Ремонт газової колонки у Луцьку

від 350 грн

Майстри нашого сервісу мають високу кваліфікацію та значний досвід у обслуговуванні, діагностиці та ремонту газових колонок на дому різного ступеня складності. Є досвід ремонту всіх брендів та моделей. Працюємо у місті Луцьк та передмісті з виїздом по Волинській області.

Показати більше

Цінові пропозиції по ремонту газових колонок від найкращих майстрів у Луцьку

Петро null

Був(ла) на сайті месяц назад

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Сергій null

Був(ла) на сайті месяц назад

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Валентин М

Був(ла) на сайті месяц назад

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на ремонт газових колонок у Луцьку

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по ремонту газових колонок у Луцьку

Відгуки по ремонту газових колонок у Луцьку

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Газова колонка - агрегат для безперебійної подачі гарячої води, який користується величезною популярністю серед домовласників. Його незаперечна перевага в можливості створити комфортні побутові умови, незалежно від комунальних служб, а також в розумній економії на споживанні електроенергії. Вихід з ладу газової колонки приносить масу незручностей і вимагає негайного проведення ремонту.

Ремонт газової колонки

Як і у випадку з будь-яким іншим газовим обладнанням, при виявленні некоректності роботи газової колонки ні в якому разі недопустимі самостійні спроби розібратися в причинах неполадки, і тим більше, в їх усуненні. Подібна техніка повинна обслуговуватися виключно кваліфікованим фахівцем, що володіє необхідними технічними навичками й допуском.

Терміновий ремонт газової колонки у Луцьку може проводитися вдома у клієнта або в майстерні. Перший варіант більш зручний, оскільки дозволяє в оперативні терміни повернути техніку в робочий стан, без витрат часу й сил на її транспортування в майстерню та зворотну доставку.

Як відбувається ремонт і діагностика

Майстер з ремонту газових колонок у Луцьку після приїзду додому до клієнта перш за все проводить ретельний візуальний огляд обладнання. У багатьох випадках і цього буває достатньо, щоб зрозуміти причину несправності обладнання. Якщо не все так однозначно, фахівець проводить повну діагностику. Після остаточного «діагнозу» майстер розпочинає ремонт.

Чому обирають нас?

 1. Сервіс побутових послуг Master911 надає повний спектр кваліфікованих і оперативних послуг з обслуговування газової колонки (монтаж, профілактичний огляд, чистка газової колонки, а також ремонт будь-якого рівня складності);
 2. Графік роботи маркетплейса Master911 для приймання й обробки заявок на ремонт газових колонок у Луцьку - 24/7, як у будні, так і в робочі/святкові дні;
 3. Заявку на виклик майстра додому можна оформити, заповнивши на сайті спеціальну форму, або зв'язавшись із нами в телефонному режимі;
 4. Уточнивши інформацію у клієнта щодо типу необхідної послуги, наприклад, ремонт газових колонок у Луцьку (вказати тип несправності), профілактика, технічне обслуговування, а також назвавши виробника й модель техніки, ми проконсультуємо щодо попередньої вартості робіт;
 5. Виїзд майстра додому до замовника відбувається, в середньому, через 3 години після оформлення заявки (залежно від завантаженості, сезону, геолокації й т.д.);
 6. У процесі обслуговування та ремонту газових колонок наші фахівці використовують виключно оригінальні запасні частини, деталі та витратні матеріали, рекомендовані виробником конкретної техніки. У випадку необхідності, майстер їх купує самостійно;
 7. Для зручності своїх клієнтів сервіс Master911 приймає оплату як готівкою, так і безготівковим переказом;
 8. Після закінчення ремонту замовник отримує на руки акт виконаних робіт та гарантійні зобов'язання на всі надані послуги.

Ми ремонтуємо газові колонки всіх марок і моделей

Завдяки високій кваліфікації майстрів та їх великому досвіду в наданні повного спектра послуг з обслуговування, діагностики та ремонту газових колонок у Луцьку, сервіс Master911 приймає заявки на ремонт техніки від усіх відомих на сьогодні виробників.

