Встановлення бойлера у Дніпрі

від 650 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «встановлення бойлера». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Дніпрі, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по встановленню бойлерів

Назва послуги Середня вартість

Демонтаж бойлера

Заміна бойлера

Встановлення бойлера (монтаж)

Підключення бойлера (водопроводу, електромережі)

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на встановлення бойлерів у Дніпрі

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по встановленню бойлерів у Дніпрі

Відгуки по встановленню бойлерів у Дніпрі

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Як тільки ви купили водонагрівач, ви обов'язково зіткнетеся з необхідністю правильно та грамотно під'єднати ваш електричний бойлер. Подібна процедура відповідальна, тому що розмова ведеться про електричний агрегат, який безпосередньо контактує з електрикою і водою. Тому кожен етап проведення такої роботи вимагає від виконавця технічних навичок, досвіду та високої кваліфікації. Некоректний монтаж водонагрівача у Дніпрі безальтернативно скасовує гарантійний талон.

Підготовчі заходи

Професійний монтаж побутового бойлера у Дніпрі враховує виконання ряду важливих попередніх робіт:

 1. Вільний підхід до обладнання на весь термін його використання, оскільки часом буде виникати необхідність у виконанні гарантійного супроводу агрегату, а також регулювання, ремонту й діагностики.
 2. Перевірка розетки, проводки й електролічильника на здатність бойлера.
 3. Вибір необхідної стіни, на якій буде кріпитися водонагрівач. Через значну вагу обладнання виробники та кваліфіковані майстри категорично не рекомендують його встановлювати на гіпсокартон, а також на ті перекриття, де розміщується вентканал.
 4. Оцінка придатності стояків, труб і кранів. Трапляються ситуації, коли через зношеність цих важливих елементів немає можливості виконати врізання, що може зажадати попередньої заміни їх новими.
 5. Контроль доступності, вологозахищеності, справності розетки, а в разі появи необхідності її проведення безпосередньо до точки установки водонагрівача.

Що входить в налаштування, встановлення та регулювання електричних побутових бойлерів у Дніпрі?

Монтаж електричного пристрою з накопичувачем виконується в 3 етапи:

 1. Сам монтаж, що охоплює свердління отворів у стіні для кріплення.
 2. Підключення нагрівального бойлера до системи водопостачання.
 3. Підключення до електричної мережі.

У процесі монтажу бойлера треба врахувати кілька значних аспектів, від яких може залежати забезпечення гарантійних умов від виробника, термін служби, висока продуктивність приладу, майбутня працездатність.

Власне з цієї причини доручити монтаж побутового водонагрівача рекомендується тільки пунктуальному, досвідченому й перевіреному техніку, який зробить роботу з гарантією, якісно й оперативно.

Master911 пропонує надійну установку та підключення будь-яких бойлерів у Дніпрі практично від усіх відомих компаній: Електролюкс (Electrolux), Індесіт (Indesit), Зануссі (Занусі / Zanussi), Фагор (Fagor), Аміна (Amina), Віллер (Willer), Гарантерм (Garanterm), АЕГ (AEG), Термона (Thermona), Ферролі (Феролі / Ferroli), Баксі (Baxi), Галмет (вулкан / Galmet), Вайллант (Вайлант / Vaillant), Термет (Termet), Бош (Bosch), Термал (Termal), Чайка), Атлантік (Atlantic), Новатек (Nova Tec), Раунд (Round), Тессі (Tesy), Атлант (Atlant), Горенье (Gorenje), Рода (Roda), Астон (Aston), Термекс (Thermex), Арістон (Ariston), Гарантерм (Garanterm), Атмор (Atmor) та інших.

Увага!

 • Не треба намагатися проводити монтаж водонагрівача своїми силами. Не професійна установка, регулювання, навішування та підключення бойлера здатні викликати серйозні проблеми: водонагрівач може навіть вибухнути, завдавши значних пошкоджень майну, створюючи ризик для здоров'я чи життя людей. Неякісний монтаж водонагрівача власноруч може призвести до нещасних випадків;
 • Не довіряйте підключення бойлера підозрілому виконавцю. Вирішивши заощадити гроші на установці, окремі власники бойлерів звертаються до послуг недорогих, сумнівних або неперевірених "умільців". Робити цього ніколи не слід, оскільки вони також не будуть відповідати за вашу техніку, ви не зможете оформити ніяких гарантій.

Вартість якісної та оперативної установки будь-якого побутового бойлера у Дніпрі кваліфікованим, акуратним і перевіреним фахівцем не настільки висока, щоб піддаватися ризикам.

Що Ви отримаєте?

Ви можете точно розраховувати на фахівця, який якісно здійснить найрізноманітніші завдання з установки, повного чищення від бруду, нальоту й накипу або виправлення. Будь-який клієнт, який звернеться до нас, отримує перевіреного, відповідального та досвідченого майстра з установки та якісного підключення домашніх водонагрівачів у Дніпрі.

Наші плюси:

 • Оплата послуг виконується згідно з фіксованим прайсом;
 • Терміновий виїзд досвідченого майстра;
 • Розумна ціна. Цікаво визначити, скільки коштує встановити електробойлер у Дніпрі? Ви дізнаєтеся напередодні приходу нашого майстра;
 • Обов'язкове прибирання робочого місця, а також ввічливість, акуратність техніків;
 • Працюємо в режимі 24/7;
 • Оформлення договору;
 • Оформлення гарантій від майстра.

Заявка на виклик фахівця з установки бойлерів у Дніпрі

Якщо Вас цікавить професійний монтаж і підключення електричного водонагрівача з гарантією, телефонуйте в сервіс послуг Master911.

Екстрений виїзд майстра в передмістя Дніпра

Поїздка виконавця в приміську зону Дніпра (Підгородне, Новомосковськ, Іларіонове, Слобожанське, Обухівка, Волоське, Любимівка, Олександрівка, Старі Кодаки, Новоолександрівка, Сурсько-Литовське) може приблизно зайняти 4-5 годин. Спеціаліст може жити поруч, в такому випадку прихід може відбутися набагато швидше.

Працюємо з виїздом в села, селища, міста по Дніпропетровській області

В переважній більшості великих і дрібних населених пунктів по цілій Дніпропетровській області (Верхньодніпровськ, Павлоград, Підгородне, Кам'янське, Вільногірськ, Верхівцеве, Кривий Ріг, Дніпро, Новомосковськ, Нікополь, Марганець, Першотравенськ, П'ятихатки, Жовті Води, Синельникове, Солоне, Карнаухівка, Магдалинівка, Аули, Кринички, Широке) у нас є майстри, і, як правило, вони прибувають в день виклику, у зв'язку з цим ви значно економите автотранспортні витрати й час. У сезон буває досить велика завантаженість, тому виїзд майстра з якісної установки домашніх бойлерів у Дніпрі може перенестися на найближчий день.

Виїзд фахівця по м. Дніпро

По місту Дніпро приїжджаємо через 3-4 години після залишеної заявки.