Ремонт електричної духовки у Луцьку

від 300 грн

Як замовити? Просто залиши заявку. Попередня вартість ремонту електричної духовки стане відома після наших уточнюючих питань та не включає вартість запчастин. Фінальну ціну озвучує майстер після проведення діагностики електричної духовки на дому (або по надісланих фотографіях). Майстер надає Акт виконаних робіт та гарантію на свою роботу. Приїде вчасно, стежить за чистотою робочого місця.

contract Фіксуємо ціну warranty Гарантія до 12 місяців

Прайс лист

Електродуховка
Назва Вартість
Ремонт електродуховки (духової шафи) Індивідуально
Встановлення духової шафи (монтаж) Індивідуально
Підключення духової шафи Індивідуально
Демонтаж вбудованої духової шафи Індивідуально
Заміна / Ремонт ручки духовки Індивідуально
Заміна / Ремонт дверцят духовки Індивідуально
Заміна / Ремонт ущільнювача духовки Індивідуально
Заміна скла духовки Індивідуально
Заміна лампи в духовці Індивідуально
Ремонт плати управління духової шафи (модуля) Індивідуально
Ремонт петлі дверцят духовки Індивідуально
Ремонт перемикача режимів духовки Індивідуально

Ціни на Ремонт електричної духовки у Луцьку

Назва Вартість
Встановлення електричної духовки від 350 грн
Потрібна допомога з підбором майстра?
Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра
Натисніть, щоб побачити номер
Наші переваги
 • Страховка Страховка компенсація збитків до 1000 грн
 • Без вихідних Приймаємо замовлення 24/7. Робота виконується 1-2 год.
 • Гарантія Гарантія від 2 тижнів до 12 місяців
 • Швидкість виконання Робота виконується 1-2 год.
 • Економія до 30% Ми працюємо по всій Волинській області. Економія до 30% на транспортних витрат
 • Приїзд в день замовлення Ми працюємо по всій Волинській області
* Більш детальні умови описані в Договорі оферти для клієнта

Питання / Відповіді

 • master-icon.svg
  780 майстрів

  з перевіреними документами

 • clients-icon.svg
  1805 клієнтів

  замовили майстра за останній рік

 • satisfaction-icon.svg
  93% задоволених клієнтів

  замовили майстра за останній рік

Відгуки наших клієнтів

Середня оцінка: 0
На, основі 0 відгуків
Щоб, переконатися, що майстер виконав роботу добре, або щоб розібратися в спірній ситуації збираємо зворотні відгуки після кожного замовлення.

Ми працюємо по всій Волинській області

Всі міста Волинській області
Нововолинськ, Луцьк, Горохів, Рожище, Ковель, Володимир-Волинський, Маневичі, Цумань, Локачі, Торчин

При виявленні некоректної роботи електричних духовок, бажано звернутися до відповідного й надійного сервісу з ремонту для виклику грамотного, сумлінного та кваліфікованого фахівця. Будь-які ваші зусилля самостійного виконання діагностики й подальшого виконання ремонту апаратури своїми руками можуть загрожувати погіршенням ситуації та імовірним ризиком остаточного виходу з ладу агрегата, заміною дорогих запчастин або тривалого ремонту.

Найчастіше трапляються такого роду неполадки електродуховки:

 • Проблемні моменти з панеллю керування. Причиною несправності в цьому варіанті найчастіше є збій в роботі клавіш, ручок, кнопок управління або сенсорних блоків.
 • Електродуховка не працює. У результаті діагностичних робіт, скоріше за все, виконавець помітить проблемні аспекти з проводкою, електромережею, розеткою, низькою напругою, або ж встановить пошкодження датчика температури, збій в роботі плати управління, неправильне регулювання таймера.
 • Електродуховка гріє недостатньо або взагалі не гріє. У цих випадках найбільш можливою причиною є вихід з ладу або ж несправність терморегулятора, Тена, перемикача.
 • Нерівномірний розподіл температури в електричній духовці. Найімовірніше, мова йде про пошкодження якоїсь зі спіралей або ж термостата. У процесі діагностики досвідчений майстер знайде, в чому проблема, та вживе заходів щодо її усунення. Нерівномірне прогрівання електродуховки є показником її неефективної роботи.

Сервіс послуг Master911 цілодобово приймає заявки на виклик фахівця на вашу адресу. Виконаємо професійний монтаж, якісний ремонт, наладку електричної кухонної духовки у Луцьку від усіх загальновідомих виробників: Фагор (Fagor), Аміка (Amica), Бош (Bosch), Канді (Candy), Піраміда (Pyramida), Ліберті (Liberty), Тека (Teka), Ханса (Hansa), Беко (Beko), Сіменс (Siemens), Кайзер (Kaiser), Асел (Asel), Індесіт (Indesit), Арістон (Ariston), Норд (Nord), Смег (Smeg), Вірпул (Whirlpool), Ардо (Ardo), Самсунг (Samsung), Електролюкс (Electrolux), Міле (Miele), Горенье (Gorenje), Зануссі (Занусі / Zanussi), АЕГ (AEG), Електра та інших.

