Встановлення газової колонки у Рівному

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «встановлення газової колонки». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Рівному, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на встановлення газових колонок у Рівному

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по встановленню газових колонок у Рівному

Відгуки по встановленню газових колонок у Рівному

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Професійна установка, ремонт, налаштування, сервісне обслуговування проточного газового водонагрівача повинні виконуватися виключно надійним (перевіреним), досвідченим і кваліфікованим майстром, що володіє допуском до робіт з газом. Підключення газової колонки повинно виконуватися при дотриманні затверджених вимог ПБ (природної вентиляції, властивостям (негорючості) матеріалів, прилеглих до приладу поверхонь, належного діаметру димоходу й так далі).

Поетапні кроки монтажу проточного водонагрівача:

 1. При потребі, зняття проточного водонагрівача;
 2. Ревізія на наявність хорошої тяги в вент-каналі;
 3. Попередня підготовка місця установки;
 4. Закріплення колонки до стіни або меблів;
 5. Під'єднання до загального водопроводу;
 6. Підведення газу до водонагрівальної колонки за допомогою шланга;
 7. Приєднання до газоходу;
 8. Перевірка герметичності всіх стиків контуру колонки, а також у місці врізання в основну систему.

Майстри нашого сервісу володіють досвідом роботи з проточними газовими водонагрівачами різних виробників, марок, моделей: Саванна (Савана / Savanna), Крауф Хейзен (Krauf Heizen), Новатек (Nova Tec), АЕГ (AEG), Діон (Dion), Ферролі (Феролі / Ferroli), Грандіні (Grandini), Термона (Thermona), Горенье (Gorenje), Арістон (Ariston), Матрікс (Matrix), Роктерм (Rocterm), Атон (Aton), Вайллант (Вайлант / Vaillant), Нескар (Neckar), Аміна (Amina), Львів, Астон (Aston), Рода (Roda), Крауф (Krauf), Селена (Selena), Кайзер (Kaiser), Віссманн (Вісман / Viessmann), Юнкерс (Junkers), Сеньор Дюваль (Saunier Duval), Херманн (Hermann), Бош (Bosch), Сакура (Sakura), Термо Альянс (Thermo Alliance), Термолайн (Termoline), Мора (Mora), Термекс (Thermex), Піраміда (Pyramida), Зануссі (Занусі / Zanussi), Термет (Termet), Рока (Roca), Беретта (Берета / Beretta), Вестен (Westen), Електролюкс (Electrolux), Самсунг (Samsung), Росс (Ross), Нева (Neva), Мілла (Міла / Milla), Аквахіт (Aquaheat), Іммергаз (Immergas), Данко (Danko), Міле (Miele), Атлантік (Atlantic), Протерм (Protherm), Демрад (Demrad), Еталон (Etalon) та інших.

Увага! Настійно рекомендуємо не користуватися послугами сумнівних майстрів

Запрошуючи спеціаліста з "вулиці" для установки, ремонту, монтажу газових колонок у Рівному, Ви сильно ризикуєте не тільки цілісністю, працездатністю, гарантією, справністю агрегату, але і своїм здоров'ям і навіть життям людей.

Технік спірної кваліфікації не бере гарантійну відповідальність на себе за ваш пристрій, також, можливо, ви не зможете отримати гарантії, як і акт про виконання робіт.

Як складаються розцінки?

Ціна установки газової колонки середньоринкова, зафіксована в прайсі, яким керуються фахівці нашого сервісу побутових послуг. Це відкидає можливість маніпулювати з тарифами.

Щоби встановити, до якого типу відноситься необхідна послуга: нестандартна (незвичайна) або стандартна (типова), нам слід поставити ряд уточнювальних питань.

Так звана нестандартна (нечасто зустрічається) послуга/аварія (важко розрахувати)

При незвичайній послузі/аварії неможливо дізнатися заздалегідь формат потрібних майбутніх робіт, саме тому кошторис калькулюється майстром після діагностики. Ми даємо гарантію, що вартість завжди відповідає затвердженим прейскурантам.

Стандартна (типова) послуга/несправність

Якщо мова йде про типову сервісну послугу (або ж стандартну несправність), зокрема, "вартість установки газової колонки", тоді конкретна ціна відома заздалегідь, ще до появи фахівця, вона фіксована й постійна.

Повна вартість послуги з перевірки, діагностики, налагодження, демонтажу, установки газових колонок у Рівному залежить від складності несправності, автотранспортних витрат і ціни на витратні матеріали.

Що отримують наші клієнти?

