Заміна компрессора холодильника у Рівному

400 грн / послуга

Як замовити? Просто виберіть, що зробити, та вкажіть зручний час. Вартість заміни компрессора холодильника стане відома після наших уточнюючих питань та є базовою. Фінальну ціну озвучує майстер після проведення діагностики Заміни компрессора холодильника на дому. Працюємо за договором, приїжджаємо вчасно, стежимо за чистотою робочого місця.

contract Фіксуємо ціну warranty Гарантія до 12 місяців
Потрібна допомога з підбором майстра?
Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра
Натисніть, щоб побачити номер
Наші переваги
 • Страховка Страховка компенсація збитків до 1000 грн
 • Без вихідних Приймаємо замовлення 24/7. Робота виконується 1-2 год.
 • Гарантія Гарантія від 2 тижнів до 12 місяців
 • Швидкість виконання Робота виконується 1-2 год.
 • Економія до 30% Ми працюємо по всій Рівненській області. Економія до 30% на транспортних витрат
 • Приїзд в день замовлення Ми працюємо по всій Рівненській області
* Більш детальні умови описані в Договорі оферти для клієнта

Часті запитання

Відгуки наших клієнтів

Середня оцінка: 0
На, основі 0 відгуків
Щоб, переконатися, що майстер виконав роботу добре, або щоб розібратися в спірній ситуації збираємо зворотні відгуки після кожного замовлення.

Ми працюємо по всій Рівненській області

Всі міста Рівненській області
Костопіль, Корець, Радивилів, Березне, Сарни, Вараш, Дубровиця, Дубно, Острог, Здолбунів, Зарічне, Мізоч, Володимирець, Рокитне, Гоща, Квасилів, Млинів, Демидівка, Клевань, Оржів

Компресор є найважливішим приладом холодильника, що відповідає за охолодження. Часто найкращим рішенням ушкодження холодильного компресора є заміна, тому що виконаний ремонт необов'язково може гарантувати його тривалу експлуатацію, коректну роботу та безперебійну службу надалі. До причин порушення мотора-компресора треба віднести:

 • миттєву зміну напруги струму в мережі;
 • постійну роботу холодильника на високих оборотах, без відключень через запущений режим суперзаморожування;
 • недостатньо щільне прилягання дверцят обох камер холодильників.

Ознаки виходу з ладу компресора:

 • двигун гуде, але охолодження не помічається;
 • перемерзання харчів;
 • збільшення температури в головній камері;
 • в ході роботи холодильного агрегату чути абсолютно нехарактерні звуки (скрипи, деренчання, клацання, тріск);
 • поява снігового шару на стінці холодильного обладнання;
 • постійна робота мотора.

Чи виконується самостійна заміна компресора холодильника?

Чимало власників побутових холодильників, стикаючись з пошкодженням мотора-компресора, намагаються зробити ремонт власними силами. Треба зауважити, що виконати це самостійно досить складно, і для цього потрібні не тільки відповідні технічні знання та навички, а також обладнання та інструменти. Крім цього, в результаті допущення помилок у процесі можна погіршити проблему, що стане причиною дорогого ремонту, а також відмови холодильного обладнання в роботі.

Найкраще рішення в ситуації, якщо мотор-компресор не працює або функціонує некоректно, - звернення за допомогою до перевіреного майстра з виправлення холодильних агрегатів в маркетплейсі Master911. Наші техніки пропонують перелік послуг з ремонту побутової техніки за адресою. Наш виконавець зробить професійну діагностику та візуальний огляд, визначить точну причину несправності й виконає необхідний ремонт або заміну компресора холодильника за доступною вартістю. Такий підхід дасть шанс уникнути ризиків і дозволить заощадити на витратах, які пов'язані з перевезенням габаритної техніки в сервісний пункт і назад, і отримати гарантійні зобов'язання на виконаний ремонт.

Master911 - надійна заміна або налагодження компресора холодильника

При виявленні будь-якої неполадки в роботі побутового холодильного апарату звертайтеся в сервіс Master911. Ми приймаємо замовлення на виклик техніка в режимі 24/7 в святкові, робочі та вихідні дні. Наші професіонали працюють з рефрижераторами різних марок і моделей: Vestfrost (Вестфрост), Донбас, Lg, Rainford, Норд, Samsung (Самсунг), Atlant (Атлант), Liebherr (Лібхер), ARDO (Ардо), Indesit (Індезіт), Whirlpool (Вірпул), Snaige (Снайге), Beko (Беко) та інших.

