globe ru

Ремонт електричної плити у Дніпрі

від 300 грн

Як замовити? Просто залиши заявку. Попередня вартість ремонту електричної плити стане відома після наших уточнюючих питань та не включає вартість запчастин. Фінальну ціну озвучує майстер після проведення діагностики електричної плити на дому (або по надісланих фотографіях). Майстер надає Акт виконаних робіт та гарантію на свою роботу. Приїде вчасно, стежить за чистотою робочого місця.

contract Фіксуємо ціну warranty Гарантія до 12 місяців

Прайс лист

Електрична плита
Назва Вартість
Встановлення нової лампи електроплити Індивідуально
Заміна скла в індукційній плиті від 315 грн
Заміна скла в електричній плиті від 315 грн
Скупка електроплит (утилізація) Індивідуально
Заміна електронного таймера електроплити (годинника) Індивідуально
Ремонт терморегулятора електроплити (термостата) Індивідуально
Ремонт ТЕНа електроплити Індивідуально
Ремонт конфорок електроплити Індивідуально
Ремонт плати управління електроплити (модуля) Індивідуально
Встановлення електроплити (монтаж) Індивідуально
Заміна запобіжників електроплити Індивідуально
Заміна мережевого кабелю електроплити Індивідуально
Заміна термостата електроплити (терморегулятора) Індивідуально
Заміна конфорок електроплити Індивідуально
Заміна / Підключення ТЕНа електроплити Індивідуально
Монтаж склокерамічної плити (встановлення) Індивідуально
Демонтаж електроплити Індивідуально
Підключення електроплити Індивідуально

Ціни на Ремонт електричної плити у Дніпрі

Назва Вартість
Ремонт електричної плити від 300 грн
Встановлення електричної плити від 350 грн
Потрібна допомога з підбором майстра?
Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра
Наші переваги
 • Страховка Страховка компенсація збитків до 1000 грн
 • Без вихідних Приймаємо замовлення 24/7. Робота виконується 1-2 год.
 • Гарантія Гарантія від 2 тижнів до 12 місяців
 • Швидкість виконання Робота виконується 1-2 год.
 • Економія до 30% Ми працюємо по всій Дніпропетровській області. Економія до 30% на транспортних витрат
 • Приїзд в день замовлення Ми працюємо по всій Дніпропетровській області
* Більш детальні умови описані в Договорі оферти для клієнта

Питання / Відповіді

Так, термін гарантії до 12 місяців. Якщо протягом цього часу щось зі зробленого майстром зламається, то майстер виправить все за свій кошти.
 • master-icon.svg
  780 майстрів

  з перевіреними документами

 • clients-icon.svg
  1805 клієнтів

  замовили майстра за останній рік

 • satisfaction-icon.svg
  93% задоволених клієнтів

  замовили майстра за останній рік

Відгуки наших клієнтів

Середня оцінка: 0
На, основі 0 відгуків
Щоб, переконатися, що майстер виконав роботу добре, або щоб розібратися в спірній ситуації збираємо зворотні відгуки після кожного замовлення.

Ми працюємо по всій Дніпропетровській області

Всі міста Дніпропетровській області
Верхньодніпровськ, Павлоград, Підгородне, Кам'янське, Вільногірськ, Верхівцеве, Кривий Ріг, Дніпро, Новомосковськ, Нікополь, Марганець, Першотравенськ, П'ятихатки, Жовті Води, Синельникове, Солоне, Карнаухівка, Магдалинівка, Аули, Кринички, Широке

Всі види ремонтних робіт електроплит, духовок, склокерамічних плит або вбудовуваних варильних поверхонь за ступенем відновлення робочого ресурсу можна для вашої зручності умовно розділити на 3 види: середнього рівня складності, складний і простий.

 • Простий ремонт кухонної електроплити у Дніпрі передбачає проведення діагностичних робіт для обладнання, очищення, усунення механічних неполадок, заміну несправних не ключових елементів: мережевого кабелю, ручки регулювання, зламаної вилки й інше.
 • Послуги ремонту найвищої складності - це, головним чином, заміна першорядних конструктивних вузлів електроплит, духовок, вбудованих варильних поверхонь або склокерамічних плит, до подібного ремонту відносять заміну або відновлення сенсорних панелей, блоків управління, таймерів, електронних плат і так далі.
 • Роботи середньої складності вимагають від майстра досвіду, технічних знань і високої кваліфікації, оскільки зазвичай вони пов'язані з електромеханікою. В ході робіт майстер відновлює, замінює або налагоджує зношені прилади, деталі, окремі вузли.

Сервіс домашнього ремонту Master911 оформить заявки на підключення, проведення діагностичних робіт і виконання ремонту духовок, електроплит, вбудованих варильних поверхонь або склокерамічних плит у Дніпрі різного рівня складності практично від усіх популярних виробників. Наприклад: Піраміда (Pyramida), Канді (Candy), Гефест (Gefest), Електролюкс (Electrolux), Сіменс (Siemens), Кайзер (Kaiser), Фагор (Fagor), Бош (Bosch), Інтерлайн (Interline), Дружківка, Смег (Smeg), Ханса (Hansa), Карпати/ Karpaty), Арістон (Ariston), Грета (Greta), Горенье (Gorenje), Ардо (Ardo), Норд (Nord), Беко (Beko), Міле (Miele), АЕГ (AEG), Вірпул (Whirlpool), Зануссі (Занусі / Zanussi), Індесіт (Indesit), Електра, Самсунг (Samsung), Аміка (Amica).