Головні переваги нашого сервісу послуг:

 • Надання гарантій на встановлені запасні частини й усі надані послуги, а також акту виконаних робіт;
 • Можливість вибору виду оплати послуг;
 • Охайність, акуратність виконавця й неодмінне прибирання місця роботи;
 • Графік подачі заявок на виклик майстра в режимі 24/7;
 • Компетентність, пунктуальність, доброзичливе ставлення та ввічливість фахівців;
 • Первинна інформація й консультація, зорієнтуємо в ціні робіт на стадії приймання заявки;
 • Розумні, обґрунтовані й фіксовані тарифи;
 • Швидкий приїзд професіонала (зазвичай протягом трьох годин після подачі замовлення).

А також:

 • Виробничий досвід. Наш сервіс співпрацює виключно з досвідченими майстрами, які мають допуск до газових робіт. Перед співпрацею ми верифікуємо дані паспорта, проводимо іспит на підготовленість.
 • Виконання гарантійних умов. Беремо відповідальність на себе за всі замінені в процесі ремонтних робіт комплектуючі, запасні частини, деталі та надані фахівцями сервісу послуги, що підтверджують гарантійні умови, які надаються кожному замовнику.
 • Великий набір послуг в одному місці. Ми готові надати професійні побутові послуги в широкому профілі. Наші техніки виїжджають за викликами для усунення несправностей різного виду, обслуговування та діагностики (газового котла, бойлера холодильника, кондиціонера, пральної машини, газової колонки тощо). Також ви зможете замовити збірку меблів, вивіз господарських відходів (сміття), виконання сантехнічних, електромонтажних, будівельних та інших видів діяльності. Сервіс побутових послуг Master911 дозволяє в різних ситуаціях звертатися за допомогою тільки до професійних, надійних, перевірених техніків, щоб кожен раз не розшукувати виконавця на інших (іноді й сумнівних) сайтах.
 • Швидкість виконання заявки. Оформивши заявку на потрібну сервісну послугу (як, наприклад, перевірка, установка, налагодження газового водонагрівача у Рівному, демонтаж/монтаж газової колонки у Рівному, ремонт газового водонагрівача у Рівному і так далі), клієнт всього через кілька хвилин отримає контактні дані техніка, який знаходиться близько. Логістика нашого сервісу дозволяє техніку прийти протягом двох-трьох годин після складання заявки.

Як викликати майстра з установки газових колонок у Рівному?

 1. Подайте замовлення. Безпосередньо на сайті або зв'язавшись із нашим менеджером у телефонному режимі.
 2. Дайте відповідь на важливі уточнювальні питання. На підставі отриманих додаткових відомостей щодо вашої побутової техніки та необхідних послуг ми готові надати попередню консультацію та зможемо визначитися з вартістю необхідних робіт ще до того, як прийде технік.
 3. Безпосередньо надання сервісних послуг. Орієнтовно протягом трьох годин після подачі замовлення технік прибуває за вказаною адресою. Приблизна тривалість ремонту - від півтори до двох годин.

Виклик досвідченого, пунктуального, надійного техніка у Рівному і Рівненській області

Якщо Ви цікавитеся установкою газової колонки у Рівному оперативно, недорого, надійно та професійно, телефонуйте в сервіс послуг Master911.

Виїзд спеціаліста по Рівненській області

У багатьох селах, селищах, містах Рівненської області (Костопіль, Корець, Радивилів, Березне, Сарни, Вараш, Дубровиця, Дубно, Острог, Здолбунів, Зарічне, Мізоч, Володимирець, Рокитне, Гоща, Квасилів, Млинів, Демидівка, Клевань, Оржів) у нас в наявності досвідчені, перевірені, підготовлені техніки, тому на прихід майстра можна сподіватися у день оформлення заявки.

Виїзд майстра в передмістя Рівного

На прибуття спеціаліста в передмістя Рівного (Здолбунів, Квасилів, Клевань, Оржів, Вересневе, Бабин, Дядьковичі, Велика Омеляна, Біла Криниця, Городище, Великий Житин, Малий Олексин, Шпанів, Корнин, Карпилівка, Городок, Забороль, Колоденка, Олександрія, Зоря, Обарів) може знадобитися трохи більше часу - близько чотирьох-шести годин.

Виїзд виконавця по місту Рівного

Тим людям, які проживають в районах міста Рівного, варто очікувати прибуття досвідченого виконавця, який має допуск до проведення даного виду робіт, вже через три-чотири години після подачі замовлення.

Техніки пропонують гарантійні зобов'язання на монтаж газової колонки у Рівному. Звертайтеся в сервіс побутових послуг Master911. Чекаємо ваших дзвінків! Додатковий плюс - невисока й постійна вартість установки побутового обладнання.