Ремонт газової духовки у Луцьку

від 300 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «ремонт газової духовки». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Луцьку, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по ремонту газових духовок

Назва послуги Середня вартість

Заміна / Ремонт дверцят духовки

Заміна термопари газової духовки

Ремонт духовки (духової шафи)

Встановлення газового духової шафи (монтаж)

Підключення газової духової шафи

Демонтаж вбудованої духової шафи

Заміна / Ремонт ручки духовки

Заміна / Ремонт ущільнювача духовки

Заміна скла духовки

Заміна лампи в духовці

Ремонт плати управління духової шафи (модуля)

Ремонт петлі дверцят духовки

Ремонт перемикача режимів духовки

Цінові пропозиції по ремонту газових духовок від найкращих майстрів у Луцьку

Петро null

Був(ла) на сайті місяць тому

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Сергій null

Був(ла) на сайті місяць тому

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Валентин М

Був(ла) на сайті місяць тому

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на ремонт газових духовок у Луцьку

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по ремонту газових духовок у Луцьку

Відгуки по ремонту газових духовок у Луцьку

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Виявивши некоректність при експлуатації, не слід відразу пробувати ремонтувати духову шафу власноруч, тому що непрофесійні ремонтні процедури з газовою технікою, можливо, приведуть до вкрай небезпечних наслідків. Пропонуємо робити сервісний ремонт духовки у вас вдома підготовленому фахівцеві, котрий володіє багатим досвідом, технічними знаннями та набутими навичками, а крім того, має допуск до здійснення подібного виду робіт.

Найчастіше в заявках замовників бувають подібні скарги на відмову в роботі газової духовки:

  • Після того як відпускається ручка регулювання газу, вона незвично "бовтається", а полум'я в духовці гасне. Наш технік швидко розв'яже цю проблему способом заміни обламаної ручки або лагодження механізму.
  • Полум'я гасне відразу в момент відпускання ручки або кнопки. Швидше за все, причина того, що сталося, в несправності системи газ-контролю або переміщенні датчика температури.
  • Духова шафа вмикається, тільки вогонь або гасне, або слабо горить. Причиною цієї некоректності в експлуатації газової духовки буває перехід на нижчий тиск газу.
  • Побутова духовка або зовсім не буде горіти, або згасає відразу ж в момент відпускання кнопки. Досить часто причина подібного порушення - забивання жиклера. Налиплий нагар і жир засмічує отвір жиклера, через що відбувається зменшення подачі газу. В результаті неповноцінна інтенсивність полум'я не дозволяє розігріти термодатчик. У такому варіанті досвідчений професіонал прочистить пальник або, якщо це необхідно, замінить його.
  • Через якийсь період після включення духовки полум'я гасне. Виконавши зовнішній візуальний огляд, ретельну ревізію та діагностику побутової духовки, майстер досить скоро виявить пошкодження термостата. Керуючись тим, що стало причиною некоректної роботи, термостат регулюють або замінюють новим.

Якщо вас цікавить безпечний, кваліфікований і оперативний ремонт, монтаж або налагодження, обслуговування, регулювання, підключення духовки чи плити Ханса, Гефест, Арістон, Гореньє або Індезіт, відразу ж звертайтеся в сервіс побутового ремонту Master911.

Фахівці нашого сервісу домашнього ремонту мають багатий досвід в ремонті, технічному обслуговуванні, підключенні й монтажі різного ступеня технологічної складності духовок:Вірпул (Whirlpool), Сіменс (Siemens), Смег (Smeg), Інтерлайн (Interline), Самсунг (Samsung), Бош (Bosch), Аміка (Amica), Карпати/ Karpaty), Зануссі (Занусі / Zanussi), Електролюкс (Electrolux), Норд (Nord), Піраміда (Pyramida), Індесіт (Indesit), Кайзер (Kaiser), Гефест (Gefest), Канді (Candy), Електра, Беко (Beko), Ханса (Hansa), Міле (Miele), Дружківка, Грета (Greta), Ардо (Ardo), Горенье (Gorenje), Фагор (Fagor), АЕГ (AEG), Арістон (Ariston) і багатьох інших. Звернувшись в Master911, ви завжди зможете виконати екстрений виклик майстра з монтажу, надійного ремонту або професійного обслуговування вашої побутової газової духовки вдома у Луцьку модифікацій різних марок і вікових груп.

