globe ru

Ремонт газової духовки у Дніпрі

від 300 грн

Як замовити? Просто залиши заявку. Попередня вартість ремонту газової духовки стане відома після наших уточнюючих питань та не включає вартість запчастин. Фінальну ціну озвучує майстер після проведення діагностики газової духовки на дому (або по надісланих фотографіях). Майстер надає Акт виконаних робіт та гарантію на свою роботу. Приїде вчасно, стежить за чистотою робочого місця.

contract Фіксуємо ціну warranty Гарантія до 12 місяців

Прайс лист

Газова духовка
Назва Вартість
Ремонт духовки (духової шафи) Індивідуально
Встановлення газового духової шафи (монтаж) Індивідуально
Підключення газової духової шафи Індивідуально
Демонтаж вбудованої духової шафи Індивідуально
Заміна термопари в газовій духовці Індивідуально
Заміна / Ремонт ручки духовки Індивідуально
Заміна / Ремонт дверцят духовки Індивідуально
Заміна / Ремонт ущільнювача духовки Індивідуально
Заміна скла духовки Індивідуально
Заміна лампи в духовці Індивідуально
Ремонт плати управління духової шафи (модуля) Індивідуально
Ремонт петлі дверцят духовки Індивідуально
Ремонт перемикача режимів духовки Індивідуально

Ціни на Ремонт газової духовки у Дніпрі

Назва Вартість
Ремонт газової духовки від 300 грн
Встановлення газової духовки від 350 грн
Потрібна допомога з підбором майстра?
Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра
Наші переваги
 • Страховка Страховка компенсація збитків до 1000 грн
 • Без вихідних Приймаємо замовлення 24/7. Робота виконується 1-2 год.
 • Гарантія Гарантія від 2 тижнів до 12 місяців
 • Швидкість виконання Робота виконується 1-2 год.
 • Економія до 30% Ми працюємо по всій Дніпропетровській області. Економія до 30% на транспортних витрат
 • Приїзд в день замовлення Ми працюємо по всій Дніпропетровській області
* Більш детальні умови описані в Договорі оферти для клієнта

Питання / Відповіді

Так, термін гарантії до 12 місяців. Якщо протягом цього часу щось зі зробленого майстром зламається, то майстер виправить все за свій кошти.
 • master-icon.svg
  780 майстрів

  з перевіреними документами

 • clients-icon.svg
  1805 клієнтів

  замовили майстра за останній рік

 • satisfaction-icon.svg
  93% задоволених клієнтів

  замовили майстра за останній рік

Відгуки наших клієнтів

Середня оцінка: 0
На, основі 0 відгуків
Щоб, переконатися, що майстер виконав роботу добре, або щоб розібратися в спірній ситуації збираємо зворотні відгуки після кожного замовлення.

Ми працюємо по всій Дніпропетровській області

Всі міста Дніпропетровській області
Верхньодніпровськ, Павлоград, Підгородне, Кам'янське, Вільногірськ, Верхівцеве, Кривий Ріг, Дніпро, Новомосковськ, Нікополь, Марганець, Першотравенськ, П'ятихатки, Жовті Води, Синельникове, Солоне, Карнаухівка, Магдалинівка, Аули, Кринички, Широке

Виявивши некоректність при експлуатації, не варто відразу намагатися ремонтувати духову шафу власноруч, оскільки непрофесійні процедури з газовою апаратурою можуть мати дуже серйозні наслідки. Рекомендуємо робити сервісний ремонт духовок підготовленому майстру, що володіє професійними знаннями, практичними навичками та багаторічним досвідом, а крім того, має допуск до проведення такого виду робіт.

Найчастіше в отриманих заявках замовників трапляються такі приводи для скарг на неефективну роботу газового духової шафи:

 • Полум'я гасне відразу, як тільки відпущена кнопка або ручка розпалювання. Швидше за все причина того, що сталося, у зміщенні датчика температури або ж несправності електромагнітного клапана.
 • Через деякий час після підпалу духової шафи полум'я гасне. Здійснивши візуальний огляд, ретельне обстеження й діагностику духової шафи, співробітник швидко виявить дефект терморегулятора. Виходячи з того, що послужило причиною несправності, термостат регулюють або замінюють новим.
 • Духовка або гасне відразу при відпуску ручки, або зовсім не запалюється. Досить часто причина подібного збою - засмічення жиклера. Накопичений нагар засмічує жиклер, внаслідок чого відбувається спад подачі газової суміші. В кінцевому підсумку неповноцінний ступінь інтенсивності факела не може нагріти датчик. У такій ситуації майстер почистить пальник від нагару або, якщо буде необхідність, замінить його.
 • Побутова духова шафа загоряється, але вогонь або горить погано, або гасне. Можливою причиною цієї несправності в роботі духовки буває перехід на газ нижчого тиску.
 • Після того моменту, як опускається ручка управління пальником, вона незвично "бовтається", а язик полум'я в духовці загасає. З великою часткою ймовірності можна стверджувати, що проблему вдасться вирішити способом заміни обламаної ручки або ж виправлення механізму.

У випадку, якщо вам буде потрібно грамотний, надійний та оперативний монтаж, ремонт або налагодження, підключення, обслуговування, регулювання духовки Гефест, Ханса, Гореньє або Індезіт або Арістон, телефонуйте в сервіс послуг Master911.

