Поломка вашої пральної машинки може позбавити вас сімейного комфорту, доставивши масу незручностей, оскільки доведеться звертатися в пральні, а то і прати білизну вручну. І перша думка про придбання нової техніки, але стільки коштів, скільки сьогодні коштує ремонт пральної машини, явно не вистачить на купівлю. Якщо виникають незначні проблеми, набагато вигідніше виявиться викликати майстра, зробити діагностику, а потім і невеликий ремонт або заміну зламаних деталей, механізмів, вузлів. Сервіс послуг з ремонту пральних машин у Луцьку перевірених майстрів Master911 якраз і може вирішити такі проблеми, зберігаючи ваші особисті гроші.

При зверненні до нас, клієнт зможе зробити замовлення на послугу ремонту пралки як на нашому web-сайті, так і за контактним телефоном. Наш представник визначить вид, характер, склад і обсяг необхідних робіт, уточнить час приїзду і швидко підбере профільного фахівця. Якщо буде потрібно, фахівець придбає нові вузли, запчастини, комплектуючі або деталі.

Ось перелік робіт, які при ремонті збою пралки у Луцьку виконує майстер:

 • Проведе діагностику несправності пралки вдома.
 • простежити за чистотою і потім прибере після робіт по ремонту.
 • Досить акуратно, швидко, професійно виконає заміну зношених блоків, вузлів, пристроїв, систем, відремонтує виявлену несправність, налагодить електроніку.
 • Після завершення ремонтних робіт видасть гарантію терміном від 6 місяців до року, залежно від виду ремонтних робіт.
 • Обов'язково пояснить причини, через які з'явилися поломки.
 • Неодмінно озвучить окремі моменти, професійні подробиці даної моделі і дасть інструкції, рекомендації, практичні поради щодо грамотного використання техніки.

Чому обирають нас

Маркетплейс Master911 - це сервісна служба з надання послуг побутового спрямування від підготовлених, відповідальних, перевірених, кваліфікованих виконавців з практичними знаннями, навичками, здібностями обслуговування і підтримки пралок різних марок і років виготовлення.

З нами співпрацюють понад 4000 підготовлених майстрів з обслуговування пральних машин у Луцьку, нижче наведемо ряд головних плюсів:

 • Обслуговуємо техніку, не обмежуючи рік випуску. Ми відновлюємо пралки, незалежно від технічного стану, напівавтоматичні, автоматичні, ультразвукові з вертикальною, фронтальним завантаженням білизни.
 • Виконуємо ремонт пралки у Луцьку вдома будь-якої складності. Ми беремося як за середні, дрібні, так і за складні поломки: заміна барабана, хрестовини, кріплення бака, дефект рівні води, стирання підшипника і т.д. Фахівці роблять тільки те, що вимагає виправлення, не підвищуючи навмисно вартість.
 • Здійснюємо контроль якості виконаних робіт. Звичайно ж, через різні фактори виконавець в певних ситуаціях може зробити помилку, саме тому ми приймаємо до відома всіх можливих нарікань. При необхідності, майстер нашого сервісу виправить дефекти.
 • Робимо ремонт в найстисліші терміни. Наші висококваліфіковані, досвідчені, відповідальні фахівці у Луцьку виконують ремонт пральних машин у клієнта вдома протягом від 2-3-х годин, що може залежати від складності поломки.

Наші фахівці виконують ретельну діагностику, що дозволяє з досить високою ймовірністю встановити вид поломок, недорого, грамотно, акуратно і швидко їх усунути.

Ми налаштовуємо, ремонтуємо, відновлюємо пральну техніку всіх моделей, марок, будь-якого віку

Тривалий термін роботи пралки є важливою передумовою виходу з ладу, хоча при збоях в результаті експлуатації досить застарілих моделей викидати їх не варто. Майстри сервісу Master911 підшукують відповідні пристрої, блоки, вузли, комплектуючі, деталі та можуть полагодити грамотно пральну машину у Луцьку зовсім не нової побутової техніки. Вони також не надають значення і марці, будь то російська, європейська або китайська збірка: Самсунг (Samsung), Вірпул (Whirlpool), Хувер (Hoover), Баукнехт (Bauknecht), ЛЖ (LG), Електролюкс (Electrolux), Атлант (Atlant), Горенье (Gorenje), Віарус (Viadrus), Індесіт (Indesit), Ардо (Ardo), Сіменс (Siemens), Міле (Miele), Малютка, Канді (Candy), Беко (Beko), Део (Daewoo), Сатурн (Saturn), АЕГ (AEG), Мідеа (Midea), Бош (Bosch), Кайзер (Kaiser), Делфа (Delfa), Арістон (Ariston), Прівілег (Privileg), Вестфрост (Vestfrost), Ханса (Hansa), Рейнфорд (Rainford), Зануссі (Занусі / Zanussi).

