globe ru

Ремонт газової духовки у Рівному

від 300 грн

Як замовити? Просто залиши заявку. Попередня вартість ремонту газової духовки стане відома після наших уточнюючих питань та не включає вартість запчастин. Фінальну ціну озвучує майстер після проведення діагностики газової духовки на дому (або по надісланих фотографіях). Майстер надає Акт виконаних робіт та гарантію на свою роботу. Приїде вчасно, стежить за чистотою робочого місця.

contract Фіксуємо ціну warranty Гарантія до 12 місяців

Прайс лист

Газова духовка
Назва Вартість
Ремонт духовки (духової шафи) Індивідуально
Встановлення газового духової шафи (монтаж) Індивідуально
Підключення газової духової шафи Індивідуально
Демонтаж вбудованої духової шафи Індивідуально
Заміна термопари в газовій духовці Індивідуально
Заміна / Ремонт ручки духовки Індивідуально
Заміна / Ремонт дверцят духовки Індивідуально
Заміна / Ремонт ущільнювача духовки Індивідуально
Заміна скла духовки Індивідуально
Заміна лампи в духовці Індивідуально
Ремонт плати управління духової шафи (модуля) Індивідуально
Ремонт петлі дверцят духовки Індивідуально
Ремонт перемикача режимів духовки Індивідуально

Ціни на Ремонт газової духовки у Рівному

Назва Вартість
Ремонт газової духовки від 300 грн
Встановлення газової духовки від 350 грн
Потрібна допомога з підбором майстра?
Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра
Наші переваги
 • Страховка Страховка компенсація збитків до 1000 грн
 • Без вихідних Приймаємо замовлення 24/7. Робота виконується 1-2 год.
 • Гарантія Гарантія від 2 тижнів до 12 місяців
 • Швидкість виконання Робота виконується 1-2 год.
 • Економія до 30% Ми працюємо по всій Рівненській області. Економія до 30% на транспортних витрат
 • Приїзд в день замовлення Ми працюємо по всій Рівненській області
* Більш детальні умови описані в Договорі оферти для клієнта

Питання / Відповіді

Так, термін гарантії до 12 місяців. Якщо протягом цього часу щось зі зробленого майстром зламається, то майстер виправить все за свій кошти.
 • master-icon.svg
  780 майстрів

  з перевіреними документами

 • clients-icon.svg
  1805 клієнтів

  замовили майстра за останній рік

 • satisfaction-icon.svg
  93% задоволених клієнтів

  замовили майстра за останній рік

Відгуки наших клієнтів

Середня оцінка: 0
На, основі 0 відгуків
Щоб, переконатися, що майстер виконав роботу добре, або щоб розібратися в спірній ситуації збираємо зворотні відгуки після кожного замовлення.

Ми працюємо по всій Рівненській області

Всі міста Рівненській області
Костопіль, Корець, Радивилів, Березне, Сарни, Вараш, Дубровиця, Дубно, Острог, Здолбунів, Зарічне, Мізоч, Володимирець, Рокитне, Гоща, Квасилів, Млинів, Демидівка, Клевань, Оржів

Виявивши некоректність в роботі, не треба намагатися лагодити духовку власноруч, оскільки несанкціоновані процедури з газовою апаратурою можуть мати дуже серйозні наслідки. Радимо робити ремонт духовки вдома надійним технікам, які володіють великими знаннями, практичними навичками та необхідним досвідом, а найголовніше, що мають допуск до здійснення такого виду робіт.

Найбільше в прийнятих заявках замовників фігурують такі приводи для скарг на відмову в роботі газової духовки:

 • Духовка запалюється, тільки полум'я або гасне, або слабо горить. Найчастіше причиною такої несправності в експлуатації духовки буває переклад на знижений тиск газу.
 • Під час відпускання ручки управління пальників, вона незвично "бовтається", а язик полум'я згасає. З великою часткою ймовірності можна стверджувати, що завдання вдасться вирішити способом ремонту механізму або заміни обламаної ручки.
 • Полум'я гасне відразу як тільки відпускається кнопка або ручка. Найімовірніше, проблема міститься в зрушенні датчика температури або несправності системи газ-контролю.
 • Незабаром після включення духовки полум'я гасне. Здійснивши діагностику, ретельну ревізію та візуальний огляд побутового духової шафи, майстер швидко виявить неполадку терморегулятора. Виходячи з того, що стало причиною некоректної роботи, термостат встановлюють новий або регулюють.
 • Духовка або зовсім не запалюється, або гасне відразу ж після того моменту, як була відпущена кнопка. Досить часто причина такого порушення - забруднення форсунки пальника. Накопичений нагар і жир забивають жиклер, внаслідок чого відбувається спад подачі газової суміші. В результаті низький ступінь інтенсивності факела не може розігріти термодатчик. У такій ситуації компетентний професіонал почистить форсунку від нагару або, в разі потреби, замінить її.

Якщо вам потрібен надійний, грамотний і оперативний монтаж, ремонт або налагодження, обслуговування, регулювання, підключення духовки Арістон, Gefest (Гефест), Індезіт, Ханса або Гореньє - звертайтеся в сервіс Master911.

