globe ru

Ремонт електричної духовки у Рівному

від 300 грн

Як замовити? Просто залиши заявку. Попередня вартість ремонту електричної духовки стане відома після наших уточнюючих питань та не включає вартість запчастин. Фінальну ціну озвучує майстер після проведення діагностики електричної духовки на дому (або по надісланих фотографіях). Майстер надає Акт виконаних робіт та гарантію на свою роботу. Приїде вчасно, стежить за чистотою робочого місця.

contract Фіксуємо ціну warranty Гарантія до 12 місяців

Прайс лист

Електродуховка
Назва Вартість
Ремонт електродуховки (духової шафи) Індивідуально
Встановлення духової шафи (монтаж) Індивідуально
Підключення духової шафи Індивідуально
Демонтаж вбудованої духової шафи Індивідуально
Заміна / Ремонт ручки духовки Індивідуально
Заміна / Ремонт дверцят духовки Індивідуально
Заміна / Ремонт ущільнювача духовки Індивідуально
Заміна скла духовки Індивідуально
Заміна лампи в духовці Індивідуально
Ремонт плати управління духової шафи (модуля) Індивідуально
Ремонт петлі дверцят духовки Індивідуально
Ремонт перемикача режимів духовки Індивідуально

Ціни на Ремонт електричної духовки у Рівному

Назва Вартість
Ремонт електричної духовки від 300 грн
Встановлення електричної духовки від 350 грн
Потрібна допомога з підбором майстра?
Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра
Наші переваги
 • Страховка Страховка компенсація збитків до 1000 грн
 • Без вихідних Приймаємо замовлення 24/7. Робота виконується 1-2 год.
 • Гарантія Гарантія від 2 тижнів до 12 місяців
 • Швидкість виконання Робота виконується 1-2 год.
 • Економія до 30% Ми працюємо по всій Рівненській області. Економія до 30% на транспортних витрат
 • Приїзд в день замовлення Ми працюємо по всій Рівненській області
* Більш детальні умови описані в Договорі оферти для клієнта

Питання / Відповіді

Так, термін гарантії до 12 місяців. Якщо протягом цього часу щось зі зробленого майстром зламається, то майстер виправить все за свій кошти.
 • master-icon.svg
  780 майстрів

  з перевіреними документами

 • clients-icon.svg
  1805 клієнтів

  замовили майстра за останній рік

 • satisfaction-icon.svg
  93% задоволених клієнтів

  замовили майстра за останній рік

Відгуки наших клієнтів

Середня оцінка: 0
На, основі 0 відгуків
Щоб, переконатися, що майстер виконав роботу добре, або щоб розібратися в спірній ситуації збираємо зворотні відгуки після кожного замовлення.

Ми працюємо по всій Рівненській області

Всі міста Рівненській області
Костопіль, Корець, Радивилів, Березне, Сарни, Вараш, Дубровиця, Дубно, Острог, Здолбунів, Зарічне, Мізоч, Володимирець, Рокитне, Гоща, Квасилів, Млинів, Демидівка, Клевань, Оржів

При виявленні неточності в роботі електричної духовки, бажано зателефонувати в відповідний, першокласний і перевірений сервіс домашнього ремонту для виклику кваліфікованого, пунктуального та досвідченого майстра додому. Будь-які ваші спроби самостійної діагностики й подальшого ремонту техніки власними руками можуть послужити ускладненням ситуації, та й ризиком невиправного збою в роботі пристрою, вимагає капітального ремонту або заміною дорогих запчастин.

Досить часто трапляються такі неполадки електричної духовки:

 • Електрична духовка не працює. У результаті діагностичних робіт, цілком ймовірно, виконавець виявить елементарні проблеми з проводкою, розеткою, електромережею, низькою напругою, або ж визначить збій в роботі плати управління, неправильну установку таймера, несправність датчика температури.
 • Відзначаються проблеми в управлінні кухонною духовкою. Причиною виходу з ладу в подібному варіанті досить часто буває відмова в роботі сенсорних панелей або ж кнопок, клавіш, ручок управління.
 • Духовка гріє слабо або зовсім не нагрівається. У цих ситуаціях найбільш реальною причиною виступає несправність або відмова в роботі перемикача, терморегулятора, Тена.
 • Духова шафа розподіляє тепло нерівномірно. Найімовірніше, мова йде про несправність однієї зі спіралей або ж терморегулятора. Нерівномірний розігрів електродуховки служить показником її неефективної роботи. В процесі діагностики майстер встановить, в чому проблема, і прийме всіх заходів з її усунення.

Сервіс домашнього ремонту Master911 цілодобово приймає заявки на приїзд фахівця на вашу адресу. Виконаємо бездоганне налаштування, монтаж, якісний ремонт електричної варильної плити й кухонної духовки у вас вдома у Рівному від таких наявних на ринку виробників: Кайзер (Kaiser), Арістон (Ariston), Норд (Nord), АЕГ (AEG), Ханса (Hansa), Канді (Candy), Сіменс (Siemens), Смег (Smeg), Аміка (Amica), Вірпул (Whirlpool), Асел (Asel), Бош (Bosch), Самсунг (Samsung), Ліберті (Liberty), Електра, Індесіт (Indesit), Ардо (Ardo), Зануссі (Занусі / Zanussi), Фагор (Fagor), Міле (Miele), Беко (Beko), Тека (Teka), Електролюкс (Electrolux), Піраміда (Pyramida), Горенье (Gorenje) і багатьох інших.

