Ремонт морозильної камери у Дніпрі

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «ремонт морозильної камери». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Дніпрі, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по ремонту морозильних камер

Назва послуги
Середня вартість
Пропозиції майстрів

Заправка морозильної камери фреоном

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

false
Залишити заявку на підбір

Ціни на ремонт морозильних камер у Дніпрі

Назва послуги
Діапазон цін

Ремонт морозильних камер

від 350 грн

Часті питання по ремонту морозильних камер у Дніпрі

Відгуки по ремонту морозильних камер у Дніпрі

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Якщо холодильне обладнання відмовляється нормально працювати, тоді з'являються великі труднощі, які ускладнюють життя власнику несправного агрегату. Маркетплейс послуг з ремонту морозильних камер у Дніпрі Master911 пропонує знання, навички й досвід своїх фахівців для вирішення проблем в дуже короткі терміни. Після формування заявки буде підібраний незайнятий, належний виконавець з великим практичним досвідом роботи в цій сфері. Приїхавши за адресою, виконавець робить діагностичні роботи, називає ціну ремонту морозильної камери, а після виконує і ремонт агрегату. Замовнику залишиться тільки розписатися в акті про виконання робіт, прийняти роботу й користуватися відремонтованою побутовою технікою!

Чому обирають сервіс побутових послуг Master911?

  • Багатий досвід. Master911 - сервіс послуг перевірених, відповідальних, надійних, професійних фахівців. При прийманні на роботу виявляються індивідуальні якості, кандидат має пройти співбесіду, і, до того ж, перевіряються паспортні дані.
  • Висока швидкість роботи. Після факту прийняття та обробки онлайн-заявки на налаштування, встановлення, ремонт, ми негайно ж зідзвонюємося з клієнтом. До того ж, замовлення ви зможете оформити за телефоном.
  • Гарантії. Великі навички техніків та наше прагнення задовольнити потреби всіх клієнтів дають можливість надавати сертифікат гарантії на всю виконувану роботу, в деяких випадках вона може тривати до 1 року.
  • Приймання заявок на всі види домашніх послуг. Широкий спектр всіх потрібних домашніх послуг: налагодження, установка, ремонт пральних машин, колонок, різного виду котлів та холодильного обладнання, крім того, надаємо послуги доставки товарів, сантехніка, складання меблів, вивезення сміття і так далі.

Ми відновлюємо морозильні камери всіх марок, модифікацій, виробників

Камера для заморозки - це агрегат з досить низькою температурою. Якщо виникли які-небудь відхилення (погано морозить, видає шум, підтікає, утворюється конденсат), це означає, що холодильному агрегату необхідна діагностика й можливе полагодження морозилки у Дніпрі.

Реєстр популярних марок камер заморозки, з якими ми працюємо: Вірпул (Whirlpool), Вестфрост (Vestfrost), Технохолод, Індесіт (Indesit), Норд (Nord), Дніпро), Лібхерр (Liebherr), Ардо (Ardo), Електролюкс (Electrolux), Ліберті (Liberty), Стінол (Stinol), Сіменс (Siemens), Беко (Beko), Горенье (Gorenje), АЕГ (AEG), Еленберг (Elenberg), Снайге (Snaige), Зануссі (Занусі / Zanussi), Голд (Gold), Бош (Bosch), Прівілег (Privileg), ЛЖ (LG), Атлант (Atlant), Арістон (Ariston).

Майстер з ремонту морозильних камер маркетплейса Master911 у Дніпрі займається не лише лагодженням морозильного агрегату Індезіт або якоїсь іншої моделі, але й може надавати сервісні послуги, пов'язані з установкою, чищенням, запуском, техобслуговуванням та діагностикою холодильного обладнання.

Дуже поширені проблеми з морозилками

Що робити в тому випадку, якщо холодильний агрегат різко відключився

Це найскладніша несправність. Головні причини: перевищення ступеня зношення комплектуючих і неправильна експлуатація механізмів. Інші чинники - це те, що багато господарів морозильних камер систематично перевантажують їх, а також техніка весь час функціонує в максимальному режимі. Для того щоб полагодити холодильний агрегат, слід поміняти компресор.

Витік фреону

Фреон - це холодоагент, який призначений для зниження температури в холодильному агрегаті. Якщо ожеледь спробувати відбити зі стінки морозилки або трохи зірвати чим-небудь гострим, то пошкоджуються трубки, по яких циркулює фреон. Його нестача не зупиняє компресор, однак процес охолодження робиться неефективним. При цій несправності потрібно вийняти продукти, вимкнути морозилку, викликати виконавця.

Несправність електронного блоку управління

Як тільки виходить з ладу електронний блок управління, то мотор холодильника взагалі не працює. У деяких випадках є можливість здійснити його перепрограмування, але бувало й так, що єдиним методом налагодження стає виключно заміна.

Несправність термостата холодильних агрегатів

Всі модифікації холодильних агрегатів оснащуються регуляторами температури, які виконують включення й відключення мотора-компресора. Несправність термостата може призвести до неправильної роботи компресора: охолоджує дуже слабо, не морозить зовсім, морозить, не перестаючи, морозить занадто сильно або взагалі не запускається. Для усунення несправності слід змонтувати новий терморегулятор.

Несправність температурних або повітряних датчиків

Морозильні камери на електронному управлінні оснащуються не терморегуляторами, а повітряними і температурними датчиками. Зокрема, ремонт морозилки фірми Liebherr з такою несправністю буде полягати в заміні пошкодженого регулятора.

Заміна ущільнювача на дверці морозильної камери

Така неприємність з'являється у морозилок, які встановлені в ресторанах, барах, кафе або магазинах, дверцята тут досить часто закриваються й відкриваються, і тому гумові ущільнювачі зношуються достроково. Внаслідок цього, гумовий профіль тріскається, руйнується, погано прилягають дверцята, холодильник не герметичний. В камеру надходить тепле повітря, температурний режим не підтримується, продукти не охолоджуються, термоізоляція не діє, а двигун-компресор функціонує марно, отже, відбувається передчасне зношення пристроїв, вузлів, деталей, блоків.

Крім перерахованих поломок морозильної техніки, часто виникають і деякі інші неприємності, наприклад, запах горілого пластику, скупчення води, поява "шуби" в камері, збій індикаторів, нагрів корпусу і т.п.

Майстри виїжджають на заявки в усі райони Дніпра та області

Після окремих уточнень отриманої інформації, призначається незайнятий майстер, який після оголошення вартості ремонту морозильної камери без зволікання приступає до виконання замовлення. Найчастіше діагностика, установка, ремонт, налаштування може починатися через 3,5-4 години після прийняття замовлення. Наш сервіс послуг професійних майстрів здійснює гарантійне, оперативне та якісне проведення великого діапазону робіт у Дніпрі (Підгородне, Новомосковськ, Іларіонове, Слобожанське, Обухівка, Волоське, Любимівка, Олександрівка, Старі Кодаки, Новоолександрівка, Сурсько-Литовське) і в інших малих та великих населених пунктах Дніпропетровської області (Верхньодніпровськ, Павлоград, Підгородне, Кам'янське, Вільногірськ, Верхівцеве, Кривий Ріг, Дніпро, Новомосковськ, Нікополь, Марганець, Першотравенськ, П'ятихатки, Жовті Води, Синельникове, Солоне, Карнаухівка, Магдалинівка, Аули, Кринички, Широке).