globe ru

Ремонт бойлера у Дніпрі

від 350 грн

Як замовити? Просто залиши заявку. Попередня вартість ремонту бойлера стане відома після наших уточнюючих питань та не включає вартість запчастин. Фінальну ціну озвучує майстер після проведення діагностики бойлера на дому (або по надісланих фотографіях). Майстер надає Акт виконаних робіт та гарантію на свою роботу. Приїде вчасно, стежить за чистотою робочого місця.

contract Фіксуємо ціну warranty Гарантія до 12 місяців

Прайс лист

Бойлер
Назва Вартість
Заміна / Установка зворотного клапана на бойлері Індивідуально
Заміна терморегулятора в бойлері Індивідуально
Заміна термостата бойлера Індивідуально
Заміна фланця в бойлері Індивідуально
Усунути протікання в бойлері Індивідуально
Ремонт терморегулятора бойлера Індивідуально
Чистка предохранительного клапана в бойлере Індивідуально
Діагностика бойлера Індивідуально
Утилізація бойлера Індивідуально
Скупка бойлерів Індивідуально
Ремонт термостата бойлера Індивідуально

Ціни на Ремонт бойлера у Дніпрі

Назва Вартість
Ремонт бойлера від 350 грн
Встановлення бойлера від 650 грн
Чистка бойлера від 450 грн
Заміна ТЕНа бойлера від 300 грн
Обслуговування бойлера від 350 грн
Потрібна допомога з підбором майстра?
Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра
Наші переваги
 • Страховка Страховка компенсація збитків до 1000 грн
 • Без вихідних Приймаємо замовлення 24/7. Робота виконується 1-2 год.
 • Гарантія Гарантія від 2 тижнів до 12 місяців
 • Швидкість виконання Робота виконується 1-2 год.
 • Економія до 30% Ми працюємо по всій Дніпропетровській області. Економія до 30% на транспортних витрат
 • Приїзд в день замовлення Ми працюємо по всій Дніпропетровській області
* Більш детальні умови описані в Договорі оферти для клієнта

Питання / Відповіді

Так, термін гарантії до 12 місяців. Якщо протягом цього часу щось зі зробленого майстром зламається, то майстер виправить все за свій кошти.
 • master-icon.svg
  780 майстрів

  з перевіреними документами

 • clients-icon.svg
  1805 клієнтів

  замовили майстра за останній рік

 • satisfaction-icon.svg
  93% задоволених клієнтів

  замовили майстра за останній рік

Відгуки наших клієнтів

Середня оцінка: 0
На, основі 0 відгуків
Щоб, переконатися, що майстер виконав роботу добре, або щоб розібратися в спірній ситуації збираємо зворотні відгуки після кожного замовлення.

Ми працюємо по всій Дніпропетровській області

Всі міста Дніпропетровській області
Верхньодніпровськ, Павлоград, Підгородне, Кам'янське, Вільногірськ, Верхівцеве, Кривий Ріг, Дніпро, Новомосковськ, Нікополь, Марганець, Першотравенськ, П'ятихатки, Жовті Води, Синельникове, Солоне, Карнаухівка, Магдалинівка, Аули, Кринички, Широке

Найпоширеніші проблеми водонагрівача

 • Заміна датчика температури бойлера. Коли термодатчик в бойлері вийшов з ладу, це означає, що він вимагає заміни. На ушкодження зазвичай вказують такі явища: невідповідність встановленої температури, не відключається нагрівання, постійні зміни показників на екрані, на дисплеї пристрою виводиться помилка.
 • Заміна терморегулятора (термостата) бойлера. У випадку, коли терморегулятор вийшов з ладу, рідина буде перегріватися або не стане досягати встановленої температури, що в результаті призведе до даремного витрачання електричної енергії та інших негативних наслідків.
 • Ремонт, перевірка або заміна ТЕНа бойлера. Якщо не вдається запустити, чути якісь звуки або слабо підігріває воду, рекомендується відразу ж відключити водонагрівач від мережі та звернутися за допомогою до кваліфікованого майстра. Досить частим наслідком того, що електронагрівальний прилад покривається накипом, є погана якість води, що нагрівається, висока інтенсивність експлуатації, фізичне зношення. Відповідно, треба робити регулярне очищення, а в разі необхідності й заміну зношених деталей.
 • Заміна зворотного клапана бойлера. У тому випадку, якщо тиск у водопроводі у межах норми, а зворотний клапан підтікає, то це означає, що за час експлуатації він міг забитися частками іржі або накипу. Щоб врегулювати проблему, потрібно здійснити заміну клапана.
 • Потрібна заміна магнієвого анода в бойлері. Єдиний захист стінок ємності для води та зварних швів від корозії і руйнування - анод, зроблений з магнієвого сплаву. Якщо заміна магнієвого анода здійснюється несвоєчасно, в цьому випадку настає момент, коли дана ситуація (за умови застосування води низької якості) веде до руйнування стінок бака або емалевого шару, що в результаті може послужити причиною протікання ємності водонагрівача.

Зверніть увагу!

 • Не треба лагодити водонагрівач своїми силами. Не намагайтеся самостійно робити ремонт водонагрівачів, керуючись порадами у відеозаписах на ютубі. Компанії-виробники водонагрівачів рішуче не рекомендують це виконувати. Як показує практика, дилетантський, самостійний, непрофесійний підхід до ремонту нерідко може привести до складнішого ремонту.
 • Не користуйтеся послугами з ремонту бойлера сумнівних фахівців. Така послуга, надана "фахівцем" спірної кваліфікації - небезпечна витівка, аналогічно, як і ремонт бойлера власними силами. Все це пов'язано з тим, що ці "професіонали" не видають жодних письмових гарантій на виконаний сервіс і точно так само не бажають брати відповідальність на себе.

