globe ru

Ремонт кондиціонера у Дніпрі

від 350 грн

Як замовити? Просто залиши заявку. Попередня вартість ремонту кондиціонера стане відома після наших уточнюючих питань та не включає вартість запчастин. Фінальну ціну озвучує майстер після проведення діагностики кондиціонера на дому (або по надісланих фотографіях). Майстер надає Акт виконаних робіт та гарантію на свою роботу. Приїде вчасно, стежить за чистотою робочого місця.

contract Фіксуємо ціну warranty Гарантія до 12 місяців

Прайс лист

Кондиціонер
Назва Вартість
Заміна дренажної трубки кондиціонера Індивідуально
Заміна випаровувача кондиціонера Індивідуально
Заміна конденсатора в кондиціонері Індивідуально
Заміна фільтра кондиціонера Індивідуально
Установка дренажного насоса кондиціонера (монтаж) Індивідуально
Ремонт випаровувача кондиціонера Індивідуально
Ремонт насоса кондиціонера Індивідуально
Ремонт плати управління кондиціонера (модуль) Індивідуально
Ремонт трубок кондиціонера Індивідуально
Ремонт чотирьох ходового клапана кондиціонера Індивідуально
Чистка дренажної системи кондиціонера (промивка) Індивідуально
Чистка випаровувача кондиціонера Індивідуально
Ремонт дренажної системи кондиціонера від 225 грн
Ремонт пульта керування кондиціонером від 225 грн

Ціни на Ремонт кондиціонера у Дніпрі

Назва Вартість
Чистка кондиціонера від 350 грн
Ремонт кондиціонера від 350 грн
Встановлення кондиціонера від 1300 грн
Обслуговування кондиціонера від 500 грн
Діагностика кондиціонера від 200 грн
Заправка кондиціонера фреоном від 450 грн
Ремонт плати управління кондиціонера від 700 грн
Ремонт реле в кондиціонері від 350 грн
Ремонт компресора кондиціонера від 350 грн
Ремонт вентиляції від 500 грн
Монтаж вентиляції від 500 грн
Обслуговування вентиляції від 500 грн
Потрібна допомога з підбором майстра?
Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра
Наші переваги
 • Страховка Страховка компенсація збитків до 1000 грн
 • Без вихідних Приймаємо замовлення 24/7. Робота виконується 1-2 год.
 • Гарантія Гарантія від 2 тижнів до 12 місяців
 • Швидкість виконання Робота виконується 1-2 год.
 • Економія до 30% Ми працюємо по всій Дніпропетровській області. Економія до 30% на транспортних витрат
 • Приїзд в день замовлення Ми працюємо по всій Дніпропетровській області
* Більш детальні умови описані в Договорі оферти для клієнта

Питання / Відповіді

Так, термін гарантії до 12 місяців. Якщо протягом цього часу щось зі зробленого майстром зламається, то майстер виправить все за свій кошти.
 • master-icon.svg
  780 майстрів

  з перевіреними документами

 • clients-icon.svg
  1805 клієнтів

  замовили майстра за останній рік

 • satisfaction-icon.svg
  93% задоволених клієнтів

  замовили майстра за останній рік

Відгуки наших клієнтів

Середня оцінка: 0
На, основі 0 відгуків
Щоб, переконатися, що майстер виконав роботу добре, або щоб розібратися в спірній ситуації збираємо зворотні відгуки після кожного замовлення.

