Встановлення газової колонки у Луцьку

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «встановлення газової колонки». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Луцьку, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на встановлення газових колонок у Луцьку

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по встановленню газових колонок у Луцьку

Відгуки по встановленню газових колонок у Луцьку

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Якісна установка, сервісний супровід, ремонт, налаштування проточного водонагрівача повинне виконуватися тільки досвідченим, грамотним і надійним (перевіреним) техніком, що володіє допуском до робіт з газовими приладами. Підключення газової колонки повинно робитися з дотриманням затверджених вимог ПБ (природної вентиляції, відповідного діаметру димоходу, якості (негорючості) матеріалів, прилеглих до приладу поверхонь і так далі).

Поетапні кроки монтування газових колонок:

 1. При потребі, демонтування газової колонки;
 2. Випробування на наявність тяги у вентиляційній системі;
 3. Попередня підготовка ділянки установки;
 4. Закріплення водонагрівача до меблів або стіни;
 5. Під'єднання до загального водопроводу;
 6. Підключення гнучкого шланга;
 7. Під'єднання до повітропроводу;
 8. Контроль герметичності з'єднань контуру водонагрівача, а, крім того, на ділянці приєднання до загальної системи.

Виконавці сервісу домашнього ремонту Master911 володіють досвідом роботи з проточними газовими водонагрівачами різних моделей, виробників марок: Самсунг (Samsung), Аміна (Amina), Данко (Danko), Мора (Mora), Міле (Miele), Іммергаз (Immergas), АЕГ (AEG), Термо Альянс (Thermo Alliance), Піраміда (Pyramida), Сакура (Sakura), Термона (Thermona), Арістон (Ariston), Атон (Aton), Астон (Aston), Херманн (Hermann), Селена (Selena), Крауф Хейзен (Krauf Heizen), Віссманн (Вісман / Viessmann), Мілла (Міла / Milla), Новатек (Nova Tec), Саванна (Савана / Savanna), Росс (Ross), Крауф (Krauf), Грандіні (Grandini), Нескар (Neckar), Матрікс (Matrix), Нева (Neva), Бош (Bosch), Зануссі (Занусі / Zanussi), Роктерм (Rocterm), Демрад (Demrad), Вестен (Westen), Юнкерс (Junkers), Вайллант (Вайлант / Vaillant), Львів, Атлантік (Atlantic), Термет (Termet), Аквахіт (Aquaheat), Термолайн (Termoline), Рода (Roda), Рока (Roca), Кайзер (Kaiser), Електролюкс (Electrolux), Беретта (Берета / Beretta), Горенье (Gorenje), Еталон (Etalon), Ферролі (Феролі / Ferroli), Сеньор Дюваль (Saunier Duval), Протерм (Protherm), Термекс (Thermex), Діон (Dion) та інших.

Звертаємо Вашу увагу! Не користуйтеся послугами не перевірених фахівців

Запрошуючи підозрілого майстра для підключення, ремонту або монтажу газових колонок у Луцьку, Ви сильно ризикуєте не лише цілісністю, працездатністю, справністю, гарантією обладнання, а й здоров'ям і навіть життям своїх близьких і сусідів.

Технік сумнівної професійної підготовки ніколи не візьме на себе відповідальність за ваш пристрій, також вам не нададуть акт про виконані роботи, як і гарантійний талон.

Яким чином складаються розцінки?

Вартість установки газової колонки середньоринкова, зафіксована прайсом, яким керуються техніки нашого сервісу. Це відкидає можливість маніпуляцій з розцінками.

Щоб визначити, до якого типу буде належати необхідна допомога: стандартна (типова) або нестандартна (незвичайна), ми завжди ставимо кілька важливих питань.

Нестандартна (що рідко зустрічається) послуга/несправність (важко встановити)

При незвичайній послузі/аварії неможливо дізнатися завчасно формат потрібних майбутніх робіт, з цієї причини кошторис калькулюється майстром після діагностики. Ми контролюємо та гарантуємо, що ціна завжди відповідає затвердженому прайсу.

Стандартна (базова) послуга/несправність

У тому випадку, якщо мова йде про типову сервісну послугу (яка часто трапляється), як, наприклад, "ціна установки газової колонки", значить точна вартість вказується попередньо, ще до появи виконавця, вона постійна й зафіксована.

Остаточна вартість нашої послуги з налагодження, демонтажу, діагностування, перевірки, монтажу газової колонки у Луцьку може залежати від автотранспортних витрат, ціни на матеріали та складності неполадки.

Що Ви отримаєте в результаті?

