globe ru

Ремонт бойлера у Луцьку

від 350 грн

Як замовити? Просто залиши заявку. Попередня вартість ремонту бойлера стане відома після наших уточнюючих питань та не включає вартість запчастин. Фінальну ціну озвучує майстер після проведення діагностики бойлера на дому (або по надісланих фотографіях). Майстер надає Акт виконаних робіт та гарантію на свою роботу. Приїде вчасно, стежить за чистотою робочого місця.

contract Фіксуємо ціну warranty Гарантія до 12 місяців

Прайс лист

Бойлер
Назва Вартість
Заміна / Установка зворотного клапана на бойлері Індивідуально
Заміна терморегулятора в бойлері Індивідуально
Заміна термостата бойлера Індивідуально
Заміна фланця в бойлері Індивідуально
Усунути протікання в бойлері Індивідуально
Ремонт терморегулятора бойлера Індивідуально
Чистка предохранительного клапана в бойлере Індивідуально
Діагностика бойлера Індивідуально
Утилізація бойлера Індивідуально
Скупка бойлерів Індивідуально
Ремонт термостата бойлера Індивідуально

Ціни на Ремонт бойлера у Луцьку

Назва Вартість
Ремонт бойлера від 350 грн
Встановлення бойлера від 650 грн
Чистка бойлера від 450 грн
Заміна ТЕНа бойлера від 300 грн
Обслуговування бойлера від 350 грн
Потрібна допомога з підбором майстра?
Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра
Наші переваги
 • Страховка Страховка компенсація збитків до 1000 грн
 • Без вихідних Приймаємо замовлення 24/7. Робота виконується 1-2 год.
 • Гарантія Гарантія від 2 тижнів до 12 місяців
 • Швидкість виконання Робота виконується 1-2 год.
 • Економія до 30% Ми працюємо по всій Волинській області. Економія до 30% на транспортних витрат
 • Приїзд в день замовлення Ми працюємо по всій Волинській області
* Більш детальні умови описані в Договорі оферти для клієнта

Питання / Відповіді

Так, термін гарантії до 12 місяців. Якщо протягом цього часу щось зі зробленого майстром зламається, то майстер виправить все за свій кошти.
 • master-icon.svg
  780 майстрів

  з перевіреними документами

 • clients-icon.svg
  1805 клієнтів

  замовили майстра за останній рік

 • satisfaction-icon.svg
  93% задоволених клієнтів

  замовили майстра за останній рік

Відгуки наших клієнтів

Середня оцінка: 0
На, основі 0 відгуків
Щоб, переконатися, що майстер виконав роботу добре, або щоб розібратися в спірній ситуації збираємо зворотні відгуки після кожного замовлення.

Ми працюємо по всій Волинській області

Всі міста Волинській області
Нововолинськ, Луцьк, Горохів, Рожище, Ковель, Володимир-Волинський, Маневичі, Цумань, Локачі, Торчин

Поломки, що часто зустрічаються при використанні водогрійного обладнання

 • Ремонт, перевірка або заміна ТЕНа бойлера. Якщо слабо підігріває воду, не вдається запустити або чуєте якісь звуки, рекомендується відразу ж відключити водонагрівач від мережі і звернутися за допомогою до кваліфікованого майстра. Частим наслідком того факту, що електронагрівальний прилад покрився шаром накипу, є погана якість води, зношення ресурсу, підвищена інтенсивність застосування. Отже, потрібно виконувати систематичну чистку, а при потребі і заміну зношених деталей.
 • Заміна датчика температури бойлера. Якщо у водонагрівачі датчик температури виходить з ладу, значить він вимагає заміни. Ознаки поломки: невідповідність встановленої температури, на моніторі пристрою світиться помилка, постійні зміни даних на екрані, не вимикається нагрівання.
 • Потрібна заміна зворотного клапана бойлера. У тому випадку, якщо тиск у магістралі не перевищує нормативний, а клапан скидання тиску тече, то це означає, що за період використання він забивається частинками. Для розв'язання проблеми потрібна заміна зворотного клапана.
 • Заміна анода в бойлері. Єдиний захист внутрішніх стінок водяного бака і зварювальних швів від руйнування і корозії - анод, зроблений з магнієвого сплаву. Несвоєчасна заміна магнієвого анода (за умови поганої якості води) призводить до пошкодження стінок бака або шару емалевого покриття і в кінцевому підсумку - утворення протікання бойлера.
 • Заміна термостата (терморегулятора) бойлера. У тому випадку, якщо терморегулятор не регулює температуру нагрівання, рідина не зможе досягати певної температури або навпаки буде перегріватися, що призведе до зайвого витрачання електричної енергії та інших неприємних наслідків.

Корисні поради, які потребують уваги!

 • Не ремонтуйте бойлер своїми руками. Не пробуйте самі виконувати ремонт бойлера вдома, використовуючи поради з відеороликів на ютубі. Виробники водонагрівачів категорично не рекомендують керуватися подібними джерелами. Як показує практичний досвід, непрофесійний, самостійний, дилетантський підхід до ремонту нерідко може привести до складнішого ремонту.
 • Не користуйтеся послугами з ремонту бойлера підозрілих техніків. Послуга з ремонту бойлерів, надана фахівцем сумнівної кваліфікації - ризикована справа, так само, як і ремонт своїми силами. Це пов'язано з тим, що такий "фахівець" не дає жодних письмових гарантій на наданий сервіс і, крім того, не бажає брати відповідальність на себе.

