Ремонт морозильної камери у Луцьку

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «ремонт морозильної камери». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Луцьку, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

false
Залишити заявку на підбір

Ціни на ремонт морозильних камер у Луцьку

Назва послуги
Діапазон цін

Ремонт морозильних камер

від 350 грн

Часті питання по ремонту морозильних камер у Луцьку

Відгуки по ремонту морозильних камер у Луцьку

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

У тих випадках, коли холодильне обладнання виходить з ладу, починаються прикрі незручності, які ускладнюють побут господареві зламаної техніки. Маркетплейс Master911 надає можливість розв'язати виниклі проблеми в дуже стислі терміни. Після формування заявки підбирається належний, вільний спеціаліст потрібного профілю з великим досвідом роботи. Приїхавши за адресою, майстер робить діагностичні роботи, а після того, як назве приблизну ціну ремонту морозильної камери, починає її ремонт. Клієнтові потрібно буде тільки розписатися в акті виконаних робіт, прийняти роботи та користуватися відремонтованою технікою!

Чому обирають сервісний центр Master911?

  • Багатий досвід. Master911 - сервіс послуг з ремонту морозильних камер у Луцьку від відповідальних, перевірених, професійних, надійних техніків. Перед початком співпраці перевіряються персональні дані, з новим майстром проводиться співбесіда, і, крім того, виявляються особисті якості.
  • Швидкість роботи. Після отримання та попередньої обробки онлайн-заявки на налагодження, встановлення, ремонт ми відразу ж зв'язуємося з замовником. До того ж, заяву ви зможете залишити за телефоном.
  • Виконання гарантійних умов. Колосальні навички виконавців і наше кредо неодмінно задовольняти запити всіх клієнтів, дають можливість надавати гарантійне забезпечення на всю виконувану роботу, в окремих випадках вона триває до року.
  • Всі послуги в одному місці. Великий перелік всіх надаваних домашніх послуг: ремонт, налаштування, установка пралок, газових колонок, різних котлів і холодильників, а також пропонуємо сервісні послуги з вивозу сміття, доставки товарів, сантехніка, складання меблів та інші.

Ми лагодимо морозильні камери всіх фірм-виробників, марок, модифікацій

Камера для заморозки - це агрегат, всередині якого завжди повинна бути виключно низька температура. У тому випадку, якщо з'явилися якісь аномалії (утворюється конденсат, видає шум, підтікає, погано морозить), це означає, що холодильному агрегату необхідна діагностика і можливий ремонт морозильної камери у Луцьку.

Каталог світових торгових брендів камер заморозки, з якими працюють наші фахівці: Стінол (Stinol), Дніпро), Еленберг (Elenberg), Вестфрост (Vestfrost), Бош (Bosch), Снайге (Snaige), Беко (Beko), Арістон (Ariston), Голд (Gold), Прівілег (Privileg), Вірпул (Whirlpool), ЛЖ (LG), Лібхерр (Liebherr), Норд (Nord), Атлант (Atlant), Сіменс (Siemens), Електролюкс (Electrolux), Горенье (Gorenje), Технохолод, Індесіт (Indesit), АЕГ (AEG), Ліберті (Liberty), Ардо (Ardo), Зануссі (Занусі / Zanussi).

Майстер з ремонту морозильних камер у Луцьку маркетплейса Master911 займається не тільки налагодженням морозильного агрегату практично всіх марок, але і надає сервісні послуги, пов'язані з діагностикою, установкою, чищенням, техобслуговуванням і запуском холодильних агрегатів.

Поширені несправності морозильних камер

Що робити, якщо холодильник різко вимкнувся

Така аварія є чи не найскладнішою. Основні фактори: підвищене зношення комплектуючих і неправильна експлуатація пристрою. Можуть бути й інші передумови, адже морозильні пристрої постійно перевантажені, а також техніка безперервно працює. Щоб мати справний холодильник, слід поміняти компресор.

Несправність термостата морозилок

Всі моделі морозилок забезпечуються термостатами, які виконують відключення і включення електричного двигуна компресора. Несправність термостата може призвести до некоректної роботи компресора: морозить занадто сильно, зовсім не вмикається, морозить, не припиняючи, не морозить зовсім або охолоджує дуже слабо. Враховуючи, що зіпсовані терморегулятори не підлягають виправленню, для усунення несправності потрібно поміняти його на новий.

Заміна ущільнювача на дверцятах морозильної камери

Ця неприємність трапляється у морозилках, які знаходяться в кафе, ресторанах, магазинах або барах, дверцята тут виконують велику кількість циклів на відкривання і закривання, і з цієї причини, гумові прокладки швидко спрацьовуються. З цих причин дверна гума тріскається, руйнується, погано прилягають дверцята, холодильний агрегат не герметичний. В камеру потрапляє прогріте повітря, продукти недостатньо охолоджуються, термоізоляція діє не ефективно, температура не підтримується, а мотор-компресор працює даремно, отже з'являється зношування деталей, вузлів, блоків, пристроїв.

Аварія електронного блоку управління

Якщо виходить з ладу електронний блок управління, то мотор холодильної установки зовсім не працює. У деяких випадках вдається перепрограмувати його, але найчастіше трапляється і так, що єдиним реальним способом налагодження є тільки заміна.

Брак фреону (холодагента)

Фреон - це речовина, яка призначається для охолодження камери холодильника. Якщо виниклий іній хтось намагається відбити зі стінки морозилки або потроху зірвати чим-небудь гострим, тоді може статися розгерметизація системи трубок, по яких фреон і подається. Його нестача спричиняє несвоєчасне зношення мотора-компресора, однак гальмує процес охолодження. При такій несправності рекомендується вивантажити продукти, викликати фахівця, вимкнути морозильну камеру.

Несправність повітряних або температурних датчиків

Морозильні камери на електронному управлінні оснащені не термостатами, а повітряними і температурними регуляторами. Наприклад, налагодження морозилки Liebherr з подібною несправністю полягає в заміні зламаного регулятора.

Крім основних поломок морозильної техніки, часто трапляються і деякі інші проблеми, зокрема, запах горілого пластику, збій індикаторів, скупчення води, нагрівання корпусу, поява "шуби" на стінках і т.д.

Майстри виїжджають на виклики в усі райони Луцька та передмістя

Після уточнення отриманих відомостей, призначається незайнятий технік, який без зволікання приступає до проведення ремонту. Часом ремонт, установка, діагностика, налаштування може початися через 3-4 години після надходження заяви. Наш сервіс домашнього ремонту здійснює оперативне, якісне та гарантійне проведення великого ряду робіт у Луцьку (Ківерці, Рокині, Жабка, Княгининок, Зміїнець, Піддубці, Гаразджа, Боголюби, Забороль, Великий Омеляник, Лище, Боратин, Рованці, Гірка Полонка, Полонка, Підгайці, Струмівка, Липини, Прилуцьке) та в інших малих і великих населених пунктах Волинської області (Нововолинськ, Луцьк, Горохів, Рожище, Ковель, Володимир-Волинський, Маневичі, Цумань, Локачі, Торчин).