Головні досягнення сервісу Master911:

 • Екстрений приїзд професіонала (в основному, через 3 години після подачі заявки);
 • Надання гарантій на замінені запчастини та всі надані послуги, а також акту про виконання робіт;
 • Розумні, обґрунтовані й фіксовані розцінки;
 • Підготовленість, пунктуальність, ввічливість і доброзичливе ставлення майстрів;
 • Акуратність, охайність техніка та ретельне прибирання свого робочого місця;
 • Початкова інформація та консультація, зорієнтуємо у вартості послуг у ході оформлення заявки;
 • Можливість вибору варіанта оплати;
 • Графік приймання заявок на виклик виконавця - 24/7.

Додаткові плюси:

 • Швидкість роботи. Заповнивши замовлення на потрібну сервісну послугу (наприклад, налагодження, перевірка, установка газової колонки у Луцьку, ремонт газового водонагрівача у Луцьку, демонтаж/монтаж газової колонки у Луцьку та інше), наш клієнт всього через кілька хвилин отримує контактні дані майстра, який знаходиться поблизу. Логістика нашого сервісу дозволяє фахівцю з'явитися протягом 2-3 годин після складання заявки.
 • Виробничий досвід. Наш сервіс співпрацює тільки з досвідченими професіоналами, які мають допуск до робіт з газовими приладами. При підписанні договору про співпрацю ми проводимо тест на підготовленість, перевіряємо дані паспорта.
 • Виконання гарантійних умов. Прийняття на себе зобов'язань і відповідальності за всі надані майстрами побутового сервісу послуги й замінені в процесі ремонтних робіт запасні частини, деталі, комплектуючі засвідчують наші гарантії, які ми надаємо всім своїм замовникам.
 • Широкий набір послуг в одному місці. Ми готові надати кваліфіковані побутові сервісні послуги широкого профілю. Наші майстри прибувають на виклик для діагностики, усунення несправностей різного типу або технічного обслуговування газового котла, пральної машини, холодильника, газової колонки, бойлера, кондиціонера тощо). Також можна замовити збірку меблів, вивіз господарських відходів (сміття), виконання електромонтажних, будівельних, сантехнічних та інших видів діяльності. Сервіс Master911 дозволяє в будь-яких ситуаціях звертатися за допомогою виключно до перевірених, професійних, надійних майстрів, тому немає потреби щоразу відшукувати нового виконавця на різних (часом і підозрілих) сайтах.

Як замовити виклик майстра з установки газової колонки у Луцьку?

 1. Оформіть замовлення. Прямо на сайті або зв'язавшись із нами у телефонному режимі.
 2. Дайте відповіді на ряд основних уточнювальних питань. На основі прийнятих додаткових відомостей щодо апаратури й потрібних сервісних послуг ми надаємо попередню консультацію та зорієнтуємо у вартості необхідних робіт ще до приїзду майстра.
 3. Безпосередньо надання самих послуг. В середньому протягом 3-х годин після оформлення замовлення спеціаліст прибуває за потрібною адресою. Приблизна тривалість виконання ремонтних робіт - 1-2 години.

Виклик досвідченого, пунктуального, надійного техніка у Луцьку і Волинській області

Якщо Ви цікавитеся монтажем газових колонок у Луцьку надійно, професійно, недорого і оперативно, телефонуйте в сервіс Master911.

Виїзд по місту Луцька

Тому, хто проживає у межах міста, Луцька, потрібно чекати приїзду досвідченого майстра, який має допуск до проведення подібного профілю робіт, уже через 3-4 години після подачі заявки.

Виїзд в передмістя Луцька

На прибуття спеціаліста в передмістя Луцька (Ківерці, Рокині, Жабка, Княгининок, Зміїнець, Піддубці, Гаразджа, Боголюби, Забороль, Великий Омеляник, Лище, Боратин, Рованці, Гірка Полонка, Полонка, Підгайці, Струмівка, Липини, Прилуцьке) може знадобитися трохи більше часу - приблизно 4-6 годин.

Виїзд по Волинській області

У більшості селищ, сіл, міст Волинської області (Нововолинськ, Луцьк, Горохів, Рожище, Ковель, Володимир-Волинський, Маневичі, Цумань, Локачі, Торчин) у нас є досвідчені, підготовлені, перевірені виконавці, завдяки чому на прибуття майстра Ви зможете розраховувати в цей же день, в який оформили заявку.

Звертайтеся в наш сервіс домашнього ремонту! Додатковий плюс - досить низька й фіксована вартість монтажу газових агрегатів. Фахівці видають гарантійні умови на монтаж проточного водонагрівача у Луцьку.