Встановлення газової колонки у Дніпрі

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «встановлення газової колонки». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Дніпрі, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Цінові пропозиції по встановленню газових колонок від найкращих майстрів у Дніпрі

Дмитро В

Був(ла) на сайті 3 місяці тому Харків
+10

Печник, слесарь по ремонту систем кондиционирования

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Послуги та ціни

 • Заміна газового шлангу

  від 500 грн
 • Встановлення газової плити (монтаж)

  від 1500 грн
 • Ремонт автоматики газового котла

  від 1200 грн
 • Ремонт циркуляційного насосу газового котла

  від 500 грн

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на встановлення газових колонок у Дніпрі

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по встановленню газових колонок у Дніпрі

Відгуки по встановленню газових колонок у Дніпрі

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Установка, ремонт, сервісне обслуговування, налагодження проточного газового водонагрівача повинне обов'язково виконуватися досвідченим, грамотним і надійним (перевіреним) виконавцем, що має допуски до робіт з газовими приладами. Складання та монтаж газових колонок у Дніпрі має робитися з дотриманням затверджених вимог пожежної безпеки (якості (негорючості) матеріалів, прилеглих до улаштування покриттів, належного перерізу газоходу, природної витяжки й так далі).

Етапи монтування газового водонагрівача:

 1. При необхідності, демонтаж газового водонагрівача;
 2. Процедура перевірки на наявність тяги у вентиляційній системі;
 3. Підготовка місця монтування;
 4. Кріплення водонагрівача до меблів або стіни;
 5. Підключення до загального водопроводу;
 6. Підключення гнучкого шланга;
 7. Під'єднання до газоходу;
 8. Випробування на герметичність всіх стиків газового контуру, а, крім того, в місці врізування в основну систему.

Майстри нашого сервісу домашнього ремонту мають досвід роботи з газовими колонками різних моделей, виробників, марок: Саванна (Савана / Savanna), Астон (Aston), Крауф (Krauf), Аміна (Amina), АЕГ (AEG), Іммергаз (Immergas), Сеньор Дюваль (Saunier Duval), Новатек (Nova Tec), Юнкерс (Junkers), Данко (Danko), Беретта (Берета / Beretta), Термона (Thermona), Ферролі (Феролі / Ferroli), Вестен (Westen), Рода (Roda), Бош (Bosch), Нескар (Neckar), Аквахіт (Aquaheat), Термо Альянс (Thermo Alliance), Термет (Termet), Міле (Miele), Електролюкс (Electrolux), Термолайн (Termoline), Нева (Neva), Діон (Dion), Піраміда (Pyramida), Роктерм (Rocterm), Мора (Mora), Рока (Roca), Термекс (Thermex), Матрікс (Matrix), Херманн (Hermann), Арістон (Ariston), Віссманн (Вісман / Viessmann), Атлантік (Atlantic), Кайзер (Kaiser), Селена (Selena), Зануссі (Занусі / Zanussi), Протерм (Protherm), Вайллант (Вайлант / Vaillant), Демрад (Demrad), Грандіні (Grandini), Самсунг (Samsung), Горенье (Gorenje), Еталон (Etalon), Крауф Хейзен (Krauf Heizen), Сакура (Sakura), Мілла (Міла / Milla), Львів, Росс (Ross), Атон (Aton) та інших.

Зверніть увагу! Наполегливо рекомендуємо не користуватися пропозиціями підозрілих і не перевірених виконавців

Запрошуючи не перевіреного фахівця з "вулиці" для підключення, ремонту, установки газової колонки у Дніпрі, Ви дуже ризикуєте не тільки працездатністю, цілісністю, гарантією, справністю агрегату, але й здоров'ям та життям людей.

Фахівець сумнівної кваліфікації не несе гарантійну відповідальність за ваш пристрій, ви не отримаєте акт виконаних робіт і гарантії.

Яким чином формується ціна?

Вартість установки газової колонки на рівні середньоринкової, зафіксована в прайсі, якого дотримуються фахівці сервісу побутових послуг Master911. Це відкидає можливість маніпуляцій з тарифами.

Щоб визначити, до якого виду буде належати сервісна послуга: нестандартна (досить рідко зустрічається) або стандартна (типова), нам треба задати кілька важливих питань.

Стандартна (типова) послуга/несправність

Якщо розмова ведеться про базові послуги (або ж часті несправності), наприклад, "ціна установки газової колонки", то конкретна вартість відома заздалегідь, ще до прибуття техніка, вона зафіксована й незмінна.

Так звана нестандартна (незвичайна) послуга/несправність (непросто визначити)

У нестандартній послузі/аварії нереально дізнатися заздалегідь формат майбутніх робіт, саме тому кошторис розраховується спеціалістом після діагностичних робіт. Ми даємо гарантію, що вона завжди відповідає затвердженим прейскурантам.

Повна ціна нашої послуги з налагодження, діагностики, демонтажу, підключення газової колонки залежить від автотранспортних витрат, вартості на витратні матеріали й типу несправності.

