Чистка газового котла у Дніпрі

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «чистка газового котла». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Дніпрі, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по чистці газових котлів

Назва послуги Середня вартість

Промивання теплообмінника газового котла ціна (первинного / вторинного)

Чистка пальника газового котла

Чистка фільтра газового котла

Чистка газового котла

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на чистку газових котлів у Дніпрі

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по чистці газових котлів у Дніпрі

Відгуки по чистці газових котлів у Дніпрі

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Візуальний огляд, чистка накопичених продуктів згоряння й регулювання автоматики газових обладнань є необхідною частиною технічного обслуговування системи теплопостачання. На сьогодні практикується 2 типових способи чищення теплообмінника: хімічний (реагентами) і механічний (ручний, за допомогою щітки).

Систематичне проведення чистки побутового газового обладнання (один раз на рік, після закінчення опалювального сезону) передбачає такі позитивні аспекти:

 • зменшується викид в навколишнє середовище забруднень, отже, поліпшується екологічна ситуація;
 • знижується витрата газу, і підвищується ККД системи теплопостачання;
 • збільшується тривалість безперебійної служби опалювального котла.

Симптоми, які сигналізують про те, що газова апаратура потребує профілактики, промивання, очищення:

 • слабкий тиск води в системі;
 • для нагріву необхідно набагато більше часу, ніж раніше;
 • перевантаження циркуляційної помпи;
 • мимовільне блокування газового пальника;
 • збільшення витрати газу без зміни налаштувань функціонування газового пристрою.

При відсутності регулярного техобслуговування, належного догляду за теплообмінником побутових газових обладнань, накопичені різного типу забруднення можуть привести до небажаних наслідків:

 • до зниження віддачі його роботи;
 • відмови в роботі;
 • перегріву (закипання) теплообмінних вузлів.

Фахівці сервісу Master911 надають повний комплекс послуг з професійної чистки або якісного промивання газових опалювальних котлів у Дніпрі усіх років виготовлення і моделей: Нав'єн (Navien), Сеньор Дюваль (Saunier Duval), Електролюкс (Electrolux), Баксі (Baxi), Ренс (Rens), Радіант (Radiant), Соллі (Солі / Solly), Атон (Aton), Хай Терм (Hi-Therm), Бонжуані (Bongioanni), Вулкан (Vulkan), Термекс (Thermex), Тіберіс (Tiberis), Елексія (Elexia), Геліос (Helios), Різон (Reeson), Фондітал (Fondital), Роктерм (Rocterm), Вайллант (Вайлант / Vaillant), Беретта (Берета / Beretta), Шафуто (Chaffoteaux), Сайм (Сім / Sime), Горенье (Gorenje), Тепловест (Teplowest), Део (Daewoo), Термет (Termet), Шафутекс (Chaffoteaux), Самсунг (Samsung), Данко (Danko), Новатек (Nova Tec), Термона (Thermona), Юнкерс (Junkers), Грандіні (Grandini), Кітурамі (Kiturami), Сіменс (Siemens), Рока (Roca), АЕГ (AEG), Альфа (Alpha), Ферролі (Феролі / Ferroli), Маяк, Рода (Roda), Віссманн (Вісман / Viessmann), Арістон (Ariston), Колві (Kolvi), Бош (Bosch), Вольф (Wolf), Нобель (Nobel), Нова Флоріда (Nova Florida), Іммергаз (Immergas), Демрад (Demrad), Херманн (Hermann), Протерм (Protherm), Вестен (Westen), Будерус (Buderus), АОГВ Житомир, Атем (Аtem), Індесіт (Indesit).

Фахівці сервісу побутового ремонту Master911

Всі наші техніки перед підписанням контракту проходять іспит, тестування або співбесіду, як в будівельних коледжах. Лише п'ятнадцять чоловіків зі ста охочих набирають прохідний бал - 4,5. Наші фахівці дуже сумлінно ставляться до роботи, не застосовують лайливу лексику, проявляють ввічливість, доброзичливість і пунктуальність, не курять, а по завершенні виконання послуг прибирають робоче місце. Техніки приїжджають з власними приладами й інструментами, при необхідності забирають техніку в сервіс.

Яким способом складається вартість?

Розцінки з очищення газової апаратури у Дніпрі

Вартість якісної чистки або промивання газового побутового котла у Дніпрі вдома і систематичне виконання техобслуговування агрегату в переважній більшості варіантів обійдеться на вісімдесят п'ять відсотків дешевше, ніж ремонт несправного газового пристрою.

Ціни на всі типові послуги наводяться в прайс-листі (без урахування вартості запасних частин, які, ймовірно буде потрібно замінити в ході виконання ремонту, а також автотранспортних витрат).

