Ремонт бойлера у Луцьку

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «ремонт бойлера». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Луцьку, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по ремонту бойлерів

Назва послуги Середня вартість

Заміна анода бойлера

Ремонт бака бойлера

Заміна терморегулятора (термостата) бойлера

Ремонт проточного водонагрівача

Заміна / Установка зворотного клапана на бойлері

Заміна термостата бойлера

Заміна фланця в бойлері

Усунути протікання в бойлері

Ремонт терморегулятора (термостата) бойлера

Чистка предохранительного клапана в бойлере

Діагностика бойлера

Утилізація бойлера

Скупка бойлерів

Цінові пропозиції по ремонту бойлерів від найкращих майстрів у Луцьку

Петро null

Був(ла) на сайті місяць тому

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Сергій null

Був(ла) на сайті місяць тому

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Валентин М

Був(ла) на сайті місяць тому

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на ремонт бойлерів у Луцьку

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по ремонту бойлерів у Луцьку

Відгуки по ремонту бойлерів у Луцьку

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Поломки, що часто зустрічаються при використанні водогрійного обладнання

 • Ремонт, перевірка або заміна ТЕНа бойлера. Якщо слабо підігріває воду, не вдається запустити або чуєте якісь звуки, рекомендується відразу ж відключити водонагрівач від мережі і звернутися за допомогою до кваліфікованого майстра. Частим наслідком того факту, що електронагрівальний прилад покрився шаром накипу, є погана якість води, зношення ресурсу, підвищена інтенсивність застосування. Отже, потрібно виконувати систематичну чистку, а при потребі і заміну зношених деталей.
 • Заміна датчика температури бойлера. Якщо у водонагрівачі датчик температури виходить з ладу, значить він вимагає заміни. Ознаки поломки: невідповідність встановленої температури, на моніторі пристрою світиться помилка, постійні зміни даних на екрані, не вимикається нагрівання.
 • Потрібна заміна зворотного клапана бойлера. У тому випадку, якщо тиск у магістралі не перевищує нормативний, а клапан скидання тиску тече, то це означає, що за період використання він забивається частинками. Для розв'язання проблеми потрібна заміна зворотного клапана.
 • Заміна анода в бойлері. Єдиний захист внутрішніх стінок водяного бака і зварювальних швів від руйнування і корозії - анод, зроблений з магнієвого сплаву. Несвоєчасна заміна магнієвого анода (за умови поганої якості води) призводить до пошкодження стінок бака або шару емалевого покриття і в кінцевому підсумку - утворення протікання бойлера.
 • Заміна термостата (терморегулятора) бойлера. У тому випадку, якщо терморегулятор не регулює температуру нагрівання, рідина не зможе досягати певної температури або навпаки буде перегріватися, що призведе до зайвого витрачання електричної енергії та інших неприємних наслідків.

Корисні поради, які потребують уваги!

 • Не ремонтуйте бойлер своїми руками. Не пробуйте самі виконувати ремонт бойлера вдома, використовуючи поради з відеороликів на ютубі. Виробники водонагрівачів категорично не рекомендують керуватися подібними джерелами. Як показує практичний досвід, непрофесійний, самостійний, дилетантський підхід до ремонту нерідко може привести до складнішого ремонту.
 • Не користуйтеся послугами з ремонту бойлера підозрілих техніків. Послуга з ремонту бойлерів, надана фахівцем сумнівної кваліфікації - ризикована справа, так само, як і ремонт своїми силами. Це пов'язано з тим, що такий "фахівець" не дає жодних письмових гарантій на наданий сервіс і, крім того, не бажає брати відповідальність на себе.

  Досить часто, коли побутова техніка заново дасть збій, то в більшості випадків з подібними фахівцями наразі немає зв'язку або вони просто відмовляються приїжджати. Ми надаємо пунктуальних, ввічливих, навчених, надійних і перевірених техніків з практичними навичками в роботі, починаючи від монтажу, чищення, техобслуговування, і аж до складного ремонту водонагрівачів у Луцьку!

Співпрацюємо практично з усіма відомими виробниками: Галмет (вулкан / Galmet), Віллер (Willer), Баксі (Baxi), Хай Терм (Hi-Therm), Зануссі (Занусі / Zanussi), Термал (Termal), Вайллант (Вайлант / Vaillant), Горенье (Gorenje), Фагор (Fagor), Рода (Roda), Раунд (Round), Арістон (Ariston), Астон (Aston), Атлант (Atlant), Ферролі (Феролі / Ferroli), Термона (Thermona), Тессі (Tesy), Термекс (Thermex), Чайка), Індесіт (Indesit), Електролюкс (Electrolux), Гарантерм (Garanterm), Аміна (Amina), Бош (Bosch), АЕГ (AEG), Новатек (Nova Tec), Атлантік (Atlantic), Атмор (Atmor), Гарантерм (Garanterm), Термет (Termet) і масою інших!