Приймаються в роботу газові колонки будь-яких моделей різного року випуску від таких торгових марок: Самсунг (Samsung), Аміна (Amina), Данко (Danko), Мора (Mora), Міле (Miele), Іммергаз (Immergas), АЕГ (AEG), Термо Альянс (Thermo Alliance), Піраміда (Pyramida), Сакура (Sakura), Термона (Thermona), Арістон (Ariston), Атон (Aton), Астон (Aston), Херманн (Hermann), Селена (Selena), Крауф Хейзен (Krauf Heizen), Віссманн (Вісман / Viessmann), Мілла (Міла / Milla), Новатек (Nova Tec), Саванна (Савана / Savanna), Росс (Ross), Крауф (Krauf), Грандіні (Grandini), Нескар (Neckar), Матрікс (Matrix), Нева (Neva), Бош (Bosch), Зануссі (Занусі / Zanussi), Роктерм (Rocterm), Демрад (Demrad), Вестен (Westen), Юнкерс (Junkers), Вайллант (Вайлант / Vaillant), Львів, Атлантік (Atlantic), Термет (Termet), Аквахіт (Aquaheat), Термолайн (Termoline), Рода (Roda), Рока (Roca), Кайзер (Kaiser), Електролюкс (Electrolux), Беретта (Берета / Beretta), Горенье (Gorenje), Еталон (Etalon), Ферролі (Феролі / Ferroli), Сеньор Дюваль (Saunier Duval), Протерм (Protherm), Термекс (Thermex), Діон (Dion).

Ціна ремонту газових колонок

При отриманні заявки на ремонт техніки ми ставимо уточнювальні питання про несправність газової колонки, просимо назвати її виробника й модель. На основі отриманої інформації, ми можемо назвати попередні ціни на ремонт газових колонок у Луцьку, але остаточний кошторис складається майстром вже на місці. Він базується на складності неполадки, загальному обсязі майбутніх робіт і ціні запасних частин, деталей і витратних матеріалів, які потребують заміни. Адже розцінки на ремонт електромагнітного клапана, водяного вузла, блоку розпалювання чи управління та теплообмінника газової колонки будуть значно відрізнятися.

Поширені несправності газових колонок

Як показує практика, переважна більшість несправностей проточних водонагрівачів є наслідком порушення правил експлуатації, прописаних виробником в інструкції. Також, багато власників техніки ігнорують рекомендації про необхідність своєчасного проведення профілактичного огляду, технічного обслуговування обладнання, його чищення тощо.

Найчастіше в заявках клієнтів фігурують такі типи несправностей:

 • не запалюється газова колонка;
 • агрегат загоряється, але потім мимоволі гасне;
 • недостатньо прогрівається вода (її фактична температура не відповідає виставленій);
 • занадто слабкий напір води;
 • з колонки капає вода або сиплеться чорна сажа;
 • чутні сторонні звуки (потріскування, міні-вибухи й т.д.);
 • відчувається характерний запах газу.

Виїжджаємо в усі райони Луцька та передмістя

Сервіс побутових послуг Master911 пропонує повний комплекс кваліфікованих послуг з оперативного проведення різних видів профілактичних і ремонтних робіт: установка газової колонки в Луцьку, технічне обслуговування, діагностика, заміна газової колонки й багато інших.

В середньому, через три години після отримання заявки майстер з необхідними технічними навичками виїжджає на виклик за вказаною адресою.

Фахівці надають повний комплекс послуг в місті Луцьк, передмісті (Ківерці, Рокині, Жабка, Княгининок, Зміїнець, Піддубці, Гаразджа, Боголюби, Забороль, Великий Омеляник, Лище, Боратин, Рованці, Гірка Полонка, Полонка, Підгайці, Струмівка, Липини, Прилуцьке), а також у населених пунктах Луцької області (Нововолинськ, Луцьк, Горохів, Рожище, Ковель, Володимир-Волинський, Маневичі, Цумань, Локачі, Торчин).