globe ru

Заміна компрессора холодильника у Луцьку

400 грн / послуга

Як замовити? Просто виберіть, що зробити, та вкажіть зручний час. Вартість заміни компрессора холодильника стане відома після наших уточнюючих питань та є базовою. Фінальну ціну озвучує майстер після проведення діагностики Заміни компрессора холодильника на дому. Працюємо за договором, приїжджаємо вчасно, стежимо за чистотою робочого місця.

contract Фіксуємо ціну warranty Гарантія до 12 місяців
Потрібна допомога з підбором майстра?
Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра
Наші переваги
 • Страховка Страховка компенсація збитків до 1000 грн
 • Без вихідних Приймаємо замовлення 24/7. Робота виконується 1-2 год.
 • Гарантія Гарантія від 2 тижнів до 12 місяців
 • Швидкість виконання Робота виконується 1-2 год.
 • Економія до 30% Ми працюємо по всій Волинській області. Економія до 30% на транспортних витрат
 • Приїзд в день замовлення Ми працюємо по всій Волинській області
* Більш детальні умови описані в Договорі оферти для клієнта

Часті запитання

Розрахунок з майстром відбувається після здачі роботи. Оплату майстер приймаємо готівкою.

Відгуки наших клієнтів

Середня оцінка: 0
На, основі 0 відгуків
Щоб, переконатися, що майстер виконав роботу добре, або щоб розібратися в спірній ситуації збираємо зворотні відгуки після кожного замовлення.

Ми працюємо по всій Волинській області

Всі міста Волинській області
Нововолинськ, Луцьк, Горохів, Рожище, Ковель, Володимир-Волинський, Маневичі, Цумань, Локачі, Торчин

Мотор-компресор вважається найважливішим пристроєм холодильного й морозильного обладнання, відповідальним за систему охолодження. Доволі часто краще рішення у випадках пошкодження холодильного компресора - заміна, бо проведений ремонт не завжди гарантує його коректну роботу й тривалу експлуатацію в майбутньому. До основних факторів збою компресора потрібно відносити:

 • скачки напруги в домашній мережі;
 • тривалу роботу морозильної камери на великих оборотах, без відключень під час запущеного режиму заморозки;
 • нещільне закриття дверцят однієї з двох камер холодильних агрегатів.

Ознаки виходу з ладу мотора-компресора:

 • робота двигуна без вимкнення;
 • електродвигун працює, тільки без охолодження;
 • у момент роботи холодильного обладнання чутні абсолютно нехарактерні звуки (деренчання, тріск, клацання, скрипи);
 • наростання сніжної кірки на стінці холодильного агрегату;
 • підвищення температурного режиму в основній камері;
 • замерзання продуктів у холодильній камері.

Чи здійсненна заміна компресора холодильника власноруч?

Багато власників домашніх холодильників, зіткнувшись з поломкою двигуна-компресора, прагнуть виконати ремонтні роботи власними силами. Слід зауважити, що виконати це досить не просто та знадобляться не тільки відповідні технічні знання й практичні навички, а також монтажні інструменти, обладнання. До того ж, через допущення прорахунків у ході непрофесійної роботи, можлива небезпека збільшити проблему, що стане причиною дорогого ремонту, а також повної відмови холодильника в роботі.

Правильне рішення в ситуації, якщо мотор-компресор зовсім не працює або працює не коректно, - звернення до досвідченого майстра з налагодження холодильників у сервісі Master911. Фахівці нашого сервісу пропонують послуги з ремонту домашнього обладнання з виїздом. Наш виконавець проведе візуальний огляд і діагностику, знайде чітку причину поломки й виконає необхідний ремонт, а в разі необхідності - заміну компресора холодильника за середньоринковою ціною. Усе це допоможе уникнути ризиків і заощадити на витратах, через перевезення габаритної техніки в сервісний пункт і назад, і отримати гарантійні умови техніка на зроблений ремонт.

Master911 - професійна заміна чи ремонт компресора домашнього холодильника

При виявленні будь-якої несправності в роботі домашнього холодильника телефонуйте в сервіс побутових послуг Master911. Ми приймаємо замовлення на виклик майстра додому в цілодобовому режимі у вихідні, робочі та святкові дні. Наші техніки працюють з холодильниками найрізноманітніших моделей і марок: Snaige (Снайге), ARDO (Ардо), Samsung (Самсунг), Lg, Whirlpool (Вірпул), Vestfrost (Вестфрост), Норд, Liebherr (Лібхер), Rainford, Atlant (Атлант), Indesit (Індезіт), Beko (Беко), Донбас та інших.

