Ремонт кондиціонера у Дніпрі

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «ремонт кондиціонера». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Дніпрі, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по ремонту кондиціонерів

Назва послуги
Середня вартість

Заміна дренажної трубки кондиціонера

Заміна випаровувача кондиціонера

Заміна конденсатора в кондиціонері

Заміна фільтра кондиціонера

Установка дренажного насоса кондиціонера (монтаж)

Ремонт випаровувача кондиціонера

Ремонт насоса кондиціонера

Ремонт плати управління кондиціонера (модуль)

Ремонт трубок кондиціонера

Ремонт чотирьох ходового клапана кондиціонера

Чистка дренажної системи кондиціонера (промивка)

Чистка випаровувача кондиціонера

Ремонт дренажної системи кондиціонера

Ремонт пульта керування кондиціонером

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

false
Залишити заявку на підбір

Ціни на ремонт кондиціонерів у Дніпрі

Назва послуги
Діапазон цін

Ремонт кондиціонерів

від 350 грн

Чистка кондиціонерів

від 350 грн

Встановлення кондиціонерів

від 1300 грн

Обслуговування кондиціонерів

від 500 грн

Діагностика кондиціонерів

від 200 грн

Заправка кондиціонерів фреоном

від 450 грн

Ремонт реле в кондиціонерах

від 350 грн

Ремонт компресора в кондиціонерах

від 350 грн

Часті питання по ремонту кондиціонерів у Дніпрі

Відгуки по ремонту кондиціонерів у Дніпрі

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

При зверненні в сервіс з ремонту кондиціонерів Master911 з питаннями про збої в роботі кондиціонерів клієнтами часто називаються такі проблеми, нарікання, незручності і скарги:

 • Не працює кондиціонер. Головними факторами, чому це буває, стають далі перераховані: поломка компресора, забивання фільтрів внутрішнього блоку, брак холодоагенту, збій в роботі модуля керування, проблема з чотириходовм клапаном, відповідальним за переведення режимів охолодження/обігрів. Якщо кліматичний пристрій і зовсім не вмикається, тоді просто змініть батарейки в пульті дистанційного управління.
 • З кондиціонера капає вода. Скупчення конденсатної вологи можливе з причини прорахунків, допущених при монтуванні внутрішнього блоку, засміченні фільтра випарника або ж забитих дренажних трубках.
 • Кліматичне обладнання дує теплим повітрям. У тому випадку, якщо дує тепло, є кілька різних варіантів: низька напруга в електромережі, недостатня кількість фреону в системі, забруднення обладнання, не правильно встановлений температурний режим на модулі управління або пошкодження компресора (необхідний ремонт або заміна).
 • Сторонні шуми, такі, як тріск, свист, шипіння, чуються при роботі кондиціонера. Подібний гул може стати наслідком тривалої експлуатації спліт-системи без дотримання рекомендацій своєчасного техобслуговування. Причини: залом трубок холодоагенту, розбалансування лопатей вентилятора на зовнішньому блоці, тріск дренажної помпи, великий люфт крильчатки, механічне доторкання елементів агрегату з прилеглими блоками.
 • Спліт-система з недостатньою ефективністю охолоджує кімнату. Причина, через яку спліт-система не охолоджує, може переховуватися в забруднених фільтрах, або в засміченні випарника, неприпустимій кількості фреону, налипанні пилу на турбіну внутрішнього блоку, несправності датчиків, поганій прохідності капілярного трубопроводу.
 • Через кілька хвилин після підключення спліт-система вимикається. Суть питання може бути як в неточній установці параметрів, так і в більш серйозних причини, зокрема, в перегріванні компресора, критичній втраті холодагента (фреону), несправності модуля управління, несправності датчиків і т. д.

Звертаємо вашу увагу!

 • Не починайте ремонтувати кліматичний пристрій власноруч. Діагностикою, технічним обслуговуванням, ремонтом, а також монтажем повинен зайнятися виключно компетентний виконавець. Самостійні експерименти для виявлення причини неправильної роботи можуть спровокувати посилення несправності, що потребує капітального, дорогого і складного ремонту в майбутньому.
 • Не треба користуватися послугами сумнівних виконавців. Приймаючи рішення запросити спеціаліста додому, бажано зробити вибір, де сервісний центр і майстер-виконавець будуть нести відповідальність за якість вузлів, деталей, блоків, а найважливіше - за виконані роботи. Як показав досвід, люди, що бажають заощадити (в гуглі вводять в пошук "ремонт кондиціонера у Дніпрі, недорого, якісно, швидко"), в кінцевому підсумку мають справу з тим, що "зроблена" підозрілими майстрами побутова техніка пізніше допускає збій у роботі, а майстер відмовляється приходити за гарантією, а іноді з ним і зовсім немає зв'язку. І тоді деяких випадках доводиться звертатися вже до перевірених, досвідчених, професійних техніків, які роками співпрацюють з сервісом з ремонту кондиціонерів у Дніпрі Master911.
 • Не використовуйте зламаний кондиціонер. Спочатку кліматичний пристрій буде лише давати збої, і якщо ігнорувати неправильну експлуатацію приладу, це загрожує стати передумовою для великих проблем та необхідністю капітального ремонту.

