Заправка холодильника фреоном у Луцьку

від 450 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «заправка холодильника фреоном». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Луцьку, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по заправці холодильників фреоном

Назва послуги
Середня вартість
Пропозиції майстрів

Заправка холодильника фреоном

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

false
Залишити заявку на підбір

Ціни на заправка холодильників фреоном у Луцьку

Назва послуги
Діапазон цін

Ремонт холодильників

від 350 грн

Заправка холодильників фреоном

від 450 грн

Заміна ущільнювачів холодильників

від 350 грн

Часті питання по заправці холодильників фреоном у Луцьку

Відгуки по заправці холодильників фреоном у Луцьку

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Усунення витоку й заправка холодильників хладоном потрібні під час здійснення сервісного обслуговування або при будь-яких механічних пошкодженнях, що послужили розгерметизації контуру охолодження.

Показники, що вказують на випаровування холодоагенту (фреону)

Холодагент (фреон) - інертний газ, без кольору й відчутного запаху, через що виявити його витік досить складно. Розпізнати, що в холодильнику низька кількість фреону й тому потрібна заправка, можна за наступними показниками:

 • всередині корпусу наростає наліт з інею;
 • визначити тиск холодоагенту (фреону) манометром або вакуумметром;
 • дає збій блок управління;
 • обидві камери перестали відповідним чином охолоджувати продукти;
 • компресор функціонує безперервно.

Канали можуть розгерметизуватися через пошкодження або внаслідок фізичного зношення обладнання. До такого пошкодження часто призводить відшкрібання намерзлого льоду з обшивки морозильної камери металевим скребком, ножем або ж іншим, не призначеним для такої процедури гострим пристосуванням, помилка при установці або перевезенні холодильника.

Заправка фреону в холодильний агрегат (холодильник) - це процедура, довірити виконання якої бажано тільки надійному, досвідченому, грамотному техніку, оскільки для цього важлива наявність матеріалів, інструментів, балона з холодоагентом і необхідна попередня підготовка апаратури до дозаправлення або заправки.

Робота полягає в наступному:

 • обов'язкова заміна фільтра осушувача;
 • виконання опресування охолоджувального контуру;
 • відкачування з трубок залишкової вологи, повітря й азоту;
 • безпосередньо заправка холодоагентом (фреоном) ваших побутових холодильників.

Master911 надає всі типи послуг з техобслуговування, ремонту та діагностики холодильника практично від усіх виробників: Сіменс (Siemens), Еленберг (Elenberg), Атлант (Atlant), Дніпро, Стінол (Stinol), Рейнфорд (Rainford), Канді (Candy), Міле (Miele), Атлантік (Atlantic), Арістон (Ariston), Зануссі (Занусі / Zanussi), Хайер (Haier), АЕГ (AEG), Технохолод, Ока (Oka), Зіл (Zil), Кайзер (Kaiser), Електролюкс (Electrolux), Ардо (Ardo), Вестен (Westen), Голд (Gold), Хітачі (Hitachi), Ханса (Hansa), Ямаха (Yamaha), Самсунг (Samsung), Вестфрост (Vestfrost), Донбас, Део (Daewoo), Панасонік (Panasonic), Саратов, Снайге (Snaige), Прівілег (Privileg), ЛЖ (LG), Горенье (Gorenje), Вірпул (Whirlpool), Лібхерр (Liebherr), Мінськ, Шарп (Sharp), Кристал (Crystal), Бош (Bosch), Норд (Nord), Беко (Beko), Індесіт (Indesit), Тошиба (Toshiba).

Фахівці сервісу послуг Master911

Кожен технік, який одержує доступ до роботи з клієнтами, пройшов професійний курс підготовки, потім добре склав іспит. У ряді всіх кандидатів тільки 15% здатні отримати прохідний бал - 4,5 і вище.

Професіонали не використовують нецензурну лексику, гарантують порядок на робочому місці, не курять, серйозно ставляться до виконання ремонту і ввічливі.

Мають свої інструменти, а в разі необхідності, відвозять апаратуру в сервісну майстерню.

Яка вартість заправки або дозаправлення холодильника фреоном? Яким чином формується тариф?

Зазвичай ми уточнюємо деталі. На основі цих даних ми зможемо відразу проконсультувати замовника за приблизною ціною майбутніх послуг. Наприклад, типова сервісна послуга - заправка будь-якого холодильника хладоном (фреоном), доступна ціна її відома заздалегідь і не зміниться.

У випадку, якщо конкретно знайти причину виходу з ладу обладнання попередньо не вдається, реальна вартість буде визначена майстром після діагностики.

Що Ви будете мати?

 • Наша відповідальність за якість послуг. Здійснюємо контроль якості робіт, які виконуються майстрами.
 • Екстрений виїзд майстра.
 • Професійна заливка фреоном холодильників. Наші виконавці повсякденно працюють з технікою різних торгових марок, що забезпечує їх великий досвід.

І, до того ж

 • Наявність договору. Після надання замовлених сервісних послуг ми вручаємо акт про виконання робіт.
 • Гарантія. Технік надає гарантійні умови.
 • Приймання замовлень ведеться в режимі 24 / 7, в т.ч. у вихідні та святкові дні.
 • Оперативний виїзд техніка. У більшості випадків очікувати приходу виконавця можна в середньому протягом трьох годин з часу підписання контракту.
 • Зафіксована в договорі ціна. Наприклад, заливка хладоном, ціна її відзначена в прайсі, і в кінцевому підсумку вона не зміниться.
 • Підтримка чистоти й порядку на робочому місці. У наші послуги входить неодмінне прибирання місця роботи по завершенні ремонту.
 • Комфортна система оплати. За надані послуги клієнт зможе розрахуватися безготівковим перерахуванням, готівкою або банківською картою.
 • Справедлива вартість. Всі розцінки чітко відповідають досвіду техніка.
 • Забезпечення безпеки. Майстри при прийманні в сервіс обов'язково проходять перевірку персональних даних. За умови, якщо ви зіткнулися з недобросовісним ставленням майстра, ми допоможемо у розв'язанні конфліктних моментів.

Ми працюємо у Луцьку з виїздом по області

Якщо виникли нехарактерні шуми, не працює компресор, стався витік хладону або яке-небудь інше порушення функцій холодильника, й вам потрібен невідкладний ремонт, телефонуйте в Master911. Професійний технік приїде за потрібною адресою, виконає закачування, зробить діагностику, визначить характер неполадки різної домашньої холодильної техніки.

Працюємо в м. Луцьк

Мешканці міста Луцьк можуть чекати приїзду майстра протягом 3 годин з часу подачі заявки. Тому заправка холодильника фреоном (вартість буде визначена ще при оформленні заявки) буде виконана в найкоротший термін.

Робота ведеться в передмістях Луцька

Приїзд техніка в передмістя Луцька (Ківерці, Рокині, Жабка, Княгининок, Зміїнець, Піддубці, Гаразджа, Боголюби, Забороль, Великий Омеляник, Лище, Боратин, Рованці, Гірка Полонка, Полонка, Підгайці, Струмівка, Липини, Прилуцьке) займає трохи більше часу - близько 4-х год.

Робота ведеться по Волинській області

Сервіс Master911 має своїх фахівців майже по всій Волинської області (Нововолинськ, Луцьк, Горохів, Рожище, Ковель, Володимир-Волинський, Маневичі, Цумань, Локачі, Торчин). Отже, вартість роботи виявиться набагато нижчою через економію на транспорті.