Ремонт електричної плити у Дніпрі

від 300 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «ремонт електричної плити». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Дніпрі, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по ремонту електричних плит

Назва послуги Середня вартість

Заміна скла в електричній плиті

Ремонт промислової електроплити

Встановлення електроплити (монтаж)

Підключення електроплити

Демонтаж електроплити

Монтаж склокерамічної плити (встановлення)

Заміна / Підключення ТЕНа електроплити

Заміна конфорок електроплити

Заміна термостата електроплити (терморегулятора)

Заміна мережевого кабелю електроплити

Заміна запобіжників електроплити

Встановлення нової лампи електроплити

Ремонт плати управління електроплити (модуля)

Ремонт конфорок електроплити

Ремонт ТЕНа електроплити

Ремонт терморегулятора електроплити (термостата)

Заміна електронного таймера електроплити (годинника)

Скупка електроплит (утилізація)

Цінові пропозиції по ремонту електричних плит від найкращих майстрів у Дніпрі

Дмитро В

Був(ла) на сайті 8 днів тому Харків
+10

Печник, слесарь по ремонту систем кондиционирования

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Послуги та ціни

 • Заміна газового шлангу

  від 500 грн
 • Встановлення газової плити (монтаж)

  від 1500 грн
 • Ремонт автоматики газового котла

  від 1200 грн
 • Ремонт циркуляційного насосу газового котла

  від 500 грн

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на ремонт електричних плит у Дніпрі

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по ремонту електричних плит у Дніпрі

Відгуки по ремонту електричних плит у Дніпрі

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Всі види ремонтних робіт електроплит, духовок, склокерамічних плит або вбудовуваних варильних поверхонь за ступенем відновлення робочого ресурсу можна для вашої зручності умовно розділити на 3 види: середнього рівня складності, складний і простий.

 • Простий ремонт кухонної електроплити у Дніпрі передбачає проведення діагностичних робіт для обладнання, очищення, усунення механічних неполадок, заміну несправних не ключових елементів: мережевого кабелю, ручки регулювання, зламаної вилки й інше.
 • Послуги ремонту найвищої складності - це, головним чином, заміна першорядних конструктивних вузлів електроплит, духовок, вбудованих варильних поверхонь або склокерамічних плит, до подібного ремонту відносять заміну або відновлення сенсорних панелей, блоків управління, таймерів, електронних плат і так далі.
 • Роботи середньої складності вимагають від майстра досвіду, технічних знань і високої кваліфікації, оскільки зазвичай вони пов'язані з електромеханікою. В ході робіт майстер відновлює, замінює або налагоджує зношені прилади, деталі, окремі вузли.

Сервіс домашнього ремонту Master911 оформить заявки на підключення, проведення діагностичних робіт і виконання ремонту духовок, електроплит, вбудованих варильних поверхонь або склокерамічних плит у Дніпрі різного рівня складності практично від усіх популярних виробників. Наприклад: Піраміда (Pyramida), Канді (Candy), Гефест (Gefest), Електролюкс (Electrolux), Сіменс (Siemens), Кайзер (Kaiser), Фагор (Fagor), Бош (Bosch), Інтерлайн (Interline), Дружківка, Смег (Smeg), Ханса (Hansa), Карпати/ Karpaty), Арістон (Ariston), Грета (Greta), Горенье (Gorenje), Ардо (Ardo), Норд (Nord), Беко (Beko), Міле (Miele), АЕГ (AEG), Вірпул (Whirlpool), Зануссі (Занусі / Zanussi), Індесіт (Indesit), Електра, Самсунг (Samsung), Аміка (Amica).

Яким чином формується розцінка?

Всі техніки нашого сервісу працюють за затвердженим прейскурантом, що абсолютно відкидає ймовірність будь-яких махінацій з вартістю на сервісні послуги. Проведення професійного ремонту на вісімдесят п'ять відсотків нижче за вартістю, ніж заміна на нове обладнання. У сервісі Master911 чесна, адекватна, розумна та прозора цінова політика.