Фахівці сервісу побутових послуг Master911

Перед дозволом на співпрацю технік зобов'язаний отримати допуск і право виїжджати за викликом до замовників; кожен з охочих проходить підготовку з обов'язковим складанням кваліфікаційного іспиту. І тільки ті, що набрали не менше середнього бала (4,5), допускаються до роботи з замовниками.

Наші майстри приїжджають зі своїми інструментами, але в разі гострої потреби, коли серйозний ремонт духовки виконати вдома нереально, вони забирають техніку в сервіс. Виконавці готові дати відповідь на питання клієнта про те, в чому полягає проблема, як усунути причину несправності, яким чином буде проводитися ремонт, що вони стануть робити, і що потрібно для ремонту.

Яким чином формується розцінка?

Всі чинні розцінки на види робіт з надійного та ефективного ремонту та якісного технічного обслуговування варильних газових плит і духовок у Луцьку, як і з монтажу, вказуються в прайс-листі, без урахування транспортних витрат і вартості покупки запчастин, заміна яких може знадобитися.

Іноді на основі недостатнього пояснення проблеми клієнтом або через непрофесійні ознаки перебою в роботі агрегату, знайти причину виходу з ладу техніки складно або неможливо. В такому випадку прийняття рішень, джерела несправності та вид ремонту будуть визначатися майстром вже на місці, після діагностичних робіт. Ми повністю гарантуємо, що названа нашим фахівцем розцінка буде абсолютно точно збігатися з сумою оплати, зазначеної в прайсі. Ми беремо на себе обов'язок, щоб ви були ознайомлені з вартістю необхідної вам послуги завчасно. Саме з цієї причини ще на етапі оформлення замовлення просимо вас відповісти на ряд уточнювальних питань.

Що Ви завжди будете мати?

Звертаючись у сервіс побутових послуг з якісного, оперативного ремонту та професійного технічного обслуговування вашої газової духовки та варильної плити у Луцьку, Ви можете сподіватися на:

  • Перевірку рівня якості виконуваної фахівцем роботи з нашого боку. Ми приймаємо будь-які нарікання щодо недоліків, допущених нашими техніками, і гарантуємо, що подібні нюанси терміново будуть виправлені;
  • Якісний ремонт плити та духової шафи всіх типів і моделей від будь-яких компаній, незалежно від віку устаткування;
  • Терміновий приїзд майстра за адресою, як і оперативне здійснення всіх робіт з регулювання, підключення та ремонту техніки. Приймаємо замовлення цілодобово в будні, святкові та вихідні дні.

Виїжджаємо у Луцьку і по Волинській області

Виїзд по Волинській області

Майже у всіх великих і малих містах, селах і селищах Волинської області (Нововолинськ, Луцьк, Горохів, Рожище, Ковель, Володимир-Волинський, Маневичі, Цумань, Локачі, Торчин) у нас живуть наші професіонали. Тому Ви можете сподіватися на те, що майстер з надійного монтажу та професійного ремонту газової побутової духовки та кухонної плити у Луцьку з'явиться в цей же день, а також істотно заощадите на транспортних витратах.

В окремих випадках, внаслідок високої сезонної завантаженості, виїзд професіонала переноситься на найближчу дату.

Виїзд фахівця виконується по всій території Луцька

Сервіс домашнього ремонту Master911 пропонує екстрений ремонт духовки у Луцьку (Ківерці, Рокині, Жабка, Княгининок, Зміїнець, Піддубці, Гаразджа, Боголюби, Забороль, Великий Омеляник, Лище, Боратин, Рованці, Гірка Полонка, Полонка, Підгайці, Струмівка, Липини, Прилуцьке) і в приміській зоні. І тоді приїзд професіонала може займати трохи більше часу - близько 4-5 годин.

Виконується виїзд по місту у Луцьку

В тому випадку, якщо вас зацікавив професійний, надійний і оперативний монтаж, ремонт, а також налагодження, встановлення, регулювання духовки у Луцьку, телефонуйте в сервіс послуг Master911. Ті клієнти, що живуть на території міста, мають можливість на приїзд фахівця на замовлення вже протягом 3-4-х годин після оформлення заявки.