися справною побутовою технікою!

Чому обирають сервіс Master911?

 • Всі види послуг в одному місці. Великий перелік усіх наданих побутових послуг: установка, ремонт, налаштування пралок, холодильного обладнання, різного виду котлів та газових колонок, рівним чином пропонуємо сервісні послуги сантехніка, складання меблів, доставки товарів, вивезення сміття та інші.
 • Досвід. Master911 - сервіс побутових послуг відповідальних, надійних, перевірених, професійних техніків. При прийманні на роботу новий майстер з ремонту морозильних камер у Рівному проходить тестування, перевіряється автентичність паспорта, і, крім того, виявляються особисті якості.
 • Швидкість виконання замовлення. Після оформлення і обробки онлайн-замовлення на налаштування, ремонт, установку ми відразу ж зв'язуємося з клієнтом. Так само замовлення можна подати, зателефонувавши за номером гарячої лінії.
 • Гарантійні умови. Величезний досвід виконавців і наше кредо постійно задовольняти вимоги кожного споживача дозволяють видавати сертифікат гарантії на всю виконувану роботу, в певних варіантах вона може тривати близько року.

Ремонтуємо морозилки всіх виробників

Морозильна камера - це агрегат, всередині якого стабільно повинна бути дуже низька температура. Якщо раптом виникли якісь аномалії (підтікає, погано морозить, видає шум, утворюється конденсат), це означає, що холодильному устаткуванню необхідна діагностика і можливий ремонт морозильної камери у Рівному.

Список відомих марок камер заморозки, з якими ми працюємо: Лібхерр (Liebherr), Атлант (Atlant), Снайге (Snaige), Дніпро), Горенье (Gorenje), Сіменс (Siemens), Стінол (Stinol), Беко (Beko), Арістон (Ariston), Ардо (Ardo), Ліберті (Liberty), Прівілег (Privileg), АЕГ (AEG), Вірпул (Whirlpool), Еленберг (Elenberg), ЛЖ (LG), Технохолод, Норд (Nord), Індесіт (Indesit), Вестфрост (Vestfrost), Голд (Gold), Бош (Bosch), Зануссі (Занусі / Zanussi), Електролюкс (Electrolux).

Майстри сервісного центру Master911 можуть не тільки виконати ремонт морозильного агрегату всіх марок, але й надавати сервісні послуги, які пов'язані зі встановленням, запуском, техобслуговуванням, чищенням і діагностикою холодильних агрегатів.

Поширені несправності морозилок

Несправність блоку управління

Коли виходить з ладу електронний блок управління, то електродвигун холодильного обладнання взагалі не запускається. У деяких випадках виходить виконати його перепрограмування, але часто буває і так, що єдиним прийнятним способом налагодження стає виключно заміна.

Пошкодження терморегулятора морозилок

Всі марки холодильного обладнання забезпечуються терморегуляторами, які визначають температуру в шафі. Несправність терморегулятора може призвести до неправильної роботи двигуна-компресора: не морозить зовсім, охолоджує дуже слабо, морозить, не перестаючи, морозить занадто сильно або взагалі не вмикається. Аби усунути поломку, слід поміняти термостат.

Пошкодження мотора-компресора

Це чи не найскладніша несправність. Головні чинники: неправильна експлуатація пристрою або перевищення ступеня зношення комплектуючих, вузлів, елементів, деталей. Можуть бути й інші причини, це обумовлюється тим, що окремі власники морозильних пристроїв систематично перевантажують їх, а крім того, техніка безперервно функціонує. Для того щоб відремонтувати холодильний агрегат, треба змінити мотор-компресор.

Розгерметизація системи подачі фреону і його витік

Фреон - це речовина, яка необхідна для охолодження камери холодильного обладнання. Коли виниклий шар льоду хтось намагається відколоти зі стінки морозилки або трохи сколупнути чимось гострим, тоді можна порушити герметичність трубок, по яких циркулює фреон. Його витік не зупиняє компресор, але процес охолодження стає неефективним. За такої проблеми потрібно вийняти продукти, вимкнути морозильну камеру, викликати техніка.

Заміна ущільнювача на дверцятах морозильного агрегату

Ця проблема з'являється у морозильних агрегатів, які стоять в кафе, барах, ресторанах та магазинах, де дверцята здійснюють велику кількість циклів на закривання і відкривання, і з цієї причини гумові ущільнювачі передчасно руйнуються. Через це холодильний агрегат не закривається герметично, не щільно прилягають дверцята, дверна гума тріскається, руйнується. Холодне повітря виходить з камери, в той час, як туди надходить зігріте, температурний режим не відповідає встановленому, продукти недостатньо охолоджуються, термоізоляція працює не ефективно, а мотор-компресор працює марно, в результаті чого йде передчасне зношування блоків, деталей, вузлів, пристроїв.

Пошкодження повітряних або температурних датчиків

Морозильні камери на електронному управлінні оснащуються не терморегуляторами, а повітряними й температурними датчиками. Наприклад, ремонт морозилки Liebherr з такою несправністю буде полягати в заміні зламаного регулятора.

Крім перерахованих несправностей морозилок, часто трапляються й інші нюанси, наприклад, нагрівання корпусу, запах горілого пластику, поява "шуби" на стінках, скупчення води, збій індикаторів тощо.

Виїжджаємо на замовлення в усі райони Рівного та передмістя

Уточнивши отриману інформацію, підбирається незайнятий технік, який після оголошення ціни ремонту морозильної камери без зволікання приймається за ремонт. Іноді діагностика, налагодження, ремонт, установка починається через 2,5-3 годин після оформлення замовлення. Сервіс послуг перевірених майстрів Master911 забезпечує оперативне, якісне та гарантійне виконання широкого діапазону робіт у Рівному (Здолбунів, Квасилів, Клевань, Оржів, Вересневе, Бабин, Дядьковичі, Велика Омеляна, Біла Криниця, Городище, Великий Житин, Малий Олексин, Шпанів, Корнин, Карпилівка, Городок, Забороль, Колоденка, Олександрія, Зоря, Обарів) та в інших великих і малих населених пунктах Рівненської області (Костопіль, Корець, Радивилів, Березне, Сарни, Вараш, Дубровиця, Дубно, Острог, Здолбунів, Зарічне, Мізоч, Володимирець, Рокитне, Гоща, Квасилів, Млинів, Демидівка, Клевань, Оржів).