В момент оформлення заявки ми ставимо ряд питань з приводу року виготовлення холодильника, виробника й марки і, крім того, самої причини виклику (наприклад, ремонт, діагностика або заміна мотора-компресора холодильника, ціна). Тариф необхідної послуги, на підставі прийнятих відомостей, буде відомий клієнту ще до приїзду фахівця, також буде запропонована консультація. Вартість всіх стандартних послуг вказана в прайсі, коли в телефонному режимі не вдалося визначити чітку причину поломки та обсяг необхідних ремонтів, тоді остаточна розцінка буде повідомлена тільки після діагностики. Ми гарантуємо, що після діагностичних робіт оголошена фахівцем вартість буде збігатися із зафіксованою в прайс-листі.

Зателефонувавши в сервіс Master911, Ви зможете очікувати на:

 • відмінну якість самої послуги;
 • компетентну попередню консультацію та інформацію про приблизну вартість до прибуття фахівця;
 • оперативний виїзд техніка за потрібною адресою;
 • зручний варіант відправити замовлення 24/7.

Наші техніки забезпечують чистоту на своєму робочому місці, не палять і завжди ввічливі.

Необхідна заміна або ремонт компресора холодильника?

Сервіс Master911 може запропонувати послуги з ремонту холодильників практично всіх видів з терміновим виїздом техніка у всі населені пункти Рівненської області.

Переваги сервісу побутового ремонту Master911:

 • Забезпечення порядку в робочій зоні. Неодмінне прибирання свого робочого місця є частиною кожної сервісної послуги.
 • Гарантійні зобов'язання. Кожен технік сервісу Master911 надає гарантійні зобов'язання на послуги та змінення блоки, вузли, деталі.
 • Допомога в розв'язанні конфліктних ситуацій. Всі фахівці Master911 при прийманні на роботу пройшли обов'язкову перевірку паспортних даних. Отже, при прояві недбайливого ставлення майстра до своїх обов'язків або ж грубості в поведінці, повідомляйте нам - і ми проявимо сприяння у розв'язанні конфлікту.
 • Комфортний порядок оплати: безготівковим перерахуванням, готівкою або пластиковою карткою.
 • Договір. Перед виконанням будь-якої роботи, пов'язаної з діагностикою, ремонтом, обслуговуванням або налагодженням холодильної техніки, ми складаємо договір із замовниками. У ньому фіксується вартість наданої сервісної послуги, яка буде узгоджуватися з тією, що надалі в прайсі.
 • Особиста відповідальність, безпека та надійність. За якість послуг наші техніки несуть особисту відповідальність. У разі, якщо раптом Ви знайшли будь-які вади в роботі виконавця, телефонуйте в нашу службу підтримки, і ми гарантуємо, що все буде виправлено досить швидко.

Виконуємо роботи у Рівному з виїздом по Рівненській області

Працюємо в м. Рівне, виїжджаючи за вказаною адресою

В разі, якщо Ви перебуваєте в межах міста Рівне, виїзд техніка за потрібною адресою може зайняти орієнтовно 3 години з моменту складання замовлення

Працюємо по Рівненській області

Сервіс Master911 має майстрів у більшості великих і дрібних населених пунктів Рівненської області (м. Костопіль, м. Корець, м. Радивилів, м. Березне, м. Сарни, м. Вараш, м. Дубровиця, м. Дубно, м. Острог, м. Здолбунів, смт Зарічне, смт Мізоч, смт Володимирець, смт Рокитне, смт Гоща, смт Квасилів, смт Млинів, смт Демидівка, смт Клевань, смт Оржів). Завдяки цьому, наші клієнти, які проживають в цій області, мають можливість сподіватися на прихід професіонала, в основному, в день оформлення замовлення. У цій ситуації величезним плюсом є не тільки оперативність надання послуги, якість, а й значна економія на транспортних витратах.

Часом, через високу сезонну завантаженість, приїзд майстра, цілком ймовірно, перенесеться на наступний день, про що Вам повідомлять при оформленні замовлення.

Ми працюємо в приміській зоні Рівного

Ті люди, які, знаходяться в приміських зонах Рівного (м. Здолбунів, смт Квасилів, смт Клевань, смт Оржів, с. Вересневе, с. Бабин, с. Дядьковичі, с. Велика Омеляна, с. Біла Криниця, с. Городище, с. Великий Житин, с. Малий Олексин, с. Шпанів, с. Корнин, с. Карпилівка, с. Городок, с. Забороль, с. Колоденка, с. Олександрія, с. Зоря, с. Обарів), зможуть чекати прибуття майстра вже через 5 годин.

Якщо Вас цікавить якісна заміна мотора-компресора холодильника й розумна вартість послуги, телефонуйте в маркетплейс Master911. Ми гарантуємо, що наш сервіс обов'язково Вам сподобається!