Ви попередньо маєте інформацію про вартість робіт

Щоб Ви ознайомилися з чіткою ціною професіонального промивання, чистки й профілактики газового побутового котла у Дніпрі вдома, ми повинні ставити питання для точності в процесі оформлення заявки на виклик майстра. У тому випадку, якщо необхідна послуга звичайна (стандартна), то в більшості ситуацій розцінка не може змінюватися.

Але деякі роботи практично неможливо оцінити зі слів клієнта

Бувають ситуації, коли по розмитих, непрофесійних поясненнях проблеми досить важко вказати причину несправності й визначити характер, складність і обсяг майбутніх робіт. Не слід переживати, в таких випадках розрахунковий кошторис формується вже на місці й буде відповідати прейскуранту. Майстер в усіх подробицях пояснить, як визначається розцінка.

Сервіс з профілактики й чистки газових опалювальних котлів у Дніпрі вдома Master911 вельми строго стежить за ринковими цінами та звітами своїх майстрів по всіх замовленнях.

Які основні переваги Ви отримаєте?

Плюси нашого сервісу:

 • Здійснюємо нагляд за якістю виконання всіх заявок. Master911 здійснює нагляд за якістю послуг, що надаються нашими майстрами. У випадках виникнення будь-яких зауважень до виконаної роботи ми приймемо всі ваші скарги й гарантуємо, що фахівець виправить недоліки.
 • Всі способи очищення. Ми виконуємо чистку котлів практично від усіх знаменитих виробників, будь-якого року випуску й будь-яких модифікацій.
 • Екстрений виїзд. Майстер з якісного обслуговування й ефективної чистки газових побутових котлів у Дніпрі вдома надасть послуги протягом одної-двох годин.

І на додаток:

 • Адекватні, розумні, прозорі й доступні тарифи. Вартість послуг відповідає умінню майстра.
 • Зручний розрахунок. Можливі всі види оплати за роботи: готівкою, безготівковими переказами й банківськими картами.
 • Чистота робочого місця. Фахівці акуратні, пунктуальні, ввічливі, обов'язково прибирають на своєму робочому місці.
 • Постійне приймання заявок, без святкових і вихідних днів. Звертайтеся до нас в будь-який зручний час.
 • Працює порядок договірних відносин. По завершенні надання сервісних послуг клієнт матиме акт про виконані роботи.
 • Фіксовані ціни. У наших сервісах фіксована ціна, яка не змінюється після приїзду майстра.
 • Надійна страховка. Master911 перевіряє паспортні дані кожного майстра. У разі, якщо ви раптом зіткнулися з нечесним ставленням техніка, звертайтеся в службу підтримки нашого онлайн-сервісу, й ми зможемо допомогти розв'язати спірне питання.
 • Швидкий прихід техніка. Орієнтовно, через три години з моменту отримання замовлення.
 • Гарантія. Гарантійні умови на замінені запчастини й послуги, що надаються.

Виконуємо роботи по заявках на виклик фахівця по Дніпропетровській області

Працюємо в передмістях Дніпра

Приїзд виконавця в передмістя Дніпра (Підгородне, Новомосковськ, Іларіонове, Слобожанське, Обухівка, Волоське, Любимівка, Олександрівка, Старі Кодаки, Новоолександрівка, Сурсько-Литовське) може зайняти трохи більше часу - чотири-шість годин.

Обслуговуємо газове обладнання на території м. Дніпра

В разі, якщо вас цікавить якісна, професійна, ефективна профілактика й чистка газового побутового котла у Дніпрі у вас вдома, і проживаєте ви місті, то в середньому через 3 години з часу подачі заявки пунктуальний, кваліфікований, перевірений виконавець, який володіє великим досвідом, технічними навичками й необхідними знаннями, прибуває за вказаною адресою.

Працюємо по населених пунктах Дніпропетровської області

Ми маємо своїх фахівців майже у всіх населених пунктах Дніпропетровської області (Верхньодніпровськ, Павлоград, Підгородне, Кам'янське, Вільногірськ, Верхівцеве, Кривий Ріг, Дніпро, Новомосковськ, Нікополь, Марганець, Першотравенськ, П'ятихатки, Жовті Води, Синельникове, Солоне, Карнаухівка, Магдалинівка, Аули, Кринички, Широке), завдяки чому, як правило, технік прибуває в цей же день, в який оформили заявку.

Іноді, у зв'язку з великою сезонною завантаженістю, приїзд фахівця може бути перенесений на інший день. Наш маркетплейс з очищення опалювальних газових обладнань у Дніпрі допомагає значно заощадити не тільки часові, а й транспортні витрати.