Ми працюємо по всій Дніпропетровській області

Всі міста Дніпропетровській області
Верхньодніпровськ, Павлоград, Підгородне, Кам'янське, Вільногірськ, Верхівцеве, Кривий Ріг, Дніпро, Новомосковськ, Нікополь, Марганець, Першотравенськ, П'ятихатки, Жовті Води, Синельникове, Солоне, Карнаухівка, Магдалинівка, Аули, Кринички, Широке

При зверненні в сервіс з ремонту кондиціонерів Master911 з питаннями про збої в роботі кондиціонерів клієнтами часто називаються такі проблеми, нарікання, незручності і скарги:

 • Не працює кондиціонер. Головними факторами, чому це буває, стають далі перераховані: поломка компресора, забивання фільтрів внутрішнього блоку, брак холодоагенту, збій в роботі модуля керування, проблема з чотириходовм клапаном, відповідальним за переведення режимів охолодження/обігрів. Якщо кліматичний пристрій і зовсім не вмикається, тоді просто змініть батарейки в пульті дистанційного управління.
 • З кондиціонера капає вода. Скупчення конденсатної вологи можливе з причини прорахунків, допущених при монтуванні внутрішнього блоку, засміченні фільтра випарника або ж забитих дренажних трубках.
 • Кліматичне обладнання дує теплим повітрям. У тому випадку, якщо дує тепло, є кілька різних варіантів: низька напруга в електромережі, недостатня кількість фреону в системі, забруднення обладнання, не правильно встановлений температурний режим на модулі управління або пошкодження компресора (необхідний ремонт або заміна).
 • Сторонні шуми, такі, як тріск, свист, шипіння, чуються при роботі кондиціонера. Подібний гул може стати наслідком тривалої експлуатації спліт-системи без дотримання рекомендацій своєчасного техобслуговування. Причини: залом трубок холодоагенту, розбалансування лопатей вентилятора на зовнішньому блоці, тріск дренажної помпи, великий люфт крильчатки, механічне доторкання елементів агрегату з прилеглими блоками.
 • Спліт-система з недостатньою ефективністю охолоджує кімнату. Причина, через яку спліт-система не охолоджує, може переховуватися в забруднених фільтрах, або в засміченні випарника, неприпустимій кількості фреону, налипанні пилу на турбіну внутрішнього блоку, несправності датчиків, поганій прохідності капілярного трубопроводу.
 • Через кілька хвилин після підключення спліт-система вимикається. Суть питання може бути як в неточній установці параметрів, так і в більш серйозних причини, зокрема, в перегріванні компресора, критичній втраті холодагента (фреону), несправності модуля управління, несправності датчиків і т. д.

Звертаємо вашу увагу!

 • Не починайте ремонтувати кліматичний пристрій власноруч. Діагностикою, технічним обслуговуванням, ремонтом, а також монтажем повинен зайнятися виключно компетентний виконавець. Самостійні експерименти для виявлення причини неправильної роботи можуть спровокувати посилення несправності, що потребує капітального, дорогого і складного ремонту в майбутньому.
 • Не треба користуватися послугами сумнівних виконавців. Приймаючи рішення запросити спеціаліста додому, бажано зробити вибір, де сервісний центр і майстер-виконавець будуть нести відповідальність за якість вузлів, деталей, блоків, а найважливіше - за виконані роботи. Як показав досвід, люди, що бажають заощадити (в гуглі вводять в пошук "ремонт кондиціонера у Дніпрі, недорого, якісно, швидко"), в кінцевому підсумку мають справу з тим, що "зроблена" підозрілими майстрами побутова техніка пізніше допускає збій у роботі, а майстер відмовляється приходити за гарантією, а іноді з ним і зовсім немає зв'язку. І тоді деяких випадках доводиться звертатися вже до перевірених, досвідчених, професійних техніків, які роками співпрацюють з сервісом з ремонту кондиціонерів у Дніпрі Master911.
 • Не використовуйте зламаний кондиціонер. Спочатку кліматичний пристрій буде лише давати збої, і якщо ігнорувати неправильну експлуатацію приладу, це загрожує стати передумовою для великих проблем та необхідністю капітального ремонту.

Особливості послуги

Ми виконуємо ремонт побутових кондиціонерів у Дніпрі будь-якої складності, а також діагностику та повне техобслуговування.