Зателефонувавши в Master911, ви маєте можливість виконати екстрене замовлення на виклик майстра з ремонту, регулювання або наладки газової духовки вдома у Дніпрі різних брендів і вікових груп. Техніки нашого сервісу покладаються на багатий досвід в ремонті, підключенні, технічному обслуговуванні й монтажі різного рівня технологічної складності побутового духової шафи: Піраміда (Pyramida), Канді (Candy), Гефест (Gefest), Електролюкс (Electrolux), Сіменс (Siemens), Кайзер (Kaiser), Фагор (Fagor), Бош (Bosch), Інтерлайн (Interline), Дружківка, Смег (Smeg), Ханса (Hansa), Карпати/ Karpaty), Арістон (Ariston), Грета (Greta), Горенье (Gorenje), Ардо (Ardo), Норд (Nord), Беко (Beko), Міле (Miele), АЕГ (AEG), Вірпул (Whirlpool), Зануссі (Занусі / Zanussi), Індесіт (Indesit), Електра, Самсунг (Samsung), Аміка (Amica) та інших.

Фахівці сервісу послуг Master911

Перед дозволом на співпрацю майстер зобов'язаний отримати право приходити за викликом до замовників; кожен з кандидатів повинен пройти навчання, а потім скласти кваліфікаційний іспит. І тільки ті, хто набрав необхідний бал (4,5 і більше) допускаються до роботи з клієнтами.

Наші досвідчені майстри приходять з власними інструментами, витратними матеріалами, приладами, однак в разі гострої потреби, коли ж складний ремонт газової шафи виконати у вас вдома нереально, вони зобов'язані забрати обладнання в сервіс. Співробітники зможуть дати відповідь на питання клієнта, що мають відношення до того, як буде проводитися ремонт, як усунути причину несправності, що вони будуть робити, що потрібно для виправлення, і в чому полягає проблема.

Яким чином встановлюється ціна?

Чинні ціни на послуги з ремонту газових духовок у Дніпрі, як і з підключення, монтажу й технічного обслуговування, вказані в прайсі, без транспортних витрат і вартості запчастин, покупка й заміна яких можливо знадобиться.

Ми вважаємо своїм обов'язком, щоб всі замовники змогли ознайомитися з ціною необхідної сервісної послуги заздалегідь. Саме тому в момент оформлення заявки просимо дати відповідь на ряд уточнювальних питань. Часом на підставі неповного опису проблеми замовником, або внаслідок "розмитих" симптомів збою в роботі пристрою, точно визначити справжню причину несправності техніки практично неможливо або складно. У цьому варіанті прийняття рішень, джерела несправності й вид ремонту визначаються техніком вже вдома після закінчення діагностичних робіт. Ми повною мірою гарантуємо, що оголошена нашим співробітником вартість за відновлення газових духовок буде точно узгоджуватися з сумою оплати, зазначеної в прайс-листі.

Що отримують клієнти нашого сервісу?

Звернувшись у сервіс послуг Master911 з ремонту, технічного обслуговування або регулювання газової кухонної духовки у Дніпрі, Ви зможете сподіватися на:

 • Екстрений приїзд фахівця за адресою, а також оперативне здійснення всіх робіт з підключення, ремонту і регулювання побутової техніки. Працюємо по графіку 24/7;
 • Компетентний і надійний ремонт вдома духовки й кухонної плитки всіх видів і моделей від різних виробників, незалежно від року випуску техніки;
 • Порядок реалізації роботи фахівця з боку маркетплейса. Ми враховуємо всі вимоги щодо недоліків, що допускаються нашими фахівцями, й гарантуємо, що подібні моменти терміново будуть усунені.

Працюємо у Дніпрі, з виїздом на адресу по Дніпропетровській області

Виїзд по всій території Дніпра

Маркетплейс Master911 виконує терміновий ремонт та установку духовки й плити у Дніпрі (Підгородне, Новомосковськ, Іларіонове, Слобожанське, Обухівка, Волоське, Любимівка, Олександрівка, Старі Кодаки, Новоолександрівка, Сурсько-Литовське) і в приміських населених пунктах. І тоді прибуття майстра може зайняти трохи більше часу - близько п'яти годин.

Виїзд по Дніпропетровській області

В основному, у всіх великих і малих селищах, містах і селах Дніпропетровської області (Верхньодніпровськ, Павлоград, Підгородне, Кам'янське, Вільногірськ, Верхівцеве, Кривий Ріг, Дніпро, Новомосковськ, Нікополь, Марганець, Першотравенськ, П'ятихатки, Жовті Води, Синельникове, Солоне, Карнаухівка, Магдалинівка, Аули, Кринички, Широке) ми маємо своїх навчених техніків. Таким чином, Ви завжди зможете не тільки сподіватися на те, що майстер з ремонту, монтажу і налагодження газової побутової духовки у Дніпрі приїде в цей же день, але й значно заощадите на автотранспортних витратах.

У виняткових ситуаціях, через високу сезонну зайнятість, виїзд майстра відкладається на інший день.

Виїзд можливий по місту у Дніпрі

Якщо вам терміново потрібен гарантований, якісний та оперативний ремонт, монтаж, а також регулювання, установка, налагодження духової шафи у Дніпрі, телефонуйте в сервіс Master911. Ті, що проживають на території міста, мають можливість розраховувати на прибуття техніка за адресою вже через 3 години після оформлення заявки.