Обслуговування газового котла у Луцьку

від 550 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «обслуговування газового котла». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Луцьку, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по обслуговуванню газових котлів

Назва послуги Середня вартість

Запуск газового котла

Річне обслуговування газового котла

Діагностика газового котла

Утилізація газових котлів

Скупка газових котлів

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на обслуговування газових котлів у Луцьку

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по обслуговуванню газових котлів у Луцьку

Відгуки по обслуговуванню газових котлів у Луцьку

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Сервіс обігрівальної апаратури (газових котлів) у Луцьку може враховувати в себе профілактичні огляди та ремонтні роботи:

 • Позапланове техобслуговування, необхідність у виконанні якого обґрунтована несправністю котла.
 • Щорічні регулярні заходи, які ведуться до старту опалювального сезону.
 • Комплексне техобслуговування, робиться раз на два роки. Ця послуга враховує: монтаж сальників, заміну клапанів, промивання теплообмінника, перевірку вентиляторів.

Сервісне обслуговування обігрівальних газових котлів у замовників вдома у Луцьку виконується з метою своєчасного виявлення елементів, які вимагають проведення регулювання, ремонтних робіт або заміни, це допоможе усунути можливість появи серйозної неполадки й остаточного виходу з ладу газової апаратури (особливо в сезон морозів).

Master911 пропонує великий спектр кваліфікованих робіт з якісного обслуговування опалювального газового обладнання (котла) будь-яких марок: Термона (Thermona), Маяк, Фондітал (Fondital), Херманн (Hermann), Елексія (Elexia), Протерм (Protherm), Беретта (Берета / Beretta), АЕГ (AEG), Будерус (Buderus), Демрад (Demrad), Сіменс (Siemens), Колві (Kolvi), Юнкерс (Junkers), Данко (Danko), Шафутекс (Chaffoteaux), Термет (Termet), Різон (Reeson), Атон (Aton), Нова Флоріда (Nova Florida), Індесіт (Indesit), Геліос (Helios), Роктерм (Rocterm), Віссманн (Вісман / Viessmann), Горенье (Gorenje), Рода (Roda), Хай Терм (Hi-Therm), Рока (Roca), Вольф (Wolf), Іммергаз (Immergas), Електролюкс (Electrolux), Атем (Аtem), Шафуто (Chaffoteaux), Тіберіс (Tiberis), Ферролі (Феролі / Ferroli), Сеньор Дюваль (Saunier Duval), Самсунг (Samsung), Вулкан (Vulkan), Нав'єн (Navien), Баксі (Baxi), Соллі (Солі / Solly), Сайм (Сім / Sime), Радіант (Radiant), Бонжуані (Bongioanni), Арістон (Ariston), АОГВ Житомир, Вайллант (Вайлант / Vaillant), Тепловест (Teplowest), Термекс (Thermex), Нобель (Nobel), Ренс (Rens), Део (Daewoo), Новатек (Nova Tec), Бош (Bosch), Вестен (Westen), Кітурамі (Kiturami), Альфа (Alpha), Грандіні (Grandini) і багатьох інших.

Майстри сервісу домашнього ремонту Master911

Кожен з наших виконавців перед виходом на роботу обов'язково проходить серйозну підготовку з питань роботи з замовниками та складає іспит.

В ході проведення ремонту вони тримають в чистоті своє місце роботи, а після закінчення обов'язково виконують прибирання. Допускається до обслуговування клієнтів лише невелика група кандидатів, всього п'ятнадцять зі ста, тільки ті, чий середній отриманий бал 4,5 і вище. Виконавці Master911 характеризуються пунктуальністю, ввічливістю та відповідальним ставленням до своєї роботи.

Яким способом обчислюється ціна?

Практично в ста відсотках ситуацій вартість техобслуговування опалювальних газових котлі та будь-якого іншого побутового агрегату у Луцьку приблизно на 85% нижча, ніж ремонт газового агрегату.

Тарифи на всі типові послуги (наприклад, ціна обслуговування обігрівальної апаратури (газових котлів)), не враховуючи автотранспортні витрати та вартість запасних частин, які в процесі проведення ремонту потрібно поміняти, зазначено в прейскуранті.