Під час оформлення заявки ми ставимо кілька уточнювальних питань щодо марки, року випуску морозильника і фірми-виробника і, крім того, причини виклику (наприклад, щодо ремонту, діагностики чи заміни мотора-компресора холодильника, вартість послуги). Розцінка необхідної послуги, на основі отриманих даних, буде названа замовнику ще до приїзду майстра, крім цього, буде надана також початкова консультація. Вартість усіх стандартних послуг вказана в прайс-листі, а якщо в телефонному режимі не вдалося визначити справжньої причини несправності й обсягу необхідних робіт із ремонту, тоді остаточна розцінка буде озвучена тільки після приїзду техніка та обстеження. Ми стверджуємо, що після діагностичних робіт заявлена фахівцем ціна буде рівною вказаній у прайсі.

Зателефонувавши в сервіс послуг Master911, Ви завжди зможете сподіватися на:

 • оперативний виїзд майстра за вказаною адресою;
 • відмінну якість наданої послуги;
 • попередню оперативну, грамотну інформацію та консультацію з орієнтовної вартості ще до приїзду майстра;
 • комфортний варіант оформлення замовлення в режимі 24/7.

Наші техніки в обов'язковому порядку підтримують чистоту на своєму місці роботи, не говорять нецензурних слів і не палять.

Цікавить заміна чи діагностика компресора холодильника?

Сервіс Master911 надає послуги з налагодження холодильників усіх торгових марок із терміновим виїздом фахівця до великих міст і маленьких населених пунктів Волинської області.

Переваги маркетплейса Master911:

 • Відповідальність. За якісний рівень обслуговування наші професіонали беруть на себе повну відповідальність. Отже, якщо Ви виявили будь-які недоліки в ремонті виконавця, звертайтеся в сервісну службу підтримки - і ми гарантуємо, що вони будуть усунені дуже швидко.
 • Наявність договору. Перед початком роботи, яка пов'язана з діагностикою, обслуговуванням, налагодженням або ж ремонтом холодильного обладнання, ми оформляємо договір з клієнтами. У ньому фіксується ціна послуги, яка збігається з тією, що надалі в прайс-листі.
 • Допомога в вирішенні суперечливих ситуацій. Усі фахівці Master911 при прийомі на службу проходять обов'язкову перевірку персональних відомостей. У зв'язку з цим, при прояві недбалого ставлення майстра до своїх обов'язків або нечемності в поведінці, повідомте про подію нам - і ми надамо підтримку в вирішенні конфлікту, що виник.
 • Зручна система оплати: банківською картою, готівкою або ж безготівковим переказом.
 • Дотримання порядку на місці роботи. Обов'язкове прибирання свого місця роботи є важливою частиною нашого сервісу.
 • Гарантійні умови. Кожен виконавець сервісу послуг Master911 готовий надати гарантійні сертифікати на послуги, що надаються, і замінені блоки, вузли, деталі.

Працюємо у Луцьку з виїздом по Волинській області

Оформляємо замовлення в м. Луцьк з виїздом за Вашою адресою

В разі, якщо наші замовники живуть в межах міста Луцьк, виїзд майстра на Вашу адресу займе орієнтовно три-чотири години з моменту оформлення заявки

Працюємо в передмістях Луцька

Ті, хто знаходиться в передмістях Луцька (м. Ківерці, смт Рокині, с. Жабка, с. Княгининок, с. Зміїнець, с. Піддубці, с. Гаразджа, с. Боголюби, с. Забороль, с. Великий Омеляник, с. Лище, с. Боратин, с. Рованці, с. Гірка Полонка, с. Полонка, с. Підгайці, с. Струмівка, с. Липини, с. Прилуцьке), зможуть чекати приходу виконавця вже через 5 годин.

Виконуємо ремонтні роботи по Волинській області

Сервіс побутових послуг Master911 налічує в розпорядженні фахівців у більшості дрібних і великих населених пунктів Волинської області (м. Нововолинськ, м. Луцьк, м. Горохів, м. Рожище, м. Ковель, м. Володимир-Волинський, смт Маневичі, смт Цумань, смт Локачі, смт Торчин). Тому наші клієнти, що живуть у названій області, здебільшого можуть розраховувати на приїзд професіонала в день оформлення замовлення. У такій ситуації великим плюсом виступає не тільки оперативно надані послуги, якість, а й значна економія коштів на автотранспортних витратах.

У період великої сезонної завантаженості прихід професіонала може перенестися на наступний день, та про цей факт Вам буде повідомлено під час складання замовлення.

Якщо Вам необхідна якісна заміна компресора холодильника й адекватна вартість послуги, звертайтеся в сервіс Master911. Ми гарантуємо, що наданий нами рівень сервісу приємно Вас здивує!