Ремонт газової плити у Луцьку

від 300 грн

Майстри нашого сервісу мають високу кваліфікацію та значний досвід у обслуговуванні, діагностиці та ремонту газових плит на дому, варильних поверхонь різного ступеня складності. Є досвід ремонту всіх брендів та моделей. Працюємо у місті Луцьк та передмісті з виїздом по Волинській області.

Показати більше

Прайс лист по ремонту газових плит

Назва послуги Середня вартість

Ремонт крана газової плити

Підключення газової плити

Заміна скла в газовій плиті

Ремонт / Заміна термопари (газ контролю) газової плити

Заміна газового шлангу

Встановлення газової плити (монтаж)

Підключити варильну панель (газову поверхню)

Заміна газової плити

Демонтаж газової плити

Частка газової плити

Заміна термопари в газовій плиті

Заміна пьезоелемента в газовій плиті (пьезо)

Заміна варильної панелі на плиті

Заміна жиклерів в газовій плиті

Заміна форсунок газової плити

Заміна ручки газової плити

Заміна крана газової плити

Заміна кнопки розпалювання плити

Заміна конфорки газової плити

Ремонт електропідпалу газової плити

Ремонт пьезоелемента в газовій плиті (пьезо)

Ремонт блоку розпалювання газової плити

Ремонт форсунки газової плити

Ремонт конфорки газової плити

Ремонт ручки газової плити

Ремонт кнопки підпалу газової плити

Вивіз газових плит (утилізація)

Скупка газових плит

Діагностика газової плити

Ремонт електромагнітного клапана газової плити

Ремонт редуктора газової плити

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на ремонт газових плит у Луцьку

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по ремонту газових плит у Луцьку

Відгуки по ремонту газових плит у Луцьку

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Уявити побут сучасних людей без газової плити й духовки неможливо. За допомогою цієї інноваційної побутової техніки, оснащеної різноманітним додатковим функціоналом, вдається швидко, комфортно й безпечно приготувати будь-які кулінарні шедеври.

Практично всі представлені сучасними виробниками моделі плит забезпечені електричним підпалом, таймером, системою газ-контролю, духовкою і грилем, а деякі ще й конвекцією, жиропоглинаючими фільтрами, функцією самоочищення, каталітичним покриттям і 3D-нагріванням.

Через наявності всіх перерахованих функцій сучасні плити є досить складною побутовою технікою, що вимагає дотримання правил експлуатації, регулярного проведення технічного обслуговування, огляду та, при необхідності, профілактичного ремонту.

Ремонт газової плити

З часом будь-яка, навіть найякісніша сучасна техніка, може дати збій, що вимагає термінового виклику додому майстра, що володіє необхідним допуском.

Будь-які самостійні спроби з'ясувати причину несправності газового обладнання і, тим більше, провести ремонтні роботи, строго заборонені! Що потрібно робити, якщо виникла підозра на витік газу: якомога швидше відключити техніку від подачі газу й очікувати на приїзд фахівця.

Як відбувається ремонт і діагностика

Майстер з ремонту газових плит у Луцьку, виїжджаючи на виклик до замовника, має при собі необхідну апаратуру для здійснення комплексної діагностики. У деяких випадках причина, через яку стався збій в роботі техніки, стає очевидною в процесі візуального огляду плити, в інших - потрібен більш детальний підхід.

Після того, як «діагноз» поставлений, фахівець розпочинає ремонт. Щоб підключення газової плити в справному стані було здійснено якомога швидше, майстер має при собі всі оригінальні витратні матеріали, запасні частини й деталі, рекомендовані виробником даної побутової техніки.

Найбільш оптимальне рішення - виїзд майстра додому. Подібний підхід дозволяє заощадити масу часу, зусиль і фінансових витрат на транспортування великої побутової техніки в майстерню, і її подальше перевезення додому.

Чому обирають нас

Сервіс послуг з ремонту газових плит у Луцьку Master911 надає широкий спектр якісних робіт з монтажу газових плит і духовок, їх технічного обслуговування, і проведення полагодження будь-якого рівня складності.

Ми готові забезпечити ремонт газових обладнань в Луцьку, Ковелі, Нововолинську, Володимирі-Волинському, Ківерцях, Рожищі та інших населених пунктах Волинської області в мінімальні терміни з гарантійними зобов'язаннями на всі надані послуги. Вам неодмінно сподобаються ціни ремонту газових плит у Луцьку Також замовник отримує на руки акт про виконані роботи.