Майстри сервісу Master911

Майбутній фахівець, до того як бути допущеним до роботи з замовниками, проходить навчання та складає іспит. І тільки тих кандидатів (це в середньому п'ятнадцять осіб зі ста), які змогли набрати прохідний бал (мінімум 4,5) беруть на роботу, і вважають їх готовими для надання послуг замовникам.

Фахівці готові детально пояснити, яка вартість робіт, в чому полягатиме налагодження, які деталі замінять, і відповідатимуть на будь-які питання клієнта. Професіонали нашого сервісу побутових послуг не вживають нецензурну лексику, демонструють доброзичливе ставлення, дотримуються чистоти на своєму робочому місці й не курять. Техніки приходять з власними інструментами, приладами, розхідниками, якщо несправну апаратуру неможливо відновити вдома, її відвозять в майстерню.

Яким чином визначається ціна?

Вартість кожної послуги на професійний ремонт, підключення, установку та обслуговування будь-якої кухонної електродуховки у Рівному чітко прописана в нашому прайс-листі без транспортних витрат і ціни приладів, запасних частин, деталей, які підлягають заміні.

Ми прагнемо до прозорих, справедливих, адекватних цін і, крім того, хочемо заздалегідь зорієнтувати клієнта у загальній вартості необхідної послуги.

Саме тому, при подачі заявки на виклик нашого досвідченого майстра для якісного ремонту варильних плит та електричних духовок у замовників вдома у Рівному, ставимо уточнювальні питання, як про саму апаратурі (рік випуску, виробник, модель), так і про підстави для виклику нашого виконавця.

Іноді, на підставі того, що "симптоми" пошкодження нечіткі або внаслідок неточної подачі проблеми клієнтом, визначити заздалегідь оплату послуги важко або зовсім неможливо. В цьому випадку остаточний кошторисний розрахунок складається майстром тепер уже на місці, після закінчення візуального обстеження та діагностики обладнання. Гарантовано, що ціна буде абсолютно точно узгоджуватися з величиною оплати, зафіксованої в нашому прайс-листі.

Що Ви отримуєте?

В тому випадку, якщо вас цікавить недорогий, якісний та оперативний ремонт духовки вдома, звертайтеся в сервіс Master911, і ви можете сподіватися на:

 • Оцінку рівня якості надання послуг. Сервіс з професійного ремонту та якісного обслуговування електричних кухонних плит і духовок на вашу адресу у Рівному Master911 приймає всі зауваження, скарги або нарікання щодо наших виконавців. При виявленні будь-якого дефекту, ми заявляємо, що все буде виправлено.
 • Надані грамотні послуги з підключення, ефективного ремонту, обслуговування, налагодження побутових електроплит або електричної духовки у Рівному від таких виробників, незалежно від року випуску та моделі побутової техніки.
 • Терміновий виїзд професіонала за викликом. Наш майстер прибуває вже протягом трьох-чотирьох годин.

Робота ведеться у Рівному і по замовленнях на виклик виконавця по Рівненській області

Працюємо по містах, селах, селищах Рівненської області

Сервіс послуг Master911 має кваліфікованих, підготовлених, досвідчених майстрів у більшості населених пунктів Рівненської області (Костопіль, Корець, Радивилів, Березне, Сарни, Вараш, Дубровиця, Дубно, Острог, Здолбунів, Зарічне, Мізоч, Володимирець, Рокитне, Гоща, Квасилів, Млинів, Демидівка, Клевань, Оржів), з цієї причини Ви можете сподіватися на те, що виконавець з виправлення електричних духовок у Рівному з'явиться в день оформлення заявки, а також ви істотно заощадите на транспортних витратах.

Іноді, внаслідок великої сезонної зайнятості, виїзд техніка переноситься на найближчу дату.

Працюємо в місті Рівне

За умови, якщо ви перебуваєте на території міста, і потрібен терміновий, недорогий і професійний сервіс електродуховки у Рівному, телефонуйте в Master911 і вже через 3 години з моменту оформлення заявки ви можете сподіватися на приїзд виконавця до вас.

Наші техніки працюють в передмістях Рівного

Якщо проживаєте в передмістях Рівного, і потрібен майстер з монтажу, якісного ремонту, обслуговування або налагодження електричних побутових духовок і варильних плит у Рівному (Здолбунів, Квасилів, Клевань, Оржів, Вересневе, Бабин, Дядьковичі, Велика Омеляна, Біла Криниця, Городище, Великий Житин, Малий Олексин, Шпанів, Корнин, Карпилівка, Городок, Забороль, Колоденка, Олександрія, Зоря, Обарів), ми терміново організуємо його прибуття за потрібною адресою протягом 4-5 годин після оформлення заявки.