  Досить часто, якщо техніка знову вийде з ладу, то з такими майстрами наразі немає контакту або вони просто відмовляються приїжджати. Ми рекомендуємо ввічливих, навчених, пунктуальних, перевірених і надійних фахівців з великими навичками в роботі, від монтажу, очищення, технічного обслуговування, і до складного ремонту водонагрівачів у Дніпрі

Працюємо з усіма популярними виробниками: Вайллант (Вайлант / Vaillant), Тессі (Tesy), Гарантерм (Garanterm), Термал (Termal), Термона (Thermona), Гарантерм (Garanterm), Термекс (Thermex), Новатек (Nova Tec), АЕГ (AEG), Термет (Termet), Чайка), Електролюкс (Electrolux), Зануссі (Занусі / Zanussi), Аміна (Amina), Атмор (Atmor), Атлант (Atlant), Віллер (Willer), Хай Терм (Hi-Therm), Ферролі (Феролі / Ferroli), Атлантік (Atlantic), Горенье (Gorenje), Галмет (вулкан / Galmet), Індесіт (Indesit), Рода (Roda), Астон (Aston), Фагор (Fagor), Раунд (Round), Арістон (Ariston), Баксі (Baxi), Бош (Bosch) і багатьма іншими!

Що ви отримуєте?

Всі замовники можуть розраховувати на підготовленого майстра з ремонту бойлерів у Дніпрі, який зможе надати цілий ряд послуг з обслуговування, ремонту, монтажу водонагрівача, чищення або діагностики бойлера всіх популярних марок і будь-якої складності!

Ряд найважливіших переваг сервісу послуг з ремонту бойлерів у Дніпрі Master911:

 • Чистота, відповідальність, пунктуальність, акуратність, компетентність і ввічливість наших майстрів. По завершенні ремонту у перелік послуг входить обов'язкове прибирання робочого місця.
 • Екстрений приїзд. Приїжджаємо за вказаним місцем проживання в межах 3 годин.
 • Фіксована ціна послуг. Вартість ремонту бойлерів у Дніпрі стабільна, відповідає прайсу і не зміниться після приїзду майстра додому.
 • Гнучкий порядок оплати. Допустимість оплати за послуги безготівковим переказом, банківською картою або готівкою.
 • Договір. Після закінчення робіт надаємо акт про виконані послуги.
 • Прийнятні розцінки. У нас прийнятні ціни, повністю відповідні навичкам спеціаліста. Ви зможете дізнатися точно, яка ціна ремонту бойлерів у Дніпрі, ще до того, як приїде наш технік.
 • Цілодобове приймання заявок. Ми працюємо за графіком 24/7, можете звертатися в будь-який час.
 • Гарантія. Умови по гарантії на надані сервісні послуги та встановлені деталі, запчастини, вузли, блоки.

Як замовити майстра?

А оформити замовлення дуже просто, швидко, легко і зручно, весь процес займає не більше2-3 хвилин:

 1. Оформлення заявки. Скласти замовлення на виїзд майстра з ремонту бойлерів у Дніпрі можна на веб-сайті або за дзвінком.
 2. Відповідь на деякі питання. Для створення замовлення потрібно відповісти на уточнювальні питання. Після цього ми можемо відповісти на ваше питання про ціну (наприклад, "яка ціна ремонту бака бойлера, скільки коштує перевстановлення термостата, як довго чекати приїзду техніка"?).
 3. Приїзд техніка. Через 2-3 години після подачі заяви технік направляється за призначенням для надання послуг.

Оформлення замовлення на виклик спеціаліста з ремонту водонагрівачів у Дніпрі та Дніпропетровської області

Терміново потрібна перевірка, налаштування, техобслуговування водогрійного обладнання у Дніпрі? Ви завжди можете на нас розраховувати. У нас оригінальні запчастини, даємо гарантію, розв'яжемо питання за 1 приїзд, у нас фіксовані розцінки!

Можливість оформлення виклику виконавця по місту Дніпра

У тому випадку, якщо ви робите замовлення на виклик в межах міста Дніпра, приїжджаємо орієнтовно протягом 2,5-3 годин після отримання заявки.

Виклик виконавця по Дніпропетровській області

Техніки проживають в будь-яких селищах, містах і селах Дніпропетровської області (Верхньодніпровськ, Павлоград, Підгородне, Кам'янське, Вільногірськ, Верхівцеве, Кривий Ріг, Дніпро, Новомосковськ, Нікополь, Марганець, Першотравенськ, П'ятихатки, Жовті Води, Синельникове, Солоне, Карнаухівка, Магдалинівка, Аули, Кринички, Широке), отже, як правило, ми приїжджаємо в цей же день!

Виїзд в передмістя Дніпра

Коли вам треба викликати виконавця в передмістя Дніпра (Підгородне, Новомосковськ, Іларіонове, Слобожанське, Обухівка, Волоське, Любимівка, Олександрівка, Старі Кодаки, Новоолександрівка, Сурсько-Литовське), тоді прибуття спеціаліста зазвичай може тривати трохи довше.

Заходьте на сайт або телефонуйте в сервіс домашнього ремонту Master911 прямо зараз і будьте абсолютно впевнені в гідній якості, позитивному результаті і екстреному отриманні послуг від перевірених, ввічливих, пунктуальних, навчених і відповідальних виконавців!