Чистка газового котла у Луцьку

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «чистка газового котла». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Луцьку, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по чистці газових котлів

Назва послуги Середня вартість

Промивання теплообмінника газового котла ціна (первинного / вторинного)

Чистка пальника газового котла

Чистка фільтра газового котла

Чистка газового котла

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на чистку газових котлів у Луцьку

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по чистці газових котлів у Луцьку

Відгуки по чистці газових котлів у Луцьку

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Візуальний огляд, чистка накопичених продуктів згоряння й регулювання автоматики газових котлів є важливим елементом технічного обслуговування системи теплопостачання. На сьогодні є два типових способи очищення теплообмінників: механічний (ручний, із застосуванням щітки) та хімічний (промивка кислотами).

Систематичне виконання очищення опалювальних газових котлів (раз на рік, напередодні сезону) передбачає наступні переваги:

 • скорочується викид вуглекислого газу, що сприяє поліпшенню екологічної ситуації;
 • збільшується термін безперебійної експлуатації газового котла;
 • знижується кубатура витрати газу, і підвищується тепловіддача обладнання.

Прикмети, які вказують на те, що газовому пристрою потрібне промивання:

 • перевантаження циркуляційної помпи;
 • збільшення витрати газу без зміни регулювань експлуатації газового пристрою;
 • безпричинне вимикання пальника;
 • недостатній тиск води в системі;
 • для нагрівання треба набагато більше часу, ніж раніше.

При відсутності техобслуговування, належного догляду за теплообмінником газової апаратури, накопичені різного виду забруднення можуть привести до негативних наслідків:

 • до зниження віддачі його функціональності;
 • закипання теплообмінних елементів;
 • виходу обладнання з ладу.

Наші техніки пропонують повний комплекс робіт з ефективної чистки та якісної профілактики опалювальних газових котлів у Луцьку вдома всіх моделей і вікових груп: Термона (Thermona), Маяк, Фондітал (Fondital), Херманн (Hermann), Елексія (Elexia), Протерм (Protherm), Беретта (Берета / Beretta), АЕГ (AEG), Будерус (Buderus), Демрад (Demrad), Сіменс (Siemens), Колві (Kolvi), Юнкерс (Junkers), Данко (Danko), Шафутекс (Chaffoteaux), Термет (Termet), Різон (Reeson), Атон (Aton), Нова Флоріда (Nova Florida), Індесіт (Indesit), Геліос (Helios), Роктерм (Rocterm), Віссманн (Вісман / Viessmann), Горенье (Gorenje), Рода (Roda), Хай Терм (Hi-Therm), Рока (Roca), Вольф (Wolf), Іммергаз (Immergas), Електролюкс (Electrolux), Атем (Аtem), Шафуто (Chaffoteaux), Тіберіс (Tiberis), Ферролі (Феролі / Ferroli), Сеньор Дюваль (Saunier Duval), Самсунг (Samsung), Вулкан (Vulkan), Нав'єн (Navien), Баксі (Baxi), Соллі (Солі / Solly), Сайм (Сім / Sime), Радіант (Radiant), Бонжуані (Bongioanni), Арістон (Ariston), АОГВ Житомир, Вайллант (Вайлант / Vaillant), Тепловест (Teplowest), Термекс (Thermex), Нобель (Nobel), Ренс (Rens), Део (Daewoo), Новатек (Nova Tec), Бош (Bosch), Вестен (Westen), Кітурамі (Kiturami), Альфа (Alpha), Грандіні (Grandini).

Фахівці сервісу побутового ремонту Master911

Всі наші майстри перед прийманням на роботу проходять співбесіду, іспит або тестування, як в будівельних училищах, коледжах. В результаті п'ятнадцять чоловіків зі 100 отримують прохідний бал - 4,5. Наші фахівці дуже відповідально ставляться до своїх обов'язків, не застосовують нецензурну лексику, проявляють ввічливість і пунктуальність, а після виконання послуг прибирають робоче місце. Техніки працюють із власними приладами й інструментами, при необхідності забирають техніку в сервісний пункт.

Як розраховується розцінка?

Ціна чистки газового обладнання у Луцьку

Загальна вартість якісної профілактики та ефективної чистки побутового газового котла у Луцьку вдома й регулярне проведення техобслуговування агрегату в більшості випадків буде відсотків на вісімдесят економніше, ніж ремонтні роботи несправного газового агрегату.