Бувають ситуації, коли без очного обстеження досить складно точно встановити, який же власне ремонт варильної панелі, склокерамічної плити, кухонної електроплити або духовки у Дніпрі потрібно. У цих випадках ми зможемо назвати лише приблизну ціну ремонту електроплит у Дніпрі, а точний розрахунок буде озвучений фахівцем вже після огляду. Ми гарантуємо, що вартість ремонту склокерамічних плит, вбудованих варильних поверхонь, духовок або електроплит у Дніпрі буде точно відповідати затвердженому прайсу.

Що отримують клієнти нашого сервісу?

 • Завжди доброзичливе ставлення, акуратність, пунктуальність і ввічливість. Після завершення всіх процесів наші техніки обов'язково прибирають своє робоче місце.
 • Фіксована розцінка. Сума будь-якої пропонованої нами послуги строго відповідає затвердженим тарифам. Ще до приїзду фахівця на вашу адресу ви будете зорієнтовані у вартості й можете дізнатися, скільки коштуватиме, наприклад, обслуговування вбудованих варильних поверхонь, електричних плит, склокерамічних плит або духовок у Дніпрі.
 • Зручний варіант оплати. Оплата виконується як готівковими коштами, так і безготівковими переказами.
 • Середня вартість по ринку. Ціна буде завжди конкурентоспроможною, фіксованою, середньоринковою і відповідатиме досвіду, знанням і компетентності фахівця.
 • Оперативний приїзд професійного техніка.
 • Економія. Оскільки наші майстри розташовуються неподалік, автотранспортні витрати досить-таки низькі.
 • Цілодобова подача заявок на виїзд виконавця за адресою.

Особливості

 • Договір. Ми видаємо акт про виконані роботи.
 • Досвід. Співпрацюємо тільки з кваліфікованими, грамотними і досвідченими професіоналами. До початку співпраці технік тестується за встановленими характеристиками, складає іспит, проходить співбесіду й передає паспортні дані, що засвідчують його особу.
 • Великий набір служб в одному місці. Сервісна служба створювалася для замовлення послуги перевіреного, компетентного, кваліфікованого виконавця монтажних робіт, сантехніка, електрика, крім того, можна замовити вивіз сміття, складання меблів, хімчистку м'яких меблів і так далі.
 • Гарантійний термін. Всі надані послуги та встановлені в ході налагодження запасні частини забезпечуються гарантійними зобов'язаннями.

Яким чином можна оформити заявку на виклик майстра?

 1. Подача заявки на виклик. Здійснити це можна шляхом заповнення на інтернет-сайті форми або зателефонувавши нам.
 2. Питання, що прояснюють подробиці збою в роботі електроплит, духовок, варильних панелей або склокерамічних плит. Дайте відповідь на кілька необхідних питань: причина виклику спеціаліста, вік, тип, модель електроплити, виробник.
 3. Видача первинної консультації, допомоги, підтримки та, якщо необхідно, рекомендації. Ще до того, як під'їде майстер, ми можемо надати початкову підтримку й консультацію та зорієнтуємо у приблизній ціні послуги.
 4. Прибуття виконавця за вказаною адресою. Зазвичай через 2,5-3 години після оформлення замовлення наш технік приїжджає на виклик.

Замовлення техніка з ремонту електричних плит, духовок, склокерамічних плит або вбудовуваних варильних панелей у Дніпрі і по Дніпропетровській області

Виїзд в передмістя Дніпра

На приїзд техніка в передмістя може знадобитися трохи більше часу, близько п'яти-шести годин

Виїзд виконавця по м. Дніпро

У випадку, якщо вас зацікавив надійний ремонт вбудованих варильних поверхонь, електроплит, духових шаф, склокерамічних та індукційних плит у Дніпрі, і ви перебуваєте в межах міста, то протягом 3-х годин після оформлення заявки кваліфікований майстер, що володіє технічними знаннями, практичним досвідом і необхідними навичками, прибуває за потрібною адресою.

Виїзд майстра в міста, селища, села по Дніпропетровській області

В численних населених пунктах ми маємо своїх виконавців, які в основному приходять до замовника в цей же день, коли оформили замовлення. У певних ситуаціях, як у розпал сезону з інтенсивною зайнятістю, прихід техніка може бути перенесений на наступний день. Ваше замовлення робіт по дому в нашому сервісі домашнього ремонту дозволяє істотно заощадити час і автотранспортні витрати.