Майстри сервісу побутового ремонту Master911

Кожен з наших фахівців, до того як отримати допуск до співпраці з клієнтами, спочатку проходить навчання та складає іспит. І тільки тих претендентів (це в середньому п'ятнадцять осіб зі ста), які набрали достатньо високий бал (мінімум 4,5) беруть на роботу та вважають їх готовими до обслуговування замовників.

Професіонали нашого сервісу підтримують порядок на робочому місці, не вживають жаргонної лексики, не курять і виявляють прихильне ставлення. Майстри ніколи не відмовляються докладно пояснити, в чому полягатиме налагодження, які запчастини замінять, яка вартість послуг, і відповідатимуть на інші питання замовника. Всі техніки приїжджають з власними розхідниками, інструментами, приладами, якщо несправну техніку немає можливості відновити вдома, її зобов'язані забрати в сервіс.

Як складається розцінка?

Вартість певної послуги на якісний і надійний ремонт, установку, підключення й обслуговування кухонної електродуховки у Луцьку детально прописана в нашому прейскуранті, без транспортних витрат і ціни деталей, запасних частин, приладів, які можуть підлягати заміні.

Ми постійно прагнемо до зовсім прозорих, виправданих, справедливих розцінок і, разом з тим, хочемо завчасно зорієнтувати клієнта в оплаті необхідної послуги.

Виключно тому, при подачі вашого замовлення на виклик майстра для якісного ремонту електричних кухонних духовок вдома у Луцьку, ми кожен раз ставимо питання, як про саму апаратурі (модель, виробник, рік випуску), так і про підстави для виклику нашого виконавця.

Іноді, через те, що описання виходу з ладу розмиті або ж у разі неясного викладу проблеми клієнтом, встановити заздалегідь вартість сервісної послуги важко або майже неможливо. У подібному варіанті повний кошторисний підрахунок буде складатися майстром тепер уже вдома після завершення діагностики й візуального огляду апаратури та встановлення виду робіт. Гарантовано, що вартість буде точно відповідати сумі, зафіксованій у нашому прейскуранті.

Що отримують наші замовники?

У тому випадку, якщо вас зацікавив якісний, недорогий та оперативний ремонт електродуховок, телефонуйте нам, і ви маєте право сподіватися на:

 • Швидкий виїзд майстра на вашу адресу. У середньому, наш фахівець прибуває через три години після оформлення заявки.
 • Постійний контроль якості надання послуг. Сервіс з надійного ремонту будь-яких електричних домашніх духовок у Луцьку Master911 прийме всі скарги, зауваження або нарікання, які можуть ставитися до роботи наших виконавців. У разі виявлення недоліку, ми твердо запевняємо в тому, що все буде виправлено.
 • Надані професійні сервісні послуги з якісного налагодження, підключення, оперативного ремонту, обслуговування електричної духовки у клієнта вдома у Луцьку від таких виробників, незалежно від "віку" й модифікації техніки.

Ми працюємо за викликами виконавця у Луцьку та по Волинській області

Наші фахівці працюють в приміській зоні Луцька

Якщо ви живете в передмісті Луцька, і вам необхідний компетентний і досвідчений майстер з обслуговування, налагодження, ремонту або підключення електричних побутових духовок у Луцьку (м. Ківерці, смт Рокині, с. Жабка, с. Княгининок, с. Зміїнець, с. Піддубці, с. Гаразджа, с. Боголюби, с. Забороль, с. Великий Омеляник, с. Лище, с. Боратин, с. Рованці, с. Гірка Полонка, с. Полонка, с. Підгайці, с. Струмівка, с. Липини, с. Прилуцьке), організуємо його приїзд за наданим вами адресою за часом 4-5 годин після оформлення заявки.

Працюємо по населених пунктах Волинської області

Сервіс Master911 має підготовлених, кваліфікованих, досвідчених техніків у більшості сіл, міст, селищ по Волинській області (м. Нововолинськ, м. Луцьк, м. Горохів, м. Рожище, м. Ковель, м. Володимир-Волинський, смт Маневичі, смт Цумань, смт Локачі, смт Торчин), завдяки цьому Ви зможете сподіватися на той приємний момент, що виконавець з виправлення побутових електричних духовок у Луцьку приїде в день подачі заявки, та заощадите на транспортних витратах.

Іноді, через високу сезонну завантаженість, є ймовірність, що виїзд професіонала переноситься на найближчу дату.

Ми працюємо на території міста Луцька

В тому випадку, якщо ви перебуваєте на території міста, і потрібен недорогий, терміновий і професійний ремонт побутових електродуховок у Луцьку, звертайтеся в Master911 і вже через три години з моменту оформлення заявки можна очікувати на прибуття майстра до вас.