Зателефонувавши в Master911, ви можете здійснити оперативний виклик майстра з проведення професійного та надійного ремонту й ефективного обслуговування газової домашньої духовки у вас вдома у Рівному різних торгових брендів і будь-якого року випуску. Фахівці нашого сервісу мають багатий досвід в монтажі, підключенні, ремонті та технічному обслуговуванні різного рівня технологічної складності духовки: Інтерлайн (Interline), Кайзер (Kaiser), Дружківка, Індесіт (Indesit), Електра, Фагор (Fagor), Горенье (Gorenje), Міле (Miele), Бош (Bosch), Електролюкс (Electrolux), Аміка (Amica), Канді (Candy), Карпати/ Karpaty), Вірпул (Whirlpool), Смег (Smeg), Ханса (Hansa), Самсунг (Samsung), Піраміда (Pyramida), АЕГ (AEG), Норд (Nord), Зануссі (Занусі / Zanussi), Ардо (Ardo), Сіменс (Siemens), Грета (Greta), Арістон (Ariston), Беко (Beko), Гефест (Gefest) та інших.

Майстри сервісу побутових послуг Master911

Перед прийманням на роботу майстер повинен отримати допуск і право виїжджати за викликом до замовників; кожен з охочих повинен пройти підготовку, після цього скласти кваліфікаційний іспит. І лише ті, хто набрав не менше середнього бала (4,5) допускаються до роботи з клієнтами.

Наші техніки приходять зі своїми витратними матеріалами, інструментами, приладами, однак в разі потреби, коли ж серйозний ремонт духовки здійснити вдома нереально, вони забирають обладнання в сервісний пункт. Виконавці готові пояснити замовнику, яким чином буде виконуватися ремонт, як усунути причину виходу з ладу, що потрібно для виправлення, що вони можуть зробити та в чому полягає проблема.

Яким чином створюється розцінка?

Всі чинні тарифи на види робіт з оперативного ремонту газових домашніх духовок чи варильних плит у Рівному, як і з техобслуговування, під'єднання і монтажу, є в прайсі, без транспортних витрат та вартості запчастин, заміна яких можливо знадобиться.

Часом на підставі недостатнього пояснення проблеми замовником, або через непрофесійні прояви збою в роботі пристрою, конкретно визначити причину виходу з ладу техніки нереально або важко. У подібному випадку спосіб ремонту, джерела несправності та прийняття рішень будуть визначатися майстром вже на місці, за результатом діагностики. Сервіс Master911 гарантує, що названа нашим професіоналом вартість обслуговування духовок буде абсолютно точно збігатися з сумою оплати, підтвердженої в прайсі. Ми прагнемо до того, щоб наші клієнти були попередньо ознайомлені з ціною, необхідної послуги. Адже саме з цієї причини під час подачі заявки просимо вас відповісти на кілька уточнювальних питань.

Що Ви отримуєте в результаті?

Звернувшись в сервіс послуг професійних майстрів Master911 з якісного технічного обслуговування, професійного ремонту та монтажу газової варильної плити та кухонної духовки у Рівному, Ви зможете розраховувати на:

 • Порядок реалізації виконуваної техніком роботи з нашого боку. Ми враховуємо всі зауваження щодо недоліків, що допускаються нашими виконавцями, і гарантуємо, що всі вони будуть виправлені;
 • Терміновий приїзд фахівця додому, а також грамотне, чітке та швидке виконання всіх робіт з підключення, регулювання й ремонту побутової техніки. Працюємо 24/7;
 • Надійний і якісний ремонт плити та духової шафи всіх модифікацій і видів від будь-яких фірм-виробників, незалежно від віку устаткування.

Працюємо у Рівному, з виїздом на виклик по Рівненській області

Виїзд майстра можливий по місту у Рівному

В тому випадку, якщо вас зацікавить гарантований, професійний і оперативний монтаж, ремонт або установка, регулювання, налагодження плити чи духовки у Рівному, відразу ж звертайтеся в маркетплейс Master911. Мешканці міста можуть очікувати на прибуття техніка на замовлення вже протягом трьох годин після оформлення заявки.

Виїзд фахівця можливий по території Рівненської області

В основному, у всіх великих і малих населених пунктах Рівненської області (Костопіль, Корець, Радивилів, Березне, Сарни, Вараш, Дубровиця, Дубно, Острог, Здолбунів, Зарічне, Мізоч, Володимирець, Рокитне, Гоща, Квасилів, Млинів, Демидівка, Клевань, Оржів) ми маємо у своєму розпорядженні наших підготовлених фахівців. Тому Ви завжди зможете розраховувати як на те, що майстер з надійного та якісного ремонту та монтажу газової варильної плити, кухонної духовки чи інших побутових приладів у Рівному з'явиться в цей же день, а також істотно заощадите на транспортних витратах.

У виняткових випадках, через велику сезонну зайнятість, виїзд професіонала відкладається на найближчу дату.

Виїзд майстра можливий по всій приміській зоні Рівного

Сервіс Master911 робить терміновий ремонт духовок у Рівному (Здолбунів, Квасилів, Клевань, Оржів, Вересневе, Бабин, Дядьковичі, Велика Омеляна, Біла Криниця, Городище, Великий Житин, Малий Олексин, Шпанів, Корнин, Карпилівка, Городок, Забороль, Колоденка, Олександрія, Зоря, Обарів) і в приміській зоні. І тоді прихід професіонала може становити більше часу - приблизно п'ять-шість годин.