Для того, щоб краще Вас зорієнтувати у приблизній ціні майбутньої роботи, в момент складання заявки ми завжди ставимо важливі питання про ваше обладнання та причину виклику майстра. Такий аспект відкидає можливість невідповідності в ціні, названої фахівцем вже вдома, та зафіксованої в прейскуранті.

Трапляються моменти, коли внаслідок неточного опису проблеми чітко встановити масштаб, складність та характер необхідного ремонту неможливо. У подібному варіанті повна кошторисна вартість буде озвучена майстром після виконання ним діагностики та виявлення справжньої причини виходу техніки з ладу.

Сервіс домашнього ремонту Master911 постійно простежує актуальні середньоринкові розцінки та стежить за звітними формами своїх техніків по виконаних замовленнях. Запевняємо, що зазначена сума узгоджується з тарифами, зазначеними в прайсі.

Які переваги Ви будете мати?

Роблячи замовлення на сервісне техобслуговування газової апаратури у Луцьку в Master911, Ви отримуєте:

 • Належний контроль рівня якості наданих нашими виконавцями сервісних послуг. При появі зауважень і запитань телефонуйте нам, у разі виявлення різних проблем технік обов'язково виправить їх.
 • Екстрений прихід майстра та швидке виконання техобслуговування газового обладнання.
 • Надання грамотних сервісних робіт з обслуговування всіх різновидів опалювальних газових приладів: одноконтурних, настінних (навісних), підлогових і двоконтурних.

До того ж, зателефонувавши нам, очікуйте на:

 • Фіксовану ціну в договорі. Так, зокрема, сервіс газового котла Вайлант має затверджену в прайсі ціну, яка залишиться незмінною.
 • Службу підтримки. У випадку, якщо ви незадоволені наданою послугою, зателефонуйте в службу підтримки, і ми допоможемо розв'язати конфліктне питання.
 • Гнучку оплату. Допустимість оплати готівкою, банківською картою або безготівковим переказом.
 • Договір. По завершенні проведення робіт Вам видається акт про виконання послуг.
 • Лояльну вартість. Середньоринкова, прозора й адекватна ціна послуг, яка відповідає майстерності виконавця.
 • Роботу без перерв, вихідних і свят. Цілодобове приймання замовлень, у вихідні, робочі та святкові дні.
 • Гарантійні зобов'язання. На надані сервісні послуги та змонтовані в ході ремонтних робіт деталі, запасні частини та прилади поширена гарантія.
 • Оперативність. Прихід техніка протягом трьох годин.
 • Акуратну роботу. Ретельне прибирання техніком свого місця роботи після закінчення ТО або виконання ремонту.

Працюємо по замовленнях на виклик техніка у Луцьку і по Волинській області

Приймаємо заявки з обслуговування газового обладнання в місті Луцьк

Якщо вас зацікавить обслуговування газового агрегату від усіх відомих виробників, і ви проживаєте в межах Луцька, то протягом трьох годин з моменту подачі заявки можна очікувати на приїзд техніка.

Працюємо з виїздом по Волинській області

В сервісі послуг Master911 трудяться фахівці з більшості населених пунктів Волинської області (Нововолинськ, Луцьк, Горохів, Рожище, Ковель, Володимир-Волинський, Маневичі, Цумань, Локачі, Торчин), що створює можливість чекати прихід професіонала протягом дня оформлення заявки.

Побутова компанія Master911 з ремонту, налагодження та обслуговування опалювальної апаратури (газових котлів) у вас вдома у Луцьку надає своїм клієнтам можливість значно скоротити транспортні витрати й час.

Працюємо в передмісті Луцька

Якщо замовити сервіс з обслуговування газового агрегату (котла) у вас у приватному будинку у Луцьку (передмістя: Ківерці, Рокині, Жабка, Княгининок, Зміїнець, Піддубці, Гаразджа, Боголюби, Забороль, Великий Омеляник, Лище, Боратин, Рованці, Гірка Полонка, Полонка, Підгайці, Струмівка, Липини, Прилуцьке), то приїзд майстра на вашу адресу може зайняти трохи більше часу, десь від 4-5 годин.