Ремонт пральної машини у Рівному

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «ремонт пральної машини». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Рівному, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по ремонту пральних машин

Назва послуги Середня вартість

Заміна гумки в пральній машині (ущільнювача)

Ремонт дверки пральної машини (люка)

Діагностика пральної машини

Заміна прессостата в пральній машині

Заміна зливного шланга пральної машини

Ремонт двигуна пральної машини

Заміна заливного шланга пральної машини

Заміна патрубка пральної машини

Заміна манжети люка пральної машини

Заміна ТЕНа в пральній машині

Заміна підшипника в пральній машині

Заміна барабана в пральній машині (бака)

Заміна насоса в пральній машині (помпи)

Заміна люка пральної машини (дверки)

Заміна ременя у пральній машині

Заміна двигуна пральної машини

Заміна амортизаторів у пральній машині

Заміна щіток двигуна пральної машини

Ремонт насоса пральної машини (помпи)

Ремонт та заміна замка пральної машини

Заміна таходатчика пральної машини

Заміна сальника пральної машини

Заміна хрестовини пральної машини

Ремонт плати управління пральної машини

Підключення пральної машини

Заміна клапана подачі води в пральній машині

Заміна елементів (кріплення, гачки, скла, ручки) люка пральної машини

Заміна плати в пральній машині (модуля управління)

Заміна манжети насоса в пральній машині

Заміна аквастоп (гідростоп) пральної машини

Заміна ТЕНа сушки на пральній машині

Заміна термостата в пральній машині

Заміна датчика температури на пральній машині

Ремонт барабана пральної машини (бака)

Ремонт амортизаторів пральної машини

Ремонт підшипників в пральній машині

Ремонт впускного клапана пральної машини

Ремонт хрестовини пральної машини

Ремонт модуля пральної машини (плати управління)

Ремонт прессостата пральної машини

Чистка ТЕНа пральної машини

Балансування барабана пральної машини

Усунення сторонніх предметів з бака пральної машини (без повного розбирання)

Утилізація пральних машин

Викуп пральних машин

Цінові пропозиції по ремонту пральних машин від найкращих майстрів у Рівному

Валерій null

Був(ла) на сайті місяць тому
+13

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Юлій В

Був(ла) на сайті місяць тому
+13

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Сергій null

Був(ла) на сайті місяць тому
+13

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на ремонт пральних машин у Рівному

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по ремонту пральних машин у Рівному

Відгуки по ремонту пральних машин у Рівному

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Жорстка вода, перепади напруги, неналежне використання пралки, погана якість прального порошку та багато інших негативних факторів з плином часу можуть спровокувати збій домашньої техніки. Але самостійно знайти і ліквідувати причину не просто, до того ж непрофесійно проведений ремонт пральних машин різних брендів (Індезіт, LG, Samsung та ін.) може істотно посилити проблему.

Робочий процес відбувається так:

 • Оформлення замовлення. Замовник телефонує на веб-сайті або залишає заявку online. Для подачі заявки необхідно повідомити модифікацію пралки, адресу проживання, фірму-виробника техніки й вид несправності. Вичерпна інформація про неполадки дозволить заздалегідь підібрати потрібні блоки управління, запасні частини, комплектуючі для ремонту.
 • Діагностика пральної машини. Фахівець обстежує техніку, пояснює причини збою в роботі, визначає обсяг ремонту та виявляє вид несправності. Далі майстер повідомляє остаточну вартість ремонту пральної машини.
 • Ремонт, підключення, запуск, налаштування домашньої пральної техніки. Найчастіше налаштування здійснюється будинку і триває не більше 1-2 годин. До того, як до неї приступити, працівник інформує, яка ціна ремонту пральної машини. Складні моменти (наприклад, монтаж хрестовини, підшипника, опори бака, нижньої противаги, нового барабана або ліквідація збоїв у модулі (платі) управління) вимагають вже розбирання пралки.

Які особливості отримує клієнт сервіс послуг Master911?