Особливості послуги

Ми виконуємо ремонт побутових кондиціонерів у Дніпрі будь-якої складності, а також діагностику та повне техобслуговування.

Ми ремонтуємо, обслуговуємо кондиціонери всіх відомих виробників: Тошиба (Toshiba), Міцубісі (Mitsubishi), Кайзер (Kaiser), Вестфрост (Vestfrost), Електролюкс (Electrolux), Дайкін (Daikin), Ханса (Hansa), Бош (Bosch), Коспел (Kospel), Ферролі (Феролі / Ferroli), Тенко (Tenko), Деккер (Декер / Dekker), Самсунг (Samsung), Арістон (Ariston), Сатурн (Saturn), Протерм (Protherm), ЛЖ (LG), Беко (Beko), Данко (Danko), Делфа (Delfa), Сенсей (Sensei), Осака (Osaka), Горенье (Gorenje), Вайллант (Вайлант / Vaillant), Галанз (Galanz), Неокліма (Neoclima), Атон (Aton), Лібхерр (Liebherr), Самурай (Samurai), Део (Daewoo), Зануссі (Занусі / Zanussi), Дніпро, Грее (Gree), Панасонік (Panasonic), Мідеа (Midea), Віссманн (Вісман / Viessmann), Купер&Хантер (Cooper&Hunter), Астон (Aston) та інші.

Будь-який клієнт, який звернеться до нас, матиме ряд переваг:

 • Фіксована ціна. Загальна вартість сервісних послуг завжди відповідає затвердженому прайсу;
 • Екстрений прихід. Прибуваємо за адресою через 3 години;
 • Дотримання чистоти, пунктуальність, ввічливість, акуратність. Обов'язкове прибирання свого робочого місця після закінчення ремонту;
 • Договірні зобов'язання. Після завершення робіт підписується акт виконаних послуг;
 • Доступні ціни. У нас розумні ціни, які відповідають вмінню виконавця;
 • Гарантія. Дотримання гарантійних умов на надані послуги і замінені вузли, блоки, деталі, запчастини;
 • Гнучка оплата. Зручний варіант, щоб внести плату за послуги банківською карткою, готівкою або безготівковим переказом;
 • Цілодобове приймання заявок. Працюємо в режимі 24/7, звертайтеся в будь-який час доби.

Дуже важливо знати, що наш сервіс Master911 надає підтримку обом сторонам у підготовці потрібної документації, а також у розв'язанні неоднозначних питань.

Як зробити виклик майстра додому?

 1. Подача замовлення. Зробити замовлення майстра з ремонту кондиціонера у Дніпрі можна за телефонним дзвінком або розмістивши його на інтернет-сайті.
 2. Уточнювальні питання. При створенні заявки, важливо відповісти на необхідні питання. Після цього менеджер відповість на ваше запитання: "Яка ціна обслуговування кондиціонерів у Дніпрі?".
 3. Виїзд фахівця. Як правило, через 3 години після оформлення заявки майстер прибуває за потрібною адресою.

Виїжджаємо в райони міста Дніпра та в передмістя

Якщо вам потрібні послуги з ремонту кондиціонерів у Дніпрі, звертайтеся до нас в сервіс Master911.

Виїзд виконавця по Дніпру

Якщо ви проживаєте в межах Дніпра, тоді приблизно через 3 години після оформлення заявки за вказаною адресою виїжджає наш висококваліфікований фахівець.

Виїзд в передмістя

Якщо треба викликати техніка в передмістя (Підгородне, Новомосковськ, Іларіонове, Слобожанське, Обухівка, Волоське, Любимівка, Олександрівка, Старі Кодаки, Новоолександрівка, Сурсько-Литовське), тоді виїзд та приїзд майстра зазвичай займає трохи більше часу.

Виїзд майстра по Дніпропетровській області

Робимо виїзди в населені пункти області (Верхньодніпровськ, Павлоград, Підгородне, Кам'янське, Вільногірськ, Верхівцеве, Кривий Ріг, Дніпро, Новомосковськ, Нікополь, Марганець, Першотравенськ, П'ятихатки, Жовті Води, Синельникове, Солоне, Карнаухівка, Магдалинівка, Аули, Кринички, Широке).

Стосовно всіх наданих робіт та замінених запчастин надаються гарантійні зобов'язання.