Заправка холодильника фреоном у Дніпрі

від 450 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «заправка холодильника фреоном». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Дніпрі, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по заправці холодильників фреоном

Назва послуги
Середня вартість

Заправка холодильника фреоном

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

false
Залишити заявку на підбір

Ціни на заправку холодильників фреоном у Дніпрі

Назва послуги
Діапазон цін

Ремонт холодильників

від 350 грн

Заправка холодильників фреоном

від 450 грн

Заміна ущільнювачів холодильників

від 350 грн

Ремонт автохолодильників

від 350 грн

Часті питання по заправці холодильників фреоном у Дніпрі

Відгуки по заправці холодильників фреоном у Дніпрі

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Усунення витоку й закачування холодильника хладоном - послуга, потрібна під час здійснення техобслуговування або при розгерметизації фреонових трубок.

Ознаки, що вказують на дефіцит хладону (фреону)

Фреон - це інертний газ, який не має кольору й вираженого запаху, тому виявити його витік дуже складно. Зрозуміти, що в холодильнику низький тиск фреону й тому потрібна заправка, можете за такими ознаками:

 • компресор функціонує безупинно;
 • заміряти тиск хладону манометром або вакуумметром;
 • обидві камери перестали належним чином охолоджувати харчі;
 • відмовив програмний модуль управління;
 • всередині корпусу з'являється "сніжна шуба".

Система може розгерметизуватися через пошкодження або в результаті фізичного зношення обладнання. До цього може призвести відшкрібання намерзлого льоду зі стінок морозилки ножиком, скребком з металу або іншим не призначеним для цього загостреним предметом, помилка при монтажі або перевезення холодильника.

Заправка хладону (фреону) в холодильник - процедура, довіряти проведення якої бажано тільки надійному, досвідченому, грамотного фахівцеві, оскільки для цього важлива попередня підготовка обладнання до заправки або дозаправлення й важлива наявність інструментів, балона з холодоагентом, матеріалів.

Заміна хладону (фреону) виконується в чотири етапи:

 • замінюють осушувальний фільтр;
 • виконання опресування системи;
 • викачування з системи повітря, азоту й залишкової вологи;
 • безпосередньо заправка фреоном.

Компанія Master911 надає послуги з ремонту, технічного обслуговування й діагностики холодильників від всіх виробників: Панасонік (Panasonic), Мінськ, Ханса (Hansa), Зіл (Zil), Індесіт (Indesit), ЛЖ (LG), Самсунг (Samsung), Рейнфорд (Rainford), Хайер (Haier), Лібхерр (Liebherr), Канді (Candy), Еленберг (Elenberg), Стінол (Stinol), АЕГ (AEG), Арістон (Ariston), Вестфрост (Vestfrost), Ардо (Ardo), Прівілег (Privileg), Ямаха (Yamaha), Хітачі (Hitachi), Вірпул (Whirlpool), Електролюкс (Electrolux), Зануссі (Занусі / Zanussi), Вестен (Westen), Бош (Bosch), Атлант (Atlant), Кристал (Crystal), Ока (Oka), Міле (Miele), Донбас, Тошиба (Toshiba), Норд (Nord), Голд (Gold), Снайге (Snaige), Сіменс (Siemens), Беко (Beko), Саратов, Шарп (Sharp), Дніпро, Део (Daewoo), Горенье (Gorenje), Технохолод, Атлантік (Atlantic), Кайзер (Kaiser).

Майстри сервісу Master911

Кожен технік, який одержує робочий доступ для виконання послуг замовникам, пройшов професійне навчання з подальшим складанням екзаменаційних тестів. З ряду претендентів тільки 15% зможуть отримати високий бал - 4,5 і вище.

Досвідчені техніки відповідально ставляться до виконання своїх обов'язків, не мають поганих звичок, підтримують чистоту в робочій зоні, ввічливі й не використовують нецензурної лексики.

Мають особисті інструменти, а в разі необхідності, беруть апаратуру в майстерню.

Як формується ціна? Яка вартість дозаправлення або заправки побутового холодильника фреоном?

Ми ставимо питання, що стосуються параметрів техніки. На підставі наданих відомостей можна відразу проінформувати замовника за приблизною ціною потрібних послуг. Наприклад, типовий вид сервісної послуги - заправка холодильника хладоном (фреоном), ціна її відома спочатку й не зміниться.

У випадку, якщо точно знайти причину неполадки обладнання попередньо неможливо, справжня ціна буде названа майстром тепер уже на місці після проведення діагностики.

Що Ви отримуєте?

 • Невідкладний виїзд фахівця.
 • Наш сервіс бере на себе відповідальність за послуги. Здійснюємо контроль якості робіт, що виконуються майстрами.
 • Грамотна заправка холодоагентом (фреоном) холодильних агрегатів. Наші фахівці повсякденно працюють з технікою різноманітних торгових марок, що забезпечує їх велику практику.

Крім того

 • Зафіксована в договорі ціна. Наприклад, заправка фреоном, ціна її відзначена в прайсі та в кінцевому підсумку вона не зміниться.
 • Приймання замовлень здійснюється цілодобово, в т.ч. у вихідні та святкові дні.
 • Швидкий виїзд досвідченого майстра. Як правило, чекати приходу техніка ви зможете приблизно протягом 3-х годин з часу укладення контракту.
 • Гарантійні умови. Технік повинен видати гарантійні зобов'язання.
 • Страховка. Майстри до початку співпраці обов'язково проходять перевірку паспортних даних. У разі, якщо ви зіткнулися з безчесним ставленням майстра, звертайтеся в службу підтримки, і ми надамо допомогу в розв'язанні конфліктної ситуації.
 • Договір. По завершенні надання необхідних сервісних послуг ми вручаємо акт про виконання робіт.
 • Підтримка чистоти й порядку на робочому місці. У наші послуги входить прибирання після ремонту.
 • Об'єктивна оплата. Всі ціни точно відповідають професіоналізму виконавця.
 • Комфортна система оплати. За надані послуги замовник зможе розплатитися банківською карткою, готівкою або ж безготівковим переказом.

Виконуємо роботи у Дніпрі з виїздом по Дніпропетровській області

Якщо з'явилися невластиві шуми, не працює компресор, стався витік фреону або будь-яке інше пошкодження холодильного обладнання, й вам потрібен екстрений ремонт, звертайтеся в Master911. Компетентний фахівець прибуде за вказаною вами адресою, пояснить характер неполадки, зробить діагностику, виконає дозаправлення будь-якої домашньої холодильної техніки.

Робота ведеться по Дніпропетровській області

Компанія Master911 має професіоналів практично у всіх великих і дрібних населених пунктах області (Верхньодніпровськ, Павлоград, Підгородне, Кам'янське, Вільногірськ, Верхівцеве, Кривий Ріг, Дніпро, Новомосковськ, Нікополь, Марганець, Першотравенськ, П'ятихатки, Жовті Води, Синельникове, Солоне, Карнаухівка, Магдалинівка, Аули, Кринички, Широке). Отже, якщо вам потрібна заправка холодоагентом (фреоном) холодильників, вартість виявиться нижчою через економію автотранспортних витрат.

Виконуємо заявки в місті Дніпро

Клієнти, які живуть в місті, мають можливість очікувати на прихід фахівця протягом трьох годин з моменту подачі заявки. Тому дозаправлення холодильного агрегату фреоном здійснюється в найкоротший термін.

Ми працюємо в передмістях Дніпра

Приїзд техніка в передмістя займає близько п'яти годин.