Звертатися в сервіс послуг з ремонту пральної машини у Рівному Master911 можна в будь-який час, що забезпечує швидку, зручну, надійну можливість оформлення замовлення на грамотного виконавця. Кожен наш замовник після ремонту неодмінно отримає консультації, рекомендації, поради щодо подальшого застосування побутової техніки. Для виконання ремонтних робіт можна викликати одного з 4-х тисяч майстрів з багаторічним досвідом техобслуговування пральних машин складних конструкцій, різних виробників, сучасних брендів, в тому числі й зовсім не нових. На всі виконані роботи надаються гарантійні зобов'язання, у випадках скарг співробітник безкоштовно виправляє свої недоліки. Ні відходів, ні сміття, а також безладу після ремонту наш майстер з ремонту пральних машин у Рівному намагається не допускати, тобто займатися прибиранням вам не потрібно.

З нами більше 4-х тисяч сертифікованих фахівців, заслуги яких доводять наведені нижче головні переваги:

 • Обслуговування пральних машин. Механіки нашого сервісу не тільки усувають несправності домашньої техніки, але й можуть допомогти професійно її під'єднати, запустити, встановити, нагадують про правила з догляду, надають рекомендації із застосування, що, звичайно ж, збільшує тривалість строку служби.
 • Ремонт всієї пральної техніки. У перелік наших послуг входить виправлення порушень старих і нових модифікацій, напівавтоматів і автоматів, з вертикальним і фронтальним завантаженням. До того ж, суворі умови за віком і станом відсутні. До обслуговування приймаються навіть машини, які не працюють.
 • Попередня діагностика надається безкоштовно. За виклик виконавця та обстеження пральної машини, за умови згоди клієнта на ремонт, оплата не стягується. Майстер з ремонту, який приїхав за викликом для відновлення працездатності пральної машини у Рівному, виявляє характер несправності на місці й відразу ліквідує її, що скорочує час простою.
 • Ремонт будь-якого типу. Наші виконавці ліквідують як серйозні, великі, так і дрібні неполадки: заміну ТЕНа, насоса, ущільнювача люка, клапана набору води. Вам обов'язково допоможуть також усунути помилки в експлуатації, підключенні пральної машини, в тому випадку, якщо такі були допущені.

Майстри маркетплейсу Master911 пропонують цілий спектр послуг: від швидкої, професійної, точної діагностики до ліквідації несправності.

Ми ремонтуємо пральні машини всіх марок і моделей

Існує більше 10 найвідоміших виробників пральних машин, і виконавці сервісу побутових послуг ремонтують побутову техніку будь-яких моделей: Міле (Miele), Ханса (Hansa), Віарус (Viadrus), Зануссі (Занусі / Zanussi), ЛЖ (LG), Арістон (Ariston), Делфа (Delfa), Бош (Bosch), Беко (Beko), Атлант (Atlant), Рейнфорд (Rainford), Ардо (Ardo), Мідеа (Midea), Део (Daewoo), Малютка, Сіменс (Siemens), Баукнехт (Bauknecht), Сатурн (Saturn), Електролюкс (Electrolux), Вірпул (Whirlpool), Індесіт (Indesit), Хувер (Hoover), Вестфрост (Vestfrost), Самсунг (Samsung), Прівілег (Privileg), Горенье (Gorenje), Канді (Candy), Кайзер (Kaiser), АЕГ (AEG).

У нас ремонт пральних машин у Рівному можна замовити від досвідченого, сертифікованого, відповідального, перевіреного виконавця для проведення наступних робіт:

 • заміна ущільнень підшипників;
 • заміна ТЕНа;
 • пайка електронних модулів;
 • усунення неполадок в системі віджиму білизни;
 • заміна вузлів барабана;
 • ремонт насоса та інших.

Крім того, майстри нашого сервісу побутових послуг, якщо це знадобиться, зуміють замінити зворотню стінку, кришку, електроніку. Для збільшення терміну експлуатації побутової техніки потрібна періодичне чищення фільтруючих пристроїв пральної машини.

Ціни на ремонт домашньої пральної техніки та інші сервісні послуги

Зорієнтувати у вартості експерти можуть вдома, але лише після діагностичних робіт пральної машини й визначення обсягу робіт, характеру пошкоджень, віку моделі, складності неполадки. Наші виконавці користуються затвердженими розцінками, тому сума оплати послуг залишається незмінною. Та все ж полагодити пральну машину у Рівному вийде набагато економніше, ніж купити іншу.