Тарифи на стандартні послуги наведені в прайс-листі (без урахування запасних частин, які, можливо доведеться замінити в процесі проведення ремонту, а також автотранспортних витрат).

Ви заздалегідь знаєте вартість робіт

Щоб Ви ознайомилися з чіткою ціною чистки, промивання чи профілактики опалювального газового котла у Луцьку вдома, ми змушені поставити уточнювальні питання при оформленні замовлення на виклик фахівця. У тому випадку, якщо необхідна послуга типова (стандартна), то ціна не змінюється.

Але окремі послуги досить складно оцінити зі слів клієнта

Нерідкі такі випадки, коли через непрофесійне, розмите або неточне пояснення утвореної проблеми важко вказати причину несправності та встановити обсяг, характер і складність майбутніх послуг. Не слід переживати, в подібних ситуаціях кошторисний розрахунок формується уже у вас вдома й буде точно відповідати прайсу. Виконавець у всіх подробицях пояснить, як буде сформована розцінка.

Сервіс домашнього ремонту Master911 строго стежить за ринковими цінами та звітами своїх майстрів.

Які переваги Ви будете мати?

Плюси:

 • Всі типи очищення. Ми робимо чистку газової апаратури від всіх прославлених компаній, будь-якого року випуску й моделей.
 • Екстрений виїзд техніка. Майстер з якісної чистки та професійного обслуговування газових котлів у Луцьку вдома надасть сервісні послуги протягом 2-х годин, залежно від виду чистки й від рівня засмічення.
 • Здійснюємо перевірку якості виконання кожної заявки. Master911 веде контроль за рівнем якості послуг наших виконавців. У випадках появи будь-яких зауважень до виконаної роботи, ми приймаємо всі ваші зауваження й запевняємо Вас в тому, що технік поправить недоліки.

І на додаток:

 • Приймання заявок, без свят і вихідних. Телефонуйте нам у зручний для Вас час.
 • Гарантії. Гарантійні умови на послуги, що надаються, і встановлені запчастини.
 • Розумні, прозорі й доступні розцінки. Вартість сервісних послуг відповідає майстерності фахівця.
 • Прибирання робочого місця. Техніки акуратні, пунктуальні, ввічливі, обов'язково прибирають робоче місце.
 • Працює затверджений прейскурант. У сервісах Master911 фіксована вартість, яка не змінюється після приходу майстра.
 • Швидкий приїзд виконавця. Орієнтовно, протягом трьох годин з часу подачі замовлення.
 • Діє система договірних відносин. Після надання послуг наш замовник отримає акт про виконані роботи.
 • Можливість зручного варіанту оплати. Можливі всі види розрахунку за сервісні послуги: готівкою, банківськими картами й безготівковими переказами.
 • Надійна страховка. Master911 перевіряє особисті відомості всіх прийнятих працівників. І якщо ви зіткнулися з неналежним ставленням фахівця, зателефонуйте в нашу службу технічної підтримки, й ми допоможемо вирішити спірний момент.

Ми працюємо за викликом виконавця по Волинській області

Приймаємо заявки з обслуговування газових агрегатів в місті Луцьк

В тому випадку, якщо вас зацікавила професійна, ефективна, якісна профілактика й чистка опалювальних газових котлів у Луцьку, і ви проживаєте на території міста, тоді в середньому протягом 3-х годин з часу оформлення замовлення пунктуальний, кваліфікований, перевірений фахівець, який володіє практичним досвідом, необхідними знаннями та технічними навичками, прибуває за вказаною адресою.

Працюємо в передмісті Луцька

Прибуття виконавця в передмістя Луцька (Ківерці, Рокині, Жабка, Княгининок, Зміїнець, Піддубці, Гаразджа, Боголюби, Забороль, Великий Омеляник, Лище, Боратин, Рованці, Гірка Полонка, Полонка, Підгайці, Струмівка, Липини, Прилуцьке) може відняти трохи більше часу, в середньому, чотири-шість годин.

Працюємо по селах, містах, селищах Волинської області

Ми маємо своїх техніків практично у всіх селах, містах, селищах Волинської області (Нововолинськ, Луцьк, Горохів, Рожище, Ковель, Володимир-Волинський, Маневичі, Цумань, Локачі, Торчин), внаслідок чого, як правило, майстер приїжджає в цей же день, коли подали заявку.

Іноді, через високу сезонну зайнятість, приїзд майстра може переміститися на наступний день. Наш сервіс з професійного обслуговування та чистки газових побутових котлів у Луцьку вдома дозволяє значно зберегти витрати.