Ремонт холодильників у Нововолинську

від 350 грн

Майстри нашого сервісу мають високу кваліфікацію та значний досвід у обслуговуванні, діагностиці та ремонту холодильників на дому, морозильних камер різного ступеня складності. Є досвід ремонту всіх брендів та моделей. Працюємо у місті Нововолинськ та передмісті з виїздом по Волинській області.

Показати більше

Прайс лист по ремонту холодильників

Назва послуги
Середня вартість
Пропозиції майстрів

Встановлення холодильника (монтаж)

Встановлення вбудованого холодильника (монтаж)

Заміна ущільнювача на холодильнику (гумки)

Заміна лампочки в холодильнику

Заміна / Встановлення випарника в холодильнику

Заміна ТЕНа в холодильнику

Заміна фільтра в холодильнику

Заміна дисплея холодильника

Заміна ручки холодильника

Заміна дверки холодильника

Заміна полиць холодильника

Заміна плати холодильника (модуля управління)

Заміна таймера холодильника

Заміна петель холодильника

Заміна шлейфу холодильника

Перевісити дверку холодильника

Підключення компресора холодильника

Ремонт компресора / двигуна холодильника

Ремонт терморегулятора холодильника

Ремонт плати управління холодильника (модуля управління)

Ремонт дверей холодильника (регулювання)

Ремонт випарника холодильнику

Ремонт дисплея холодильника

Ремонт вентилятора холодильника

Ремонт капілярної трубки холодильника

Ремонт реле холодильник

Ремонт ручки холодильника

Чистка капілярної трубки холодильника

Чистка фільтра холодильника

Вивіз старого холодильника (утилізація)

Скупка холодильників

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

false
Залишити заявку на підбір

Ціни на ремонт холодильників у Нововолинську

Назва послуги
Діапазон цін

Ремонт холодильників

від 350 грн

Заправка холодильників фреоном

від 450 грн

Заміна ущільнювачів холодильників

від 350 грн

Часті питання по ремонту холодильників у Нововолинську

Відгуки по ремонту холодильників у Нововолинську

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Холодильник – складна побутова техніка, при виході з ладу якої, ні в якому разі не варто намагатися самостійно встановити причину поломки і тим більше її ремонтувати. Кращий варіант розв'язання проблеми, яка дозволить швидко і якісно повернути обладнання в робочий стан – звернення в сервіс послуг з ремонту холодильників.

В залежності від складності поломки і загального обсягу майбутніх ремонтних робіт розрізняють три види ремонту холодильників:

 • Простий. В рамках простого ремонту майстер проводити діагностику агрегату, робить ремонт ущільнювача дверок холодильника, замінює новими не ключові деталі, наприклад, зламану вилку, перегорілу лампу індикатора, тріснуту полицю.
 • Ремонт середнього рівня складності. Надання таких послуг вже вимагає від майстра високої кваліфікації і солідного досвіду, оскільки найчастіше вони безпосередньо пов'язані з електромеханікою. Ремонт цього типу включає в себе відновлення або заміну важливих деталей техніки: трансформатора, пускозахисного реле, ТЕНа розморожування, ремонт терморегулятора холодильника, термометра і т. д., заміну фреону і усунення накопичених всередині корпусу забруднень і вологи.
 • Складний (капітальний). При необхідності капітального ремонту холодильника необхідний майстер, що володіє найвищою кваліфікацією. Це пов'язаність пов'язано з тим, що в ході його виконання потрібно відновити або замінити новими ключові деталі холодильника: трубопровід, осушувальний патрон, фільтр, випарник, зробити ремонт компресора чи плати управління холодильника і т. д.

Сервіс побутових послуг Master911 приймає заявки на обслуговування, діагностику та ремонт холодильника у Нововолинську від всіх відомих на сьогоднішній день виробників: Лібхерр (Liebherr), Рейнфорд (Rainford), Горенье (Gorenje), Атлантік (Atlantic), Хайер (Haier), Кайзер (Kaiser), Тошиба (Toshiba), Технохолод, ЛЖ (LG), Бош (Bosch), Самсунг (Samsung), Канді (Candy), Норд (Nord), Індесіт (Indesit), Зіл (Zil), Снайге (Snaige), Міле (Miele), Хітачі (Hitachi), Панасонік (Panasonic), Атлант (Atlant), Шарп (Sharp), Мінськ, Саратов, Ханса (Hansa), Вестен (Westen), Електролюкс (Electrolux), Еленберг (Elenberg), Ямаха (Yamaha), Ока (Oka), Сіменс (Siemens), Дніпро, Кристал (Crystal), Вестфрост (Vestfrost), Донбас, Ардо (Ardo), Зануссі (Занусі / Zanussi), Прівілег (Privileg), Арістон (Ariston), Беко (Beko), АЕГ (AEG), Део (Daewoo), Вірпул (Whirlpool), Стінол (Stinol), Голд (Gold) та багато інших.