Маркетплейс побутових послуг Master911 працює цілодобово, що дозволяє залишити заявку на виклик майстра в будь-який час доби. Це дуже зручно, оскільки відсутність вдома справної газової плити доставляє власникам серйозний дискомфорт і в багатьох випадках пов'язана з ризиком.

Виїзд на виклик майстра здійснюється в мінімальні терміни після приймання заявки з описом неполадок, моделі й виробника побутової техніки. Як правило, це відбувається протягом трьох годин.

Ми ремонтуємо газові плити всіх марок і моделей

Представлений на ринку асортимент моделей і модифікацій газових плит і варильних поверхонь від десятків виробників дуже великий. Спеціалісти сервісного центру Master911 володіють величезним досвідом і високою кваліфікацією, що дозволяє успішно повертати в робочий стан газове обладнання від будь-яких торгових марок, незалежно від моделі і її року випуску.

Майстри нашого сервісу працюють з побутовою технікою таких брендів: Горенье (Gorenje), Піраміда (Pyramida), Гефест (Gefest), Аміка (Amica), Кайзер (Kaiser), Смег (Smeg), Арістон (Ariston), АЕГ (AEG), Дружківка, Беко (Beko), Зануссі (Занусі / Zanussi), Ардо (Ardo), Вірпул (Whirlpool), Електролюкс (Electrolux), Фагор (Fagor), Міле (Miele), Сіменс (Siemens), Норд (Nord), Грета (Greta), Ханса (Hansa), Карпати/ Karpaty), Інтерлайн (Interline), Самсунг (Samsung), Індесіт (Indesit), Канді (Candy), Бош (Bosch), Електра і багатьох інших.

Ціна ремонту газової плити

Вартість ремонту газової плити у Луцьку в кожному конкретному випадку розраховується індивідуально після проведення діагностики та виявлення причини її виходу з ладу. Кошторис залежить від повного обсягу майбутніх робіт, марки і моделі газового обладнання, а також від ціни запасних частин або деталей, які підлягають заміні.

Поширені несправності газових плит

Найбільш часті скарги на збій в роботі газового обладнання:

  • не працює електричний підпал (немає іскри, немає клацання);
  • слабо горить вогонь або дає асиметричне полум'я;
  • коптить конфорка;
  • не вмикається духовка;
  • не вдається виставити потрібний режим або вибрати бажану температуру;
  • встановлена??температура не відповідає фактичній при нагріванні;
  • насилу прокручуються ручки регулювання подачі газу;
  • відчувається характерний запах газу (можливий витік!);
  • чути сторонній шум.

Некоректність роботи газового обладнання може виявитися наслідком неправильного монтажу газової плити, регулярного порушення умов і правил експлуатації, зношення деяких деталей. Допомогти уникнути перерахованих і багатьох інших проблем допоможе регулярне проведення технічного огляду фахівцем, прочищення пальників і фільтрів, перевірка герметичності контактів і з'єднань, і, при необхідності, проведення профілактичного ремонту.

Виїжджаємо в усі райони Луцька та передмістя

Якщо потрібен оперативний і якісний ремонт газової плити в Луцьку з повною гарантією на всі надані послуги, звертайтеся в сервіс побутових послуг Master911.

Наш графік роботи - 24/7, оскільки ми розуміємо важливість своєчасного виявлення причини виходу з ладу газового обладнання і пов'язаних з цим незручностей та ризиків для власників техніки.

Після подачі заявки з описом проблем, що виникли в роботі газової плити, духовки наші фахівці протягом мінімального терміну (як правило, декількох годин) виїжджають за вказаною замовником адресою не тільки в межах міста Луцька, а й у передмісті (Ківерці, Рокині, Жабка, Княгининок, Зміїнець, Піддубці, Гаразджа, Боголюби, Забороль, Великий Омеляник, Лище, Боратин, Рованці, Гірка Полонка, Полонка, Підгайці, Струмівка, Липини, Прилуцьке). Також наші майстри працюють і по Волинській області (Нововолинськ, Луцьк, Горохів, Рожище, Ковель, Володимир-Волинський, Маневичі, Цумань, Локачі, Торчин).