globe ru

Ремонт електричної плити у Луцьку

від 300 грн

Як замовити? Просто залиши заявку. Попередня вартість ремонту електричної плити стане відома після наших уточнюючих питань та не включає вартість запчастин. Фінальну ціну озвучує майстер після проведення діагностики електричної плити на дому (або по надісланих фотографіях). Майстер надає Акт виконаних робіт та гарантію на свою роботу. Приїде вчасно, стежить за чистотою робочого місця.

contract Фіксуємо ціну warranty Гарантія до 12 місяців

Прайс лист

Електрична плита
Назва Вартість
Встановлення нової лампи електроплити Індивідуально
Заміна скла в індукційній плиті від 280 грн
Заміна скла в електричній плиті від 280 грн
Скупка електроплит (утилізація) Індивідуально
Заміна електронного таймера електроплити (годинника) Індивідуально
Ремонт терморегулятора електроплити (термостата) Індивідуально
Ремонт ТЕНа електроплити Індивідуально
Ремонт конфорок електроплити Індивідуально
Ремонт плати управління електроплити (модуля) Індивідуально
Встановлення електроплити (монтаж) Індивідуально
Заміна запобіжників електроплити Індивідуально
Заміна мережевого кабелю електроплити Індивідуально
Заміна термостата електроплити (терморегулятора) Індивідуально
Заміна конфорок електроплити Індивідуально
Заміна / Підключення ТЕНа електроплити Індивідуально
Монтаж склокерамічної плити (встановлення) Індивідуально
Демонтаж електроплити Індивідуально
Підключення електроплити Індивідуально

Ціни на Ремонт електричної плити у Луцьку

Назва Вартість
Ремонт електричної плити від 300 грн
Встановлення електричної плити від 350 грн
Потрібна допомога з підбором майстра?
Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра
Наші переваги
 • Страховка Страховка компенсація збитків до 1000 грн
 • Без вихідних Приймаємо замовлення 24/7. Робота виконується 1-2 год.
 • Гарантія Гарантія від 2 тижнів до 12 місяців
 • Швидкість виконання Робота виконується 1-2 год.
 • Економія до 30% Ми працюємо по всій Волинській області. Економія до 30% на транспортних витрат
 • Приїзд в день замовлення Ми працюємо по всій Волинській області
* Більш детальні умови описані в Договорі оферти для клієнта

Питання / Відповіді

Так, термін гарантії до 12 місяців. Якщо протягом цього часу щось зі зробленого майстром зламається, то майстер виправить все за свій кошти.
 • master-icon.svg
  780 майстрів

  з перевіреними документами

 • clients-icon.svg
  1805 клієнтів

  замовили майстра за останній рік

 • satisfaction-icon.svg
  93% задоволених клієнтів

  замовили майстра за останній рік

Відгуки наших клієнтів

Середня оцінка: 0
На, основі 0 відгуків
Щоб, переконатися, що майстер виконав роботу добре, або щоб розібратися в спірній ситуації збираємо зворотні відгуки після кожного замовлення.

Ми працюємо по всій Волинській області

Всі міста Волинській області
Нововолинськ, Луцьк, Горохів, Рожище, Ковель, Володимир-Волинський, Маневичі, Цумань, Локачі, Торчин

Численні види ремонтів вбудованих варильних панелей, духових шаф, склокерамічних плит або ж побутових електроплит можна умовно розділити на 3 види: простий, середнього рівня складності й капітальний (складний).

 • Послуги ремонту електроплити у Луцьку найвищої складності - це, головним чином, заміна головних конструктивних вузлів варильних поверхонь, склокерамічних плит, побутових електроплит або духовок, до такого ремонту зараховують заміну або відновлення електронних плат, таймерів, блоків управління, сенсорних елементів і так далі.
 • Дрібний ремонт електричної плити у Луцьку передбачає виконання діагностики обладнання, виправлення механічних дефектів, чищення, вимушену заміну несправних вузлів другорядної важливості: мережевого проводу, ручки перемикача, обгорілої вилки та інше.
 • Роботи середньої складності вимагатимуть від майстра практичного досвіду, технічних знань і досить високої кваліфікації, оскільки зазвичай вони пов'язані з електромеханікою. У процесі ремонту майстер замінює, реставрує або налагоджує несправні деталі, вузли, прилади.

Сервіс послуг Master911 приймає заявки на підключення, проведення діагностичних робіт і виконання ремонту побутових електроплит, вбудованих варильних панелей, кухонних або склокерамічних плит у Луцьку будь-якого рівня фактично від усіх популярних виробників. Наприклад: Вірпул (Whirlpool), Сіменс (Siemens), Смег (Smeg), Інтерлайн (Interline), Самсунг (Samsung), Бош (Bosch), Аміка (Amica), Карпати/ Karpaty), Зануссі (Занусі / Zanussi), Електролюкс (Electrolux), Норд (Nord), Піраміда (Pyramida), Індесіт (Indesit), Кайзер (Kaiser), Гефест (Gefest), Канді (Candy), Електра, Беко (Beko), Ханса (Hansa), Міле (Miele), Дружківка, Грета (Greta), Ардо (Ardo), Горенье (Gorenje), Фагор (Fagor), АЕГ (AEG), Арістон (Ariston).