Що ви отримуєте?

Кожен наш замовник може завжди розраховувати на професійного фахівця, який виконає цілий ряд послуг з чищення, монтажу, діагностики бойлера, ремонту або обслуговування техніки всіх відомих виробників і будь-якого ступеня складності!

Ряд інших позитивних якостей сервісу послуг з ремонту бойлерів у Луцьку Master911:

 • Гнучкий спосіб приймання оплати. Варіанти оплати готівкою, безготівковим переказом або банківською картою.
 • Цілодобове приймання замовлень. Ми працюємо за графіком 24/7, можете звертатися в будь-який зручний для вас час.
 • Чистота, компетентність, відповідальність, пунктуальність, ввічливість, акуратність наших техніків. Після ремонту у перелік сервісних послуг включене неодмінне прибирання місця роботи.
 • Хороші ціни. У нас розумна ціна ремонту бойлерів у Луцьку, яка повністю відповідає кваліфікації фахівця. Ви безумовно будете інформовані про те, скільки коштує ремонт бойлера, ще до того моменту, як прибуде наш виконавець.
 • Фіксована вартість сервісних послуг. Залишається незмінною вартість ремонту бойлерів у Луцьку, вона відповідає прайсу і не зміниться після приїзду техніка, без прикрих сюрпризів.
 • Договір. Після закінчення роботи даємо акт виконаних послуг.
 • Швидкий виїзд. Прибуваємо за наданою домашньою адресою в межах 2,5-3 годин.
 • Видача гарантії. Зобов'язання по гарантії на надані сервісні послуги і змонтовані деталі, запчастини, блоки, вузли.

Як замовити майстра?

А замовити майстра з ремонту та обслуговування бойлера у Луцьку досить легко, швидко, зручно і просто, на все йде не більше 2-х хвилин:

 1. Подача замовлення. Оформити замовлення на виклик майстра з ремонту водогрійного обладнання у Луцьку можна в телефонному режимі або написавши повідомлення на веб-сайті.
 2. Відповідь на питання. Для створення заяви важливо відповісти на деякі питання. В результаті чого наш диспетчер зможе дати відповідь на ваші запитання щодо вартості (зокрема, "скільки коштує заміна термостата, як довго чекати приїзду виконавця, яка вартість ремонту бака бойлера?").
 3. Прихід спеціаліста + послуга. через 2,5-3 години після подачі заявки спеціаліст виїжджає за адресою клієнта для надання сервісних послуг.

Оформлення заявки на виклик майстра з ремонту бойлера у Луцьку та Волинської області

Потрібна діагностика, регулювання, технічне обслуговування або ремонт бойлера у Луцьку? Ви зможете покладатися на нас, у нас фіксовані ціни, даємо гарантію, розв'яжемо проблеми за 1 відвідування, надамо фірмові запчастини!

Виїзд в передмістя Луцька

Виїзд техніка в передмістя Луцька (Ківерці, Рокині, Жабка, Княгининок, Зміїнець, Піддубці, Гаразджа, Боголюби, Забороль, Великий Омеляник, Лище, Боратин, Рованці, Гірка Полонка, Полонка, Підгайці, Струмівка, Липини, Прилуцьке) може зайняти в середньому 4-5 годин.

Виїзд по місту Луцька

Коли ви оформляєте замовлення на виїзд по Луцьку, в такому випадку приходимо зазвичай через 2,5-3 години після факту оформлення заяви.

Виклик спеціаліста по всіх містах, селищах і селах Волинської області

Виконавці сервісу послуг професійних майстрів Master911 проживають в будь-яких селах, містах і селищах Волинської області (Нововолинськ, Луцьк, Горохів, Рожище, Ковель, Володимир-Волинський, Маневичі, Цумань, Локачі, Торчин), саме тому, як правило, ми приїжджаємо в день оформлення виклику!

Дзвоніть в сервісний центр Master911 прямо зараз і будьте впевнені в позитивному результаті, гідній якості і швидкому отриманні сервісних послуг від перевірених, ввічливих, відповідальних, професійних і пунктуальних виконавців!