У сервісі домашнього ремонту Master911 ви можете оформити виклик нашого майстра з ремонту пральних машин у Луцьку відповідального, сертифікованого, перевіреного, досвідченого техніка для виконання таких робіт:

 • Складний ремонт: установка підшипника, опори бака, хрестовини, нового барабана, усунення збоїв в модулі (плати) управління.
 • Середній ремонт: реконструкція мотора, щіток двигуна, зливного насоса і ТЕНа, блокування люка, лагодження аквастопу, індикації та патрубка.
 • Дрібні ремонтні роботи: заміна петлі дверцят, ручки люка, дозатора порошку, кнопки, зливного шланга, витягнення предметів, які туди потрапили, чистка пральної машини, а також планова профілактика з метою підвищення терміну служби.

Ціна ремонту домашньої пральної машини та інші сервісні послуги

І ще раз нагадуємо, що остаточну вартість ремонту пральної машини популярних марок Індезіт, LG, Samsung ми можемо підрахувати лише після завершення загальної діагностики, яку фахівець робить вдома у клієнта. Навіть найбільший ремонт в 90% випадків обходиться наполовину дешевше за придбання іншої пральної машинки, якщо він дійсно робиться за всіма правилами.

* Ціни наводяться з інформаційною метою, тут не враховані автотранспортні витрати, моделі пральних машинок, вартість самих запчастин, деталей, вузлів, блоків, комплектуючих, які, можливо, доведеться купувати.

Поширені поломки домашньої пральної техніки

Як правило, майстри з професійного ремонту пральних машин у Луцьку виділяють більше 10 причин їх несправності, які зараховують або до внутрішніх (пошкодження, знос, дефект механічних комплектуючих, вузлів, деталей, пристроїв), або до зовнішніх (помилкове налаштування / під'єднання, неякісне встановлення тощо).

Найчастіші проблеми перерахуємо нижче:

 • Пральна машина тече. Пошкодження такого типу призведе до виникнення корозії на металевих дверцятах люка і стінках. Її викликають понад вісім моментів: засмічення дозатора порошку, ослаблення хомутів, манжети, зношення барабана, зливного насоса, шланга.
 • Не запускається барабан. До такої проблеми часто призводить розрив приводного ременя, який схильний до зношення з часом. Серед найбільш небезпечних причин - пошкодження електронного модуля або двигуна.
 • Пральна машина дуже сильно шумить під час роботи. Першоджерелом може бути неправильний монтаж техніки або ж потрапляння в барабан сторонніх предметів (шпильки, запонки, ґудзика, монети). Ремонт старої пралки у Луцьку потрібен при зносі щіток електродвигуна і амортизаторів, при пошкодженні противаги і підшипників.
 • Не працює віджим. Одним з поширених чинників може бути поломка датчика рівня рідини. Також це може бути викликана збоєм в керуючій платі, поломкою двигуна або ж пошкодженням приводного ременя.
 • Пралка не перекачує воду в каналізацію. Дана поломка може пояснюватися як безпечними неполадками в налаштуваннях, так і численними складними ушкодженнями, наприклад, модуля управління, датчика рівня води, зливного шланга або насоса.
 • Вода не гріється в пралці. Причини часто можуть знаходитися в поломці температурного датчика, згорілому нагрівальному елементі або виході з ладу модуля управління.

Найскладніший ремонт при поломці пральних машин у Луцьку потрібен в тому випадку, якщо поломка не дозволяє їй включатися, втім, і в таких ситуаціях знаходяться рішення.

Приймаємо замовлення на ремонт пральної техніки з усіх районів Луцька.

Мешканці Волинської області (м. Нововолинськ, м. Луцьк, м. Горохів, м. Рожище, м. Ковель, м. Володимир-Волинський, смт Маневичі, смт Цумань, смт Локачі, смт Торчин) та ін. населені пункти (м. Ківерці, смт Рокині, с. Жабка, с. Княгининок, с. Зміїнець, с. Піддубці, с. Гаразджа, с. Боголюби, с. Забороль, с. Великий Омеляник, с. Лище, с. Боратин, с. Рованці, с. Гірка Полонка, с. Полонка, с. Підгайці, с. Струмівка, с. Липини, с. Прилуцьке) також можуть скористатися послугами нашого сервісу.

Зона обслуговування Луцьк