Які важливі переваги Ви отримаєте?

Основні й важливі плюси сервісу послуг Master911:

 • Невисокі, фіксовані й обґрунтовані ціни;
 • Графік оформлення замовлень на виклик виконавця - 24/7;
 • Охайність, акуратність техніка та ретельне прибирання місця роботи;
 • Підготовленість, ввічливість, доброзичливе ставлення й пунктуальність виконавців;
 • Видача гарантій на всі надані послуги й замінені запчастини, а також акту про виконання робіт;
 • Початкова інформація й консультація, зуміємо зорієнтувати за ціною робіт на стадії приймання замовлення;
 • Можливість вибору варіанта оплати послуг;
 • Швидкий приїзд професіонала (як правило, через 3 години після подачі замовлення).

Додаткові переваги:

 • Швидкість виконання замовлення. Залишивши замовлення на потрібну сервісну послугу (наприклад, демонтаж/монтаж газової колонки у Дніпрі, перевірка, налагодження, установка газових колонок у Дніпрі, ремонт проточного водонагрівача у Дніпрі та інше), клієнт всього через кілька хвилин отримує зв'язок з техніком, який знаходиться неподалік. Логістика нашого сервісу дає можливість майстру приїхати протягом 2-3 годин після оформлення заявки.
 • Великий набір послуг в єдиному офісі. Ми здатні надати професійні побутові сервісні послуги широкого спектра. Наші майстри прибувають на виклик для діагностики, технічного обслуговування або усунення різних несправностей (кондиціонера, газового котла, холодильника, бойлера, пральної машини, газової колонки тощо). Крім того, можна зробити заявку на вивезення господарських відходів (сміття), складання меблевих конструкцій, виконання електромонтажних, сантехнічних, будівельних і багатьох інших видів робіт. Сервіс побутових послуг Master911 дає можливість у кожному випадку звертатися за допомогою виключно до надійних, перевірених, професійних фахівців, замість того, щоб кожен раз відшукувати нового виконавця на інших (часом і підозрілих) інтернет-порталах.
 • Виконання гарантійних умов. Прийняття на себе зобов'язань і відповідальності за встановлені в ході налагодження запасні частини, деталі, комплектуючі та надані майстрами сервісу послуги засвідчують наші гарантійні умови, що надаються всім своїм клієнтам.
 • Виробничий досвід. Наш сервіс веде співробітництво тільки з досвідченими професіоналами, які мають допуск до газових робіт. При підписанні договору про співпрацю ми приймаємо іспит на підготовленість, перевіряємо дані паспорта.

Як замовити виклик техніка з установки проточного водонагрівача у Дніпрі?

 1. Оформіть заявку. Безпосередньо на сайті або зв'язавшись з нами в телефонному режимі.
 2. Дайте відповідь на основні додаткові питання. На основі отриманої додаткової інформації про вашу техніку й потрібні сервісні послуги ми готові надати орієнтовну попередню консультацію та зорієнтуємо в ціні майбутніх робіт ще до приїзду техніка.
 3. Надання сервісних послуг. Приблизно через 3 години після подачі заявки майстер прибуває за вказаною адресою. Приблизна тривалість ремонту - одна-дві години.

Виклик досвідченого, надійного, пунктуального техніка у Дніпрі і Дніпропетровській області

У тому випадку, якщо Ви цікавитеся монтажем газової колонки у Дніпрі надійно, недорого, професійно й оперативно, звертайтеся в сервіс послуг перевірених техніків Master911.

Виїзд техніка по місту Дніпра

Тим, хто знаходиться в межах міста Дніпра, слід очікувати прибуття кваліфікованого майстра з допуском до проведення такого виду робіт вже протягом 3-4-х годин після подачі заявки.

Виїзд по Дніпропетровській області

У більшості сіл, міст, селищ Дніпропетровської області (Верхньодніпровськ, Павлоград, Підгородне, Кам'янське, Вільногірськ, Верхівцеве, Кривий Ріг, Дніпро, Новомосковськ, Нікополь, Марганець, Першотравенськ, П'ятихатки, Жовті Води, Синельникове, Солоне, Карнаухівка, Магдалинівка, Аули, Кринички, Широке) є наші перевірені, досвідчені, підготовлені техніки, завдяки чому на приїзд майстра Ви зможете сподіватися в той же день, в який подали заявку.

Виїзд в передмістя Дніпра

На прибуття виконавця в передмістя Дніпра (Підгородне, Новомосковськ, Іларіонове, Слобожанське, Обухівка, Волоське, Любимівка, Олександрівка, Старі Кодаки, Новоолександрівка, Сурсько-Литовське) може знадобитися часу трохи більше - близько чотирьох-шести годин.

Чекаємо на ваш дзвінок. Звертайтеся в сервіс послуг Master911! Майстри надають гарантійні зобов'язання на монтажні роботи газових колонок у Дніпрі. І додатковий плюс - фіксована й досить низька ціна монтажу газових агрегатів.