Ремонт електричної плити у Луцьку

від 300 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «ремонт електричної плити». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Луцьку, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по ремонту електричних плит

Назва послуги Середня вартість

Заміна скла в електричній плиті

Ремонт промислової електроплити

Встановлення електроплити (монтаж)

Підключення електроплити

Демонтаж електроплити

Монтаж склокерамічної плити (встановлення)

Заміна / Підключення ТЕНа електроплити

Заміна конфорок електроплити

Заміна термостата електроплити (терморегулятора)

Заміна мережевого кабелю електроплити

Заміна запобіжників електроплити

Встановлення нової лампи електроплити

Ремонт плати управління електроплити (модуля)

Ремонт конфорок електроплити

Ремонт ТЕНа електроплити

Ремонт терморегулятора електроплити (термостата)

Заміна електронного таймера електроплити (годинника)

Скупка електроплит (утилізація)

Цінові пропозиції по ремонту електричних плит від найкращих майстрів у Луцьку

Сергій С

Був(ла) на сайті місяць тому
+11

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на ремонт електричних плит у Луцьку

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по ремонту електричних плит у Луцьку

Відгуки по ремонту електричних плит у Луцьку

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Численні види ремонтів вбудованих варильних панелей, духових шаф, склокерамічних плит або ж побутових електроплит можна умовно розділити на 3 види: простий, середнього рівня складності й капітальний (складний).

 • Послуги ремонту електроплити у Луцьку найвищої складності - це, головним чином, заміна головних конструктивних вузлів варильних поверхонь, склокерамічних плит, побутових електроплит або духовок, до такого ремонту зараховують заміну або відновлення електронних плат, таймерів, блоків управління, сенсорних елементів і так далі.
 • Дрібний ремонт електричної плити у Луцьку передбачає виконання діагностики обладнання, виправлення механічних дефектів, чищення, вимушену заміну несправних вузлів другорядної важливості: мережевого проводу, ручки перемикача, обгорілої вилки та інше.
 • Роботи середньої складності вимагатимуть від майстра практичного досвіду, технічних знань і досить високої кваліфікації, оскільки зазвичай вони пов'язані з електромеханікою. У процесі ремонту майстер замінює, реставрує або налагоджує несправні деталі, вузли, прилади.

Сервіс послуг Master911 приймає заявки на підключення, проведення діагностичних робіт і виконання ремонту побутових електроплит, вбудованих варильних панелей, кухонних або склокерамічних плит у Луцьку будь-якого рівня фактично від усіх популярних виробників. Наприклад: Вірпул (Whirlpool), Сіменс (Siemens), Смег (Smeg), Інтерлайн (Interline), Самсунг (Samsung), Бош (Bosch), Аміка (Amica), Карпати/ Karpaty), Зануссі (Занусі / Zanussi), Електролюкс (Electrolux), Норд (Nord), Піраміда (Pyramida), Індесіт (Indesit), Кайзер (Kaiser), Гефест (Gefest), Канді (Candy), Електра, Беко (Beko), Ханса (Hansa), Міле (Miele), Дружківка, Грета (Greta), Ардо (Ardo), Горенье (Gorenje), Фагор (Fagor), АЕГ (AEG), Арістон (Ariston).

Яким чином формується вартість?

В нашому сервісі прозора, чесна, розумна й адекватна цінова політика. Зробити професійний ремонт дешевше, ніж замінити на нове обладнання. Всі наші техніки ремонтують за затвердженим прейскурантом, що відкидає можливість будь-яких маніпуляцій з вартістю на надані послуги.

Однак нерідкі моменти, коли без візуального огляду неможливо правильно встановити, який саме ремонт індукційних плит, духовок, електроплит або варильних панелей у Луцьку потрібен. У таких випадках ми зможемо назвати лише приблизну вартість ремонту електроплит у Луцьку, а точний розрахунок буде оголошено майстром вже після огляду. Ми гарантуємо те, що вартість робіт завжди буде повністю узгоджена із затвердженим тарифом.