Фахівці високої кваліфікації володіють великим досвідом у наданні повного спектра послуг для різних моделей техніки, незалежно від року випуску, адже ми проводимо ремонт старих холодильників також.

Як відбувається замовлення ремонту та діагностики

 • Перший крок для виклику майстра з ремонту побутових холодильників у Нововолинську – звернення до маркетплейсу Master911 і подання заявки. Для цього необхідно заповнити заявку на сайті або зв'язатися з нами в телефонному режимі.
 • Замовник повинен вказати фірму-виробника техніки, її модель та рік випуску, а також уточнити, в чому полягає некоректність роботи агрегату. На основі отриманих даних ми надаємо первинну консультацію, називаємо приблизну вартість ремонту холодильника і узгоджуємо час приїзду майстра.
 • Час може змінюватись в залежності від завантаженості, сезону та місцезнаходження фахівця, але в середньому через три години він виїжджає за вказаною клієнтом адресою.
 • Насамперед він проводить ретельний візуальний огляд несправного холодильника і комплексну діагностику. На основі цього він з'ясовує причину поломки і називає точну ціну ремонту холодильника. Після отримання згоди з боку замовника майстер стає до виконання необхідних ремонтних робіт.
 • Повернувши обладнання в робочий стан, спеціаліст видає акт виконаних робіт і гарантію на надані послуги.

Чому обирають нас

 • Сервіс побутових послуг з обслуговування холодильників Master911 пропонує повний спектр послуг з ремонту будь-якого рівня складності, незалежно від марки техніки, її моделі та року випуску.
 • Заявки на виклик майстра додому приймаються цілодобово, в будні, вихідні та святкові дні.
 • Ми надаємо первинну консультацію ще до приїзду майстра на етапі подачі заявки.
 • Оперативний виїзд фахівця (в середньому через три години).
 • Підтримка чистоти і обов'язкове прибирання майстром свого робочого місця.
 • Якщо агрегат не піддається ремонту, фахівець може надати допомогу в його продажі на запчастини.
 • Доступна ціна ремонту холодильника.
 • Приймається оплата готівкою та безготівковим переказом.
 • Master911 контролює весь процес від подачі заявки і до закінчення ремонту, а також допомагає у розв'язанні спірних питань обом сторонам і в оформленні документів.
 • Надання гарантій на всі надані послуги.

Поширені несправності серед безлічі варіантів

Як показує практика та досвід спеціалістів, найчастіше в заявках на виклик майстра фігурують такі «скарги» на несправність холодильника:

 • Всередині холодильника відсутнє освітлення або не працюють лампи індикатора. Найочевидніша причина, яка в першу чергу і буде перевіреною майстром, - перегорання ламп. Однак в окремих випадках такий симптом вказує на збій у роботі електричного блоку або блоку управління.
 • Холодильник не вмикається. Техніка може не вмикатися внаслідок несправності вилки, проблем з електропроводкою, або це може бути наслідком більш серйозних причин виходу з ладу головного модуля або компресора.
 • Холодильник видає сторонні звуки. Тут йдеться про різні варіанти шуму, що супроводжують роботу холодильника: гомін, стукіт, гуркіт і т. д. Досвідчений майстер, насамперед, переконається, що агрегат не стикається з меблями, а також перевірить кріплення двигуна (його нещільне прилягання також дає подібний шум). У тому випадку, якщо обидві з перерахованих причин виключені, фахівець проведе діагностику, в ході якої з'ясується, що проблема в невдалих спробах запуску компресора або в перепадах електричної напруги.
 • Холодильник працює безперервно. Якщо холодильник тривалий час працює без відключення, його необхідно відразу ж відключити від електричної мережі, адже подібний збій може призвести до небажаних наслідків: перегріву техніки. Виклик майстра додому теж не варто відкладати. Після приїзду фахівець проведе діагностику. Найбільш ймовірними причинами безперервної роботи холодильника є витік фреону і вихід з ладу компресора.
 • В холодильній камері накопичується вода. Така проблема належить до категорії досить поширених. У більшості випадків після проведення візуального огляду агрегату і його діагностики, майстер констатує засмічення трубки для відведення талих вод.

Виїжджаємо у всі райони міста Нововолинська і передмістя

Якщо потрібен оперативний якісний, гарантійний, терміновий ремонт холодильників в Нововолинськ, Луцьк, Горохів, Рожище, Ковель, Володимир-Волинський, Маневичі, Цумань, Локачі, Торчин та інших містах Волинської області, звертайтеся в сервіс побутових послуг Master911.

Майстри високої кваліфікації виїжджають протягом трьох годин за вказаною в заявці адресою в межах міста Нововолинська і в передмісті ( та інші населені пункти).