Ми ремонтуємо, обслуговуємо кондиціонери всіх відомих виробників: Тошиба (Toshiba), Міцубісі (Mitsubishi), Кайзер (Kaiser), Вестфрост (Vestfrost), Електролюкс (Electrolux), Дайкін (Daikin), Ханса (Hansa), Бош (Bosch), Коспел (Kospel), Ферролі (Феролі / Ferroli), Тенко (Tenko), Деккер (Декер / Dekker), Самсунг (Samsung), Арістон (Ariston), Сатурн (Saturn), Протерм (Protherm), ЛЖ (LG), Беко (Beko), Данко (Danko), Делфа (Delfa), Сенсей (Sensei), Осака (Osaka), Горенье (Gorenje), Вайллант (Вайлант / Vaillant), Галанз (Galanz), Неокліма (Neoclima), Атон (Aton), Лібхерр (Liebherr), Самурай (Samurai), Део (Daewoo), Зануссі (Занусі / Zanussi), Дніпро, Грее (Gree), Панасонік (Panasonic), Мідеа (Midea), Віссманн (Вісман / Viessmann), Купер&Хантер (Cooper&Hunter), Астон (Aston) та інші.

Будь-який клієнт, який звернеться до нас, матиме ряд переваг:

 • Фіксована ціна. Загальна вартість сервісних послуг завжди відповідає затвердженому прайсу;
 • Екстрений прихід. Прибуваємо за адресою через 3 години;
 • Дотримання чистоти, пунктуальність, ввічливість, акуратність. Обов'язкове прибирання свого робочого місця після закінчення ремонту;
 • Договірні зобов'язання. Після завершення робіт підписується акт виконаних послуг;
 • Доступні ціни. У нас розумні ціни, які відповідають вмінню виконавця;
 • Гарантія. Дотримання гарантійних умов на надані послуги і замінені вузли, блоки, деталі, запчастини;
 • Гнучка оплата. Зручний варіант, щоб внести плату за послуги банківською карткою, готівкою або безготівковим переказом;
 • Цілодобове приймання заявок. Працюємо в режимі 24/7, звертайтеся в будь-який час доби.

Дуже важливо знати, що наш сервіс Master911 надає підтримку обом сторонам у підготовці потрібної документації, а також у розв'язанні неоднозначних питань.

Як зробити виклик майстра додому?

 1. Подача замовлення. Зробити замовлення майстра з ремонту кондиціонера у Дніпрі можна за телефонним дзвінком або розмістивши його на інтернет-сайті.
 2. Уточнювальні питання. При створенні заявки, важливо відповісти на необхідні питання. Після цього менеджер відповість на ваше запитання: "Яка ціна обслуговування кондиціонерів у Дніпрі?".
 3. Виїзд фахівця. Як правило, через 3 години після оформлення заявки майстер прибуває за потрібною адресою.

Виїжджаємо в райони міста Дніпра та в передмістя

Якщо вам потрібні послуги з ремонту кондиціонерів у Дніпрі, звертайтеся до нас в сервіс Master911.

Виїзд виконавця по Дніпру

Якщо ви проживаєте в межах Дніпра, тоді приблизно через 3 години після оформлення заявки за вказаною адресою виїжджає наш висококваліфікований фахівець.

Виїзд в передмістя

Якщо треба викликати техніка в передмістя (Підгородне, Новомосковськ, Іларіонове, Слобожанське, Обухівка, Волоське, Любимівка, Олександрівка, Старі Кодаки, Новоолександрівка, Сурсько-Литовське), тоді виїзд та приїзд майстра зазвичай займає трохи більше часу.

Виїзд майстра по Дніпропетровській області

Робимо виїзди в населені пункти області (Верхньодніпровськ, Павлоград, Підгородне, Кам'янське, Вільногірськ, Верхівцеве, Кривий Ріг, Дніпро, Новомосковськ, Нікополь, Марганець, Першотравенськ, П'ятихатки, Жовті Води, Синельникове, Солоне, Карнаухівка, Магдалинівка, Аули, Кринички, Широке).

Стосовно всіх наданих робіт та замінених запчастин надаються гарантійні зобов'язання.