Що отримають наші клієнти?

 • Зручний порядок оплати. Оплата проводиться як готівкою, так і безготівковими переказами.
 • Цілодобове приймання замовлень на виїзд техніка додому.
 • Економія Ваших грошей. З огляду на те, що наші фахівці знаходяться поблизу, автотранспортні витрати досить низькі.
 • Заздалегідь відома розцінка. Ціна на ремонт електроплит у Луцьку строго відповідає затвердженому прайсу. Ще до появи техніка на вашу адресу ви будете зорієнтовані в ціні й конкретно дізнаєтеся, скільки коштуватиме, наприклад, налагодження варильних поверхонь, склокерамічних плит, духових шаф або електроплит у Луцьку.
 • Швидкий виїзд освіченого фахівця.
 • Середньоринкові ціни. Вартість буде конкурентоспроможною, фіксованою, середньоринковою і відповідатиме компетентності, знанням і досвіду техніка.
 • Завжди доброзичливе ставлення, акуратність, ввічливість і пунктуальність. Після завершення ремонту наші техніки неодмінно прибирають своє робоче місце.

Особливості

 • Гарантійні зобов'язання. На всі надані послуги й замінені в процесі ремонтних робіт запасні частини поширюються гарантійні зобов'язання.
 • Діє система договірних відносин. Ми надаємо акт виконаних робіт.
 • Досвід. Співпрацюємо виключно з професіоналами своєї справи. До початку співпраці кандидат надає паспортні дані, що засвідчують його особу, проходить співбесіду, тестується по обов'язкових характеристиках і складає іспит.
 • Великий набір служб в одному офісі. Сервісна служба створена для заявки на послуги кваліфікованого, компетентного, перевіреного сантехніка, виконавця електромонтажних робіт, електрика, крім того, можна замовити вивіз сміття, хімчистку м'яких меблів, складання меблів і так далі.

Як можна подати заявку, щоб викликати фахівця?

 1. Подача заявки. Виконати це ви зможете за допомогою запропонованої форми на веб-сайті або зв'язавшись із нами за телефоном.
 2. Питання, що уточнюють деталі проблеми. Потрібно відповісти на кілька уточнювальних питань: причина виклику майстра, тип, модель, вік електричної плити, виробник.
 3. Надання основної консультації, допомоги, підтримки та, якщо потрібно, рекомендації. Ще до приходу майстра ми можемо надати основну консультацію та вкажемо ціну майбутньої послуги.
 4. Приїзд фахівця додому. Зазвичай протягом 3-х годин після подачі заявки на виклик наш майстер прибуває за адресою.

Заявка на виклик фахівця щодо виправлення електричних плит, склокерамічних плит, вбудованих варильних поверхонь або духових шаф у Луцьку і по всій Волинській області

Виїзд фахівця в передмістя Луцька

На приїзд фахівця в передмістя може знадобитися трохи більше часу, приблизно 4-6 годин

Ми виїжджаємо в населені пункти по Волинській області

У всіх населених пунктах ми маємо своїх техніків, які в основному приходять до замовника в цей же день, коли оформили заявку на виклик. В окремих ситуаціях, як у розпал сезону з великою завантаженістю, приїзд фахівця може перенестися на наступний день. Ваше замовлення робіт по дому в сервісі Master911 дозволяє істотно заощадити час і транспортні витрати.

Екстрений виїзд техніка по місту у Луцьку

Якщо вас зацікавив професійний сервіс вбудованих варильних поверхонь, електричних плит, духовок або склокерамічних плит у Луцьку, і ви перебуваєте в межах міста, значить, протягом трьох годин після подачі замовлення висококваліфікований майстер, що володіє великим досвідом, технічними знаннями й необхідними навичками, прибуває за потрібною адресою.