Встановлення посудомийної машини у Рівному

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «встановлення посудомийної машини». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Рівному, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по встановленню посудомийних машин

Назва послуги
Середня вартість

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на встановлення посудомийних машин у Рівному

Назва послуги
Діапазон цін

Ремонт посудомийних машини

від 350 грн

Встановлення посудомийних машин

від 350 грн

Часті питання по встановленню посудомийних машин у Рівному

Відгуки по встановленню посудомийних машин у Рівному

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Установка та підключення досвідченим професіоналом посудомийної машини - гарантія її надійної, успішної та тривалої роботи.

Грамотний монтаж містить ряд неухильних етапів:

 • Розпакування обладнання та скрупульозний контроль з метою виявлення зовнішніх дефектів: подряпин, вм'ятин або тріщин і, крім того, на наявність всіх комплектуючих.
 • Оптимальний вибір місця установки в будь-якому випадку повинен виконуватися уважно. Поверхня підлоги підбирається міцною та абсолютно рівною.
 • Вбудована посудомийна машина (оперативна установка у Рівному) з метою попередження спалаху забезпечується окремою вологостійкою розеткою.
 • Наступний крок установки машини для миття кухонного посуду - висновок зливного шланга. Рекомендована висота встановлюваного спуску води повинна становити не більше 70 сантиметрів від поверхні підлоги, а допустима довжина цього шланга, що гарантує довговічність, надійність і коректність роботи зливного насоса - до 1,5 метра.
 • Заключний етап монтажу - фіксація лицьових дверцят.

Незалежно від марки техніки, після монтажних робіт, виконавець повинен перевіряти надійність всіх сполучних ділянок. Потім обладнання підключають до електромережі та здійснюють холостий старт без завантаження посуду. У процесі цього циклу потрібно перевірити, чи є протікання під час набору та спуску води.

Сервіс побутових послуг Master911 надає оперативний монтаж будь-якої посудомийної машини у Рівному: Indesit (Індезіт), Siemens (Сіменс), Beko (Беко), Candy (Кенді), Zanussi (Зануссі), Electrolux (Електролюкс), Gorenje (Гореньє), Bosch (Бош) та інших торгових марок.

Виконавці робіт сервісу домашнього ремонту Master911

Щоб отримати доступ до виконання робіт і надання послуг, всі наші майстри пройшли навчання та склали екзамен на досить високу оцінку - не нижче, ніж 4,5 бали.

Згодом за результатами іспиту зі 100 кандидатів зазвичай "відсіюється" близько 80-85-ти осіб.

Наші фахівці з повною віддачею, сумлінно та відповідально ставляться до виконання роботи, не використовують нецензурну лексику, ввічливі, не мають шкідливих звичок, пунктуальні, і завжди акуратні. Під час роботи техніки використовують свої матеріали, але при виникненні необхідності, вони беруть техніку в майстерню нашого сервісу.

Як створюється ціна під'єднання та монтажу посудомийних машин у Рівному?

Принцип діяльності сервісу домашнього ремонту Master911 - зрозуміле формування ціни. У зв'язку з цим ціна всіх типових послуг, без урахування закупівельної ціни транспортних витрат і запасних частин, наведена в прайсі.

У момент вашого дзвінка наші фахівці завжди ставлять питання щодо проблем з технікою. Отримані дані дозволяють нам дати клієнту першу консультацію та встановити приблизну вартість необхідних сервісних послуг. Якщо мова ведеться про типові послуги, як, наприклад, підключення або установка вбудованої посудомийки у Рівному - ціна буде названа точно й не зміниться.

У деяких ситуаціях ознаки поломки надмірно нечіткі, що абсолютно не дозволяє відразу ж встановити конкретну причину збою техніки. Після приїзду майстра й виконання ним діагностичних робіт визначиться вартість, і вона точно сходиться з позначеною в прейскуранті.

Що Ви будете мати?

 • Професійна установка, а також можливе підключення, пробний запуск і налаштування. Професіонали сервісу домашнього ремонту Master911 кожен день працюють з моделями всіляких компаній-виробників, що гарантує їх практичний досвід.
 • Відповідаємо за якісний рівень сервісних послуг. Нами регулярно здійснюється контроль якості монтажних робіт, які виконуються нашими майстрами. Тому, при виявленні яких-небудь дефектів, похибок, недоліків в діяльності майстрів, телефонуйте в наш маркетплейс, і ми швидко виправимо всі помилки.
 • Швидкий виїзд фахівця додому.

І, до того ж

 • Ми приймаємо заявки в режимі 24/7, включаючи святкові й святкові дні.
 • Підтримка порядку. Як тільки установка закінчиться, майстер обов'язково виконує прибирання.
 • Чесна, гранично прозора розцінка. Ціна послуг завжди рівнозначна майстерності виконавця.
 • Надійна страховка. Всі техніки перед виходом на роботу проходять перевірку паспортних даних. Звідси випливає, що зіткнувшись із грубістю, звертайтеся в службу підтримки сервісу домашнього ремонту Master911, і ми посприяємо у розв'язанні конфлікту.
 • Екстрений приїзд фахівця (в середньому через три години після виклику).
 • Гарантія. Ми надаємо сертифікат гарантії на послуги та блоки, запчастини, деталі, які замінювали в процесі робіт.
 • Фіксована договором вартість. Як, наприклад, монтаж вашої посудомийки, чітка ціна якого вказана в прайсі, фактично не змінюється.
 • Наявність договору на надання сервісних послуг. По завершенні робіт ми видаємо акт про виконання сервісних послуг.
 • Розрахунок за послуги приймається будь-яким комфортним способом - безготівковим перерахуванням або готівкою

Установка та підключення посудомийки у Рівному. Працюємо у Рівному і на виїздах по Рівненській області.

Потрібна якісна установка, налаштування і підключення вбудовуваної посудомийної техніки - звертайтеся в маркетплейс Master911. Майстер з багаторічним досвідом, практичними навичками та технічними знаннями прибуде за вашою адресою і швидко виконає необхідну послугу.

Працюємо по Рівненській області

Сервіс Master911 має у своєму розпорядженні компетентних майстрів в переважній більшості дрібних і великих поселень Рівненської області (Костопіль, Корець, Радивилів, Березне, Сарни, Вараш, Дубровиця, Дубно, Острог, Здолбунів, Зарічне, Мізоч, Володимирець, Рокитне, Гоща, Квасилів, Млинів, Демидівка, Клевань, Оржів). Саме тому вартість установки виявиться меншою, внаслідок зниження витрат на транспорт. Крім того, можете розраховувати на прибуття фахівця в день оформлення замовлення на виклик.

Працюємо в м. Рівне

Якщо Ви проживаєте в границях міста Рівне, то очікуйте на прихід досвідченого виконавця протягом трьох годин з моменту оформлення заявки. Це, в цілому, гарантує, що налагодження, установка, регулювання буде виконано в означений термін.

Працюємо в передмісті Рівного

Тим клієнтам, хто живе в приміській зоні Рівного (Здолбунів, Квасилів, Клевань, Оржів, Вересневе, Бабин, Дядьковичі, Велика Омеляна, Біла Криниця, Городище, Великий Житин, Малий Олексин, Шпанів, Корнин, Карпилівка, Городок, Забороль, Колоденка, Олександрія, Зоря, Обарів), чекати майстра, який виконає професійний монтаж вбудованої посудомийної техніки, потрібно трохи довше - приблизно 4,5-5 годин.