Яким чином формується вартість?

В нашому сервісі прозора, чесна, розумна й адекватна цінова політика. Зробити професійний ремонт дешевше, ніж замінити на нове обладнання. Всі наші техніки ремонтують за затвердженим прейскурантом, що відкидає можливість будь-яких маніпуляцій з вартістю на надані послуги.

Однак нерідкі моменти, коли без візуального огляду неможливо правильно встановити, який саме ремонт індукційних плит, духовок, електроплит або варильних панелей у Луцьку потрібен. У таких випадках ми зможемо назвати лише приблизну вартість ремонту електроплит у Луцьку, а точний розрахунок буде оголошено майстром вже після огляду. Ми гарантуємо те, що вартість робіт завжди буде повністю узгоджена із затвердженим тарифом.

Що отримають наші клієнти?

 • Зручний порядок оплати. Оплата проводиться як готівкою, так і безготівковими переказами.
 • Цілодобове приймання замовлень на виїзд техніка додому.
 • Економія Ваших грошей. З огляду на те, що наші фахівці знаходяться поблизу, автотранспортні витрати досить низькі.
 • Заздалегідь відома розцінка. Ціна на ремонт електроплит у Луцьку строго відповідає затвердженому прайсу. Ще до появи техніка на вашу адресу ви будете зорієнтовані в ціні й конкретно дізнаєтеся, скільки коштуватиме, наприклад, налагодження варильних поверхонь, склокерамічних плит, духових шаф або електроплит у Луцьку.
 • Швидкий виїзд освіченого фахівця.
 • Середньоринкові ціни. Вартість буде конкурентоспроможною, фіксованою, середньоринковою і відповідатиме компетентності, знанням і досвіду техніка.
 • Завжди доброзичливе ставлення, акуратність, ввічливість і пунктуальність. Після завершення ремонту наші техніки неодмінно прибирають своє робоче місце.

Особливості

 • Гарантійні зобов'язання. На всі надані послуги й замінені в процесі ремонтних робіт запасні частини поширюються гарантійні зобов'язання.
 • Діє система договірних відносин. Ми надаємо акт виконаних робіт.
 • Досвід. Співпрацюємо виключно з професіоналами своєї справи. До початку співпраці кандидат надає паспортні дані, що засвідчують його особу, проходить співбесіду, тестується по обов'язкових характеристиках і складає іспит.
 • Великий набір служб в одному офісі. Сервісна служба створена для заявки на послуги кваліфікованого, компетентного, перевіреного сантехніка, виконавця електромонтажних робіт, електрика, крім того, можна замовити вивіз сміття, хімчистку м'яких меблів, складання меблів і так далі.

Як можна подати заявку, щоб викликати фахівця?

 1. Подача заявки. Виконати це ви зможете за допомогою запропонованої форми на веб-сайті або зв'язавшись із нами за телефоном.
 2. Питання, що уточнюють деталі проблеми. Потрібно відповісти на кілька уточнювальних питань: причина виклику майстра, тип, модель, вік електричної плити, виробник.
 3. Надання основної консультації, допомоги, підтримки та, якщо потрібно, рекомендації. Ще до приходу майстра ми можемо надати основну консультацію та вкажемо ціну майбутньої послуги.
 4. Приїзд фахівця додому. Зазвичай протягом 3-х годин після подачі заявки на виклик наш майстер прибуває за адресою.

Заявка на виклик фахівця щодо виправлення електричних плит, склокерамічних плит, вбудованих варильних поверхонь або духових шаф у Луцьку і по всій Волинській області

Виїзд фахівця в передмістя Луцька

На приїзд фахівця в передмістя може знадобитися трохи більше часу, приблизно 4-6 годин

Ми виїжджаємо в населені пункти по Волинській області

У всіх населених пунктах ми маємо своїх техніків, які в основному приходять до замовника в цей же день, коли оформили заявку на виклик. В окремих ситуаціях, як у розпал сезону з великою завантаженістю, приїзд фахівця може перенестися на наступний день. Ваше замовлення робіт по дому в сервісі Master911 дозволяє істотно заощадити час і транспортні витрати.

Екстрений виїзд техніка по місту у Луцьку

Якщо вас зацікавив професійний сервіс вбудованих варильних поверхонь, електричних плит, духовок або склокерамічних плит у Луцьку, і ви перебуваєте в межах міста, значить, протягом трьох годин після подачі замовлення висококваліфікований майстер, що володіє великим досвідом, технічними знаннями й необхідними навичками, прибуває за потрібною адресою.