  Досить часто, коли побутова техніка заново дасть збій, то в більшості випадків з подібними фахівцями наразі немає зв'язку або вони просто відмовляються приїжджати. Ми надаємо пунктуальних, ввічливих, навчених, надійних і перевірених техніків з практичними навичками в роботі, починаючи від монтажу, чищення, техобслуговування, і аж до складного ремонту водонагрівачів у Луцьку!

Співпрацюємо практично з усіма відомими виробниками: Галмет (вулкан / Galmet), Віллер (Willer), Баксі (Baxi), Хай Терм (Hi-Therm), Зануссі (Занусі / Zanussi), Термал (Termal), Вайллант (Вайлант / Vaillant), Горенье (Gorenje), Фагор (Fagor), Рода (Roda), Раунд (Round), Арістон (Ariston), Астон (Aston), Атлант (Atlant), Ферролі (Феролі / Ferroli), Термона (Thermona), Тессі (Tesy), Термекс (Thermex), Чайка), Індесіт (Indesit), Електролюкс (Electrolux), Гарантерм (Garanterm), Аміна (Amina), Бош (Bosch), АЕГ (AEG), Новатек (Nova Tec), Атлантік (Atlantic), Атмор (Atmor), Гарантерм (Garanterm), Термет (Termet) і масою інших!

Що ви отримуєте?

Кожен наш замовник може завжди розраховувати на професійного фахівця, який виконає цілий ряд послуг з чищення, монтажу, діагностики бойлера, ремонту або обслуговування техніки всіх відомих виробників і будь-якого ступеня складності!

Ряд інших позитивних якостей сервісу послуг з ремонту бойлерів у Луцьку Master911:

 • Гнучкий спосіб приймання оплати. Варіанти оплати готівкою, безготівковим переказом або банківською картою.
 • Цілодобове приймання замовлень. Ми працюємо за графіком 24/7, можете звертатися в будь-який зручний для вас час.
 • Чистота, компетентність, відповідальність, пунктуальність, ввічливість, акуратність наших техніків. Після ремонту у перелік сервісних послуг включене неодмінне прибирання місця роботи.
 • Хороші ціни. У нас розумна ціна ремонту бойлерів у Луцьку, яка повністю відповідає кваліфікації фахівця. Ви безумовно будете інформовані про те, скільки коштує ремонт бойлера, ще до того моменту, як прибуде наш виконавець.
 • Фіксована вартість сервісних послуг. Залишається незмінною вартість ремонту бойлерів у Луцьку, вона відповідає прайсу і не зміниться після приїзду техніка, без прикрих сюрпризів.
 • Договір. Після закінчення роботи даємо акт виконаних послуг.
 • Швидкий виїзд. Прибуваємо за наданою домашньою адресою в межах 2,5-3 годин.
 • Видача гарантії. Зобов'язання по гарантії на надані сервісні послуги і змонтовані деталі, запчастини, блоки, вузли.

Як замовити майстра?

А замовити майстра з ремонту та обслуговування бойлера у Луцьку досить легко, швидко, зручно і просто, на все йде не більше 2-х хвилин:

 1. Подача замовлення. Оформити замовлення на виклик майстра з ремонту водогрійного обладнання у Луцьку можна в телефонному режимі або написавши повідомлення на веб-сайті.
 2. Відповідь на питання. Для створення заяви важливо відповісти на деякі питання. В результаті чого наш диспетчер зможе дати відповідь на ваші запитання щодо вартості (зокрема, "скільки коштує заміна термостата, як довго чекати приїзду виконавця, яка вартість ремонту бака бойлера?").
 3. Прихід спеціаліста + послуга. через 2,5-3 години після подачі заявки спеціаліст виїжджає за адресою клієнта для надання сервісних послуг.

Оформлення заявки на виклик майстра з ремонту бойлера у Луцьку та Волинської області

Потрібна діагностика, регулювання, технічне обслуговування або ремонт бойлера у Луцьку? Ви зможете покладатися на нас, у нас фіксовані ціни, даємо гарантію, розв'яжемо проблеми за 1 відвідування, надамо фірмові запчастини!

Виїзд в передмістя Луцька

Виїзд техніка в передмістя Луцька (Ківерці, Рокині, Жабка, Княгининок, Зміїнець, Піддубці, Гаразджа, Боголюби, Забороль, Великий Омеляник, Лище, Боратин, Рованці, Гірка Полонка, Полонка, Підгайці, Струмівка, Липини, Прилуцьке) може зайняти в середньому 4-5 годин.

Виїзд по місту Луцька

Коли ви оформляєте замовлення на виїзд по Луцьку, в такому випадку приходимо зазвичай через 2,5-3 години після факту оформлення заяви.

Виклик спеціаліста по всіх містах, селищах і селах Волинської області

Виконавці сервісу послуг професійних майстрів Master911 проживають в будь-яких селах, містах і селищах Волинської області (Нововолинськ, Луцьк, Горохів, Рожище, Ковель, Володимир-Волинський, Маневичі, Цумань, Локачі, Торчин), саме тому, як правило, ми приїжджаємо в день оформлення виклику!

Дзвоніть в сервісний центр Master911 прямо зараз і будьте впевнені в позитивному результаті, гідній якості і швидкому отриманні сервісних послуг від перевірених, ввічливих, відповідальних, професійних і пунктуальних виконавців!