Ремонт електричної духовки у Рівному

від 300 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «ремонт електричної духовки». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Рівному, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по ремонту електричних духовок

Назва послуги Середня вартість

Заміна / Ремонт таймера духовки

Ремонт електродуховки (духової шафи)

Встановлення духової шафи (монтаж)

Підключення духової шафи

Демонтаж вбудованої духової шафи

Заміна / Ремонт ручки духовки

Заміна / Ремонт ущільнювача духовки

Заміна скла духовки

Заміна лампи в духовці

Ремонт плати управління духової шафи (модуля)

Ремонт петлі дверцят духовки

Ремонт перемикача режимів духовки

Цінові пропозиції по ремонту електричних духовок від найкращих майстрів у Рівному

Сергій null

Був(ла) на сайті місяць тому
+13

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на ремонт електричних духовок у Рівному

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по ремонту електричних духовок у Рівному

Відгуки по ремонту електричних духовок у Рівному

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

При виявленні неточності в роботі електричної духовки, бажано зателефонувати в відповідний, першокласний і перевірений сервіс домашнього ремонту для виклику кваліфікованого, пунктуального та досвідченого майстра додому. Будь-які ваші спроби самостійної діагностики й подальшого ремонту техніки власними руками можуть послужити ускладненням ситуації, та й ризиком невиправного збою в роботі пристрою, вимагає капітального ремонту або заміною дорогих запчастин.

Досить часто трапляються такі неполадки електричної духовки:

  • Електрична духовка не працює. У результаті діагностичних робіт, цілком ймовірно, виконавець виявить елементарні проблеми з проводкою, розеткою, електромережею, низькою напругою, або ж визначить збій в роботі плати управління, неправильну установку таймера, несправність датчика температури.
  • Відзначаються проблеми в управлінні кухонною духовкою. Причиною виходу з ладу в подібному варіанті досить часто буває відмова в роботі сенсорних панелей або ж кнопок, клавіш, ручок управління.
  • Духовка гріє слабо або зовсім не нагрівається. У цих ситуаціях найбільш реальною причиною виступає несправність або відмова в роботі перемикача, терморегулятора, Тена.
  • Духова шафа розподіляє тепло нерівномірно. Найімовірніше, мова йде про несправність однієї зі спіралей або ж терморегулятора. Нерівномірний розігрів електродуховки служить показником її неефективної роботи. В процесі діагностики майстер встановить, в чому проблема, і прийме всіх заходів з її усунення.

Сервіс домашнього ремонту Master911 цілодобово приймає заявки на приїзд фахівця на вашу адресу. Виконаємо бездоганне налаштування, монтаж, якісний ремонт електричної варильної плити й кухонної духовки у вас вдома у Рівному від таких наявних на ринку виробників: Кайзер (Kaiser), Арістон (Ariston), Норд (Nord), АЕГ (AEG), Ханса (Hansa), Канді (Candy), Сіменс (Siemens), Смег (Smeg), Аміка (Amica), Вірпул (Whirlpool), Асел (Asel), Бош (Bosch), Самсунг (Samsung), Ліберті (Liberty), Електра, Індесіт (Indesit), Ардо (Ardo), Зануссі (Занусі / Zanussi), Фагор (Fagor), Міле (Miele), Беко (Beko), Тека (Teka), Електролюкс (Electrolux), Піраміда (Pyramida), Горенье (Gorenje) і багатьох інших.

Майстри сервісу Master911

Майбутній фахівець, до того як бути допущеним до роботи з замовниками, проходить навчання та складає іспит. І тільки тих кандидатів (це в середньому п'ятнадцять осіб зі ста), які змогли набрати прохідний бал (мінімум 4,5) беруть на роботу, і вважають їх готовими для надання послуг замовникам.

Фахівці готові детально пояснити, яка вартість робіт, в чому полягатиме налагодження, які деталі замінять, і відповідатимуть на будь-які питання клієнта. Професіонали нашого сервісу побутових послуг не вживають нецензурну лексику, демонструють доброзичливе ставлення, дотримуються чистоти на своєму робочому місці й не курять. Техніки приходять з власними інструментами, приладами, розхідниками, якщо несправну апаратуру неможливо відновити вдома, її відвозять в майстерню.