Ціни в прайс-листах наводяться для ознайомлення, загальна ж вартість складається з урахуванням накладних витрат, фірми-виробника, моделі домашньої техніки та кількості необхідних запчастин.

Часто зустрічаються проблеми з пральною технікою

Всі несправності умовно слід розбити на ті, які призводять до часткового виходу пралки з ладу (обрив зливного шланга, пошкодження ручки люка чи петлі дверцят, засмічення фільтра, западання кнопки, згорілий нагрівальний елемент) і роблять технологічний процес прання неможливим взагалі (насос не працює, електронний блок не відповідає, техніка не реагує на запуск та ін.).

Нижче наведемо найбільш поширені несправності:

 • Не викручуються речі. Таке можливо при відключенні опції віджиму, як, наприклад, прання делікатних тканин. Втім, проблемна ситуація пояснюється несправністю ТЕНа або таходатчика. Найбільш рідкісні тут причини - неполадка модуля управління і мотора.
 • На старті заблимали всі індикатори. В залежності від марки та моделі машини, блимати можуть лампочки програм "Прання", "Полоскання", "Віджим" та кнопки додаткових функцій. Зазвичай ненормальна робота обладнання супроводжується миготінням лампочки замка люка. Така проблема в пральних машин, як виявляють майстри з ремонту у Рівному, провокується й несправністю окремих вузлів: несправний двигун, перегорілий електронагрівальний елемент, пошкоджений насос. Професіонали визначать тип помилки.
 • Пральна машинка вібрує та шумить під час роботи. Визначають кілька різновидів шуму: постукування, скрип, скрегіт. Якщо вони виникають у режимі зливу води з машинки, тоді це буде означати поломку насоса-помпи. У разі виникнення вібрації під час прання й віджимання, причиною цілком може виявитися сторонній предмет в барабані, неточна установка, зношення щітки движка, руйнування підшипників або зношення амортизаторів.
 • Машина не підігріває воду. Для початку фахівець перевірить правильність підключення машини, а далі вже, чи добре підібраний режим прання. Коли все в порядку, то, можливо, причина полягає в неполадках електронного модуля, нагрівального елемента або термостата, який найчастіше виходить з ладу при різких перепадах напруги в електромережі.
 • Барабан перестав обертатися. Є кілька причин цієї несправності: він раптово зупинилося під час процесу, обертається рукою, однак не включається під час прання, обертається, але не діє на момент забору води або його повністю заклинило. Можливо, вся справа в перевантаженні машини. У вигляді більш серйозних причин, при яких потрібен ремонт пралки у Рівному, майстри можуть виявити зношення щіток двигуна, дефект ременя, вихід з ладу мотора, аварію в керуючому модулі.
 • Пральна машинка протікає. Найчастіше протікання пов'язана з порушенням цілісності зливного або заливного шланга й погано закрученим фільтром, також можливі засмічення в бункері дозатора для порошку й різні прикрі нюанси з патрубками, що впливає на точку протікання - зливного фільтра, знизу з лотка або в області люка.
 • Не працює злив води. В першу чергу піддається перевірці цілісність зливного шланга, правильність підбору температури, часу, режиму прання, правильність підключення до каналізації та відсутність засмічення в сифоні. При відсутності проблем, техніки тестують на надійність модуль управління, насос, реле рівня води. При виході цих пристроїв з ладу буде потрібна заміна запасних частин.

Приймаємо дзвінки з усіх районів Рівного та Рівненської області

Замовники передмістя Рівного (Здолбунів, Квасилів, Клевань, Оржів, Вересневе, Бабин, Дядьковичі, Велика Омеляна, Біла Криниця, Городище, Великий Житин, Малий Олексин, Шпанів, Корнин, Карпилівка, Городок, Забороль, Колоденка, Олександрія, Зоря, Обарів) та ін. населених пунктів можуть замовити послуги професіоналів сервісу Master911 в будь-який період дня. Ми також працює на території Рівненської області (Костопіль, Корець, Радивилів, Березне, Сарни, Вараш, Дубровиця, Дубно, Острог, Здолбунів, Зарічне, Мізоч, Володимирець, Рокитне, Гоща, Квасилів, Млинів, Демидівка, Клевань, Оржів).