Яким чином формується розцінка?

Всі техніки нашого сервісу працюють за затвердженим прейскурантом, що абсолютно відкидає ймовірність будь-яких махінацій з вартістю на сервісні послуги. Проведення професійного ремонту на вісімдесят п'ять відсотків нижче за вартістю, ніж заміна на нове обладнання. У сервісі Master911 чесна, адекватна, розумна та прозора цінова політика.

Бувають ситуації, коли без очного обстеження досить складно точно встановити, який же власне ремонт варильної панелі, склокерамічної плити, кухонної електроплити або духовки у Дніпрі потрібно. У цих випадках ми зможемо назвати лише приблизну ціну ремонту електроплит у Дніпрі, а точний розрахунок буде озвучений фахівцем вже після огляду. Ми гарантуємо, що вартість ремонту склокерамічних плит, вбудованих варильних поверхонь, духовок або електроплит у Дніпрі буде точно відповідати затвердженому прайсу.

Що отримують клієнти нашого сервісу?

 • Завжди доброзичливе ставлення, акуратність, пунктуальність і ввічливість. Після завершення всіх процесів наші техніки обов'язково прибирають своє робоче місце.
 • Фіксована розцінка. Сума будь-якої пропонованої нами послуги строго відповідає затвердженим тарифам. Ще до приїзду фахівця на вашу адресу ви будете зорієнтовані у вартості й можете дізнатися, скільки коштуватиме, наприклад, обслуговування вбудованих варильних поверхонь, електричних плит, склокерамічних плит або духовок у Дніпрі.
 • Зручний варіант оплати. Оплата виконується як готівковими коштами, так і безготівковими переказами.
 • Середня вартість по ринку. Ціна буде завжди конкурентоспроможною, фіксованою, середньоринковою і відповідатиме досвіду, знанням і компетентності фахівця.
 • Оперативний приїзд професійного техніка.
 • Економія. Оскільки наші майстри розташовуються неподалік, автотранспортні витрати досить-таки низькі.
 • Цілодобова подача заявок на виїзд виконавця за адресою.

Особливості

 • Договір. Ми видаємо акт про виконані роботи.
 • Досвід. Співпрацюємо тільки з кваліфікованими, грамотними і досвідченими професіоналами. До початку співпраці технік тестується за встановленими характеристиками, складає іспит, проходить співбесіду й передає паспортні дані, що засвідчують його особу.
 • Великий набір служб в одному місці. Сервісна служба створювалася для замовлення послуги перевіреного, компетентного, кваліфікованого виконавця монтажних робіт, сантехніка, електрика, крім того, можна замовити вивіз сміття, складання меблів, хімчистку м'яких меблів і так далі.
 • Гарантійний термін. Всі надані послуги та встановлені в ході налагодження запасні частини забезпечуються гарантійними зобов'язаннями.

Яким чином можна оформити заявку на виклик майстра?

 1. Подача заявки на виклик. Здійснити це можна шляхом заповнення на інтернет-сайті форми або зателефонувавши нам.
 2. Питання, що прояснюють подробиці збою в роботі електроплит, духовок, варильних панелей або склокерамічних плит. Дайте відповідь на кілька необхідних питань: причина виклику спеціаліста, вік, тип, модель електроплити, виробник.
 3. Видача первинної консультації, допомоги, підтримки та, якщо необхідно, рекомендації. Ще до того, як під'їде майстер, ми можемо надати початкову підтримку й консультацію та зорієнтуємо у приблизній ціні послуги.
 4. Прибуття виконавця за вказаною адресою. Зазвичай через 2,5-3 години після оформлення замовлення наш технік приїжджає на виклик.

Замовлення техніка з ремонту електричних плит, духовок, склокерамічних плит або вбудовуваних варильних панелей у Дніпрі і по Дніпропетровській області

Виїзд в передмістя Дніпра

На приїзд техніка в передмістя може знадобитися трохи більше часу, близько п'яти-шести годин

Виїзд виконавця по м. Дніпро

У випадку, якщо вас зацікавив надійний ремонт вбудованих варильних поверхонь, електроплит, духових шаф, склокерамічних та індукційних плит у Дніпрі, і ви перебуваєте в межах міста, то протягом 3-х годин після оформлення заявки кваліфікований майстер, що володіє технічними знаннями, практичним досвідом і необхідними навичками, прибуває за потрібною адресою.

Виїзд майстра в міста, селища, села по Дніпропетровській області

В численних населених пунктах ми маємо своїх виконавців, які в основному приходять до замовника в цей же день, коли оформили замовлення. У певних ситуаціях, як у розпал сезону з інтенсивною зайнятістю, прихід техніка може бути перенесений на наступний день. Ваше замовлення робіт по дому в нашому сервісі домашнього ремонту дозволяє істотно заощадити час і автотранспортні витрати.