Яким чином визначається ціна?

Вартість кожної послуги на професійний ремонт, підключення, установку та обслуговування будь-якої кухонної електродуховки у Рівному чітко прописана в нашому прайс-листі без транспортних витрат і ціни приладів, запасних частин, деталей, які підлягають заміні.

Ми прагнемо до прозорих, справедливих, адекватних цін і, крім того, хочемо заздалегідь зорієнтувати клієнта у загальній вартості необхідної послуги.

Саме тому, при подачі заявки на виклик нашого досвідченого майстра для якісного ремонту варильних плит та електричних духовок у замовників вдома у Рівному, ставимо уточнювальні питання, як про саму апаратурі (рік випуску, виробник, модель), так і про підстави для виклику нашого виконавця.

Іноді, на підставі того, що "симптоми" пошкодження нечіткі або внаслідок неточної подачі проблеми клієнтом, визначити заздалегідь оплату послуги важко або зовсім неможливо. В цьому випадку остаточний кошторисний розрахунок складається майстром тепер уже на місці, після закінчення візуального обстеження та діагностики обладнання. Гарантовано, що ціна буде абсолютно точно узгоджуватися з величиною оплати, зафіксованої в нашому прайс-листі.

Що Ви отримуєте?

В тому випадку, якщо вас цікавить недорогий, якісний та оперативний ремонт духовки вдома, звертайтеся в сервіс Master911, і ви можете сподіватися на:

  • Оцінку рівня якості надання послуг. Сервіс з професійного ремонту та якісного обслуговування електричних кухонних плит і духовок на вашу адресу у Рівному Master911 приймає всі зауваження, скарги або нарікання щодо наших виконавців. При виявленні будь-якого дефекту, ми заявляємо, що все буде виправлено.
  • Надані грамотні послуги з підключення, ефективного ремонту, обслуговування, налагодження побутових електроплит або електричної духовки у Рівному від таких виробників, незалежно від року випуску та моделі побутової техніки.
  • Терміновий виїзд професіонала за викликом. Наш майстер прибуває вже протягом трьох-чотирьох годин.

Робота ведеться у Рівному і по замовленнях на виклик виконавця по Рівненській області

Працюємо по містах, селах, селищах Рівненської області

Сервіс послуг Master911 має кваліфікованих, підготовлених, досвідчених майстрів у більшості населених пунктів Рівненської області (Костопіль, Корець, Радивилів, Березне, Сарни, Вараш, Дубровиця, Дубно, Острог, Здолбунів, Зарічне, Мізоч, Володимирець, Рокитне, Гоща, Квасилів, Млинів, Демидівка, Клевань, Оржів), з цієї причини Ви можете сподіватися на те, що виконавець з виправлення електричних духовок у Рівному з'явиться в день оформлення заявки, а також ви істотно заощадите на транспортних витратах.

Іноді, внаслідок великої сезонної зайнятості, виїзд техніка переноситься на найближчу дату.

Працюємо в місті Рівне

За умови, якщо ви перебуваєте на території міста, і потрібен терміновий, недорогий і професійний сервіс електродуховки у Рівному, телефонуйте в Master911 і вже через 3 години з моменту оформлення заявки ви можете сподіватися на приїзд виконавця до вас.

Наші техніки працюють в передмістях Рівного

Якщо проживаєте в передмістях Рівного, і потрібен майстер з монтажу, якісного ремонту, обслуговування або налагодження електричних побутових духовок і варильних плит у Рівному (Здолбунів, Квасилів, Клевань, Оржів, Вересневе, Бабин, Дядьковичі, Велика Омеляна, Біла Криниця, Городище, Великий Житин, Малий Олексин, Шпанів, Корнин, Карпилівка, Городок, Забороль, Колоденка, Олександрія, Зоря, Обарів), ми терміново організуємо його прибуття за потрібною адресою протягом 4-5 годин після оформлення заявки.